Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Prime95 29.3.1

Wersja: 29.3.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: Windows XP/Vista/7/8/10
O/S: bezpłatna
Rozmiar: 4,53 MB
Pobrań: 2
Dodany: 03.11.2017
Prime95
Opis: Prime95 29.3.1
Prime95 jest darmowym narzędziem przeznaczonym do testowania stabilności wszystkich podzespołów znajdujących się w komputerze. Dzięki niemu dokładnie sprawdzimy, czy w naszym komputerze nie ma wadliwych lub uszkodzonych komponentów. Program z początku miał służyć jedynie do wyliczania kolejnych liczb pierwszych ale okazuje się, że jest również użyteczny do sprawdzenia wytrzymałości i stabilności procesora, pamięci RAM, układu graficznego oraz nawet samego zasilacza.

Aplikacja Prime95 dosyć mocno obciąża procesor, a także inne podzespoły. Warto zaznaczyć, że mimo prostego wyglądu potrafi obsłużyć nawet najnowsze technologie, w tym między innymi procesory wielordzeniowe. Aplikacja podobnie jak OCCT Perestroika przeznaczona jest wyłącznie dla bardziej doświadczonych użytkowników, ponieważ można łatwo uszkodzić podzespół lub nawet cały komputer.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Prime95 29.3.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Recuva 1.51.1063 PL

Recuva to proste narzędzie przeznaczone do odzyskiwania przypadkowo skasowanych danych z dysku komputera przygotowane przez autora programu CCleaner. Dane można odzyskać miedzy innymi z opróżnionego kosza systemowego, fotograficznych kart pamięci czy odtwarzaczy MP3. Recuva nie posiada może tak zaawansowanych opcji jak te oferowane przez konkurencyjne rozwiązania, niemniej jednak powinien sobie bez problemów poradzić z odzyskaniem plików usuniętych przed chwilą. Jednym z walorów aplikacji jest szybkość skanowania dysku w poszukiwaniu skasowanych danych oraz możliwość podglądu niektórych formatów plików.

Dodane 20.03.2014 | Pobrań: 241 Pobierz

EassosRecovery Free 3.7.1

EassosRecovery Free to super program do odzyskiwania utraconych danych na komputerze. Aplikacja charakteryzuje łatwą obsługą i wysoką skutecznością podczas odzyskiwania utraconych plików. EassosRecovery Free wspiera zarówno 32 jak i 64-bitowe systemy operacyjne, a także przywraca usunięty główny rekord startowy (MBR) oraz obsługuje dyski GPT (GUID Partition Table). Program posiada też wygodny w obsłudze interfejs użytkownika, zawierający wbudowany kreator, który poprowadzi nas krok po kroku podczas odzyskiwania danych. Narzędzie ma wbudowany moduł do wyszukiwania i odzyskiwania usuniętych partycji, a także niezbędne narzędzia do przywracania wszystkich plików znajdującej się w danej partycji lub w innej lokacji na dysku twardym komputera.

Dodane 02.03.2014 | Pobrań: 109 Pobierz

ZSNES 1.51

ZSNES jest japońskiej produkcji emulatorem konsoli gier video Super Famicom. Odznacza się on dużą kompatybilnością i wsparciem dla niemal wszystkich gier dostępnych na tą platformę. Program świetnie odzwierciedla grafikę i dźwięk emulowanych gier. ZSNES ma do zaoferowania następujące opcje: tworzenie zrzutów ekranu z uruchomionej gry, nagrywanie filmu z gry, który można w późniejszym czasie odtworzyć czy funkcję zapisu aktualnego stanu gry. Interesującą opcją jest możliwość grania w trybie multiplayer. Ponadto aplikacja oferuje funkcję pozwalającą na zaawansowane wygładzanie obrazu tj. antialiasing, Super Eagle i 2xSal.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 123 Pobierz

UltraSearch 2.0.3

UltraSearch - bezpłatne narzędzie wykorzystywane do wyszukiwania plików i folderów na komputerze. Program potrafi w błyskawiczny sposób odnaleźć różnego rodzajów plików znajdujące się na dysku twardym. UltraSearch szuka wszystkie rodzaje plików, a także bez problemów radzi sobie z wyszukiwaniem folderów. Dzięki niemu możemy błyskawicznie wyszukać zdjęcia cyfrowe, muzykę, filmy czy nawet dokumenty. UltraSearch nie indeksuje plików, które są zapisane na dysku twardym, ale osiąga dużą szybkość wyszukiwania danych dzięki współpracy z plikiem rozruchowym Master File Table (MFT) w systemie plików NTFS. Oprócz tego identyfikuje również tzw. Dowiązania twarde zwane inaczej łączami stałymi (ang. Hard link).

Dodane 24.03.2015 | Pobrań: 58 Pobierz