Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Samsung Kies 2.5.0.12104_15 PL

Wersja: 2.5.0.12104_15
Kategoria: Komunikacja
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7
Rozmiar: 76,66 MB
Pobrań: 1130
Dodany: 18.11.2012
Samsung Kies
Opis: Samsung Kies 2.5.0.12104_15 PL
Samsung Kies to najnowsze i najbardziej dopracowane oprogramowanie do zarządzania danymi w telefonach firmy Samsung. Pozwala ono synchronizować pomiędzy komputerem i smartphonem listy kontaktów, multimedia itp.

Program daje użytkownikowi możliwość wygodnego zarządzania przechowywanymi w telefonie kontaktami oraz zdjęciami, muzyką i filmami. Z jego pomocą użytkownik może łatwo przenosić dane do i z komputera, modyfikować je lub tworzyć na komputerze ich kopie zapasowe. Samsung Kies komunikuje się z urządzeniem za pośrednictwem kabla USB lub interfejsu Bluetooth. W przypadku tego ostatniego nie są niestety obsługiwane telefony pracujące pod kontrolą systemu Android. Ponadto w oprogramowaniu znalazła się wbudowana przeglądarka grafiki, a także odtwarzacz plików audio-wideo. Z ich pomocą możliwe jest przeglądanie multimediów bez konieczności korzystania z dodatkowych aplikacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Samsung Kies 2.5.0.12104_15 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Outlook4Gmail 4.1.11

Outlook4Gmail jest ciekawą aplikacją przeznaczoną dla użytkowników klienta pocztowego Microsoft Outlook, którzy jednocześnie korzystają z usługi Gmail. Daje możliwość synchronizacji nie tyle wiadomości e-mail, co również listy kontaktów i zawartości kalendarza. Program umożliwia obsługę jednego lub wielu kont pocztowych Gmail, umożliwiając także synchronizację i łączenie danych z wielu kalendarzy w jeden spójny zbiór. Zapewnia ono możliwość jednoczesnej wymiany danych w wielu kierunkach. Oferuje funkcje zarządzania folderami z pocztą, analizy i pomijania synchronizacji błędnych wpisów w książce adresowej, pomijania duplikujących się danych teleadresowych czy ustalania priorytetów dla kontaktów. W Outlook4Gmail nie zabrakło także harmonogramu zadań, pozwalającego sprawnie zarządzać terminami przeprowadzanych automatycznie synchronizacji danych.

Dodane 06.07.2014 | Pobrań: 83 Pobierz

Digsby Build 91

Digsby to świetny komunikator pozwalający zaspokoić potrzeby użytkowników, którym brakuje dobrej alternatywy dla takich programów jak Gadu-Gadu, Konnekt, Tlen, AQQ, Spik itp. Digsby jest multikomunikatorem obsługującym wiele sieci: AIM, MSN, Yahoo, Google Talk oraz Jabber otwierający komunikator na obsługę praktycznie nieograniczonej ilości sieci w tym polskich Gadu-Gadu i Tlen. Dodatkowym walorem komunikatora jest obsługa popularnych portali społecznościowych (Facebook, Twitter, MySpace) oraz powiadomienia o nowej poczcie (konta gmail, yahoo, hotmail, aol/aim, imap, pop) wyświetlane bezpośrednio na liście kontaktów. Digsby oferuje również spore możliwości w zakresie personalizacji ustawień wyglądu okna rozmowy i listy kontaktów.

Dodane 08.07.2011 | Pobrań: 123 Pobierz

Isotoxin 0.4.518

Isotoxin jest świetnym komunikatorem, który daje możliwość czatowania ze znajomymi za pośrednictwem sieci LAN oraz TOX. Protokół TOX jest szyfrowany oraz wyróżnia się mechanizmem losowego generowania unikalnych ID. Aplikacja jest bardzo prosta do użytkowania, jednak interfejs nie należy do najnowocześniejszych. Isotoxin posiada zestaw najważniejszych funkcji takich jak prowadzenie grupowych konwersacji, dostęp do historii rozmów, powiadomień o nadchodzących wiadomościach, możliwość korzystania z emotikon, awatarów. Nie zabrakło również możliwości przesyłania plików czy zmiany kolorystyki interfejsu za pomocą kilku wbudowanych szablonów.

Dodane 02.08.2017 | Pobrań: 4 Pobierz

BitLord 2.4.1-292 PL

BitLord to rozbudowany klient P2P. Umożliwia on pobieranie, a także udostępnianie plików o dużych rozmiarach Wysyłaj i ściągaj dużo: muzyki, filmów, oprogramowania, gier komputerowych. Program napisany został w języku C++ i charakteryzuje się dużą szybkością działania oraz znikomym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Jego najlepsza funkcja to specjalne moduły, które pozwalają przyśpieszać prędkość ściągania.

Dodane 02.05.2015 | Pobrań: 169 Pobierz