Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

SharePoint Designer 2010

Wersja: 2010
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 254,09 MB
Pobrań: 110
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: SharePoint Designer 2010


SharePoint Designer 2010 należy do pakietu Office. Za pomocą bezpłatnego programu stworzymy wymarzoną stronę internetową oraz aplikacje które działają na platformie SharePoint. Narzędzie daje możliwość dowolnej edycji praktycznie każdej podstrony witryny pracy grupowej Windows SharePoint Services i Office SharePoint Server daje możliwość na naprawdę daleko posuniętej personalizazji witryny. Ponadto narzędzie to również alternatywa dla samodzielnego programowania przepływów pracy - dzięki kreatorowi który ma do zaoferowania w tym zakresie podstawowe, najczęściej wykorzystywane narzędzia.


Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SharePoint Designer 2010

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Drive SnapShot 1.41

Drive SnapShot - programik przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych całych partycji. Jego ogromnym atutem jest fakt, iż potrafi pracować z dyskami, które są obecnie używane lub na których zainstalowany jest system operacyjny. Z jego pomocą stworzymy kopie zapasową w postaci jednego pliku, zawierającego wszystkie dane ze wskazanego dysku. Aplikacja z powodzeniem sprawdza się również z zastosowaniach domowych. Pozwala on nie tyle tworzyć kopie zapasowe partycji, na których przechowywane są ważne dane, co również tworzyć obraz partycji z świeżo zainstalowanym systemem.

Dodane 22.10.2012 | Pobrań: 84 Pobierz

Reg Organizer 6.30

Reg Organizer - zaawansowana aplikacja do zarządzania rejestrem systemowym. Narzędzie oferuje wielką ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru. Dzięki temu programowi mamy możliwość zwiększenia wydajności komputera. Reg Organizer umożliwia modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Reg Organizer ma także w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami. UWAGA! Narzędzie pozwala na 30 dni darmowego testowania.

Dodane 19.11.2013 | Pobrań: 111 Pobierz

Giegieo 1.0.2 PL

Darmowy dodatek do Outlooka, pozwalający na korzystanie z funkcji komunikatora Gadu Gadu bezpośrednio z poziomu klienta pocztowego. Giegieo wyświetla w Outlooku statusy i opisy kontaktów z Gadu-Gadu. W przychodzącym e-mailu widać, czy jego nadawca jest obecnie dostępny w komunikatorze: ikonka dostępności i opis umieszczany jest na specjalnym panelu wbudowanym w wiadomość elektroniczną. Zamiast pisać odpowiedź, można szybko rozpocząć rozmowę z nadawcą bezpośrednio z okienka poczty, bez konieczności wyszukiwania kontaktu na liście Gadu-Gadu czy w Outlooku. Giegieo potrafi dołączać status dostępności również do wysyłanych e-maili, a wyłączenie komunikatora lub wybranie opcji \"Ukryty\" może powodować również zmianę statusu w stopce już wysłanej wiadomości. Dodatek posiada opcję automatycznego importu i dopasowywania listy znajomych GG do książki adresowej w Outlooku, a także wyświetlania lokalizacji na mapie Zumi.pl kontaktów z Outlooka lub nadawcy/odbiorcy wiadomości e-mail. Uwaga! Do poprawnej pracy Giegieo wymagany jest Outlook w wersji 2003/2007 i komunikator Gadu-Gadu 6.x/7.x/8.

Dodane 31.05.2010 | Pobrań: 134 Pobierz

Neotrack 2.23

Neotrack daje możliwość rejestrowania naszej pozycji za pomocą nadajnika GPS. Wystarczy tylko zaimportować trasy zapisane w nadajniku GPS, a potem uzyskujemy dostęp do ich podglądu na różnorakich typach map. Wszystkie z podejmowanych aktywności może być ujęta w osobnym projekcie. Program może przyczynić się do poprawy naszych wyników podczas uprawiania sportu za sprawą obsługi czujników tętna. Dodatkowo istnieje możliwość monitoringu BMI, ciśnienia krwi, poziomu metabolizmu, masy mięśniowej, kostnej i tłuszczowej czy poziomu nawodnienia organizmu. Każde te dane przedstawiane są za pomocą czytelnego wykresu, który pozwala wychwycić zależności pomiędzy poszczególnymi elementami i poprawić dietę czy plan treningowy.

Dodane 05.09.2014 | Pobrań: 52 Pobierz