Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Rewizor GT 1.34 PL

Wersja: 1.34
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7
Rozmiar: 367,50 MB
Pobrań: 185
Dodany: 17.12.2013
Rewizor GT
Opis: Rewizor GT 1.34 PL
Rewizor GT to niezawodny i jedyny w swoim rodzaju program finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont i rozrachunkami poprzez dekretację i księgowanie do obsługi środków trwałych. Systemem bazy danych zastosowanym w programach linii InsERT GT jest Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Rewizor GT 1.34 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Notepad2 4.2.25 PL

Notepad2 - super narzędzie dla każdego programisty. Jest małym i szybkim edytorem tekstu będącym doskonałym narzędziem pracy dla wszystkich programistów. Poza milszym dla oka wyglądem program oferuje całą gamę łatwo dostępnych opcji dla bardziej zaawansowanych użytkowników - konwersję zakończeń linii pomiędzy formatami Unix/Mac/Windows, podświetlanie składni dla popularnych języków programowania, obsługę wyrażeń regularnych oraz zmiany kodowania znaków (UTF-8, ISO-8859-2, Windows-1250 oraz innych). Pomimo dodania do programu tak wielu opcji, pozostaje on nadal łatwy w obsłudze i posiada duże możliwości konfiguracji, co jest jego główną zaletą. Ponadto Notepad2 umożliwia zastąpienie systemowego Notatnika z poziomu głównego menu programu (Ustawienia > Zastąp systemowy Notatnik). Program nie wymaga instalacji. Główne możliwości i funkcje programu - Kolorowanie składni: HTML, XML, CSS, JavaScript, VBScript, ASP, PHP, CSS, Perl/CGI, C/C++, C#, Java, VB, Pascal, Assembler, SQL, Python, NSIS, INI, REG, INF, BAT, DIFF - Edycja tekstu metodą przeciągnij i upuść - Wyszukiwanie oraz zamiana podstawowych wyrażeń regularnych - Przydatne skróty klawiaturowe do łatwiejszej edycji tekstu - Prostokątne zaznaczanie tekstu (Alt+Myszka) - Dopasowywanie nawiasów, automatyczne wcięcie, linia długości wierszy, zmiana rozmiaru tekstu - Wsparcie dla Unikodu, UTF-8 oraz plików tekstowych Unixa i Macintosha - Otwiera skróty do plików - Prawie w całości konfigurowalny

Dodane 05.11.2011 | Pobrań: 87 Pobierz

Makagiga 4.12 PL

Makagiga to bezpłatna aplikacja, pełniąca funkcję organizera osobistego. Jest tam menedżer zadań, kalendarz, edytor notatek, czytnik RSS i system statystyk, pozwalający na sprawne zarządzanie czasem i zadaniami do wykonania. Narzędzie na tym się nie kończą. Makagiga, dzięki systemowi wtyczek, może przeprowadzać obliczenia (łącząc się z Wolframem Alpha) i wyświetlać mapy (OpenStreetMap). Program potrafi również wyświetlać w kalendarzu polskie święta, przedstawiać aktualną pogodę, podświetlać składnię kodu, zarządzać szablonami dokumentów czy też generować kody QR.

Dodane 12.12.2013 | Pobrań: 58 Pobierz

Menedżer Finansów 10.2 PL

Menedżer Finansów to bardzo dobry i prosty w obsłudze program do zarządzania finansami osobistymi o rozbudowanych możliwościach. Pozwala na prowadzenie budżetów wielu użytkowników, w tym m.in. planowanie dochodów i wydatków, drukowanie przelewów, pobieranie wyciągów z banków, notowań giełdowych i walutowych, ewidencjonowanie transakcji itp. Ponadto umożliwia szczegółową analizę domowego budżetu dzięki różnym zestawieniom (np. w obrębie wybranej kategorii płatności), generowanym statystykom itp. Program jest dostępny w trzech podstawowych edycjach: bezpłatnej, ale ograniczonej funkcjonalnie, Student oraz płatnych (za niewielką opłatą) Standard i Inwestor.

Dodane 03.03.2010 | Pobrań: 180 Pobierz

Kasa 3.6.1.0 PL

Kasa to mały program dla firm do wspomagania działających w obrębie przedsiębiorstwa kas, która umożliwia sprawną ewidencję dokumentów sprzedażowych, gromadzenie informacji o kontrahentach czy też tworzenie raportów kasowych. Aplikacja umożliwia proste tworzenie dokumentów KP i KW, przeglądanie ich z podziałem na dzień wystawienia, miesiąc lub rok, monitorowanie stanu kasy oraz utargu z danego dnia. Aplikacja Kasa wyposażona została również w moduł do przechowywania danych teleadresowych kontrahentów, tworzenia raportów kasowych i generowania różnorakich zestawień z uwzględnieniem zdefiniowanych przez użytkownika parametrów.

Dodane 03.01.2014 | Pobrań: 78 Pobierz