Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

SQL Report Express 3.6.00 PL

Wersja: 3.6.00
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 8,81 MB
Pobrań: 136
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: SQL Report Express 3.6.00 PL


Aplikacja daje nam możliwość kreowania zestawień oraz raportów przedstawiających dane przechowywane w różnego typu bazach danych. Dane mogą być ściągane z serwerów baz danych w trybie bezpośrednim oraz przetwarzane za pomocą SQL lub Fast Report. SQL Report Express działa z bazami danych Advantage: xBase (DBF/NTX/CDX, Clipper, DBASE, FOX, VFP, Clarion -aplikacja dla DOS firmy CDN, Microsoft Access i SQL Server oraz z wieloma innymi, do których dostępne są sterowniki OLE DB I ODBC. Narzędzie przyda się kiedy aplikacja przechowuje swoje dane w bazie nie są w stanie dostarczyć użytkownikowi przez standardowy interfejs wszystkich niezbędnych informacji.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Report Express 3.6.00 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ubuntu One for Windows 4.1.91.1

Ubuntu One for Windows to wersja znanego z systemu Ubuntu narzędzia do synchronizacji notatek, kalendarzy i plików online. Dostęp do usługi można uzyskać także za pośrednictwem strony internetowej. W podstawowej wersji w ramach usługi otrzymujemy 5 GB darmowej przestrzeni użytkowej. Za większą ilość musimy już zapłacić. Oprócz zwykłych funkcji znanych z podobnych usług, otrzymujemy także integrację z Evolution (kontakty) czy notatkami Tomboy. Na temat zmian wprowadzanych przez aplikacje jesteśmy na bieżąco informowani za pomocą powiadomień.

Dodane 05.03.2013 | Pobrań: 76 Pobierz

XOWA 1.1.1.1 PL

XOWA prosta w obsłudze i multiplatformowa aplikacja do przeglądania i edycji Wikipedii w trybie offline, bez aktywnego połączenia z Internetem. Narzędzie to umożliwia pobierać zawartość encyklopedii i zapisywać ją na dysku lokalnym komputera. Aplikacja napisana została w języku Java i dostępna jest dla systemów operacyjnych Windows, Linux oraz Mac OS. Jej interfejs jest ascetyczny, a zarazem bardzo prosty w obsłudze. Skupia on w sobie funkcje, umożliwiające wygodne pobieranie zawartości Wikipedii i jej przeglądanie bez konieczności nawiązywania połączenia z Internetem. Z powodzeniem wykorzystywana ona może być przez twórców artykułów, dając możliwość pracy z materiałami w trybie offline.

Dodane 04.11.2014 | Pobrań: 99 Pobierz

phpDesigner 7.2.5 PL

phpDesigner jest gigantycznym środowiskiem programistycznym PHP, oraz edytorem HTML, CSS i JavaScript dla ojców stron internetowych. Aplikacja daje nam masę ciekawych funkcji w tym również pomocnych programistom stawiających pierwsze kroki w PHP - podpowiadanie kodu, auto-uzupełnienie, inteligentne podświetlanie oraz kolorowanie składni czy też zintegrowany manual. Ponadto aplikacja ma do zaoferowania wsparcie dla niemalże wszystkich frameworków PHP i najpopularniejszych JS (jQuery, Ext JS, YUI, Dojo, MooTools, Prototype), umożliwiając analizę i debugowanie tworzonych projektów (Xdebug), ich podgląd w znanych przeglądarkach: IE, Firefox, Opera, Safari oraz Netscape, sprawdzanie składni kodu w czasie rzeczywistym i znacznie więcej.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 120 Pobierz

Volumouse 2.0

Volumouse to niewielkie narzędzie przeznaczone do obsługi dźwięku w systemie Windows. Nazwa Volumouse związana jest z jedną z podstawowych funkcji programu. Umożliwia on kontrolę głośności dźwięku za pomocą scrolla w myszce. W podobny sposób możemy zmieniać też jasność ekranu. Aplikacja po uruchomieniu, instaluje się w zasobniku systemowym, skąd możemy w prosty sposób uzyskać do niej dostęp. Za pomocą menu możemy konfigurować ustawienia dotyczące dźwięku czy zachowania okien programów. Możemy w ten sposób wprowadzić komendy na przykład dla odtwarzacza muzyki, mikrofonu, słuchawek albo przezroczystości okien. Co więcej, Volumouse umożliwia wyciszenie bądź natężenie na przykład tylko jednego kanału, jedynie wysokich tonów czy tylko basów.

Dodane 10.01.2012 | Pobrań: 87 Pobierz