Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Rachunki Express 2017.00 PL

Wersja: 2017.00
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (demo)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 12.2 MB
Pobrań: 116
Dodany: 28.12.2016
Rachunki Express
Opis: Rachunki Express 2017.00 PL
Rachunki Express jest programem do wystawiania rachunków, paragonów a także zarządzania bazą kontrahentów i sprzedawców. Aplikacja jest dla osób prywatnych oraz małych i średnich firmach. Oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika, który całkowicie dostępny jest w języku polskim. Rachunki Express umożliwia wystawianie paragonów, rachunków i różnych duplikatów oraz pro-forma.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Rachunki Express 2017.00 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

7 Sticky Notes 1.9

7 Sticky Notes - jest to drobna aplikacja, która opiera się na wirtualnych karteczek, wyświetlanych na pulpicie systemu Windows. Przypominają one standardowe karteczki przylepiane przez wielu na lodówkach i umożliwiają przechowywanie dowolnej treści tekstowej, np. informacji o zadaniach do wykonania, ważnych wydarzeniach itp. Obsługa tej małej aplikacji jest banalnie prosta. Tworzenie nowych karteczek możemy utworzyć wciśnięciem na klawiaturze odpowiedniej kombinacji klawiszy lub wybraniem odpowiedniej opcji z poziomu ikony programu w zasobniku systemowym (tzw. tray\'u). 7 Sticky Notes posiada poręczny menadżer, który ułatwia zarządzanie wspomnianymi karteczkami w przypadku, kiedy wcześniej stworzymy ich pokaźną ilość. Dobrą zaletą aplikacji jest znikome zapotrzebowanie na zasoby internetowe.

Dodane 15.01.2013 | Pobrań: 98 Pobierz

Menedżer Finansów 10.2 PL

Menedżer Finansów to bardzo dobry i prosty w obsłudze program do zarządzania finansami osobistymi o rozbudowanych możliwościach. Pozwala na prowadzenie budżetów wielu użytkowników, w tym m.in. planowanie dochodów i wydatków, drukowanie przelewów, pobieranie wyciągów z banków, notowań giełdowych i walutowych, ewidencjonowanie transakcji itp. Ponadto umożliwia szczegółową analizę domowego budżetu dzięki różnym zestawieniom (np. w obrębie wybranej kategorii płatności), generowanym statystykom itp. Program jest dostępny w trzech podstawowych edycjach: bezpłatnej, ale ograniczonej funkcjonalnie, Student oraz płatnych (za niewielką opłatą) Standard i Inwestor.

Dodane 03.03.2010 | Pobrań: 183 Pobierz

EmEditor Professional 15.4.1

EmEditor Professional jest programem do edycji tekstu przeznaczony dla systemu Windows. Obsługuje składnie JavaScript, kodowanie Unicode oraz makra VBScript. Aplikacja bez przeszkód radzi sobie z otworzeniem plików o bardzo dużych rozmiarach. Wszystko zależy od posiadanej ilości pamięci operacyjnej RAM. Edytor tekstu jest w łatwy i czytelny w użyciu. Posiada wiele przydatnych funkcji umożliwiające między innymi drukowanie tekstu, zapisywanie kopii zapasowych, obsługiwanie wtyczek czy automatyczne zawijanie tekstu. EmEditor obsługuje niemal wszystkie popularne formaty: ASP, PHPScript, Python, PHP, Ruby, PerlScript czy nawet HTML.

Dodane 17.10.2015 | Pobrań: 46 Pobierz

Wondershare PDFelement 6.2.2.2615

Wondershare PDFelement to bardzo potężne rozwiązanie do edytowania dokumentów PDF. Dzięki tej aplikacji możemy zmieniać czcionki, ich rozmiar, kolor, dodawać, usuwać tekst, łączyć pliki PDF, wstawiać obrazy czy reorganizować oraz wyodrębniać poszczególne strony. Mamy tutaj również funkcję nakładania znaków wodnych czy kompresowania plików ze wstępnie skonfigurowanymi ustawieniami. Wondershare PDFelement posiada także moduł do konwertowania plików PDF do Word, Excel, PowerPoint, EPUB, HTML, RTF oraz formatów graficznych: JPG, JPEG, PNG, TIFF itd. Ogólnie rzecz ujmując, program jest kompatybilny z ponad 300 formatam

Dodane 10.08.2017 | Pobrań: 4 Pobierz