Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

PrivaZer 3.0.33 PL

Wersja: 3.0.33
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 7,30 MB
Pobrań: 95
Dodany: 02.12.2017
PrivaZer
Opis: PrivaZer 3.0.33 PL
PrivaZer - darmowa aplikacja, która dba p bezpieczeństwo i prywatność użytkownika. Program usuwa wszelkie ślady jakie tworzą się i zostają w komputerze w trakcie surfowania po Internecie, a także dokładnie oczyszcza dysk twardy z nieużywanych i niepotrzebnych danych.

PrivaZer to skuteczne narzędzie do skanowania, wykrywania i usuwania wszelkich śladów po surfowaniu po Internecie. rogram obsługuje nie tylko zamontowane dyski twarde w komputerze, ale również zewnętrzne napędy HDD, pendrive`y, karty pamięci, odtwarzacze MP3 oraz urządzenia sieciowe typu NAS.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PrivaZer 3.0.33 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

iBrickr 0.91

iBrickr jest apliakcją skierowaną do eliminowania zabezpieczeń SimLock z telefonów iPhone działających w oparciu o firmware w wersji 1.1.3. Operowanie narzędziem jest stosunkowo prosta i ogranicza się właściwie do wykonywania poleceń widocznych w głównym oknie. Korzystanie z iBrickr zalecamy jednak wyłącznie profesjonalnym użytkownikom.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 140 Pobierz

Areca Backup 7.5

Areca Backup program do archiwizacji danych, umożliwiający tworzenie lub przywracanie kopii zapasowych danych. Pozwala ono skutecznie zabezpieczać cenne pliki i dokumenty na komputerach pracujących pod kontrolą systemów Windows oraz Linux. Narzędzie umożliwia tworzenia tzw. backupów dowolnych plików i folderów, umożliwiając także ich kompresję, zabezpieczanie hasłem czy też wysyłanie na pocztę e-mail raportów z informacjami o wykonanych operacjach. Interfejs narzędzia, pomimo, iż dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej jest prosty i intuicyjny. Z jego poziomu łatwo zdefiniujemy wiele profili archiwizacji danych, konfigurując przy tym wiele istotnych atrybutów tworzonych w przyszłości kopii zapasowych.

Dodane 27.08.2015 | Pobrań: 81 Pobierz

Microsoft SharedView 1.0 PL

Microsoft SharedView jest darmową aplikacją, która pozwala na udostępnianie innym użytkownikom ekranu z wybraną aplikację uruchomioną na komputerze, a także pozwala na wymianę dokumentów pomiędzy tymi użytkownikami. Program obsługuje do 15. połączeń równocześnie. Od strony funkcjonalnej SharedView jest zbliżony do takich narzędzi jak Remote Desktop Connection czy RealVNC, inne jest jednak jego przeznaczenie. Służyć on może do ułatwienia współpracy online pomiędzy wieloma użytkownikami pracującymi nad jakimś projektem, łączącymi się z różnych lokalizacji, czy np. do celów szkoleniowych. Dlatego też, w odróżnieniu od narzędzi typu RDC czy VNC, przechwytywany i udostępniany jest nie cały pulpit ale wyłącznie interfejs wskazanej aplikacji. Użytkownicy mogą na niej wskazywać poszczególne elementy specjalnym kursorem (kursor każdego użytkownika jest oddzielnie identyfikowany), a jeżeli zezwoli na to osoba zapraszająca, także ją obsługiwać. SharedView jest szczególnie przystosowany do współpracy z aplikacjami pakietu Microsoft Office. W przypadku np. edytora tekstów Word, zmiany nanoszone przez kolejnych użytkowników są odpowiednio oznaczane w sposób automatyczny. Udostępniać można jednak oczywiście także inne aplikacje.

Dodane 15.10.2009 | Pobrań: 144 Pobierz

C.a.R. 11.0

C.a.R. - świetna aplikacja pomagająca w nauce geometrii euklidesowej i analitycznej oraz rozwiązywanie zadań konstrukcyjnych, przydatny szczególnie dla nauczycieli. Ten darmowy programik pozwala na tworzenie euklidesowe obiektów i konstrukcji geometrycznych (rysowanych za pomocą cyrkla i linijki) - punktów, prostych, wielokątów, okręgów, prostopadłych, równoległych itd. Punkty konstrukcyjne mogą mieć zmienne położenie i być animowane w czasie rzeczywistym.

Dodane 17.12.2012 | Pobrań: 81 Pobierz