Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13671]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10274]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7064]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6309]

PureSync 4.6.0 PL

Wersja: 4.6.0
Kategoria: Komunikacja
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 2003 /
Rozmiar: 13.8 MB
Pobrań: 78
Dodany: 18.12.2017
PureSync
Opis: PureSync 4.6.0 PL
PureSync to bezpłatny program do synchronizacji danych i tworzenia kopii zapasowych plików oraz katalogów. Aplikacja daje możliwość przesyłanie plików i katalogów do innego komputera lub urządzenia przenośnego, a także oferuje wygodny w obsłudze kreator konfiguracyjny do kopiowania zdjęć z cyfrowego aparatu fotograficznego. Ponadto program jest w pełni kompatybilny z usługą WebDAV, służącą do udostępniania plików w sieci.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PureSync 4.6.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Digsby Build 91

Digsby to świetny komunikator pozwalający zaspokoić potrzeby użytkowników, którym brakuje dobrej alternatywy dla takich programów jak Gadu-Gadu, Konnekt, Tlen, AQQ, Spik itp. Digsby jest multikomunikatorem obsługującym wiele sieci: AIM, MSN, Yahoo, Google Talk oraz Jabber otwierający komunikator na obsługę praktycznie nieograniczonej ilości sieci w tym polskich Gadu-Gadu i Tlen. Dodatkowym walorem komunikatora jest obsługa popularnych portali społecznościowych (Facebook, Twitter, MySpace) oraz powiadomienia o nowej poczcie (konta gmail, yahoo, hotmail, aol/aim, imap, pop) wyświetlane bezpośrednio na liście kontaktów. Digsby oferuje również spore możliwości w zakresie personalizacji ustawień wyglądu okna rozmowy i listy kontaktów.

Dodane 08.07.2011 | Pobrań: 127 Pobierz

Gizmo 4.0.5.400

Komunikator głosowy pozwalający na rozmowę aż z 99 osobami jednocześnie. Podobnie jak w przypadku Skype bezpłatne są rozmowy w obrębie swojej sieci, natomiast płatne są jedynie rozmowy z rozmówcami korzystającymi ze standardowych numerów telefonicznych, ceny jednak są wyjątkowo atrakcyjne. Oprócz możliwości dzwonienia pod numery telefonii konwencjonalnej na całym świecie można również korzystając z usługi Gizmo Call In założyć sobie wirtualny numer telefoniczny dzięki któremu to do użytkownika Gizmo zadzwonić będzie mógł każdy posiadacz zwykłego telefonu (komórkowego bądź stacjonarnego). Program dodatkowo pozwala na sprawdzanie miejsca zamieszkania rozmówcy i nagrywanie rozmów.

Dodane 27.04.2010 | Pobrań: 140 Pobierz

Trapcode Suite 12.1

Trapcode Suite 12 - zestaw pluginów przeznaczonych do tworzenia różnego rodzaju efektów specjalnych w aplikacji Adobe After Effects w wersjach CS3, CS4, CS5. W skład pakietu wchodzą: Trapcode 3D Stroke, Trapcode Echospace, Trapcode Form, Trapcode Horizon, Trapcode Lux, Trapcode Particular, Trapcode Shine, Trapcode Sound Keys Trapcode Starglow. Zanim pobierzesz wtyczkę niezbędne jest przeprowadzenie rejestracji na stronie dystrybutora. Każdy w pluginów udostępniony został jako osobny instalator.

Dodane 02.11.2012 | Pobrań: 92 Pobierz

NaviFirm+ 2.5

NaviFirm+ to niewielkie, ale niezwykle przydatne narzędzie dla wszystkich posiadaczy telefonów Nokia, którzy chcieliby pobrać oprogramowanie wewnętrzne (tzw. firmware) dla swojego urządzenia. Program daje możliwość pobrania każdej, kiedykolwiek wydanej wersji firmware\'u wydanego dla dowolnego modelu Nokii. Dzięki temu można nie tylko przywrócić fabryczne oprogramowanie telefonu, ale także zaktualizować je do najnowszej wersji, czy też zmienić na inną np. w języku polskim lub taką, która nie posiada ustawień i dodatków operatora telefonicznego (np. tapety albo animacji startowej). Pomimo braku polskiej wersji językowej, NaviFirm+ jest banalnie prosty w obsłudze. Z poziomu jednego okna programu dokonuje się kolejno: wyboru modelu telefonu, wersji firmware\'u i wariantu urządzenia które nas interesuje. W przypadku niektórych modeli liczba dostępnych wariantów może przysporzyć o ból głowy, stąd na każdym z etapów program daje możliwość filtrowania wyników. Na koniec pozostaje jedynie wskazanie elementów, które nas interesują i ewentualnie wskazanie odpowiedniego folderu na dysku twardym.

Dodane 10.09.2013 | Pobrań: 754 Pobierz