Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

RealVNC 5.0.2

Wersja: 5.0.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7
Rozmiar: 6,68 MB
Pobrań: 82
Dodany: 22.08.2012
RealVNC
Opis: RealVNC 5.0.2
RealVNC - darmowy program umożliwiający zdalną pracę na innym komputerze podłączonym do sieci.

W skład tej aplikacji wchodzą:
VNC Server - do tworzenia obrazu i jego transmisji
VNC Viewer - do odbioru przekazu. Praca na innym komputerze jest dość wygodna a przesyłany obraz jest w zupełności wystarczający.

Uboczną funkcją programu jest również możliwość samego podglądu pulpitu na innym komputerze.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: RealVNC 5.0.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Schowek 1.0 PL

Bardzo prosty programik, którego zadaniem jest przechwytywanie bloków kopiowanych do schowka systemowego. Jego atutem jest możliwość wprowadzania przez CTRL+C wielu elementów, które nie kasują poprzednich. Minusem programu jest konieczność zapisania całości zgromadzonych danych za jego pośrednictwem do pliku, dopiero po otwarciu takiego pliku możemy wklejać wycięte informacje. Na plus zaliczyć trzeba również automatyczne zamieszczanie daty i godziny wprowadzanego elementu do schowka.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 126 Pobierz

WinCatalog 2015 15.1 PL

WinCatalog - to program przeznaczony do katalogowania danych zgromadzonych na dysku twardym naszego peceta. Aplikacja umożliwia sortowanie zawartości nie tylko dysków twardych, ale również wszelkich innych nośników pamięci jak dyski sieciowe czy przenośne. Odszukiwanie danego pliku umożliwia świetny system tagowania. Program posiada również podgląd plików czy wykonania ich kopii zapasowej. W przypadku, gdy w programie znajdują się poufne dane, możemy ograniczyć do nich dostęp za pomocą hasła.

Dodane 23.06.2015 | Pobrań: 62 Pobierz

CoreEditor 2014 3.2.42.265 PL

CoreEditor to edytor stworzony to osób tworzących strony WWW i programistów. Wspiera kilkadziesiąt różnych kompilatorów, przeszło sto schematów kolorowania składni. Świetnie znajduje się w roli edytora dla piszących dokumenty w TeX. Twórcy aplikacji skupili się na wsparciu XHTML, CSS, PHP, JavaScript i MySQL, choć równie dobrze sprawdza się jako edytor do Pascala, C czy Javy. Sporo kreatorów, szablonów oraz gotowych do wykorzystania funkcji ułatwia pracę nad kodem. CoreEditor został wyposażony ponadto w rozbudowaną pomoc i kursy tworzenia stron WWW czy pisania dokumentów w Tex-u. Najważniejsze zmiany w wersji 1.5.9 to poprawa modułu FTP i pracy zdalnej oraz poprawa funkcjonalności w środowisku Windows Vista.

Dodane 15.04.2014 | Pobrań: 190 Pobierz

jGnash 2.13.6

jGnash jest bezpłatnym narzędziem (licencja GNU GPL) przeznaczonym do zarządzania osobistymi finansami. Posiada wiele opcji spotykanych tylko w komercyjnych projektach tego typu. Program jest bardzo przydatny do śledzenia wydatków oraz przychodów. Celem twórców było stworzenie prostego, a jednocześnie funkcjonalnego narzędzia finansowego, które będzie udostępniane całkowicie bezpłatnie. Daje możliwość tworzenia prostych raportów w formacie PDF, oferuje import QIF i QFX, dokładne kalkulacje, wsparcie dla skryptów BeanShell i JavaScript, obsługę wielu walut z całego świata i wiele innych. jGnash powinien bez problemów działać na każdej platformie, która obsługuje Java 1.6 (m.in. Windows, Mac OS X, Linux).

Dodane 29.09.2014 | Pobrań: 44 Pobierz