Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

SharePoint Designer 2010

Wersja: 2010
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 254,09 MB
Pobrań: 114
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: SharePoint Designer 2010


SharePoint Designer 2010 należy do pakietu Office. Za pomocą bezpłatnego programu stworzymy wymarzoną stronę internetową oraz aplikacje które działają na platformie SharePoint. Narzędzie daje możliwość dowolnej edycji praktycznie każdej podstrony witryny pracy grupowej Windows SharePoint Services i Office SharePoint Server daje możliwość na naprawdę daleko posuniętej personalizazji witryny. Ponadto narzędzie to również alternatywa dla samodzielnego programowania przepływów pracy - dzięki kreatorowi który ma do zaoferowania w tym zakresie podstawowe, najczęściej wykorzystywane narzędzia.


Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SharePoint Designer 2010

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

iFreeBudget 2.0.34

Prosty w obsłudze program do zarządzania finansami osobistymi o rozbudowanych możliwościach. Pozwala na prowadzenie budżetu wielu użytkowników, w tym m.in. zarządzanie kosztami i śledzenie sald rachunków, wsparcie dla bankowości online, import danych dotyczących banków i kart kredytowych oraz prowadzenie książki adresowej, zawierającej kontakty, adresy e-mail i numery telefonów. Ponadto umożliwia szczegółową analizę domowego budżetu dzięki różnym zestawieniom, generowanym statystykom oraz tworzenie filtrów wyszukiwania i historii. Prócz tego, aplikacja oferuje możliwość szyfrowania zgromadzonych danych. Program jest dostępny w językach angielskim, niemieckim i holenderskim.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 132 Pobierz

Click&Clean 8.9.8 PL

Click&Clean to proste i banalne rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które całkowicie usuwa historię przeglądanych stron, oczyszcza przeglądarkę i usuwa pozostałości po użytkowniku. Umożliwia bezpieczeństwo użytkownika i chroni jego prywatne dane. Uniemożliwia śledzenie aktywności użytkownika. Usuwa pliki cookies, czyści zapisane formularze i hasła użytkownika, oczyszcza historię pobieranych plików oraz przeglądanych stron oraz całkowicie oczyszcza pamięć podręczną. Kasuje bazy Web SQL Databases, Extension SQL, Extension Local Storages i Web Local Storages. Kasuje dane z Google Gears, usuwa pozostałości z Flash Local Shared Objects (LSO) i cookies Silverlight.

Dodane 14.03.2017 | Pobrań: 20 Pobierz

Vectir Free 3.7.6.4

Vectir Free umożliwia kompletnie zdalne sterowanie komputera i zainstalowanych na nim programów przy pomocy urządzeń z Bluetooth, WiFi lub portem IR. Narzędzie może zostać zainstalowane w smartfonie działającym pod kontrolą Androida lub Windows Phone. Załadowane wtyczki umożliwiają wydawanie rozkazom takim aplikacjom jak iTunes, Winamp czy Windows media Player. Istnieje również możliwość dodawania makr w celu szybkiego wywoływania porządanego programu

Dodane 27.06.2015 | Pobrań: 71 Pobierz

C# Builder 2006 Architect

Borland C# Builder 2006 jest kompatybilnym środowiskiem o stworzonym do kreowania aplikacji na platformy Microsoft .NET. Daje nam następujące możliwości: przezroczyste przechowywanie obiektów, transakcje, mapowanie obiektowo-relacyjne, , modelowanie UML oraz zarządzanie cyklem życia aplikacji. Builder jest zaopatrzony w ciąg przydatnych narzędzi oraz mechanizmów: reverse enginiering, LiveSource za pomocą których możemy wersjonować i zarządzać kodem źródłowym, zintegrowane audyty i metryki, tworzenie baz za pomocą technologii drag&drop.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 132 Pobierz