Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

RealVNC 5.0.2

Wersja: 5.0.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7
Rozmiar: 6,68 MB
Pobrań: 93
Dodany: 22.08.2012
RealVNC
Opis: RealVNC 5.0.2
RealVNC - darmowy program umożliwiający zdalną pracę na innym komputerze podłączonym do sieci.

W skład tej aplikacji wchodzą:
VNC Server - do tworzenia obrazu i jego transmisji
VNC Viewer - do odbioru przekazu. Praca na innym komputerze jest dość wygodna a przesyłany obraz jest w zupełności wystarczający.

Uboczną funkcją programu jest również możliwość samego podglądu pulpitu na innym komputerze.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: RealVNC 5.0.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WinHex 18

WinHex - zaawansowany edytor dyskowy służący do niskopoziomowej analizy i modyfikacji danych zapisanych na różnego rodzaju mediach (dyski twarde, dyskietki FD i Zip, nośniki CD/DVD, karty Smart Media, Compact Flash i inne). Program wykorzystuje się do: - informatyki śledczej - odzyskiwania danych - edytowanie struktury danych przy wykorzystaniu szablonów - łączenie i rozdzielanie plików - analizę i porównywanie plików - funkcje wyszukiwania i zamiany - bezpieczne usuwanie poufnych plików.

Dodane 14.12.2014 | Pobrań: 103 Pobierz

Synergy+ 1.3.7

To ciekawe, open source\'owe narzędzie pozwalające na łatwe współdzielenie jednej myszki i klawiatury pomiędzy wieloma komputerami, pracującymi pod kontrolą systemów Windows, Linux oraz Mac OS. Program dedykowany jest dla użytkowników posiadających kilka komputerów, na których każde z środowisk operacyjnych korzysta z własnego monitora. Nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń, wszystko co potrzebne jest do poprawnego działania Synergy+ to połączenie sieciowe i odpowiednia konfiguracja aplikacji. Dodatkowo Synergy+ oferuje funkcje, która umożliwia korzystanie ze schowka systemowego (metoda kopiuj/wklej) pomiędzy komputerami, a także tymczasowego blokowania myszki na wybranym ekranie (przydatne np. podczas gier).

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 126 Pobierz

EassosRecovery Free 3.7.1

EassosRecovery Free to super program do odzyskiwania utraconych danych na komputerze. Aplikacja charakteryzuje łatwą obsługą i wysoką skutecznością podczas odzyskiwania utraconych plików. EassosRecovery Free wspiera zarówno 32 jak i 64-bitowe systemy operacyjne, a także przywraca usunięty główny rekord startowy (MBR) oraz obsługuje dyski GPT (GUID Partition Table). Program posiada też wygodny w obsłudze interfejs użytkownika, zawierający wbudowany kreator, który poprowadzi nas krok po kroku podczas odzyskiwania danych. Narzędzie ma wbudowany moduł do wyszukiwania i odzyskiwania usuniętych partycji, a także niezbędne narzędzia do przywracania wszystkich plików znajdującej się w danej partycji lub w innej lokacji na dysku twardym komputera.

Dodane 02.03.2014 | Pobrań: 107 Pobierz

aTuner 2.0.1

Jest darmowym programem, który pozwala na konfiguracje kart graficznych,  zmianę ustawień i podkręcanie kart graficznych wyprodukowanych zarówno przez ATI, jak i nVidia. Program daję dostęp do wielu zaawansowanych sustawień, w tym Anti-Aliasing (włącznie ze wszystkimi nieoficjalnymi trybami), Anisotropic Filtering, VSync, i MipMap LOD Bias

Dodane 18.05.2011 | Pobrań: 151 Pobierz