Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

SopCast 4,2,0 PL

Wersja: 4,2,0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 5,6 MB
Pobrań: 13252
Dodany: 27.06.2016
SopCast
Opis: SopCast 4,2,0 PL
SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie mecze na żywo, a także filmy i seriale. W aplikacji SopCast wykorzystywana jest technologia Streaming Direct Broadcast System zaczerpniętej z P2P (Peer-to-Peer) sprawia, że stworzenie swojej własnej telewizji i nadawanie kanałów innym użytkownikom społeczności jest proste i możliwe bez posiadania potężnych serwerów i ogromnych przepustowości łączy. Aplikacja posiada bardzo przyjazny interfejs przypominający standardowy komunikator internetowy, umożliwia określanie ilość dopuszczonych widzów do naszego kanału, pozwala na nadawanie wielu strumieni (asf, wmv, rm, rmvb itp.) i zapętlanie ich w ciągły materiał telewizyjny. Dostępne są również statystyki odnośnie zainteresowania kanałami.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SopCast 4,2,0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Xfplay 9.7.0

Xfplay jest bezpłatnym i wielofunkcyjnym odtwarzaczem multimedialnym, charakteryzującym się wyjątkową jakością odtwarzania filmów. Xfplay daje możliwość odtwarzania filmów w trybie trójwymiarowym (wymagane dodatkowe okulary anaglyfowe) oraz przesyłanie i oglądanie plików wideo pobieranych z sieci BitTorrent. Odtwarzacz daje świetną jakość wyświetlanego obrazu. Wykorzystuje najnowsze technologie firmy Intel oraz NVIDIA CUDA. Podczas odtwarzania materiałów wideo poprawia jakość obrazu przy użyciu specjalnych trybów – w tym akceleracji sprzętowej.

Dodane 23.01.2016 | Pobrań: 52 Pobierz

cdrtools Frontend 1.3.8 PL

cdrtools Frontend jest letką nakładką graficzna która daj nam możliwości aplikacji cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav, Mode2CDMaker oraz VCDImager na desktopy systemu operacyjnego Windows. Bez wątpienia najciekawszą funkcją nakładki jest obsługa podstawowych funkcji Mode2CDMaker który umożliwia nagrywanie do 13% więcej danych na nośniki CD np. jeżeli mamy płytę 650 MB można na nią zmieścić 738 MB, a na dysk 700 MB aż 795 MB danych. Mało tego aplikacja posiada standardowe funkcje wypalanie płyt DATA, AUDIO wliczając w to CD-Plus, VIDEO oraz XCDs. cdrtools Frontend bez problemu integruje się z Windows Explorerem, oferuje obsługę z poziomu wiersza poleceń, posiada opcję zapisu projektów i wsparcie dla napędów DVD.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 98 Pobierz

Foto2Avi 3.2

Foto2Avi to darmowy program stworzony do konwertowania zdjęć JPG, PNG, BMP a także video do formatu AVI, MPEG lub FLA. Aplikacja poza samą opcją konwersji ma możliwość dodania do każdego zdjęcia specjalnego efektu składającego się z płynnego animacji lub przejścia. Osiągalne są takie efekty jak rozpraszanie, ścieranie w dół, szachownica, żaluzja i ponad 30 innych. Dużym plusem programu Foto2Avi jest możliwość dodania do powstającego materiału wideo podkładu muzycznego w postaci pliku MP3. Pomimo że program jest w języku angielskim jego obsługa nie powinna przysporzyć większych problemów.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 209 Pobierz

SoundEngine Free 4.12

SoundEngine Free jest łatwą, dwukanałową aplikacją za pomocą której obrobimy ścieżki PCM WAV, główne przeznaczenie programu to przede wszystkim mastering. Darmowa edycja ma do zaoferowania tylko podstawowe funkcje takie jak: import oraz nagrywania dźwięków. Skąpą bazę opcji zrehabilituje nam długa listę efektów jest ich 30. Każdy dany efekt możemy zastosować podczas dalszej obróbki. Aplikacji nie umie niestety obsługiwać więcej niż jednej ścieżki jednocześnie. Brakuje jej też możliwości rozbudowy programu o dodatkowe pluginy i efekty.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 111 Pobierz