Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

SQL Server Express Edition with Advanced 2005 Services SP3

Wersja: 2005 Services SP3
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003
Rozmiar: 255,00 MB
Pobrań: 148
Dodany: 22.07.2010
SQL Server Express Edition with Advanced
Opis: SQL Server Express Edition with Advanced 2005 Services SP3


Microsoft SQL Server 2005 Express Edition with Advanced Services jest rozbudowaną edycją darmowego serwera baz danych koncernu Microsoft. Aplikację zaopatrzono w całkowitą funkcjonalność Microsoft SQL Server 2005 Express Edition, osiągalna jest na identycznych zasadach licencyjnych. Mało tego zintegrowano w niej dostępne również w formie osobnego dodatku narzędzie do zarządzania SQL Server 2005 Management Studio Express oraz . Dużym plusem jest możliwość realizowania zapytań typu full-text pracujących na przechowywanych w tabelach bazy danych tekstowych jak i o emitowanie zestawień i raportów w oparciu o usługi SQL Server Reporting Services. Zawiera Service Pack 3.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Server Express Edition with Advanced 2005 Services SP3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Reg Organizer 8.0

Reg Organizer - zaawansowana aplikacja do zarządzania rejestrem systemowym. Narzędzie oferuje wielką ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru. Dzięki temu programowi mamy możliwość zwiększenia wydajności komputera. Reg Organizer umożliwia modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Reg Organizer ma także w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami. UWAGA! Narzędzie pozwala na 30 dni darmowego testowania.

Dodane 04.09.2017 | Pobrań: 124 Pobierz

MySQL Community Edition 5.5.12

MySQL jest bezpłatnym i prężnie rozwiniętym serwerem baz danych, który wspólnie z serwerem Apache i PHP tworzy tzw. \"LAMP\" - który na chwilę obecną jest najpopularniejszą architekturę serwerową stworzoną pod małe oraz średnie serwisy internetowe. Producenci MySQL kreując go skupili się tylko na wydajności, nie zaś zgodnością z obowiązującymi standardami. Wielu fachowców zarzuca mu więc brak standardowych funkcji, dostępnych od lat u konkurencji. W edycji 5 autorzy postarali się o większą zgodność z ANSI SQL 99 jak i zadbali o wypełnienie najbardziej istotnych dotychczas ubytków: braku procedur przechowywanych, widoków oraz replikacji.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 136 Pobierz

FireBug 2.0.15 PL

Powiększenie kompatybilne jest z przeglądarką Firefox rozszerzając ją o ciąg przyrządów programistycznych. Osiągalne są one podczas przeglądania zasobów internetowych. FireBug ma do zaoferowania następujące: edycja, debugowanie oraz monitorowanie CSS, HTML, JavaScript na obecnie przeglądanej stronie w trybie rzeczywistym. Zmiany dokonane w kodzie widoczne są natychmiastowo. Procz rozszerzenie wyświetla strukturalny obiektowy model dokumentu (DOM) i pozwala odnajdywać elementy definiowane przez określone znaczniki.

Dodane 29.03.2016 | Pobrań: 128 Pobierz

ObjectDock 2.20

ObjectDock aplikacja umożliwia organizację skrótów do ulubionych lokalizacji i programów. Narzędzie funkcjonuje na zasadzie dodatkowego paska systemowego na którym zdefiniowane są ikonki. Użytkownik ma możliwość ingerencji w wygląd paska. Możemy dodawać, usuwać, modyfikować skróty oraz grafiki ikon. Aplikacja posiada wiele przydatnych funkcji, możliwe jest ustawienie przeźroczystości, wybranie miejsca położenia paska (góra, prawa, lewa). ObjectDock posiada bardzo ładny interfejs, ikonki prezentują się bardzo czytelnie. Producent rekomenduje używanie paska na systemach Windows 7 i 8 a jednocześnie zakończył wsparcie dla Windows XP/Vista.

Dodane 23.10.2014 | Pobrań: 74 Pobierz