Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

SQL Report Express 3.6.00 PL

Wersja: 3.6.00
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 8,81 MB
Pobrań: 132
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: SQL Report Express 3.6.00 PL


Aplikacja daje nam możliwość kreowania zestawień oraz raportów przedstawiających dane przechowywane w różnego typu bazach danych. Dane mogą być ściągane z serwerów baz danych w trybie bezpośrednim oraz przetwarzane za pomocą SQL lub Fast Report. SQL Report Express działa z bazami danych Advantage: xBase (DBF/NTX/CDX, Clipper, DBASE, FOX, VFP, Clarion -aplikacja dla DOS firmy CDN, Microsoft Access i SQL Server oraz z wieloma innymi, do których dostępne są sterowniki OLE DB I ODBC. Narzędzie przyda się kiedy aplikacja przechowuje swoje dane w bazie nie są w stanie dostarczyć użytkownikowi przez standardowy interfejs wszystkich niezbędnych informacji.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Report Express 3.6.00 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SQL Server 2008 Upgrade Advisor 10.00.1600.22

SQL Server 2008 Upgrade Advisor stworzony jest do uaktualnienia serwera bazodanowego SQL Server 2000 albo 2005 do najnowszej wersji. Przelicza aktualnie zainstalowane instancje, poczym odczytuje zmiany oraz nowości które mogą przysparzać problemy w konkretnym środowisku. Skanowanie może odbywać się względem serwera zdalnego. reasumując aplikację możemy wykorzystać w dokumentacji dostępnej on-line w których należy szukać informacji na temat możliwych do zastosowania rozwiązań. Analiza przeprowadzana przez SQL Server 2008 Upgrade Advisor nie wprowadza żadnych zmian w istniejącej konfiguracji.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 118 Pobierz

NetSetMan 3.5.1 PL

To bardzo funkcjonalny i prosty programik, który pozwala na stworzenie do 6 profili z różnymi ustawieniami sieciowymi - co jest bardzo pomocne dla np. posiadaczy notebooków, którzy podłączają się do sieci w różnych miejscach. NetSetMan pozwala na zdefiniowanie dla każdego profilu adresu IP, maski, domyślnej bramy, adresu preferowanego i alternatywnego serwera DNS, nazwy komputera, grupy roboczej, domyślnej drukarki, a nawet (opcjonalnie) wybrania skryptu, który ma się uruchomić. Program działa rezydentnie i z poziomu ikony umieszczonej w zasobniku systemowym (tzw. tray\\\\\\\'u) umożliwia jednym przyciskiem myszy na wybranie profilu, co powoduje automatyczną zmianę wszystkich zdefiniowanych ustawień.

Dodane 03.11.2012 | Pobrań: 135 Pobierz

AVG PC Tuneup 2011 10.0.0.26 PL

Dzięki aplikacji AVG PC Tuneup bez problemowo polepszymy wydajność naszego komputera poprzez zmianę wielu ustawień systemowych, porządkowanie zawartości dysku i rejestru Windows oraz zarządzanie zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem. Ojcem programu jest firma AVG Technologies. AVG PC Tuneup ma do zaproponowania kilka łatwych w obsłudze narzędzi, które dają możliwość konserwowania dysku twardego oraz rejestru systemowego, usuwanie sklonowanych plików i folderów, zarządzanie aplikacjami uruchamianymi z systemem, zainstalowanym oprogramowaniem oraz optymalizację systemu i usług. Dużym walorem aplikacji jest moduł odpowiedzialny za optymalizację systemu i usług. Dzięki niemu dostosujemy ustawienia Windows Aero, zmienimy ustawienia efektów wizualnych, poprawimy wydajność komputera poprzez wyłączenie systemowych efektów animacji, dostosujemy do własnych upodobań ustawienia menu Start, paska zadań, Windows Explorera, przeglądarki Internet Explorer, pakietu Microsoft Office i wielu innych.

Dodane 08.07.2011 | Pobrań: 208 Pobierz

Comic Seer 2.51

Comic Seer świetne narzędzie przeznaczone do czytania komiksów w formie elektronicznej. Super radzi sobie ona z publikacjami zapisanymi w formatach CBR i CBZ, dając możliwość wyświetlania plików graficznych JPEG, PNG czy TIFF. Program dostępny jest dla użytkowników systemów operacyjnych Windows oraz Linux. Najważniejsze funkcje Comic Seer to możliwość organizacji komiksów w bibliotekach, podgląd ich miniaturek, opcja powiększania i rotowania obrazu, tryb wyświetlania pełnoekranowego oraz mechanizm kart, z pomocą którego otworzymy w pojedynczym oknie programu więcej niż jeden plik z publikacją. Ponadto w ręce użytkowników trafia funkcja zakładek, pozwalająca sprawnie oznaczać strony, na których skończyliśmy lekturę.

Dodane 05.07.2014 | Pobrań: 50 Pobierz