Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Reg Organizer 8.0

Wersja: 8.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 13,7 MB
Pobrań: 125
Dodany: 04.09.2017
Reg Organizer
Opis: Reg Organizer 8.0
Reg Organizer - zaawansowana aplikacja do zarządzania rejestrem systemowym. Narzędzie oferuje wielką ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru.
Dzięki temu programowi mamy możliwość zwiększenia wydajności komputera. Reg Organizer umożliwia modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows.

Reg Organizer ma także w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami.

UWAGA!
Narzędzie pozwala na 30 dni darmowego testowania.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Reg Organizer 8.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Printee 1.7.5

Printee to małe i bezpłatne rozszerzenie dla przeglądarki Internet Explorer (w wersji 6, 7 i 8), oferujące zestaw funkcji znacznie ułatwiających drukowanie zawartości stron internetowych. Za jego pośrednictwem możliwe jest dokładne wskazanie obszaru do wydruku, usunięcie zbędnych grafik i tła, wybór formy wydruku oraz np. dostosowanie rodzaju i rozmiaru czcionki. Printee posiada również opcje wysyłania wygenerowanych dokumentów przez e-mail, podglądu efektów pracy jeszcze przed wydrukiem, a także zmiany skórek.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 250 Pobierz

Nitro PDF Reader 10.5.1.17

Nitro PDF Reader - świetna przeglądarka plików PDF, która obok umożliwia także dodawanie komentarzy do tekstu, adnotacji podczas pracy nad dokumentem w grupie. Aplikacja posiada intuicyjny interfejs wzorowany na pakiecie Microsoft Office. Nitro PDF Reader obsługuje ponad 300 różnych formatów, które można importować do pliku i przekształcać w PDF. Dodawanie materiałów może odbywać się za pomocą metody \"przeciągnij-i-upuść\", bądź w standardowy sposób. Kolejne funkcje to możliwość dodawania sygnatur i podpisów, pobieranie z dokumentów PDF obrazków i tekstu, a także dokładne umiejscowienie adnotacji w pliku.

Dodane 04.06.2015 | Pobrań: 95 Pobierz

HTML-Optimizer 10.5.2

HTML-Optimizer jest aplikacją optymalizującą źródła stron internetowych opierając się na kodzie HTML oraz skrypty JavaScript, Java, LassoScript, VBScript, JScript, CFScript, PHP, ASP, JSP, CSP i CSS. Pośród funkcji jakie ma do zaoferowania HTML-Optimizer możemy wymienić: możliwość odpowiedzialna za usuwanie pojedynczych i wieloliniowych komentarzy, niepotrzebnych enterów, tagów, kodowanie adresów mail, zamianę & w linkach URL. Wymienione opcje mają na celu zminimalizować rozmiar strony WWW, a co wpływa na szybsze działanie oraz przetwarzanie przez przeglądarkę. Prócz tego HTML-Optimizer ma do zaoferowania ustawienia zakładek z filtrami, w której użytkownik może zdefiniować jakie typy plików mają zostać poddane optymalizacji. Program radzi sobie z zmniejszaniem objętości kodu zarówno z pojedynczych plików jak i całych folderów. Program jest w pełni funkcjonalny przez okres 30 dni.

Dodane 05.11.2011 | Pobrań: 155 Pobierz

OSForensics 2.0.1001

OSForensics - jest bezpłatnym programem do operowania danymi na dysku twardym. Dzięki tej aplikacji możemy wyszukiwać pliki i foldery, a także przeprowadzać dogłębną analizę danych. Nie zabrakło w nim niezbędnych funkcji do odzyskiwania utraconych plików. Program posiada prosty w obsłudze interfejs użytkownika, wyposażonym w ogromną ilość dostępnych funkcji i narzędzi, za pomocą których możemy wykonywać różne operacje na plikach. Aplikacja umożliwia tworzenie i porównywanie sygnatury plików, pobierać najważniejsze informacje o podzespołach zamontowanych w komputerze (CPU, płyta główna, porty, napędy optyczne i dyski twarde, karty graficzna i muzyczna), obliczać i porównywać sumy kontrolne oraz tworzyć aktówki, czyli odpowiednie paczki zawierające różne dokumenty.

Dodane 04.02.2013 | Pobrań: 76 Pobierz