Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

SQL Report Express 3.6.00 PL

Wersja: 3.6.00
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 8,81 MB
Pobrań: 134
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: SQL Report Express 3.6.00 PL


Aplikacja daje nam możliwość kreowania zestawień oraz raportów przedstawiających dane przechowywane w różnego typu bazach danych. Dane mogą być ściągane z serwerów baz danych w trybie bezpośrednim oraz przetwarzane za pomocą SQL lub Fast Report. SQL Report Express działa z bazami danych Advantage: xBase (DBF/NTX/CDX, Clipper, DBASE, FOX, VFP, Clarion -aplikacja dla DOS firmy CDN, Microsoft Access i SQL Server oraz z wieloma innymi, do których dostępne są sterowniki OLE DB I ODBC. Narzędzie przyda się kiedy aplikacja przechowuje swoje dane w bazie nie są w stanie dostarczyć użytkownikowi przez standardowy interfejs wszystkich niezbędnych informacji.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Report Express 3.6.00 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Hamachi 2.0.3.111

Hamachi pozwala na stworzenie wirtualnego otoczenia sieciowego z komputerów wpiętych do internetu. Dla Hamachi nie ma znaczenia czy komputer jest za NAT\'em, czy jest wpięty do sieci se statycznym/dynamicznym zewnętrznym adresem IP. Teraz możesz stworzyć własną sieć dosłownie z każdym. Virtualna sieć nie różni się niczym pod względem możliwości udostępniania plików, drukarek czy innych zasobów komputera. Ogranicza ją jedynie prędkość, która jest równa prędkości łącza za pośrednictwem którego jesteśmy podłączeni do internetu. Aplikacja w wersji podstawowej jest darmowa.

Dodane 18.05.2011 | Pobrań: 164 Pobierz

Snappy Driver Installer 1.17.6.0 PL

Snappy Driver Installer to bezpłatna aplikacja do przeprowadzania aktualizacji sterowników na komputerach wyposażonych w system Windows. Program jest rozpowszechniany na licencji GNU GPL. Snappy Driver Installer poszukuje i instaluje brakujące sterowniki do różnych podzespołów i komponentów wchodzących w skład komputera. Oferuje w pełni spolszczony i czytelny interfejs, a nawet możliwość szybkiego indeksowania pobranych paczek ze sterownikami (drivepacks). Snappy Driver Installer bardzo dobrze nadaje się do instalacji sterowników na nowych komputerach, gdzie dostęp do internetu jest ograniczony.

Dodane 21.06.2017 | Pobrań: 0 Pobierz

Virtual Modem PRO 3.0.3.129

Virtual Modem PRO kreuje wirtualne modemy IP do 255 sztuk i przechwytuje je do wirtualnych portów szeregowych w systemie operacyjnym. Modem taki w pełni emuluje fizyczny model. Zasadniczą różnicą miedzy nimi jest to, że w porównaniu z normalnym modemem, który używaja linii telefonicznej, modemy wirtualne bazują na łączu Ethernet - z Internetu, sieci VLAN, VPN. Dużym plusem aplikacji jest szybkość, która w sieciach Ethernet jest z reguły dość spora oraz stabilność protokołu TCP/IP, który jest wykorzystywany do transmisji. W najświeższej wersji Virtual Modem PRO zoptymalizowano przede wszystkim obsługę protokołu komunikacji.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 142 Pobierz

Help & Manual 5.3.1 PL

Help & Manual to nowoczesne, niezastąpione narzędzie do tworzenia oraz edycji plików pomocy w różnych formatach (m.in. PDF, WinHELP, HTML Help, e-Book), ze wzorowanym na edytorze tekstów interfejsem. Help & Manual to profesjonalny program dla programistów. Pozwala nie tylko tworzyć zrzuty ekranowe (screen capture), czy dowolnie kształtować szablony dokumentów, ale też projektować i drukować różnego rodzaju instrukcje dla użytkowników. Nowa jakość w tworzeniu dokumentacji Help & Manual sprawia, że tworzenie pomocy to przyjemność. Wszystkie potrzebne narzędzia są teraz w zasięgu ręki, zawarte w jednym programie. Obsługa programu nie wymaga wiedzy technicznej. W krótkim czasie można stworzyć profesjonalną dokumentację.

Dodane 03.03.2010 | Pobrań: 119 Pobierz