Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Reg Organizer 8.0

Wersja: 8.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 13,7 MB
Pobrań: 121
Dodany: 04.09.2017
Reg Organizer
Opis: Reg Organizer 8.0
Reg Organizer - zaawansowana aplikacja do zarządzania rejestrem systemowym. Narzędzie oferuje wielką ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru.
Dzięki temu programowi mamy możliwość zwiększenia wydajności komputera. Reg Organizer umożliwia modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows.

Reg Organizer ma także w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami.

UWAGA!
Narzędzie pozwala na 30 dni darmowego testowania.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Reg Organizer 8.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Angel Writer 3.2 PL

Darmowy edytor tekstów produkcji rosyjskiej. Angel Writer umożliwia tworzenie dokumentów w popularnych formatach RTF, TXT i HTML, nie oferuje jednak otwierania i zapisu w najpopularniejszym formacie DOC, wykorzystywanym przez Microsoft Word. Możliwości programu są dość ograniczone, do dyspozycji mamy jednak wszystko to co najpotrzebniejsze czyli zmiana czcionek, kolorów, hyperłącza, punktowanie, numerowanie, tabele, obrazki itp. Dużą zaletą programu jest interfejs użytkownika podobny do tego jaki znamy z Microsoft Word (większość ikon jest wręcz identyczna). Dzięki temu można bez większych problemów rozpocząć użytkowanie programu.

Dodane 08.10.2009 | Pobrań: 162 Pobierz

Expression Web 4.0.20525.0

Expression Web jest składnikiem pakietu Expression Studio koncernu Microsoft stworzonego do kreowania aplikacji internetowych. Producenci aplikacji tworząc ja mieli an celu stworzyć dobrą konkurencję dla programu Adobe Dreamwaver uzupełnianą przez rozwijane równolegle produkty Expression Blend i Expression Design. Narzędzie umożliwia kreować strony metodą WYSIWYG, a przy tym zapewnia bardzo profesjonalne możliwości edycji która daje możliwość tworzenia aplikacji w technologiach PHP, HTML/XHTML, CSS, JavaScript, ASP.NET i ASP.NET AJAX. Dużym plusem jest zintegrowana z narzędziem funkcja SuperPreview, umożliwiająca pogląd w czasie rzeczywistym projektowanej witryny pod różnymi przeglądarkami.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 118 Pobierz

Simple Port Forwarding 3.2.3 PL

Jest bezpłatnym programem służącym do przekierowania portów na routerze. Administrowanie portami dzięki SPF jest bardzo szybko i łatwe. Simple Port Forwarding jest idealną odskocznią od tradycyjnych paneli kontrolnych, które w większości routerów osiągalne są z poziomu przeglądarki internetowej. Daje on możliwość bardzo łatwego przekierowywania portów dla różnych gier, programów i serwerów. Ustawienia programu ograniczają się do wybrania z listy model routera, podania nazwy użytkownika, hasła dostępu oraz portu, na którym dostępny jest panel. Po tym wszystkim Simple Port Forwarding będzie monitorował wszystkie przekierowane porty, umożliwjając także na ustalanie kolejnych przekierowań, ich usuwanie oraz modyfikowanie. W przypadku dodawania nowej pozycji użytkownik musi podać jej nazwę, typ wykorzystywanego protokołu (TCP, UDP lub TCP/UDP), a także numery portów.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 87 Pobierz

DVD Shrink 3.2.0.15 PL

DVD Shrink jest prostym narzędziem przeznaczonym do tworzenia kopii zapasowych zawartości płyt DVD na DVD, CD lub dysk twardy. Program pozwala na wycinanie rozdziałów, ścieżek dźwiękowych, napisów, menu, opcję podglądu, tworzenie nowych i edycje starych kompilacji DVD. Nadaje się również znakomicie do kompresowania materiałów wideo i audio, tak by było można zmieścić film zajmujący 8 GB na płycie 4 GB bez dużej straty jakości. Dodatkowo DVD Shrink potrafi nagrać stworzoną kopię DVD, pod warunkiem że na komputerze jest zainstalowana najnowsza wersja Nero Burning ROM. Jeżeli preferujemy alternatywny program do nagrywania wystarczy, że zapiszemy przygotowaną kompilację do formatu ISO na dysk twardy, a następnie nagramy go naszą ulubioną aplikacją. Program jest całkowicie darmowy.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 168 Pobierz