Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13450]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9930]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6188]

SopCast 4,2,0 PL

Wersja: 4,2,0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 5,6 MB
Pobrań: 13450
Dodany: 27.06.2016
SopCast
Opis: SopCast 4,2,0 PL
SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie mecze na żywo, a także filmy i seriale. W aplikacji SopCast wykorzystywana jest technologia Streaming Direct Broadcast System zaczerpniętej z P2P (Peer-to-Peer) sprawia, że stworzenie swojej własnej telewizji i nadawanie kanałów innym użytkownikom społeczności jest proste i możliwe bez posiadania potężnych serwerów i ogromnych przepustowości łączy. Aplikacja posiada bardzo przyjazny interfejs przypominający standardowy komunikator internetowy, umożliwia określanie ilość dopuszczonych widzów do naszego kanału, pozwala na nadawanie wielu strumieni (asf, wmv, rm, rmvb itp.) i zapętlanie ich w ciągły materiał telewizyjny. Dostępne są również statystyki odnośnie zainteresowania kanałami.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SopCast 4,2,0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WinFF 1.5.4 PL

Jest to darmowa nakładka graficzna na FFMPEG, pozwalająca w łatwy sposób przekonwertować pliki wideo pomiędzy najpopularniejszymi formatami - MPEG2\\\\4, MOV, FLV, AVI, MKV i wieloma innymi. WinFF oferuje funkcjonalność zbliżoną do narzędzia FFMPEG, ale z racji posiadania interfejsu graficznego docenią go z pewnością użytkownicy, którzy nie koniecznie chcieliby zagłębiać się w obsługę z poziomu konsoli samego systemu Linux jak i oprogramowania dla niego. Dzięki niemu za jednym zamachem przekonwertujemy wiele plików w różnych formatach. Obsługa ogranicza się do wczytania materiałów wideo na listę, wyboru formatu wyjściowego i lokalizacji, gdzie zapisane mają zostać przekonwertowane filmy.

Dodane 09.06.2014 | Pobrań: 203 Pobierz

Bandicut 1.2.4.93

Bandicut świetny program sprawdzający się w podstawowej edycji wideo. Dzięki tej aplikacji szybko i sprawnie wytniemy z filmu wybrane elementy, a to wszystko bez ponownej kompresji, co pozwala zachować pierwotną jakość obrazu i ścieżki dźwiękowej. Aplikacja obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo (wspierane kodeki to Xvid, MPEG-1, Motion JPEG itp.), umożliwiając początkującym użytkownikom wygodne wycinanie z materiałów wideo zbędnych elementów takich jak np. reklamy.

Dodane 25.06.2014 | Pobrań: 171 Pobierz

Nero Move it 1.5.10.1 PL

Nero Move it jest programem przeznaczonym dla użytkowników będących w posiadaniu przenośnych urządzeń multimedialnych. Aplikacja daje nam możliwość przyjaznego konwertowania plików audio i wideo między różnymi urządzeniami. Zaplecze programu posiada bogaty wachlarz który bez problemu wesprze sprzęt producentów takich jak Nokia, HTC, Apple, Sony Ecicsson, Sony, LG, Motorola, Asus, Toshiba. Nero Move it może również transportować treści do serwisów społecznościowych np.: YouTube czy też MySpace.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 221 Pobierz

XMPlay 3.6

XMPlay to bezpłatny odtwarzacz muzyczny, którego główną siłą jest bardzo wysoka jakość odtwarzania tzw. modułów muzycznych (formaty XM, S3M, MOD), stworzonych przy pomocy trackerów - specyficznych narzędzi do komponowania muzyki. Naturalnie program umożliwia też odtwarzanie muzyki w najpopularniejszych formatach takich jak MP3, OGG, WMA, WAV itd., z obsługą playlist w różnych formatach. XMPlay oferuje wsparcie dla 32- i 24-bitowego wielokanałowego dźwięku, funkcje korekcji dźwięku (DSP), możliwość odtwarzania plików nadawanych strumieniowo (np. sygnał stacji radiowych), możliwość zmiany skórek i rozbudowywania możliwości przy pomocy wtyczek. Dodatkową zaletą programu jest mały rozmiar i niewielkie wymagania systemowe.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 148 Pobierz