Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

SQL Server Express Edition SP4 2005

Wersja: 2005
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003
Rozmiar: 54,70 MB
Pobrań: 133
Dodany: 21.05.2011
SQL Server Express Edition SP4
Opis: SQL Server Express Edition SP4 2005

Darmowa wersja serwera baz danych koncernu Microsoft. Edycja Express, mimo że została uproszczona w zestawianiu do jej płatnych produktów, jest świetnym wyborem zarówno dla programistów czy też osób uczących się programistycznych technologii Microsoft, ale i to również bardzo dobry produkcyjny silnik baz danych dla łatwych aplikacji pracujących z dynamicznymi danymi . Kiedy wykorzystamy bazę jako silnika przechowujący dane własnej aplikacji licencja Express Edition umożliwia - po wcześniejszej rejestracji na stronie Microsoft - na darmowe rozpowszechnianie bazy wraz z aplikacją. Wersja do pobrania przeznaczona jest zarówno dla 32- i 64-bitowych systemów i zawiera Service Pack 3.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Server Express Edition SP4 2005

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WinToUSB 3.4

WinToUSB jest banalnym w obsłudze programem wykorzystywanym do instalacji systemu operacyjnego z pendrive lub dysku zewnętrznego. Aplikacja okaże się niezastąpiony wszędzie tam, gdzie komputer nie dysponuje tradycyjnym napędem CD/DVD. Jedyne co musimy zrobić to podłączyć pamięć przenośną do komputera, po czym w BIOS lub UEFI ustawimy, by system operacyjny bootował się z klucza. Obsługa oparta jest na przejrzystym kreatorze, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces.

Dodane 20.12.2016 | Pobrań: 73 Pobierz

Duplicate Cleaner 4.0.5 PL

Duplicate Cleaner Free jest bezpłatnym programem do wyszukiwania i usuwania zduplikowanych plików, muzyki, filmów, zdjęć, dokumentów i innych danych. Aplikacja oferuje możliwość skorygowania skanera przy wyszukiwaniu zduplikowanych plików. Oprócz wyboru odpowiedniego trybu skanującego, ustalamy też specjalne filtry, rozmiary plików i lokalizację wyszukiwania (np cały dysk twardy lub poszczególne partycje). Duplicate Cleaner posiada trzy tryby skanowania – regularny, obraz i audio.

Dodane 29.05.2017 | Pobrań: 22 Pobierz

GPL Ghostscript 9.09

Interpreter języka opisu strony PostScript oraz plików w formacie Portable Document Format. Umożliwia odczyt plików zapisanych w języku PostScript, a następnie ich konwersję do wielu formatów rastrowanych oraz Portable Document Format (PDF) lub wydruk na drukarkach nie obsługujących PostScriptu.

Dodane 22.08.2013 | Pobrań: 250 Pobierz

System Ninja 3.0.3 PL

System Ninja - darmowe narzędzie do konserwacji i oczyszczania systemu Windows ze zbędnych plików. Aplikacja podczas działania skanuje zawartość dysku twardego w poszukiwaniu plików, które mogą zostać jeżeli zajmują za dużo przestrzeni dyskowej,a a także czyści rejestr. Zakres jego działania jest ogromny. Znaleźć tam można takie składniki jak pliki tymczasowe tworzone przez aplikacje i system podczas instalacji lub pracy, historia przeglądarki Internet Explorer, bufory miniatur (Thumbs.db), nieobsługiwane ikony, dziennik systemu Windows, różnego rodzaju logi, tagi Torrent, które występują w postaci niewielkich plików tekstowych i wiele innych.

Dodane 11.09.2014 | Pobrań: 128 Pobierz