Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

SharePoint Designer 2010

Wersja: 2010
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 254,09 MB
Pobrań: 108
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: SharePoint Designer 2010


SharePoint Designer 2010 należy do pakietu Office. Za pomocą bezpłatnego programu stworzymy wymarzoną stronę internetową oraz aplikacje które działają na platformie SharePoint. Narzędzie daje możliwość dowolnej edycji praktycznie każdej podstrony witryny pracy grupowej Windows SharePoint Services i Office SharePoint Server daje możliwość na naprawdę daleko posuniętej personalizazji witryny. Ponadto narzędzie to również alternatywa dla samodzielnego programowania przepływów pracy - dzięki kreatorowi który ma do zaoferowania w tym zakresie podstawowe, najczęściej wykorzystywane narzędzia.


Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SharePoint Designer 2010

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Turbo C# Explorer

Aplikacja Turbo C# daje nam możliwość kreowania programów typu desktop oraz aplikacji internetowych dla platformy .NET Framework w wersji 1.1. Umożliwia wykorzystanie języka C# do tworzenia aplikacji WinForms, ASP.NET i usług sieciowych .NET. Dużym plusem jest możliwość tworzenia zaawansowanych rozwiązań klient-serwer .NET Remoting oraz nowych komponentów WinForms, i ASP.NET. Turbo C# ukróca czas programowania przy pomocy zastosowaniu systemu szablonów -Live Templates i funkcji refaktoryzacji, uzupełniania kodu, analizy kodu oraz uzupełniania bloków. Użytkownik ma możliwość wizualnego modelowania swoje klasy na diagramach UML, a następnie konwertować je na kod źródłowy.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 113 Pobierz

TCPView 3.04

Jest łatwym a zarazem bardzo użytecznym administratorom, aplikacja umożliwia nam monitorowanie procesów bazujących na połączeniu za pomocą protokołów TCP lub UDP. Program został wymyślony przez Mark’a Russinovich z Sysinternals, który słynie z wielu świetnych narzędzi systemowych. TCPView emituje nam listę wszystkich procesów łączących się za pomocą protokołów TCP lub UDP wraz z nazwą aplikacji, rodzajem protokołu, adresem lokalnym (wraz z portem), adresem zdalnym i aktualnym stanem. Narzędzie daje możliwość zamakania połączeń wskazanych procesów lub nawet wyłączenie ich samych. Listę możemy w dowolnejchwili zapisać do pliku tekstowego.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 127 Pobierz

BitBank 4.3.8.12574 PL

BitBank jest programem, który pozwala archiwizować cenne dla użytkownika dane na zewnętrznych serwerach. Takie rozwiązanie zapobiega skutkom nieprzewidzianej utraty danych spowodowanych awarią, działalnością wirusa lub kradzieżą komputera. Obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się do wskazania danych, które uwzględniane zostaną podczas tworzenia kopii bezpieczeństwa oraz ustalenia terminów kiedy będą tworzone. BitBank po uruchomieniu i skonfigurowaniu widoczny jest w postaci ikonki w obszarze powiadomień, skąd też wykonuje automatyczne archiwizacje zgodnie z harmonogramem, nie przeszkadzając użytkownikowi w żaden sposób w jego pracy.

Dodane 13.06.2014 | Pobrań: 113 Pobierz

DefaultMail 2.2

Bezpłatny programik pozwalający na zdefiniowanie domyślnego klienta pocztowego, indywidualnie dla każdego użytkownika w systemie (Windows XP pozwala na ustawienie domyślnego programu pocztowego jedynie dla wszystkich użytkowników korzystających z systemu). Pomocny w sytuacji, gdy z komputera korzystają dwie (lub więcej osób) o różnych preferencjach w zakresie programów pocztowych. Obsługa programu sprowadza się do jego uruchomienia z poziomu konta użytkownika, któremu chcemy zmienić ustawienia i wybrania z listy odpowiedniego programu.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 113 Pobierz