Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

SpotAuditor 4.9.6

Wersja: 4.9.6
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 2.44 MB
Pobrań: 56
Dodany: 25.08.2014
SpotAuditor
Opis: SpotAuditor 4.9.6
SpotAuditor jest niezawodnym sposobem do odzyskiwania haseł i innych informacji, które są zapisane na komputerze. Narzędzie odzyskuje hasła z ponad 50 różnych aplikacji przeznaczonych dla systemu operacyjnego Windows. Bada i analizuje również odwiedzane adresy internetowe zainstalowanych programów i sprawdza ich zawartość zainstalowaną w menu start. Użytkownik może zapisać uzyskane hasła w formacie TXT, XLS, CSV, XML lub wydrukować albo skopiować do systemowego schowka.

SpotAuditor odzyskuje hasła i informacje z następujących programów: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, MSN Messenger, Outlook Express i Microsoft Outlook, ICQ, Trillian, Miranda IM, Google Talk, Google Desktop, Camfrog Video Chat, VNC, WinProxy Administrator, Total Commander, CoffeCup Direct FTP, IpSwitch Messenger, IpSwitch Messenger, IM server, IMail server, SmartFTP 3.x, CuteFTP, FlashFXP ftp, FileZilla multiple FTP, FTP Navigator, WebDrive FTP, AutoFTP, Internet Download Manager.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SpotAuditor 4.9.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CoffeeZip 4.5

CoffeeZip jest to darmowy program do kompresji danych, które umożliwia tworzenie archiwów ZIP, 7Z, TAR oraz WIM. Program oferuje jedynie podstawową, ale w pełni wystarczającą w codziennej pracy funkcjonalność, opakowaną w minimalistyczny i intuicyjny interfejs graficzny. CoffeeZip integruje się z powłoką systemu Windows, wykorzystuje podczas kompresji i dekompresji możliwości wielordzeniowych procesorów, a także pozwala na szyfrowanie algorytmem AES-256 archiwów ZIP oraz 7Z.

Dodane 10.04.2014 | Pobrań: 86 Pobierz

Nvu 1.0 PL

Aplikacja stworzona do kreowania stron internetowych. Jest darmową alternatywą dla znanego Microsoft FrontPage i Adobe Dreamweaver. Nvu umożliwia pracę w graficznym trybie WYSIWYG -What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Otrzymasz, co daje nam możliwość tworzenia stron bez znajomości języka HTML. Wstawianie danych elementów takich jak tekst, obrazki czy linki jest tak łatwe jak tworzenie dokumentu w edytorze tekstu, a efekty naszej pracy są od razu widoczne na ekranie. Nvu idealnie odnajduje się również w zastosowaniach półprofesjonalnych dzięki generowaniu wysokiej jakości kodu HTML, obsłudze XHTML, wbudowanemu edytorowi arkuszy styli CSS, menedżerowi witryn.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 193 Pobierz

DirSync Pro 1.4

DirSync Pro jest darmowym narzędziem stworzonym dla użytkowników, którzy prócz kompa stacjonarnego albo laptopa działają na różnych urządzeniach które dają możliwość składowanie danych. Głównym zadaniem narzędzie jest odciążenia użytkownika od monotonnego kopiowania informacji z jednego nośnika na drugi. DirSync daje możliwość synchronizacji nieograniczonej liczby folderów w jednym z dwóch dostępnych trybów synchronizacji danych. Synchronizacja można przeprowadzać rekurencyjnie albo wykorzystywać do kreowania przyrostowych kopii zapasowych. Mało tego, program zezwala na zmianę plików przed rozpoczęciem procesu synchronizacji natomiast wszelkie problemy z tym związane mogą być nie bieżąco rozwiązywane dzięki wbudowanemu mechanizmowi rozwiązywania konfliktów.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 134 Pobierz

PowerArchiver 2013 14.06.02 PL

Najnowsza wersja aplikacji do kompresji plików, który umożliwia obsługę formatów: ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2, BH, RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO, GZ oraz BZIP2. Program umożliwia tworzenie samorozpakowujących się archiwa ZIP i CAB,, rozkodowywanie plików w 4 różnych metodach: Blowfish (128-bit), DES (64-bit), Triple DES (128-bit) i AES (128-bit)

Dodane 10.10.2014 | Pobrań: 81 Pobierz