Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

SQL Server Management Studio Express 2008 R2

Wersja: 2008 R2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 154,51 MB
Pobrań: 163
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: SQL Server Management Studio Express 2008 R2


SQL Server Management Studio Express jest darmowym prostym w użytkowaniu narzędziem do administrowania dzięki wsparciu graficznego interfejsu użytkownika bazami danych SQL Server 2005/2008/2008 R2 w wersjach Express Edition oraz Express Edition with Advanced Services. Aplikację może równie dobrze sporządkować do administrowania instancjami silnika SQL Server Database Engine tworzonymi przez dowolną edycję 2000 lub nowszą. SSME stworzony jest do zarządzania darmowymi edycjami Express ale nie zapewnia wsparcia dla usług SQL Server Analysis Services, Integration Services, Notification Services, Reporting Services, SQL Server Agent czy produktu SQL Server 2005 Mobile Edition. Jest to wręcz obowiązkowe uzupełnienie bezpłatnych serwerów baz danych firmy Microsoft.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Server Management Studio Express 2008 R2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Xinorbis 6.1.5

Xinorbis - świetny program przeznaczone do generowania statystyk dotyczących przestrzeni zajmowanej przez pliki rozmieszczone na naszym dysku twardym komputera. Narzędzie oferuje dużo opcji pozwalających zlokalizować interesujące nas dane po takich parametrach jak wielkość, typ, atrybuty czy właściciel pliku. Xinorbis wyświetla wszystkie informacje w postaci czytelnych tabel i wykresów. Oprócz tego narzędzie zostało wyposażone w funkcję wyszukiwania duplikatów plików oraz możliwość porównania zawartości folderu lub dysku.

Dodane 24.07.2014 | Pobrań: 89 Pobierz

ZenKEY 2.5.2

ZenKEY jest darmowych oprogramowaniem, dzięki któremu możemy sterować możemy wieloma zadaniami oraz aplikacjami w systemie Windows. Umożliwia ono sprawne wykonywanie określonych czynności za pośrednictwem zdefiniowanych w opcjach skrótów klawiszowych. Narzędzie to jest świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy podczas codziennej pracy z komputerem wykonują różne zadania z wykorzystaniem wielu aplikacji. Z jego pomocą możemy deklarować skróty klawiszowe, pozwalające niezależnie od aktywnego w danej chwili oprogramowania sterować systemem operacyjnym, a także innymi zainstalowanym na komputerze aplikacjami.

Dodane 15.02.2014 | Pobrań: 73 Pobierz

Poseidon for UML Community Edition 8.0

Poseidon for UML jest profesjonalną aplikacją do projektowania, analizowania oraz dokumentowania oprogramowania. Program zaopatrzono w intuicyjny interfejs oraz masę skrótów które ułatwiają tworzenie schematów i diagramy UML. Poseidon for UML od starszego brata 5.0 jest w całości zgodny ze standardem UML 2.0, który wyróżnia się 13 diagramami głównymi oraz 4 abstrakcyjnymi. Mało tego narzędzie ma do zaoferowania drzewa nawigacyjne z funkcjami Drag&Drop, zaawansowaną obsługę styli diagramów oraz świetny generator dokumentacji. Elastyczny mechanizm generowania kodu został połączony w kompletny zestaw narzędzi umożliwiających import archiwów JAR, oraz integrację z IDE Eclipse.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 143 Pobierz

SnagIt 13.0.2

Niewykle rozbudowane narzędzie służące do wykonywania zrzutów ekranowych, przechwytywania tekstu z aplikacji i stron WWW, a także, co niespotykane, nagrywania do pliku video w formacie AVI tego co dzieje się na pulpicie komputera. Program umożliwia wykonywanie zrzutów całości lub dowolnej części ekranu (np. aktywnego okna), wyposażony jest w funkcje przewijania aby zapisać informacje, które nie mieszczą się na ekranie. Uzyskane materiały mogą mogą być obrabiane za pośrednictwem wbudowanego edytora SnagIt Editor, a także wzbogacane o dodatkowe elementy np. zaznaczenia, strzałki itp. przy pomocy drugiego załączonego programu SnagIt Studio. Pomimo bardzo rozbudowanej listy funkcji i anglojęzycznego interfejsu, obsługa programu jest bardzo prosta.

Dodane 22.08.2016 | Pobrań: 121 Pobierz