Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

SQL Server Express Edition SP4 2005

Wersja: 2005
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003
Rozmiar: 54,70 MB
Pobrań: 132
Dodany: 21.05.2011
SQL Server Express Edition SP4
Opis: SQL Server Express Edition SP4 2005

Darmowa wersja serwera baz danych koncernu Microsoft. Edycja Express, mimo że została uproszczona w zestawianiu do jej płatnych produktów, jest świetnym wyborem zarówno dla programistów czy też osób uczących się programistycznych technologii Microsoft, ale i to również bardzo dobry produkcyjny silnik baz danych dla łatwych aplikacji pracujących z dynamicznymi danymi . Kiedy wykorzystamy bazę jako silnika przechowujący dane własnej aplikacji licencja Express Edition umożliwia - po wcześniejszej rejestracji na stronie Microsoft - na darmowe rozpowszechnianie bazy wraz z aplikacją. Wersja do pobrania przeznaczona jest zarówno dla 32- i 64-bitowych systemów i zawiera Service Pack 3.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Server Express Edition SP4 2005

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Microsoft IPsec Diagnostic Tool 1.0

Jest aplikacją za pomocą której zidentyfikujemy standardowe problem w konfiguracji sieci, kiedy wykryty zostanie jakiś problem program zasugeruje nam odpowiednie kroki zaradcze. IPsec Diagnostic Tool tworzy między innymi diagnostykę polis IPsec i logów dotyczących IPsec po to aby określić podłoża potencjalnych problemów z IPsec. Mało tego, analizuje również trace połączeń VPN, aktywność klienta NAP, Windows Firewall, aktualizacje GPO jak i zdarzenia związane z systemem oraz komponentami które odpowiadają za obsługę sieci bezprzewodowych. Raport tworzony jest na podstawie logów zebranych w fazie analitycznej pozwala - jak zapewnia Microsoft - zdiagnozować wszelkie problemy z siecią.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 114 Pobierz

Weezo 3.0.0 PL

Weezo to aplikacja P2P przekształcająca domowy komputer w serwer sieciowy udostępniający takie zasoby jak zdjęcia, filmy, strumienie audio czy wideo, również z kamery internetowej. Aplikacja pozwala m. in. na tworzenie grup użytkowników dla rożnych grup ludzi (rodzina, znajomi, przyjaciel itp.), którym chcemy udostępnić nasze zasoby; dodawanie znajomych do listy kontaktów Weezo (prowadzenie rozmów, sprawdzanie dostępności w Internecie); wybieranie zasobów do udostępnienia publicznego lub dla określonych grup osób i znacznie więcej. Weezo z powodzeniem można wykorzystywać również jako czytnik kanałów RSS czy serwer udostępniający stronę WWW. Kolejną dużą zaletą Weezo są możliwości konfiguracyjne i administracja programem z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Dodane 04.11.2011 | Pobrań: 122 Pobierz

MyDefrag 4.3.1 PL

MyDefrag (dawniej JkDefrag) to w pełni funkcjonalne, darmowe narzędzie do defragmentacji i optymalizacji pracy dysków twardych (a także dyskietek, dysków USB, kart pamięci itp.) w systemie Windows. Program oferuje 6 trybów pracy, wśród których znalazły się opcje umożliwiające jedynie analizę, defragmentację, szybką/dokładną optymalizację, aktualizację, a także pracę z wszelakiego rodzaju pamięciami flash. Użytkowanie programu jest intuicyjne i ogranicza się jedynie do wyboru trybu pracy, reszta wykonywana jest automatycznie. Aplikacja wyposażona została w wygaszacz ekranu i szereg łatwych do wykorzystania skryptów.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 185 Pobierz

DirSync Pro 1.4

DirSync Pro jest darmowym narzędziem stworzonym dla użytkowników, którzy prócz kompa stacjonarnego albo laptopa działają na różnych urządzeniach które dają możliwość składowanie danych. Głównym zadaniem narzędzie jest odciążenia użytkownika od monotonnego kopiowania informacji z jednego nośnika na drugi. DirSync daje możliwość synchronizacji nieograniczonej liczby folderów w jednym z dwóch dostępnych trybów synchronizacji danych. Synchronizacja można przeprowadzać rekurencyjnie albo wykorzystywać do kreowania przyrostowych kopii zapasowych. Mało tego, program zezwala na zmianę plików przed rozpoczęciem procesu synchronizacji natomiast wszelkie problemy z tym związane mogą być nie bieżąco rozwiązywane dzięki wbudowanemu mechanizmowi rozwiązywania konfliktów.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 150 Pobierz