Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

SQL Report Express 3.6.00 PL

Wersja: 3.6.00
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 8,81 MB
Pobrań: 139
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: SQL Report Express 3.6.00 PL


Aplikacja daje nam możliwość kreowania zestawień oraz raportów przedstawiających dane przechowywane w różnego typu bazach danych. Dane mogą być ściągane z serwerów baz danych w trybie bezpośrednim oraz przetwarzane za pomocą SQL lub Fast Report. SQL Report Express działa z bazami danych Advantage: xBase (DBF/NTX/CDX, Clipper, DBASE, FOX, VFP, Clarion -aplikacja dla DOS firmy CDN, Microsoft Access i SQL Server oraz z wieloma innymi, do których dostępne są sterowniki OLE DB I ODBC. Narzędzie przyda się kiedy aplikacja przechowuje swoje dane w bazie nie są w stanie dostarczyć użytkownikowi przez standardowy interfejs wszystkich niezbędnych informacji.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Report Express 3.6.00 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Weezo 3.0.0 PL

Weezo to aplikacja P2P przekształcająca domowy komputer w serwer sieciowy udostępniający takie zasoby jak zdjęcia, filmy, strumienie audio czy wideo, również z kamery internetowej. Aplikacja pozwala m. in. na tworzenie grup użytkowników dla rożnych grup ludzi (rodzina, znajomi, przyjaciel itp.), którym chcemy udostępnić nasze zasoby; dodawanie znajomych do listy kontaktów Weezo (prowadzenie rozmów, sprawdzanie dostępności w Internecie); wybieranie zasobów do udostępnienia publicznego lub dla określonych grup osób i znacznie więcej. Weezo z powodzeniem można wykorzystywać również jako czytnik kanałów RSS czy serwer udostępniający stronę WWW. Kolejną dużą zaletą Weezo są możliwości konfiguracyjne i administracja programem z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Dodane 04.11.2011 | Pobrań: 128 Pobierz

Mój Komputerowy Dietetyk 2.0.3 PL

Darmowy program do komponowania, rejestracji i kontroli posiłków Mój Komputerowy Dietetyk 2.0, jest niezbędnym i niezastąpionym narzędziem dla osób stosujących modele żywienia oparte na kontroli zawartości w posiłkach takich parametrów jak: białka, tłuszcze, węglowodany, kalorie, wymiennik węglowodanowy, wymiennik białkowo-tłuszczowy. Nadaje się idealnie dla diabetyków, sportowców, osób stosujących \'Żywienie Optymalne\', dietę Montignac\'a, dowolny typ diety odchudzającej opartej na kontroli kalorii w posiłkach, jak również diety lecznicze.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 543 Pobierz

Parkdale 2.94

Parkdale - niewielki i bezpłatny program do testowania prędkości odczytu i zapisu danych na dysku twardym. Dzięki niemu możemy zmierzyć prędkość zapisu i odczytu każdego zamontowanego nośnika danych w komputerze. Narzędzie wykonuje różne testy wydajnościowe i mierzy pomiar odczytu/zapisu w KB/s (kilobajtach na sekundę) lub MB/s (megabajtach na sekundę). Program Parkdale posiada trzy zróżnicowane tryby przeprowadzania testu wydajności dysku twardego: QuickAccess – wykonuje test prędkości przy użyciu plików systemowych, FileAccess – wykonuje pomiar odczytu i zapisu w normalnych plikach znajdujących się na dysku twardym (korzystając dodatkowo z plików systemowych), BlockAccess – wykonuje pomiary bezpośrednio na sektorach dysku twardy, lecz bez korzystania z plików systemowych.

Dodane 02.04.2015 | Pobrań: 71 Pobierz

Cloud System Booster 2.0

Cloud System Booster - banana i bezpłatna aplikacja przeznaczona do naprawy i optymalizacji systemu operacyjnego. Dzięki temu niewielkiego programu możemy oczyścić dysk twardy ze zbędnych, nieużywanych plików, a także przyspieszyć uruchamianie systemu Windows. Aplikacja posiada cztery zróżnicowane moduły do optymalizacji i zwiększenia wydajności systemu Windows. Narzędzie to posiada nowoczesną technologię chmury, za pomocą której będziemy otrzymywać najnowsze aktualizacje do programu z dostępnej bazy danych znajdującej się na serwerze producenta.

Dodane 18.12.2012 | Pobrań: 169 Pobierz