Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

SMPlayer 17.11.0 PL

Wersja: 17.11.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/2003
Rozmiar: 34 MB
Pobrań: 196
Dodany: 03.11.2017
default
Opis: SMPlayer 17.11.0 PL
Świeża wersja innowacyjnego programu do otwierania plików video/audio którego działanie oparte jest na silniku MPlayer’a. SMPlayer bez problemu odtworzy nam następujące formaty plików: AVI, MKV, OGM, MPEG, VOB, ASF, MOV, WMV, MP3, OGG bez konieczności kłopotliwego instalowania kodeków. Aplikacja wyśmienicie sobie radzi z odtwarzaniem płytek DVD a także strumienie internetowe. Twórcy skupili się w dużej mierze na opcji wyświetlania napisów do filmów w następujących formatach: SRT, SUB, SSA. Można je do bólu powiększać, zmieniać czcionki czy dobrać kolor wedle własnych upodobań.


Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SMPlayer 17.11.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Video mp3 Extractor 1.8

Darmowa aplikacja służąca do wyodrębnienia ścieżki dźwiękowej z plików video. Mimo że Video mp3 Extractor nie jest w polskojęzycznym interfejsie to jego obsługa jest bardzo prosta i nie przysporzy żadnych kłopotów. To musimy zrobić by cieszyć się ulubioną piosenką z filmu to: wskazać żądany plik video w polu \"Video\" i wybrać lokalizację pliku wynikowego mp3 w polu \"Mp3\". Ponadto możemy korygować parametry Quality oraz Bitrate od których zależy jakość stworzonego pliku dźwiękowego i jego wielkość. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty plików video m.in. AVI, ASF, MOV, MPEG, MP4, WMV.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 148 Pobierz

Yawcam 0.4.0

Yawcam - banalna w obsłudze i posiadające najważniejsze funkcje darmowa aplikacja, przeznaczona do obsługi kamery internetowej. Program powstał w w języku Java. Program jest wykorzystywany do przeprowadzania wideotransmisji lub zrzucanie zdjęć z kamery internetowej, tworzenie filmów poklatkowych oraz zawiera opcję wykrywania ruchu służącą do monitorowania pomieszczeń.

Dodane 19.02.2013 | Pobrań: 91 Pobierz

XP Codec Pack 2.5.1

XP Codec Pack jest paczką filtrów takich jak: AC3Filter, RadLight APE Filter, FFDShow MPEG-4 Video Decoder, Matroska Splitter oraz kodeków które dają nam możliwość odtwarzania najpopularniejszych formatów audio i wideo. Dużym plusem jest fakt iż XP Codec Pack nie zagraca nam systemu masą bibliotek odtwarzających zasoby multimedialne a instaluje tylko te które są najczęściej wykorzystywane kodeki, które w 90% zadowolą przeciętnego użytkownika. W zestawie poza zbiorem kodeków i filtrów odnajdziemy ponadto mało ważący odtwarzacze plików multimedialnych Media Player Classic umożliwiający płynne odtwarzanie filmów. Dużą zaletą XP Codec Pack jest obsługa wszystkich najpopularniejszych obecnie formatów.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 217 Pobierz

MuLab 6.0.35

MuLab jest wirtualnym studiem nagrań pozwalającym tworzyć utwory pod Windows i Mac OS X. Mimo sporej funkcjonalności aplikacja charakteryzuje się dosyć przejrzystym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Program posiada zaawansowany silnik audio. Umożliwia tworzyć, nagrywać, edytować i odtwarzać audio oraz MIDI. Zapewnia wysokiej jakości syntezatory. Nie brakuje także różnego rodzaju sampli i efektów. Dużą zaletą jest ponadto obsługa wtyczek VST, zarówno audio jak i MIDI.

Dodane 17.07.2014 | Pobrań: 88 Pobierz