Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

SopCast 4,2,0 PL

Wersja: 4,2,0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 5,6 MB
Pobrań: 13624
Dodany: 27.06.2016
SopCast
Opis: SopCast 4,2,0 PL
SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie mecze na żywo, a także filmy i seriale. W aplikacji SopCast wykorzystywana jest technologia Streaming Direct Broadcast System zaczerpniętej z P2P (Peer-to-Peer) sprawia, że stworzenie swojej własnej telewizji i nadawanie kanałów innym użytkownikom społeczności jest proste i możliwe bez posiadania potężnych serwerów i ogromnych przepustowości łączy. Aplikacja posiada bardzo przyjazny interfejs przypominający standardowy komunikator internetowy, umożliwia określanie ilość dopuszczonych widzów do naszego kanału, pozwala na nadawanie wielu strumieni (asf, wmv, rm, rmvb itp.) i zapętlanie ich w ciągły materiał telewizyjny. Dostępne są również statystyki odnośnie zainteresowania kanałami.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SopCast 4,2,0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

TVUplayer 2.4.8.2

TVUplayer to darmowy odtwarzacz zagranicznych stacji telewizyjnych nadawanych przez internet za darmo. Aplikacja ta pozwala na oglądanie między innymi kanałów: FOX, FOX5, ESPN, NBC, NHL, NHL2, Fox News, AXN, Animal Planet, itd. Dzięki tej aplikacji możemy ogladać mecze na żywo za darmo bez płacenia za drogi abonament. Obsługa programu nie jest skomplikowana, po lewej stronie wyświetla się lista dostępnych kanałów, wystarczy kliknąć w wybrany i poczekać chwilę aż nastąpi połączenie z serwerem. Istnieje możliwość stworzenia własnej listy ulubionych kanałów.

Dodane 02.10.2009 | Pobrań: 1473 Pobierz

Neuview Media Player 6.08

Neuview Media Player to doktor obrazu. Wszystko to za sprawą wykorzystywania specjalnego algorytmu który przetwarza Pixelfusion, co w efekcie daje nam obraz wyświetlany na ekranie o 20% lepszy niż w przypadku wyświetlania go za pomocą innego programu do plików video. Dzieje się tak poprzez wyostrzenie i doskonalsze dostosowanie kolorów w naszym obrazie. Jeżeli nie wierzycie w znachorskie możliwości programu, możecie go sprawdzić na stronie producenta na której umieszczono screeny porównujące możliwości Neuview Media Player oraz zwykłego odtwarzacza Media Player. Mało tego program ma do zaoferowania kilkanaście trybów ustawień kolorów, a to co się dzieje po ich w drożeniu jest powalające. Mimo mało nowoczesnego interfejsu który na pierwszy rzut oka może nas otrącać warto zaopatrzyć się w Neuview Media Player.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 191 Pobierz

Express Burn 4.98

Express Burn to bezpłatna aplikacja, która jest łatwym w użyciu darmowym narzędziem pozwalającym nagrywać płyty w formatach AudioCD oraz DataCD. Program obsługuje funkcję drag’n\'drop, dzięki czemu wystarczy jedynie przeciągnąć interesujące nas pliki do okna dialogowego a następnie kliknąć przycisk Burn CD. Oprócz płyt AudioCD oraz DataCD aplikacja umożliwia wypalanie nośników w formatach jak VideoDVD, DataDVD a także dysków Blu-Ray. Express Burn obsługuje wiele typów plików muzycznych, m.in. wav, mp3, wma, au, aiff, ra, ogg, flac, aac. Przydatną funkcją programu jest możliwość nagrywania płyt z poziomu linii poleceń. Pomimo stosunkowo dużych możliwości instalator programu zajmuje nieco ponad 300 kB!

Dodane 15.02.2016 | Pobrań: 238 Pobierz

Monkey's Audio 4.12

Monkey\'s Audio - darmowy program pozwalający kompresować pliki dźwiękowe WAV przy użyciu bezstratnego kodeku.Przekonwertowane pliki audio (w formacie APE) charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku, a ich rozmiar jest o około 40-50% mniejszy w porównaniu do oryginału. Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

Dodane 27.06.2013 | Pobrań: 71 Pobierz