Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Spyware Doctor 8.0.0.652 PL

Wersja: 8.0.0.652
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 25,49 MB
Pobrań: 360
Dodany: 13.05.2011
Spyware Doctor
Opis: Spyware Doctor 8.0.0.652 PL
Spyware Doctor to doskonałe narzędzie do usuwania szkodliwego oprogramowania i obiektów spyware. Program wykrywa i usuwa infekcje spowodowane szkodliwymi obiektami, w tym spyware i adware, programami przejmującymi kontrolę nad przeglądarką (browser hijacker), koniami trojańskimi, programami rejestrującymi naciśnięcia klawiszy (keylogger), programami wybierającymi numery (dialer) oraz plikami cookie śledzącymi poczynania użytkownika. Spyware Doctor potrafi także wykrywać i usuwać ukryte procesy związane z zaawansowanymi szkodliwymi obiektami oraz programami ukrywającymi inne szkodliwe programy (rootkit). Dodatkowo dzięki wykorzystaniu technologii skanowania Spider Scanning Technology w programie możliwe jest znacznie szybsze skanowanie (czasami do 25%) i lepsze wykrywanie zagrożeń.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Spyware Doctor 8.0.0.652 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

PCDJ DEX 3.9.0.7

PCDJ DEX to profesjonalny program dla DJ`ów i muzyków, który przeznaczony jest do miksowania dźwięków i muzyki na komputerze. Narzędzie charakteryzuje się ogromną ilością różnych funkcji, wspomagających tworzenie oraz miksowanie dźwięków. W programie możemy tworzyć i miksować muzykę korzystając z gotowych pętli, plików dźwiękowych (sample), analizatora widma akustycznego oraz stosując rozmaite efekty pozwalające manipulować odtwarzanym dźwiękiem. Interfejs aplikacji jest rozbudowany i prosty w obsłudze. Składa się profesjonalnego i wielofunkcyjnego miksera, listy odtwarzania dźwięków i utworów oraz z różnych elementów do obsługi karaoke oraz miksowania materiałów wideo. Aplikacja posiada automatyczną detekcję BPM, opcję do monitorowania sygnału głównego, a także w pełni obsługuje efekty korzystając z darmowych wtyczek VST.

Dodane 16.11.2017 | Pobrań: 129 Pobierz

RegRun Reanimator 7.2.0.140

RegRun Reanimator jest darmowym narzędziem przeznaczonym do ochrony komputera przed wszelakiego rodzaju trojanami, spyware i adware. W odróżnieniu od innych aplikacji tego typu cechuje się całkowicie inną zasadą działania. Program podczas pracy generuje raport, zawierający szczegółowe informacje o wykrytych szkodnikach, a następnie wysyła go do producenta. Po przeanalizowaniu przez specjalistów wszystkich nieprawidłowości do użytkownika przesyłany jest specjalny plik, pozwalający oczyści

Dodane 04.07.2014 | Pobrań: 273 Pobierz

AntiSnooper 2.1

AntiSnooper jest darmowym programem, dzięki któremu bezpiecznie zabezpieczymy nasze informacje przed wglądem osób trzecich. Narzędzie może okazać się szczególnie użyteczna, gdy pracujemy w miejscu publicznym jak lotnisko, uczelnia, biblioteka i nie chcemy dopuścić, by inni odczytali cokolwiek z monitora. Wystarczy zatem, że przesuniemy kursorem poza obszar danej aplikacji, w której aktualnie się poruszamy, a obraz zostanie całkowicie rozmyty lub włączony zostanie wygaszacz ekranu. Narzędzie wyszukuje każdy program. Z menu możemy włączyć, bądź wyłączyć ochronę lub modyfikację zasad zachowania poufności. W tym momencie warto wspomnieć o funkcji Mouse Windows Selection, która włącza ochronę po przeciągnięciu specjalnej ikony na wybrane okno. AntiSnooper pozwala na tworzenie i zapisywanie profili wielu użytkowników. Obsługa programu jest bardzo intuicyjna nawet dla niedoświadczonych użytkowników

Dodane 12.11.2014 | Pobrań: 70 Pobierz

Eusing Maze Lock 3.3

Eusing Maze Lock - super aplikacja umożliwiająca blokowanie dostępu do komputera podczas naszej nieobecności. Działa ono na podobnej zasadzie co mechanizm odblokowywania ekranu w smartfonach i tabletach z systemem Android, pozwalając na dostęp do komputera jedynie po narysowaniu zdefiniowanego wcześniej kształtu. Program jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które podczas codziennej pracy z komputerem często opuszczają swoje stanowisko pracy i niekoniecznie chciałyby, aby w czasie ich nieobecności ktoś szperał w ich prywatnych dokumentach. Proces blokowania ograniczać się może do kliknięcia ikonki narzędzia w zasobniku systemowym. Proces ten inicjowany może być również za pośrednictwem skrótu klawiszowego lub całkowicie automatycznie podczas braku aktywności użytkownika.

Dodane 10.11.2015 | Pobrań: 98 Pobierz