Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

SmartFTP 9.0.2512 PL

Wersja: 9.0.2512
Kategoria: Internet
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista / 2003 / 7 / 8
Rozmiar: 31 MB
Pobrań: 177
Dodany: 02.12.2017
SmartFTP
Opis: SmartFTP 9.0.2512 PL
Jeden z bardziej popularnych klientów FTP. SmartFTP jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, nie jest jednak przy tym niepotrzebnie rozbudowany. Oprócz standardowych opcji dostępnych w tego typu programach oferuje m.in. połączenia szyfrowane, wsparcie dla protokołu IPv6, kompresję \\\\\\\\\\\\\\\"w locie\\\\\\\\\\\\\\\" (MODE Z), wsparcie standardu UTF-8, możliwość nawiązywanie wielu połączeń jednocześnie, sprawdzanie integralności i weryfikacja transferowanych danych, obsługę protokołu FXP (umożliwiającego realizację połączeń pomiędzy dwoma zdalnymi serwerami), połączeń przez firewall, możliwość planowania zadań, listę \\\\\\\\\\\\\\\"Ulubionych\\\\\\\\\\\\\\\" i wiele innych... Obsługa programu jest dość prosta, a kopiowanie plików można realizować w systemie \\\\\\\\\\\\\\\"przeciągnij i upuść\\\\\\\\\\\\\\\".
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SmartFTP 9.0.2512 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Easy MP3 Downloader 4.7.7.6

Easy MP3 Downloader jest banalną i ciekawą aplikacją do pobierania muzyki z internetu. Narzędzie ma dostęp do niemal wszystkich najpopularniejszych utworów muzycznych, a nawet całych albumów. Zawiera też wbudowaną wyszukiwarkę oraz odtwarzacz multimedialny do odtwarzania muzyki z poziomu oprogramowania. W aplikacji mamy możliwość wyszukiwać dowolne albumy i utwory muzyczne, wpisując w wyszukiwarce nazwę. Istnieje jest możliwość wyszukiwania muzyki poprzez utworzone kategorie (gatunki) – Pop, rap, hip-hop, R&B, Soul, Blues, Electronic, Jazz itd.

Dodane 20.04.2016 | Pobrań: 82 Pobierz

Sleipnir 6.2.3

Sleipnir to nowoczesna i jedyna w swoim rodzaju przeglądarka internetowa stworzona przez japońską firmę. ednym z najważniejszych elementów programu jest usługa Fenrir Pass, umożliwiająca pełną synchronizację najważniejszych danych z przeglądarki Sleipnir, pomiędzy komputerami stacjonarnymi, a urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu możemy przeglądać strony internetowe na pulpicie komputera, a po chwili automatycznie otwierać je na urządzeniu przenośnym. To nie wszystko. Przykładowo wybierając dowolny numer telefonu ze strony internetowej bezpośrednio z komputera automatycznie zostanie wysłany do naszego smartfona.

Dodane 20.12.2016 | Pobrań: 100 Pobierz

RoboForm 8.3.7 PL

AI RoboForm to menedżer haseł i prosty w obsłudze wypełniacz formularzy web z zaawansowaną sztuczną inteligencją. Aplikacja potrafi generować bezpieczne, losowe hasła, przechowywać personalne informacje wyłącznie na komputerze użytkownika, wypełniać informacje personalne w formularzach online, szyfrować hasła i dane personalne za pomocą algorytmu 3-DES, drukować, archiwizować i przywracać hasła, zachowywać hasła wpisane w przeglądarce, synchronizować notatki i dużo więcej. Program działa z przeglądarkami Netscape, Mozilla, Firefox oraz opartymi na silniku Internet Explorer.

Dodane 25.05.2017 | Pobrań: 266 Pobierz

Speckie 7,0 PL

Dodatek do Explorera. Speckie jest to niewielkie, ale bardzo przydatna aplikacja, która pozwala na rozszerzenie możliwości Internet Explorera. Dodatek jest złotym środkiem dla wszystkich niezadowolonych użytkowników Internet Explorera, którzy od dawna narzekają, że brakuje w nim funkcji sprawdzania pisowni. Rozwiązaniem tego problemu jest Speckie, który po zainstalowaniu dodaje w przeglądarce moduł sprawdzania pisowni, doskonale znany m.in. z Opery, Firefoksa, Chrome\'a, a nawet mniej popularnych aplikacji tego typu.

Dodane 31.07.2015 | Pobrań: 101 Pobierz