Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

SQL Report Express 3.6.00 PL

Wersja: 3.6.00
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 8,81 MB
Pobrań: 138
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: SQL Report Express 3.6.00 PL


Aplikacja daje nam możliwość kreowania zestawień oraz raportów przedstawiających dane przechowywane w różnego typu bazach danych. Dane mogą być ściągane z serwerów baz danych w trybie bezpośrednim oraz przetwarzane za pomocą SQL lub Fast Report. SQL Report Express działa z bazami danych Advantage: xBase (DBF/NTX/CDX, Clipper, DBASE, FOX, VFP, Clarion -aplikacja dla DOS firmy CDN, Microsoft Access i SQL Server oraz z wieloma innymi, do których dostępne są sterowniki OLE DB I ODBC. Narzędzie przyda się kiedy aplikacja przechowuje swoje dane w bazie nie są w stanie dostarczyć użytkownikowi przez standardowy interfejs wszystkich niezbędnych informacji.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Report Express 3.6.00 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Edi 3.1 PL

Jest środowiskiem do programowania stworzonym dla programujących w języku Fortran. Narzędzie bazuje na darmowych (GPL) zgodnych Fortran G77 oraz Fortran G95. Ponadto dodane zostały darmowe biblioteki, m. in. Dislin -biblioteka graficzna oraz Slatec -biblioteka do obliczeń matematycznych. Zestaw umożliwia nam kreowanie i kompilowanie kodu zgodnego ze standardem G77 i G95, automatyczne kolorowanie składni, autokorektę składni poleceń, testowanie poprawności kodu, tłumaczenie z Fortran G77 na Fortran G90 i nie tylko. Edi zawiera listę wszystkich poleceń języka Fortran G77, podręcznik użytkownika, dokumentacje do kompilatorów oraz kurs języka Fortran stworzony przez autora.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 152 Pobierz

Wise Memory Optimizer 0,78 PL

Wise Memory Optimizer bezpłatne narzędzie, którego nie trzeba instalować. Służy do optymalizacji wykorzystanej przez oprogramowanie pamięci fizycznej w systemach Windows XP/Vista/7/8. Narzędzie jest bardzo proste w użyciu, a proces optymalizacji inicjowany może być na żądanie użytkownika, jak również w pełni automatycznie. Aplikacja ma za zadane optymalizację wykorzystania pamięci RAM, polegająca na zwolnieniu zasobów, które wykorzystywane są przez bezużyteczne w danej chwili aplikacje. Wise Memory Optimizer pozwala uwolnić zajmowane niepotrzebne zasoby pamięci, zwiększając tym samym ogólną wydajność systemu operacyjnego.

Dodane 28.10.2013 | Pobrań: 140 Pobierz

Game Fire 6.2.3031

Game Fire - świetna aplikacja do optymalizowania systemu operacyjnego pod kątem gier komputerowych. Narzędzie wpływa na przyśpieszenie uruchamiania i działania gier komputerowych, zwiększając płynność oraz stabilność podczas grania. Optymalizuje najważniejsze zasoby systemowe, w tym m.in.: procesor, system operacyjny, pamięć operacyjną i wirtualną. Obsługa programu nie należy do najtrudniejszych. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk uruchamiający specjalny tryb, który dezaktywuje niepotrzebne usługi systemu i inne jego elementy, optymalizując przy tym pracę procesora i pamięci operacyjnej, a także zwiększając ich wydajność podczas grania.

Dodane 15.07.2017 | Pobrań: 102 Pobierz

ReiBoot 4.1.0.0

Tenorshare ReiBoot jest świetnym programem, które w banalny i szybki sposób uruchomi tryb przywracania w naszym urządzeniu z zainstalowanym systemem iOS. Podążając standardową ścieżką, zmuszeni jesteśmy wykonać serię kroków jak przytrzymanie przycisku Home podczas łączenia i rozłączania z komputerem z równoczesnym operowaniem w iTunes. ReiBoot przyśpiesza proces do minimum. Niezależnie od tego, jak poważnej awarii uległ system operacyjny, narzędzie idealnie nadaje się do reagowania właśnie podczas takich sytuacji. Program obsługuje wszystkie najnowsze urządzenia z iOS, iPhone\'y, iPod\'y, iPad\'y. Co istotne, ReiBoot nie zagraża w żaden sposób bezpieczeństwu naszych plików.

Dodane 08.01.2016 | Pobrań: 38 Pobierz