Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

SQL Server Express Edition SP4 2005

Wersja: 2005
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003
Rozmiar: 54,70 MB
Pobrań: 119
Dodany: 21.05.2011
SQL Server Express Edition SP4
Opis: SQL Server Express Edition SP4 2005

Darmowa wersja serwera baz danych koncernu Microsoft. Edycja Express, mimo że została uproszczona w zestawianiu do jej płatnych produktów, jest świetnym wyborem zarówno dla programistów czy też osób uczących się programistycznych technologii Microsoft, ale i to również bardzo dobry produkcyjny silnik baz danych dla łatwych aplikacji pracujących z dynamicznymi danymi . Kiedy wykorzystamy bazę jako silnika przechowujący dane własnej aplikacji licencja Express Edition umożliwia - po wcześniejszej rejestracji na stronie Microsoft - na darmowe rozpowszechnianie bazy wraz z aplikacją. Wersja do pobrania przeznaczona jest zarówno dla 32- i 64-bitowych systemów i zawiera Service Pack 3.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Server Express Edition SP4 2005

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WYSIWYG Web Builder 2.7.2

Darmowa edycja aplikacji do kreowania stron internetowych. Narzędzie funkcjonuje w trybie WYSIWYG :z ang. What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Uzyskasz. Program stworzono dla użytkownikach chcących kreować własne witryny internetowe bez wiedzy o języku HTML. W stosunku do innych programów które mogą pracować w tym trybie - FrontPage\'a, Dreamweaver\'a czy też darmowego Nvu - WYSIWYG Web Builder przede wszystkim emituje, a możność edycji kodu źródłowego HTML są mocno ograniczone. Samo robienie stron jest tak łatwe jak dokumentu w edytorze tekstów. Program posiada załączone szablony stron, a także wbudowanego klienta FTP dzięki czemu stworzoną stronę można łatwo opublikować.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 119 Pobierz

TuneUp Utilities 2013 13.0.2020.14 PL

TuneUp Utilities 2011 to pakiet, w składu którego wchodzi szereg narzędzi pozwalających na zarządzanie i optymalizację pracy systemów Windows. Wśród nich znaleźć można aplikacje odpowiedzialne za zarządzanie pamięcią komputera, bezpieczne kasowanie i odzyskiwanie danych, czyszczenie rejestru i kasowanie niepotrzebnych plików systemowych, odinstalowywanie aplikacji, zmianę boot screena, ikonek przypisanych do konkretnych rozszerzeń itp. Kilkanaście aplikacji dostępnych w TuneUp Utilities 2010 oferuje właściwie wszystkie narzędzia potrzebne do zoptymalizowania pracy systemu. Pakiet w wersji 2011 wyposażony został ponadto w takie narzędzia jak: TuneUp Disk Doctor, TuneUp Disk Space Explorer, TuneUp System Control, 1-Click Maintenance, TuneUp DiskCleaner i TuneUp RegistryCleaner.

Dodane 23.09.2012 | Pobrań: 498 Pobierz

Hybrid 2017.1.7.1

Hybrid bezpłatne i wieloplatformowe narzędzie do konwersji plików wideo w wielu najpopularniejszych formatach, w tym także oferującym wysoką jakość formacie X264. Aplikacja posiada ogrom dostępnych opcji i pomimo, że jest bardzo prosty w obsłudze to kierowany jest raczej do bardziej zaawansowanych użytkowników. Dzięki niemu przekonwertujemy materiał wideo na inny format, co również opcjonalnie obniżymy jego wartość bitrate, dostosujemy jakość i rozmiar pliku do zdefiniowanych parametrów, przytniemy i przeskalujemy rozmiar obrazu, nałożymy i dopasujemy napisy czy zastosujemy filtry oraz podzielimy na rozdziały.

Dodane 08.01.2017 | Pobrań: 61 Pobierz

Glary Utilities 5.39 PL

Jest bezpłatnym programem za pomocą którego dokonamy błyskawicznej optymalizacji pracy komputera działającego w oparciu o system Windows. Za oceanem program spotkał się z ciepłym przyjęciem przez użytkowników którym do gustu przypadła jego prosta obsługa oraz szybkość i skuteczność działania. Glary Utilities wyposażono w kilkaset modułów przeznaczonych m. in. do czyszczenia dysku z zbędnych plików, naprawiania skrótów i wpisów w rejestrze, odinstalowywania niepotrzebnych programów, optymalizacji pamięci, defragmentacji rejestru, zarządzania menu kontekstowym, szyfrowania plików, kasowania i odzyskiwania danych, łączenia i dzielenie plików, wyszukiwania pustych folderów czy analizy dysków. Ponadto aplikację zaopatrzono w menu Konserwacja, w którym za pomocą 2 kliknięć myszką można przeprowadzić pełen proces optymalizacji systemu.

Dodane 23.11.2015 | Pobrań: 275 Pobierz