Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

RealVNC 5.0.2

Wersja: 5.0.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7
Rozmiar: 6,68 MB
Pobrań: 88
Dodany: 22.08.2012
RealVNC
Opis: RealVNC 5.0.2
RealVNC - darmowy program umożliwiający zdalną pracę na innym komputerze podłączonym do sieci.

W skład tej aplikacji wchodzą:
VNC Server - do tworzenia obrazu i jego transmisji
VNC Viewer - do odbioru przekazu. Praca na innym komputerze jest dość wygodna a przesyłany obraz jest w zupełności wystarczający.

Uboczną funkcją programu jest również możliwość samego podglądu pulpitu na innym komputerze.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: RealVNC 5.0.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WebsitePainter 2.3 PL

WebsitePainter jest świetnym edytorem stron WWW, umożliwiający wygodne tworzenie profesjonalnych witryn internetowych bez umiejętności programowania oraz znajomości języka HTML i arkuszy CSS. Aplikacja przeznaczona jest dla początkujących webmasterów i wszystkich tych, którzy chcieliby stworzyć swoją własną stronę internetową. Doskonale sprawdza się on podczas projektowania zarówno prywatnych, jak równie firmowych witryn. Wszystkie elementy, które pojawią się na stronie można w łatwy sposób \"wyklikać\" za pomocą myszki. WebsitePainter pozwala zapisać gotową stronę internetową na dysku lub wysłać ją bezpośrednio na wskazany serwer FTP. Program obsługuje standard Unicode, umożliwiający tworzenie witryn w dowolnym języku. Tuż po instalacji w ręce użytkownika trafia zestaw kilkunastu przykładowych szablonów, które wykorzystane mogą być podczas tworzenia własnego projektu.

Dodane 06.05.2014 | Pobrań: 112 Pobierz

Deluge 1.3.12-1 PL

Deluge jest wieloplatformowym klientem sieci Torrent, dostępnym dla platform Linux, Mac OS X i Windows. Z najważniejszych oferowanych przez aplikację funkcjonalności należy wymienić możliwość konfigurowania zajętości pasma, lokalnego konfigurowania partnerów, wsparcie dla serwerów pośredniczych proxy, rozszerzeń FAST, UPnP i NAT-PMP. Program posiada obsługę tzw. torrentów beztrackerowych przy użyciu protokołu DHT oraz pozwala na szyfrowanie transmisji. Początkowo występował on pod nazwą gTorrent i był przeznaczony dla GNOME, z upływem czasu zmienił nazwę na Deluge, z kolei autorzy stawiając sobie za cel stworzenie lekkiego klienta Torrent.

Dodane 20.09.2015 | Pobrań: 137 Pobierz

InstallAware X5

InstallAware to bardzo zaawansowany program dla programistów do tworzenia instalatorów w środowisku Win32, Win64, oraz .NET. InstallAware występuje w 4 różnych wersjach: InstallAware Express – podstawowa edycja InstallAware InstallAware Developer – rozbudowana wersja umożliwiającą podstawowe programowanie MSIcode. InstallAware Studio – nieskończone możliwości budowania instalatorów. InstallAware Studio Admin - najpełniejsza wersja z wszystkimi dostępnymi funkcjonalnościami. InstallAware umożliwia tworzenie w ciągu pięciu minut zaawansowany instalator dla aplikacji systemu Windows. InstallAware jest gotowy do testowania w writualnej maszynie za pomoca skryptu testowego. Umożliwia wyświetlenie wyników testowania. Uwaga: Wszystkie wersje programu (w tym darmowa edycja) znajdują się w jednym instalatorze. Wybór odpowiedniej edycji będzie możliwy po uruchomieniu instalatora oprogramowania.

Dodane 07.12.2016 | Pobrań: 17 Pobierz

WinPSF 2.1 PL

WinPSF jest programem służącym do archiwizacji, zarządzania archiwami, a także wykonywania regularnych kopii zapasowych plików według ustalonych wcześniej profili. Ułatwia przechowywanie, przenoszenie, przesyłanie i zabezpieczanie ważnych danych. Przez kompresję i zapis plików do archiwum, zmniejsza wielkość danych i przez to zwiększa ilość wolnego miejsca na dysku. Moduł wykonywania kopii zapasowych (backup) przyspiesza składowanie i zabezpieczanie ważnych danych, np. projektów, dokumentów, baz danych itp... Obsługa programu nie powinna sprawiać kłopotów, istnieje możliwość konfigurowania harmonogramu zadań i automatyzacji wykonywania kopii bezpieczeństwa. Dodatkowo, program zawiera wygodnego menedżera plików archiwum, umożliwiającego dowolne manipulowanie skompresowanymi danymi.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 118 Pobierz