Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

Rewizor GT 1.34 PL

Wersja: 1.34
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7
Rozmiar: 367,50 MB
Pobrań: 182
Dodany: 17.12.2013
Rewizor GT
Opis: Rewizor GT 1.34 PL
Rewizor GT to niezawodny i jedyny w swoim rodzaju program finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont i rozrachunkami poprzez dekretację i księgowanie do obsługi środków trwałych. Systemem bazy danych zastosowanym w programach linii InsERT GT jest Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Rewizor GT 1.34 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

NoteTab Light 7.2

NoteTab Light jest bezpłatnym notatnikiem do swobodnego pisania artykułów, jak również edycji tekstu źródłowego. Program NoteTab Light jest godną alternatywę dla wbudowanego w systemie notatnika. Oferuje dużo więcej możliwości, w tym między innymi tworzenie i modyfikowanie języka HTML i innych tekstów źródłowych. NoteTab Light jest łatwy w obsłudze, niezawodny, szybki i charakteryzuje się wsparciem dla kodowania ANSI, UTF-8, Unicode oraz wbudowanym silnikiem wyrażeń regularnych w oparciu o PCRE (wyszukiwanie wyrazów wieloznacznych i zamienników). NoteTab Light jest dostępny bezpłatnie, ale posiada liczne ograniczenia w stosunku do wersji komercyjnej (Pro i Standard). Użytkownicy mogą w nim swobodnie poprawiać i modyfikować kod HTML, grupować pliki, tworzyć szablony stron WWW i korzystać z dodatkowych skryptów - rozszerzających funkcjonalność notatnika.

Dodane 06.11.2014 | Pobrań: 46 Pobierz

SYMFONIA Handel 2014.a PL

Aplikacja handlowo-magazynowa. Program umożliwia wystawianie wszelkiego rodzaju dokumentów sprzedaży (m.in. faktur VAT, VAT RR, zaliczkowych, wewnętrznych, korygujących, rachunków, paragonów itd.), magazynowych (PZ i WZ, PW i RW, MM, korekt), rozliczania towarów w magazynach wg zasady FIFO i LIFO, prowadzenie kartoteki kontrahentów i cennika, definiowania indywidualnej polityki ratabatowej dla każdego kontrahenta, obsługę kasy (KP, KW), a także generowanie różnego rodzaju raportów. Obsługuje firmy wielooddziałowe. Pozwala prowadzić określoną politykę sprzedaży.

Dodane 15.02.2014 | Pobrań: 64 Pobierz

Druczek 2011

Popularny i niedrogi program do prowadzenia firmy autorstwa Studia JZK. Druczek integruje w sobie praktycznie wszystkie moduły wspomagające prowadzenie działalności gospodarczej, począwszy od tych służących do wystawiania faktur, prowadzenia kasy i drukowania przelewów, poprzez zarządzanie relacjami z klientami (CRM), magazyn, księgę przychodów i rozchodów (lub ryczałt), rejestry VAT, środków trwałych oraz wpłat ZUS, produkcję, kadry, kończąc na wielu, rzadziej spotykanych modułach pomocniczych. Wśród nich na uwagę zasługują m.in. umowy, delegacje, komis, prasówka, kilometrówka, dziennik korespondencji, terminarz, kalkulatory odsetkowe i kredytowe, a także bazy Urzędów Skarbowych (oferujący również bardzo pomocną funkcję rozpoznawania US po numerze NIP podatnika), kodów pocztowych, banków, miejscowości.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 154 Pobierz

Skup Surowców Wtórnych 2014 2.1.28.197 PL

Dość dobrze rozbudowany program do obsługi skupu surowców wtórnych. Skup Surowców Wtórnych pozwala na ewidencjonowanie zakupów i sprzedaży surowców i odpadów oraz wydruk wszelkiej niezbędnej dokumentacji wymaganej przepisami prawa. W tej wersji niestety jesteśmy ograniczeni do minimum. Podstawowe funkcje programu prowadzenie rejestru kontrahentów prowadzenie rejestru kodów odpadów prowadzenie rejestru kart przekazania odpadów prowadzenie rejestru kart ewidencji odpadów

Dodane 16.09.2014 | Pobrań: 76 Pobierz