Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

RealVNC 5.0.2

Wersja: 5.0.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7
Rozmiar: 6,68 MB
Pobrań: 91
Dodany: 22.08.2012
RealVNC
Opis: RealVNC 5.0.2
RealVNC - darmowy program umożliwiający zdalną pracę na innym komputerze podłączonym do sieci.

W skład tej aplikacji wchodzą:
VNC Server - do tworzenia obrazu i jego transmisji
VNC Viewer - do odbioru przekazu. Praca na innym komputerze jest dość wygodna a przesyłany obraz jest w zupełności wystarczający.

Uboczną funkcją programu jest również możliwość samego podglądu pulpitu na innym komputerze.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: RealVNC 5.0.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Vopt 9.21 PL

Vopt to małe i skuteczne narzędzie przeznaczone do optymalizacji działania dysków twardych poprzez defragmentację danych. Program poza samą opcją optymalizacji danych oferuje również narzędzia odpowiedzialne za usuwanie zbędnych plików z dysku, wymazywania wolnej powierzchni dysku w celu ochrony prywatności, sprawdzenia i usunięcia błędnych plików systemowych czy prognozę uszkodzenia napędów zgodnych ze S.M.A.R.T. Vopt został wyposażony dodatkowo w funkcję defragmentacji pliku wymiany i możliwość planowania terminów automatycznych defragmentacji dysku.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 125 Pobierz

Droppy 1.1

Droppy jest specyficznym, bardzo małym klientem FTP, którzy pozwala na wrzucanie plików na serwer za pomocą metody \"przeciągnij i upuść\". Program poza sama opcją połączenia z serwerem i wysłania plików na niego oferuje również funkcję wrzucania zdefiniowanych (rozpoznając rozszerzenia) plików do odpowiednich katalogów na serwerze. Obsługa aplikacji Droppy jest bardzo prosta i nie powinna sprawić problemów początkującym użytkownikom.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 119 Pobierz

HTML-Optimizer 10.5.2

HTML-Optimizer jest aplikacją optymalizującą źródła stron internetowych opierając się na kodzie HTML oraz skrypty JavaScript, Java, LassoScript, VBScript, JScript, CFScript, PHP, ASP, JSP, CSP i CSS. Pośród funkcji jakie ma do zaoferowania HTML-Optimizer możemy wymienić: możliwość odpowiedzialna za usuwanie pojedynczych i wieloliniowych komentarzy, niepotrzebnych enterów, tagów, kodowanie adresów mail, zamianę & w linkach URL. Wymienione opcje mają na celu zminimalizować rozmiar strony WWW, a co wpływa na szybsze działanie oraz przetwarzanie przez przeglądarkę. Prócz tego HTML-Optimizer ma do zaoferowania ustawienia zakładek z filtrami, w której użytkownik może zdefiniować jakie typy plików mają zostać poddane optymalizacji. Program radzi sobie z zmniejszaniem objętości kodu zarówno z pojedynczych plików jak i całych folderów. Program jest w pełni funkcjonalny przez okres 30 dni.

Dodane 05.11.2011 | Pobrań: 145 Pobierz

AVG PC Tuneup 2011 10.0.0.26 PL

Dzięki aplikacji AVG PC Tuneup bez problemowo polepszymy wydajność naszego komputera poprzez zmianę wielu ustawień systemowych, porządkowanie zawartości dysku i rejestru Windows oraz zarządzanie zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem. Ojcem programu jest firma AVG Technologies. AVG PC Tuneup ma do zaproponowania kilka łatwych w obsłudze narzędzi, które dają możliwość konserwowania dysku twardego oraz rejestru systemowego, usuwanie sklonowanych plików i folderów, zarządzanie aplikacjami uruchamianymi z systemem, zainstalowanym oprogramowaniem oraz optymalizację systemu i usług. Dużym walorem aplikacji jest moduł odpowiedzialny za optymalizację systemu i usług. Dzięki niemu dostosujemy ustawienia Windows Aero, zmienimy ustawienia efektów wizualnych, poprawimy wydajność komputera poprzez wyłączenie systemowych efektów animacji, dostosujemy do własnych upodobań ustawienia menu Start, paska zadań, Windows Explorera, przeglądarki Internet Explorer, pakietu Microsoft Office i wielu innych.

Dodane 08.07.2011 | Pobrań: 213 Pobierz