Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Spybot Search & Destroy 2.3.39 PL

Wersja: 2.3.39
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 44,24 MB
Pobrań: 480
Dodany: 29.04.2014
Spybot Search & Destroy
Opis: Spybot Search & Destroy 2.3.39 PL
Spybot Search & Destroy to prawdopodobnie najlepszy program służący w walce ze szpiegowskim oprogramowaniem, aplikacja ta skutecznie usuwa niechciane programy z naszego komputera. Kolejna zaletą tego programu jest to, że jest to całkowicie darmowa aplikacja, ponadto codziennie aktualizacje sprawiają, że jest to skuteczny program do walki z trojanami, wirusami itd. Zawiera więcej sygnatur komponentów niż najpopularniejszy Ad-aware dzięki czemu jest skuteczniejszy w ich usuwaniu. Umożliwia archiwizację dokonanych zmian jeżeli przez pomyłkę usuniemy \"dobry\" komponent. Program wyposażony jest także w zneutralizowanego klienta Cydoor, który zastępuje oryginalny plik, dzięki czemu jego neutralizacja nie powoduje skutku w postaci zablokowania działania programu, który go zawierał. Na duże plusy programu należy zaliczyć interfejs w języku polskim oraz możliwość aktualizacji definicji komponentów przez Internet. Polecamy instalację tego programu razem z innym doskonałym narzędziem Ad-Aware, obie te aplikacje skutecznie ochronią Państwa komputer.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Spybot Search & Destroy 2.3.39 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

iSpring Pro 7.1.0.8122

Komercyjna odmiana programu umożliwiającego przekształcanie prezentacji przygotowywanych za pomocą Microsoft PowerPoint na pliki w formacie SWF (Macromedia Flash), które można później opublikować np. na witrynie internetowej. iSpring Pro w pełni integruje się z PowerPoint, a wszystkie jego opcje są dostępne z poziomu dodatkowego paska narzędziowego. Płatna odmiana iSpring Pro, jest względem bezpłatnej odmiany Lite znacznie rozbudowana m.in. o możliwość generowania także plików .exe, ustalenia indywidualnego czasu wyświetlania się poszczególnych slajdów, możliwość dodania podkładu dźwiękowego (np. muzyki i/lub głosu lektora), efekty przejść między slajdami, aktywne hiperłącza w wynikowym pliku i wiele innych... Naturalnie są również dostępne wszystkie funkcje wersji bezpłatnej.

Dodane 19.06.2015 | Pobrań: 129 Pobierz

Polyglot 3000 3.57 PL

Narzędzie przeznaczone do szybkiego i precyzyjnego rozpoznawania języka w jakim został napisany dany tekst. Testom poddawać można zarówno pojedyncze wyrażenia, słowa jak również dłuższe ciągi znaków. W chwili obecnej program Polyglot 3000 rozpoznaje ponad 440 języków. Tekst wejściowy może być kodowany w formacie Unicode lub ANSI. Dodatkowo szybkość rozpoznawania języka można odpowiednio skrócić dzięki trzem trybom analizowania treści (wszystkie języki, główne języki czy języki pisane cyrylicą). Polyglot 3000 potrafi również podpowiadać jakie języki są podobne do rozpoznanego języka.

Dodane 15.05.2011 | Pobrań: 128 Pobierz

mks_vir 13.3.3201 PL

mks_vir uznawany był kiedyś w Polsce za jeden z najlepszych programów antywirusowych. Jego solidność potwierdzono przez lata obecności na rynku. W 1987 roku ukazała się pierwsza wersja aplikacji, od tamtego roku bo dzień dzisiejszy producenci sukcesywnie go polepszają poszerzając bazę wirusów. W nowej odsłonie program został zaopatrzony w zupełnie nowy interfejs zespalający wszystkie moduły wchodzące w skład wersji mks_vir 2k7 (monitor antywirusowy, moduł automatycznej aktualizacji, zaporę sieciową, skaner dyskowo-plikowy, skaner poczty elektronicznej, , antyspyware i antyadware). Uruchomianie skanera Dyskowo- plikowego w nowej wersji programu polega na metodzie \\\"drag & drop\\\" (przeciągnij i upuść) i wyposażony jest w opcje szybkiego skanowania najbardziej narażonych na infekcję obszarów systemu. Aplikację stworzono w 4 odmianach DOM, DOM Plus, FIRMA i FIRMA Plus różniących się funkcjonalnością i licencjonowaniem.

Dodane 06.03.2013 | Pobrań: 186 Pobierz

VMPCrypt 4.1 PL

VMPCrypt to proste w obsłudze narzędzie do ochrony prywatności, które pozwala na zaszyfrowanie poufnych danych, które pracuje w oparciu o technologię szyfrowania VMPC, autorstwa polskiego kryptologa Bartosza Żółtaka. Aplikacja daje możliwość tworzenia zbiorczych archiwów zwierających zabezpieczone dane, zaszyfrowanych kopii plików i folderów, baz danych z poufnymi hasłami i listami kontaktów, a także szyfrowania tekstu wprowadzonego we wbudowanym edytorze, wysyłanie zaszyfrowanych e-maili i nieodwracalnego usuwania danych z dysku twardego. Ponadto VMPCrypt dobrze sprawdza się podczas generowania bezpiecznych haseł do 512 bitów (za pośrednictwem losowych ruchów myszką), tworzenia samodeszyfrujących się archiwów w postaci plików wykonywalnych oraz kompresji danych i dzielenia zaszyfrowanych archiwów na mniejsze pliki. Na uwagę zasługuje opcja umożliwiająca stosowanie wielu haseł dla jednego zabezpieczonego archiwum.

Dodane 16.05.2011 | Pobrań: 112 Pobierz