Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13603]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10171]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7032]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6263]

SpotAuditor 4.9.6

Wersja: 4.9.6
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 2.44 MB
Pobrań: 61
Dodany: 25.08.2014
SpotAuditor
Opis: SpotAuditor 4.9.6
SpotAuditor jest niezawodnym sposobem do odzyskiwania haseł i innych informacji, które są zapisane na komputerze. Narzędzie odzyskuje hasła z ponad 50 różnych aplikacji przeznaczonych dla systemu operacyjnego Windows. Bada i analizuje również odwiedzane adresy internetowe zainstalowanych programów i sprawdza ich zawartość zainstalowaną w menu start. Użytkownik może zapisać uzyskane hasła w formacie TXT, XLS, CSV, XML lub wydrukować albo skopiować do systemowego schowka.

SpotAuditor odzyskuje hasła i informacje z następujących programów: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, MSN Messenger, Outlook Express i Microsoft Outlook, ICQ, Trillian, Miranda IM, Google Talk, Google Desktop, Camfrog Video Chat, VNC, WinProxy Administrator, Total Commander, CoffeCup Direct FTP, IpSwitch Messenger, IpSwitch Messenger, IM server, IMail server, SmartFTP 3.x, CuteFTP, FlashFXP ftp, FileZilla multiple FTP, FTP Navigator, WebDrive FTP, AutoFTP, Internet Download Manager.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SpotAuditor 4.9.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

UNetbootin 6.03

UNetbootin - Universal Netboot Installer to małe narzędzie przeznaczone do instalowania różnych dystrybucji na partycjach systemowych lub nośnikach USB. Dodatkowo program został wyposażony w moduł odpowiedzialny za pobierania przeróżnych dystrybucji z Internetu. W chwili obecnej UNetbootin wspiera takie systemy jak Ubuntu (6.06 LTS, 6.10, 7.04,7.10, 8.04 LTS, 8.10, 9.04, 9.10), Debian (Stable/Etch, Testing/Lenny, Unstable/Sid), Linux Mint, openSUSE, Arch Linux, Damn Small Linux, Puppy Linux, FreeBSD, NetBSD, Fedora, PCLinuxOS, Gentoo, Zenwalk, Dreamlinux, Slax, Elive, CentOS, Mandriva, Frugalware Linux czy FaunOS.

Dodane 04.05.2014 | Pobrań: 293 Pobierz

TCP Optimizer 4.0.4

TCP Optimizer jest niezawodnym program przeznaczonym do optymalizowania parametrów połączenia sieciowego. Jego głównym zadaniem jest wprowadzanie modyfikacji do rejestru systemowego i plikach konfiguracyjnych, czego skutkiem jest przyspieszenie Internetu. Aplikacja jest przenośna, przez co nie pozostawia żadnych śladów w systemie. Obsługa programu jest niezmiernie prosta, bowiem wystarczy podać prędkość połączenia internetowego, a następnie wybrać tryb działania i zatwierdzić. W razie potrzeby użytkownik ma możliwość zapisania kopii zapasowej bieżących ustawień. Zaawansowani użytkownicy mogą ręcznie edytować wiele parametrów jak TTL, cache, obsługę błędów czy priorytety.

Dodane 15.03.2016 | Pobrań: 48 Pobierz

REPCoder 9.50 PL

REPCoder - super narzędzie do projektowania i obsługi raportów bazodanowych. Jest on przeznaczony głównie dla programistów aplikacji baz danych. Może być również z powodzeniem wykorzystywany przez osoby niezależnie tworzące raporty. Program został napisany w języku C/C++ jako klasyczna aplikacja Windows. Wykorzystuje ona jedynie funkcje systemowe WIN32/WIN64, dlatego nie potrzebuje bibliotek pomocniczych typu MFC czy .NET Framework. Aplikacja jest małych rozmiarów, ale posiada bardzo zaawansowane mechanizmy pozwalające tworzyć prawie dowolne raporty. Wymagana jest tu jednak dobra znajomość języka SQL.

Dodane 06.02.2014 | Pobrań: 79 Pobierz

Power NET+ 2.0.9.5 PL

Power NET+ jest darmową aplikacją firmy CAD Projekt K&A do aranżacji wnętrz. W odróżnieniu od innych programów do samodzielnej aranżacji wnętrz, Power NET+ jest programem całkowicie uniwersalnym. Dzięki bogatej bazie najróżniejszego rodzaju mebli i wyposażenia, pozwala na zaprojektowanie nie tylko kuchni czy pokoju dziennego ale także łazienki, sypialni i innych domowych pomieszczeń. Proces tworzenia aranżacji jest bardzo prosty i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy podać wymiary i wybrać kształ pomieszczenia, a następnie nanosić poszczególne meble na zdefiniowaną powierzchnię. W każdej chwili można skorzystać z dynamicznego podglądu 3D. Stworzoną aranżację można wydrukować lub zapisać.

Dodane 15.05.2011 | Pobrań: 241 Pobierz