Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13603]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10171]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7032]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6263]

Remote Process Explorer 3.3.0.175

Wersja: 3.3.0.175
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 2,3 MB
Pobrań: 86
Dodany: 17.01.2015
 Remote Process Explorer
Opis: Remote Process Explorer 3.3.0.175
Remote Process Explorer to narzędzie do zarządzania procesami działającymi w komputerach podłączonych do sieci. Za pośrednictwem swojego komputera użytkownik ma możliwość zabijania procesów, uruchamiania nowych czy modyfikowaniu ich priorytetów.

Program posiada również różne informacje dotyczące procesu jak godzina, w której został uruchomiony, użytkownik, który go włączył, jego ścieżkę do pliku wykonywalnego, czy ilość pamięci RAM oraz stopień wykorzystania procesora. Remote Process Explorer pozwala na zdalne wyłączanie i restartowanie systemu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Remote Process Explorer 3.3.0.175

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Game Maker Lite 8.0

Jest środowiskiem stworzonym do kreowania gier bazujących na technologii drag&drop, przy pomocy której możemy tworzyć gry tylko za pomocą ruchów myszką, bez umiejętności programowania. Środowisko nabiera wiatru w żagle kiedy korzystamy z języka skryptowy GML, którego składnia przypomina nieco C++. Game Maker daje możliwość projektowania efektownych gier bazujących na rozbudowanych algorytmach. Możliwe jest projektowanie zarówno gier 2D jak i 3D. Środowisko obsługuje Direct3D.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 155 Pobierz

Cloudevo 2.2.1

Cloudevo to darmowe narzędzie do efektywnego zarządzania wieloma usługami oferującymi przechowywanie plików w chmurze. Dzięki niemu mamy dostęp do wszystkich chmur bezpośrednio z jednego miejsca. Obsługa programu jest niezwykle intuicyjna, bowiem wystarczy stworzyć listę kont do poszczególnych usług. Z poziomu okna głównego uzyskujemy dostęp do podglądu stopnia wykorzystania miejsca na wirtualnym dysku. Cloudevo tworzy folder przeznaczony do gromadzenia plików, które mają być synchronizowane. Zasada działania jest zatem identyczna jak w przypadku One Drive czy innych dysków. Warto również wspomnieć o mechanizmie szyfrowania wszystkich przechowywanych danych. Do tego celu wykorzystywany jest zaawansowany algorytm AES-256 bit.

Dodane 11.05.2017 | Pobrań: 15 Pobierz

eSkiMoS 1.84 PL

eSkiMoS R2 to darmowy program do wysyłania SMSów. Główną zaletą programu jest obsługiwanie wielu bramek EraOmnix, Idea mBOX, Miasto Plusa, 1rstWap, NonStopSms, Redcoal, Sms.Ac, Wapster, Waterbyte, WawerSms, WZone i inne - ponieważ nie zawsze wszystkie z nich działają poprawnie. Wysyłane SMSy mogą być automatycznie dzielone i numerowane, wysyłane do wielu użytkowników na raz i o wcześniej zaplanowanej porze. eSkiMoS R2 umożliwia także wysyłanie wiadomości graficznych, dzwonków a także wiadomości na GG i Tlen. Program posiada skrzynkę nadawczą, archiwum wysłanych wiadomości, listę kontaktów z możliwością grupowania ich.

Dodane 29.09.2009 | Pobrań: 190 Pobierz

Advanced Installer 10.6 Build 53162

Advanced Installer - świetny program przeznaczony do tworzenia profesjonalnych instalatorów dla różnych aplikacji w systemie Windows. Aplikacja przeznaczona jest głównie dla programistów, którzy poszukują funkcjonalnego narzędzia do tworzenia niezawodnych i profesjonalnych pakietów MSI. Korzystając z Advanced Installer, można stworzyć w pełni funkcjonalne instalatory dla dowolnych aplikacji wyposażonych w nowoczesną szatę graficzną. Użytkownicy mogą tworzyć instalatory nie tylko dla samych aplikacji, ale również dla różnych aktualizacji czy innych dodatków do programów

Dodane 30.09.2013 | Pobrań: 172 Pobierz