Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

RealVNC 5.0.2

Wersja: 5.0.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7
Rozmiar: 6,68 MB
Pobrań: 95
Dodany: 22.08.2012
RealVNC
Opis: RealVNC 5.0.2
RealVNC - darmowy program umożliwiający zdalną pracę na innym komputerze podłączonym do sieci.

W skład tej aplikacji wchodzą:
VNC Server - do tworzenia obrazu i jego transmisji
VNC Viewer - do odbioru przekazu. Praca na innym komputerze jest dość wygodna a przesyłany obraz jest w zupełności wystarczający.

Uboczną funkcją programu jest również możliwość samego podglądu pulpitu na innym komputerze.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: RealVNC 5.0.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Sprite Spider 1.0.3.2

Sprite Spider jest apliakcją, dzięki której zarejestrujesz operacje przeprowadzane za pomocą przeglądarki stron internetowych, by później narzędzie mogło je automatycznie powtórzyć. Jest to idealne narzędzie dla użytkowników, którzy zarówno często sprawdzają określone witryny sieciowe (choćby podczas tworzenia własnego WWW, które wciąż ulega licznym modyfikacjom), pobierają dane (np. sukcesywnie aktualizowane cenniki, informacje na temat stanów magazynowych w sklepie) lub umieszczają na nich rozmaite treści w codziennej pracy, wykonując codziennie te same, mozolne czynności. Wykorzystując program Sprite Spider nie muszą wszystkiego robić ręcznie, lecz mogą skorzystać z wcześniej utworzonego szablonu. Sprite Spider może za Ciebie wykonać niemal wszystkie czynności (zarówno te podstawowe, jak logowanie do poczty elektronicznej, jak i dużo bardziej skomplikowane), które sam mógłbyś zrobić przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej, o ile uprzednio przygotujesz stosowny szablon. Wykorzystując dane z określonego serwera narzędzie może zapisać je w pliku tekstowym, a Ty nie musisz obawiać się o brak umiejętności programistycznych.

Dodane 02.07.2014 | Pobrań: 59 Pobierz

Axence NetTools 7.5.2.16143 PL

Jest to pełna wersja aplikacji przeznaczonej do administrowania sieciami, niedawno uczyniona całkowicie bezpłatną. W skład programu wchodzi 10 narzędzi pozwalającymi m. in. na skanowanie sieci w poszukiwaniu wszystkich komputerów na niej działających, wy listowanie wszystkich przychodzących i wychodzących połączeń z komputera, skanowanie portów i serwerów (HTTP, POP3, MS SQL, Oracle i 50 innych) oraz narzędzie TCP/IP workshop, które pozwala uzyskać niskopoziomowe połączenie TCP i UDP w celu testowania i wykrywania problemów z serwisami sieciowymi. Oprócz powyższych, aplikacja zwiera także inne popularne narzędzia, takie jak: graficzny Ping, Trace, Lookup, Local info czy Bindwidth. Dodatkowo NetTools Pro umożliwia użytkownikom korzystanie z funkcji: NetWatch do monitorowania dostępności wielu urządzeń w sieci, WinTools do wyświetlania informacji na temat systemu Windows i przeglądarki SNMP.

Dodane 04.07.2014 | Pobrań: 228 Pobierz

TreeSize 3.2.1

TreeSize Free to darmowy program do wyświetlania rozmiarów folderów, które posiadamy na dysku twardym. Aplikacja pokazuje rozmiar dowolnego katalogu wybranego przez użytkownika, a także wyświetla wszystkie inne podfoldery znajdujące się w katalogu głównym. Dzięki niemu możemy w czytelny sposób odczytać rozmiar całego katalogu i wszystkich znajdujących się w nim podfolderów. TreeSize Free wyświetla katalogi w formie drzewa (widok drzewa). Dzięki temu cała zawartość katalogu jest widoczna i czytelna dla użytkownika. W programie możemy wyświetlać rozmiar folderów w kilobajtach, megabajtach lub gigabajtach, a także istnieje możliwość odczytywania rozmiarów w procentach.

Dodane 04.12.2014 | Pobrań: 65 Pobierz

Ultracopier 1.0.1.9

Ultracopier - świetny program do wygodnego przenoszenia lub kopiowania danych pomiędzy różnymi lokalizacjami. Stanowi ono doskonały zamiennik dla systemowego mechanizmu kopiowania, oferując przy tym kilka użytecznych funkcji. Aplikacja zezwala na plikach i folderach w znaczny sposób rozszerzając na tej płaszczyźnie stosowane od lat w Windowsie rozwiązania. Z jego pomocą możemy wygodnie kreować listy danych do skopiowania, inicjować operacje np. kiedy nie korzystamy z komputera, w dowolnym momencie przerywać je, a także śledzić szczegółowe informacje o postępie operacji, szybkości transferu czy ewentualnych błędach.

Dodane 08.10.2013 | Pobrań: 138 Pobierz