Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

SpotAuditor 4.9.6

Wersja: 4.9.6
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 2.44 MB
Pobrań: 54
Dodany: 25.08.2014
SpotAuditor
Opis: SpotAuditor 4.9.6
SpotAuditor jest niezawodnym sposobem do odzyskiwania haseł i innych informacji, które są zapisane na komputerze. Narzędzie odzyskuje hasła z ponad 50 różnych aplikacji przeznaczonych dla systemu operacyjnego Windows. Bada i analizuje również odwiedzane adresy internetowe zainstalowanych programów i sprawdza ich zawartość zainstalowaną w menu start. Użytkownik może zapisać uzyskane hasła w formacie TXT, XLS, CSV, XML lub wydrukować albo skopiować do systemowego schowka.

SpotAuditor odzyskuje hasła i informacje z następujących programów: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, MSN Messenger, Outlook Express i Microsoft Outlook, ICQ, Trillian, Miranda IM, Google Talk, Google Desktop, Camfrog Video Chat, VNC, WinProxy Administrator, Total Commander, CoffeCup Direct FTP, IpSwitch Messenger, IpSwitch Messenger, IM server, IMail server, SmartFTP 3.x, CuteFTP, FlashFXP ftp, FileZilla multiple FTP, FTP Navigator, WebDrive FTP, AutoFTP, Internet Download Manager.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SpotAuditor 4.9.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Turbo Delphi Explorer

Turbo Delphi to środowisko RAD. Umożliwia nam kreowanie aplikacji dla systemu Windows i jego natywnej platformy Win32. Ponadto możemy aplikować rozwiązania bez konieczności dostarczania dodatkowego środowiska uruchomieniowego, które wymagają dodatkowych zasobów. Turbo Delphi ukróca czas programowania poprzez zastosowaniu wielu ułatwień dla programistów np. refaktoryzacji, dynamicznych szablonów i funkcji uzupełniania kodu, funkcji analizy kodu oraz uzupełniania bloków. Aplikacja daje możliwość szybkiego tworzenia aplikacji Web osobom nie znającym języków HTML, JavaScript czy CSS korzystając z technologii IntraWeb.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 143 Pobierz

GameSwift 1.2.9.2015

GameSwift jest przejrzystym i łatwym w użyciu narzędziem, dzięki któremu przyspieszymy działanie komputera i sprawimy, że będzie stabilniejszy, a praca znacznie bardziej efektywna. GameSwift skanuje całego peceta w poszukiwaniu elementów mogących obciążać system oraz generujących błędy. Aplikacja samoczynnie wyłącza zbędne efekty wizualne, które negatywnie wpływają na wydajność. Dodatkowo, aplikacja tak instruuje procesor, by największą moc przeznaczał na programy działające w trybie pełnoekranowym, co odbije się pozytywnie na wydajności m.in. w grach wideo. Co więcej, zarządza operacjami odczytu i zapisu na dysku twardym oraz pamięcią RAM. GameSwift sprawia także, że nasz system uruchamia się zauważalnie szybciej, a liczba klatek na sekundę w grach wyraźnie wzrasta. Wszelkie zmiany wprowadzane przez oprogramowanie są permanentne.

Dodane 09.02.2015 | Pobrań: 52 Pobierz

GetFolderSize 2.6

GetFolderSize to świetne narzędzie umożliwiające wyświetlanie stopni zajętości dysku przez zgromadzone na nim foldery z plikami. Program oferuje bardzo bogaty zbiór funkcji dotyczących zarówno sortowania jak i sposobu wyświetlania nawet w kilku okienkach. GetFolderSize integruje się z powłoką systemową, dzięki czemu możliwe jest błyskawiczne przeanalizowanie interesującego nas folderu klikając na nim prawym przyciskiem myszy. Po wybraniu stosownej opcji, uruchamiane jest okno aplikacji, gdzie możemy prowadzić dalsze analizy.

Dodane 15.04.2015 | Pobrań: 35 Pobierz

iBuilder 1.06b

iBuilder jest bezpłatnym programem stworzonym do kreowania swoich zestawów aplikacji przeznaczonych dla telefonu iPhone. Posługiwanie się narzędziem jest bardzo łatwe - musimy tylko wskazać, które z osiągalnych aplikacji w repozytoriach chcemy zamieścić we własnym obrazie oprogramowania po czym klikamy w przycisk Build. Następnie za pomocą iTunes można łatwo przywrócić domyślny firmware z zainstalowanymi już ulubionymi aplikacjami, źródłami i pakietami.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 107 Pobierz