Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

SpotAuditor 4.9.6

Wersja: 4.9.6
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 2.44 MB
Pobrań: 52
Dodany: 25.08.2014
SpotAuditor
Opis: SpotAuditor 4.9.6
SpotAuditor jest niezawodnym sposobem do odzyskiwania haseł i innych informacji, które są zapisane na komputerze. Narzędzie odzyskuje hasła z ponad 50 różnych aplikacji przeznaczonych dla systemu operacyjnego Windows. Bada i analizuje również odwiedzane adresy internetowe zainstalowanych programów i sprawdza ich zawartość zainstalowaną w menu start. Użytkownik może zapisać uzyskane hasła w formacie TXT, XLS, CSV, XML lub wydrukować albo skopiować do systemowego schowka.

SpotAuditor odzyskuje hasła i informacje z następujących programów: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, MSN Messenger, Outlook Express i Microsoft Outlook, ICQ, Trillian, Miranda IM, Google Talk, Google Desktop, Camfrog Video Chat, VNC, WinProxy Administrator, Total Commander, CoffeCup Direct FTP, IpSwitch Messenger, IpSwitch Messenger, IM server, IMail server, SmartFTP 3.x, CuteFTP, FlashFXP ftp, FileZilla multiple FTP, FTP Navigator, WebDrive FTP, AutoFTP, Internet Download Manager.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SpotAuditor 4.9.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

GeekUninstaller 1.1.1.16 PL

GeekUninstaller to narzędzie, jest świetną alternatywę dla domyślnego apletu do odinstalowywania oprogramowania w Windowsie. Umożliwia ono skuteczne usuwanie wszelakich komponentów instalowanych przez użytkownika w systemie - programów, gier, sterowników oraz aktualizacji. GeekUninstaller umożliwia przeprowadzenie domyślnej operacji odinstalowywania, jak również wymuszonego usuwania wskazanego programu. Po zakończonym procesie deinstalacji narzędzie skanuje zawartość dysku i rejestru systemowego w poszukiwaniu pozostałych po nim komponentów, a następnie kasuje je.

Dodane 13.05.2013 | Pobrań: 79 Pobierz

Beyond Compare 3.3.7.15876

Beyond Compare to aplikacja do porównywania plików i folderów w systemie Windows i Linux. Narzędzie jest przydatne do zarządzania zmianami w kodach źródłowych, synchronizowania folderów (również w archiwach zip i na serwerach FTP), porównywania komunikatów wyjściowych z programów, aktualizowania witryn internetowych i sprawdzania poprawności wykonania kopii danych. Beyond Compare oferuje szerokie możliwości w zakresie operacji plikowych i tekstowych, a także automatyzacji tego typu zadań poprzez tworzenie skryptów.

Dodane 10.03.2013 | Pobrań: 62 Pobierz

DOSBox 0.74

W całości darmowy, wieloplatformowy emulator systemu operacyjnego DOS. Dzięki któremu możemy uruchomić starsze programy i gry które nie działają poprawnie lub nawet w ogóle nie uruchamiające się pod nowymi systemami Windows. DOSBox emuluje procesory 286/386, pamięć XMS i EMS, karty graficzne m.in. Hercules, CGA, EGA, VGA i tryby VESA, karty muzyczne Adlib, SoundBlaster i Gravis Ultra Sound, modem, a także wspiera dostęp do portu szeregowego. W najświeższej wersji producenci zaoferowali wsparcie m.in. do trybów VESA 4/15/16/32bpp, poprawiono kompatybilność VGA, umożliwiono dokonywania zrzutów video do plików AVI, usprawniono odświeżanie ekranu w celu poprawy szybkości działania.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 157 Pobierz

CoffeeZip 4.5

CoffeeZip jest to darmowy program do kompresji danych, które umożliwia tworzenie archiwów ZIP, 7Z, TAR oraz WIM. Program oferuje jedynie podstawową, ale w pełni wystarczającą w codziennej pracy funkcjonalność, opakowaną w minimalistyczny i intuicyjny interfejs graficzny. CoffeeZip integruje się z powłoką systemu Windows, wykorzystuje podczas kompresji i dekompresji możliwości wielordzeniowych procesorów, a także pozwala na szyfrowanie algorytmem AES-256 archiwów ZIP oraz 7Z.

Dodane 10.04.2014 | Pobrań: 81 Pobierz