Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Remote Process Explorer 3.3.0.175

Wersja: 3.3.0.175
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 2,3 MB
Pobrań: 90
Dodany: 17.01.2015
 Remote Process Explorer
Opis: Remote Process Explorer 3.3.0.175
Remote Process Explorer to narzędzie do zarządzania procesami działającymi w komputerach podłączonych do sieci. Za pośrednictwem swojego komputera użytkownik ma możliwość zabijania procesów, uruchamiania nowych czy modyfikowaniu ich priorytetów.

Program posiada również różne informacje dotyczące procesu jak godzina, w której został uruchomiony, użytkownik, który go włączył, jego ścieżkę do pliku wykonywalnego, czy ilość pamięci RAM oraz stopień wykorzystania procesora. Remote Process Explorer pozwala na zdalne wyłączanie i restartowanie systemu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Remote Process Explorer 3.3.0.175

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Free YouTube to iPod and PSP Converter 3.9.34

Jest aplikacją która umożliwia nam ściąganie a zarazem jednoczesne prze konwertowanie pliku FLV z znanego serwisu YouTube.com do formatu wideo MP4. Interfejs Free YouTube to iPod and PSP Converter jest przyjazny dla oka, a poruszanie się po aplikacji nie wymaga od nas jakiś szczególnych książkowych umiejętności , ogranicza się właściwie do kilku kliknięć. By dokonać przekonwertowywania danego filmu z YouTube.com musimy w polu input file wklepać link do materiału wideo w postaci HTTP albo ścieżki do pliku FLV usadowionego na dysku twardym. Poczym wybieramy urządzenie, na które ma zostać przekonwertowany plik FLV i pozostaje nam już tylko kliknięcie przycisku convert.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 209 Pobierz

Intype 1.0.1

Intype - bezpłatny edytor tekstowy dla zwykłych użytkowników jak również dla programistów. Posiada około 20 różnych języków programowania, w tym między innymi JavaScript, CSS, PHP, HTML, SQL, Ruby, Java, Perl, C, C++ oraz Groovy. Intype wspiera procesory wielordzeniowe, uruchamia się błyskawicznie i zajmuje stosunkowo mało miejsca na dysku. Oprócz tego obsługuje też różne formaty kodowania znaków – ANSI, UTF-8 czy UTF 16 BE/LE. Program posiada gotowe szablony kodu (snippety), które stanowczo przyśpieszają edycję tekstu programistycznego.

Dodane 24.03.2013 | Pobrań: 94 Pobierz

Symantec Backup Exec for Windows Servers 12

Symantec Backup Exec 12 for Windows Servers daje nam możliwość archiwizowania danych w modelu dysk-dysk-taśma, administrowania rozrzuconymi serwerami backupu oraz pozyskiwania danych w środowiskach opartych o systemy Windows. Narzędzie daje nam możliwość ochrony danych w serwerach plików, stacjach roboczych jak i w serwerach Microsoft Exchange i SQL Server. Dzięki technologii szczegółowego przywracania , usówa konieczność uruchamiania backupów skrzynek pocztowych aby odzyskanie indywidualnych wiadomości e-mail z serwerów Exchange było proste, oraz ułatwia odzyskiwanie danych SharePoint, SharePoint Services i Active Directory - od dokumentów do atrybutów i właściwości użytkownika. Wersja 12 zapewnia pełne wsparcie dla systemu Windows Server 2008.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 118 Pobierz

UltraDefrag 4.4.0 PL

UltraDefrag to open source\'owe narzędzie przeznaczone do defragmentowania partycji działających w oparciu o system plików NTFS lub FAT32. Do największych zalet aplikacji zalicza się niewielki rozmiar pliku, szybki algorytm defragmentacji, możliwość generowania raportów HTML, prostota obsługi czy funkcje analizy dysku przed defragmentacją. Co istotne, UltraDefrag funkcjonuje w oparciu o Microsoft Defrag API.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 126 Pobierz