Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

SpotAuditor 4.9.6

Wersja: 4.9.6
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 2.44 MB
Pobrań: 58
Dodany: 25.08.2014
SpotAuditor
Opis: SpotAuditor 4.9.6
SpotAuditor jest niezawodnym sposobem do odzyskiwania haseł i innych informacji, które są zapisane na komputerze. Narzędzie odzyskuje hasła z ponad 50 różnych aplikacji przeznaczonych dla systemu operacyjnego Windows. Bada i analizuje również odwiedzane adresy internetowe zainstalowanych programów i sprawdza ich zawartość zainstalowaną w menu start. Użytkownik może zapisać uzyskane hasła w formacie TXT, XLS, CSV, XML lub wydrukować albo skopiować do systemowego schowka.

SpotAuditor odzyskuje hasła i informacje z następujących programów: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, MSN Messenger, Outlook Express i Microsoft Outlook, ICQ, Trillian, Miranda IM, Google Talk, Google Desktop, Camfrog Video Chat, VNC, WinProxy Administrator, Total Commander, CoffeCup Direct FTP, IpSwitch Messenger, IpSwitch Messenger, IM server, IMail server, SmartFTP 3.x, CuteFTP, FlashFXP ftp, FileZilla multiple FTP, FTP Navigator, WebDrive FTP, AutoFTP, Internet Download Manager.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SpotAuditor 4.9.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MediaCoder PSP 2011 build 5138

MediaCoder to darmowe oraz bardzo pomocne narzędzie stworzone do transkodowania formatów audio i video. Narzędzie jest oparte na kanwie wielu świetnych, darmowych kodeków audio i video oraz programów, których zadanie sprowadza się do transkodowania między wieloma popularnymi formatami plików audio i video z możliwością wyboru dodatkowych opcji. Ponadto MediaCoder umożliwia wyodrębnianie ścieżek audio z filmów wideo, rippowanie dysków audio i video, redukowanie wielkość, rozdzielczość plików i nie tylko. Ta edycja programu MediaCoder została przygotowana specjalnie z myślą o konsoli PSP- PlayStation Portable.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 247 Pobierz

PowerStrip 3.90

PowerStrip to doskonała aplikacja do sprawdzania i zmiany bardzo wielu ukrytych parametrów kart graficznych. PowerStrip obsługuje praktycznie wszystkie obecne na rynku układy graficzne. Poprzez proste w obsłudze menu mamy kontrolę nad około 500 parametrami wyświetlania obrazu.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 151 Pobierz

Start++ 0.8.1

Start++ to ciekawa aplikacja znacznie poszerzająca możliwości domyślnego menu start dostępnego w systemie Windows Vista. Przykładowo wpisując w polu wyszukiwania programów zwrot \"dobre\" aplikacja może otworzyć domyślną przeglądarkę ze stroną dobreprogramy.pl. Pole, w którym znajduje się lista programów można wykorzystać także do wyświetlania wyników wyszukiwania z przeglądarki Google, uzyskania informacji na temat pogody na najbliższe dni, uruchamiania aplikacji w trybie administratora, przeglądania fotografii, przeszukiwania Wikipedii czy odtwarzania plików mp3. Start++ sprawia, że menu start dostępne w systemie Windows Vista można od teraz wykorzystywać na dziesiątki innych sposobów.

Dodane 26.04.2010 | Pobrań: 119 Pobierz

iReboot 2.0.1

iReboot jest bardzo małym programem, który umożliwia błyskawiczne przełączanie się pomiędzy zainstalowanymi na komputerze systemami operacyjnymi. Nie musimy czekać, zanim maszyna się zrestartuje i pojawi się lista systemów, gdyż te operacje można zrealizować za pomocą jednego kliknięcia. Aplikacja minimalizuje się do zasobnika systemowego, gdzie po kliknięciu na jego ikonę pojawia się lista systemów. iReboot zużywa śladowe ilości zasobów komputera.

Dodane 25.09.2015 | Pobrań: 53 Pobierz