Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

SQL Server Management Studio Express 2008 R2

Wersja: 2008 R2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 154,51 MB
Pobrań: 161
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: SQL Server Management Studio Express 2008 R2


SQL Server Management Studio Express jest darmowym prostym w użytkowaniu narzędziem do administrowania dzięki wsparciu graficznego interfejsu użytkownika bazami danych SQL Server 2005/2008/2008 R2 w wersjach Express Edition oraz Express Edition with Advanced Services. Aplikację może równie dobrze sporządkować do administrowania instancjami silnika SQL Server Database Engine tworzonymi przez dowolną edycję 2000 lub nowszą. SSME stworzony jest do zarządzania darmowymi edycjami Express ale nie zapewnia wsparcia dla usług SQL Server Analysis Services, Integration Services, Notification Services, Reporting Services, SQL Server Agent czy produktu SQL Server 2005 Mobile Edition. Jest to wręcz obowiązkowe uzupełnienie bezpłatnych serwerów baz danych firmy Microsoft.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Server Management Studio Express 2008 R2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Drzewo Genealogiczne 2.8.2.0 PL

Drzewo Genealogiczne jest wspaniałym programem do tworzenia i wspomagania budowy drzewa genealogicznego. Aplikacja ta została wyposażona w wiele interesujacych funkcji pozwalających na wygodne budowanie nawet skomplikowanych linii rodowych, umożliwia wprowadzanie zdjęć oraz informacji o zdarzeniach z życia osób. Program wyposażony został w mechanizmy weryfikacji poprawności wprowadzanych danych oraz ochrony prywatności (wybrane dane mogą automatycznie być usuwane z publikacji i wydruków). Umożliwia import i eksport GEDCOM oraz zapis drzewa w formacie SVG. Pozwala na automatyczne generowanie serwisów WWW oraz publikowanie na CD, informacje można również drukować w formatach od A4 do A0.

Dodane 15.05.2011 | Pobrań: 316 Pobierz

Drive SnapShot 1.41

Drive SnapShot - programik przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych całych partycji. Jego ogromnym atutem jest fakt, iż potrafi pracować z dyskami, które są obecnie używane lub na których zainstalowany jest system operacyjny. Z jego pomocą stworzymy kopie zapasową w postaci jednego pliku, zawierającego wszystkie dane ze wskazanego dysku. Aplikacja z powodzeniem sprawdza się również z zastosowaniach domowych. Pozwala on nie tyle tworzyć kopie zapasowe partycji, na których przechowywane są ważne dane, co również tworzyć obraz partycji z świeżo zainstalowanym systemem.

Dodane 22.10.2012 | Pobrań: 84 Pobierz

iLiberty 1.3.0.113

iLiberty+ jest aplikacją stworzoną do odblokowywania telefonów firmy Apple - iPhone w wersji firmware 1.1.4 lub niższym. Narzędzie ma do zaoferowania następujące funkcje: aktywowanie i odblokowywanie karty SIM, ściąganie oraz instalowanie słabiej zabezpieczonego Bootloadera 3.9, uaktywnianie możliwości instalacji oprogramowania nie wspieranego przez producenta (Jailbreak) oraz reperowanie aplikacji odtwarzającej kanał YouTube. Dzięki iLiberty+ możemy ponadto zainstalować program Cydia, za pomocą którego możemy pobierać i zgrywanie aplikacje dla telefonu iPhone. Narzędzie pozwala także przywrócić telefon do stanu pierwotnego.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 165 Pobierz

RegSeeker 1.55 PL

Świetny i darmowy zestaw aplikacji przeznaczonych do robieia porządku w zainstalowanym systemie Windows. RegSeeker posiada takie narzędzia jak wyszukiwarka wpisów w rejestrze, deinstalator aplikacji, edytor autostartu systemowego, edytor ostatnio otwieranych aplikacji, stron internetowych, dokumentów itp. Na tym jednak nie kończy się funkcjonalność aplikacji, ponieważ oferuje ona również możliwość czyszczenia błędnych wisów w rejestrze i edycję kilku tweaków systemowych w tym zmianę rozmiaru ikon czy przyspieszenie prędkości wysuwania się menu START. Niepożądane efekty wykonywanych czynności w rejestrze systemowym można z powodzeniem wyeliminować dzięki funkcji tworzenia automatycznych kopii.

Dodane 10.12.2012 | Pobrań: 94 Pobierz