Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

SQL Server R2 Express 2008

Wersja: 2008
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 71,07 MB
Pobrań: 118
Dodany: 22.07.2010
SQL Server R2 Express
Opis: SQL Server R2 Express 2008


Darmowa wersja serwera baz danych koncernu Microsoft. Edycja Express, mimo że została uproszczona w zestawianiu do jej płatnych produktów, jest świetnym wyborem zarówno dla programistów czy też osób uczących się programistycznych technologii Microsoft, ale i to również bardzo dobry produkcyjny silnik baz danych dla łatwych aplikacji pracujących z dynamicznymi danymi . Kiedy wykorzystamy bazę jako silnika przechowujący dane własnej aplikacji licencja Express Edition umożliwia - po wcześniejszej rejestracji na stronie Microsoft - na darmowe rozpowszechnianie bazy wraz z aplikacją.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SQL Server R2 Express 2008

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

EyePro 3.0

EyePro to mały program skierowane do osób pracujących przy komputerze. Zadaniem tego narzędzia jest przypominanie o przerwach (krótkich bądź długich), które powinniśmy sobie urządzić, by dać odpocząć oczom od ekranu. Pracując przy komputerze bardzo łatwo można stracić poczucie czasu i zapomnieć o odpoczynku. EyePro rozwiązuje ten problem w bardzo prosty sposób – program w określonym momencie (wybieramy go sami w opcjach) wyświetla informacje mówiącą o tym, że zbliża się zaplanowana przerwa. Po tym czasie pojawia się kolejny komunikat, w którym program pyta, czy jesteśmy gotowi na przerwę, czy potrzebujemy jeszcze dwóch minut, czy też rezygnujemy z odpoczynku. Jeżeli postanowiliśmy, że zdecydujemy się na krótką przerwę, ekran zostanie mocno wygaszony (sami możemy dostosować jasność), a na środku pojawi się licznik, dzięki któremu będziemy wiedzieli, ile czasu przerwy jeszcze nam pozostało.

Dodane 01.07.2014 | Pobrań: 65 Pobierz

RegSeeker 1.55 PL

Świetny i darmowy zestaw aplikacji przeznaczonych do robieia porządku w zainstalowanym systemie Windows. RegSeeker posiada takie narzędzia jak wyszukiwarka wpisów w rejestrze, deinstalator aplikacji, edytor autostartu systemowego, edytor ostatnio otwieranych aplikacji, stron internetowych, dokumentów itp. Na tym jednak nie kończy się funkcjonalność aplikacji, ponieważ oferuje ona również możliwość czyszczenia błędnych wisów w rejestrze i edycję kilku tweaków systemowych w tym zmianę rozmiaru ikon czy przyspieszenie prędkości wysuwania się menu START. Niepożądane efekty wykonywanych czynności w rejestrze systemowym można z powodzeniem wyeliminować dzięki funkcji tworzenia automatycznych kopii.

Dodane 10.12.2012 | Pobrań: 89 Pobierz

XviD4PSP 5.037

XviD4PSP jest bezpłatnym programem który daje nam możliwość konwertowania filmów video do formatów obsługiwanych przez takie urządzenia jak PlayStation Portable, PS3, Xbox 360, iPod, iPhone, BlackBerry oraz telefony komórkowe : Nokia, SonyEricsson. Kodowanie oraz edytowanie plików dokonuj się dzięki narzędziu AviSynth dostępnego w paczce instalacyjnej. XviD4PSP umożliwia też kodowanie materiałów video do formatu audio i konwersję różnych plików dźwiękowych. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć problemów początkującym użytkownikom.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 282 Pobierz

BatteryBar 3.6.3 PL

BatteryBar - niewielkie narzędzie do wyświetlania informacji na temat czasu działania baterii zainstalowanej w laptopie na pasku zadań systemu Windows. Kolor paska pokazującego aktualny status baterii zmienia się w zależności od poziomu naładowania baterii w kolorze zielonym (> 40%), żółtym (25-40%) lub czerwonym (<25%).

Dodane 28.01.2014 | Pobrań: 91 Pobierz