Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Star Downloader 1.45 PL

Wersja: 1.45
Kategoria: Internet
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 2,34 MB
Pobrań: 198
Dodany: 28.09.2009
Star Downloader
Opis: Star Downloader 1.45 PL
Star Downloader to całkowicie darmowy akcelerator pobierania plików. Program w stosunku do swoich płatnych konkurentów nie jest może tak rozbudowany ale posiada wszystkie niezbędne właściwości. Dzieli ściągane pliki na części, potrafi wznawiać zerwane połączenia, posiada zaawansowany harmonogram zadań. Integruje się ze wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami jak Internet Explorer, Mozilla, Netscape i Opera. Program pozwala na wyszukiwanie tzw. mirrorów, czyli alternatywnych serwerów, z których można szybciej ściągnąć interesujący nas plik. Obsługuje proxy oraz archiwa ZIP. Najnowsza wersja została rozszerzona o możliwość integracji z przeglądarkami Mozilla/Firefox.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Star Downloader 1.45 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SD Download Manager 2.0.1.8

SD Download Manager to mały program umożliwiający zarządzanie pobieraniem plików. Daje możliwość tworzenie i modyfikowanie kolejek oraz list zadań. Lista z pobieranymi plikami wyświetlana jest w tabeli stanowiącej główny element interfejsu użytkownika. Zawiera ona wszelkie parametry jak prędkość transferu, czas, opis pliku. Wbudowany harmonogram umożliwia zdefiniowanie czasu, w którym pobieranie ma zostać rozpoczęte lub kontynuowane. SD Download Manager integruje się ze schowkiem systemowym automatycznie wykrywając linki i rozpoczynając pobieranie.

Dodane 23.04.2015 | Pobrań: 48 Pobierz

Camino 2.0.9 PL

Camino to przeglądarką internetową zoptymalizowaną dla systemu Mac OS X z interfejsem użytkownika opartym na środowisku Cocoa oraz z silnikiem renderującym stron Gecko. To prosta w obsłudze, bezpieczna i szybka przeglądarka stanowiąca swojego rodzaju odmianę Firefoksa na platformie Mac OS. Program oferuje takie opcje jak sprawdzanie pisowni, obsługa rozszerzeń, zaawansowane ustawienia ciasteczek, system automatycznych aktualizacji, integracja z AppleScript, zapisywanie sesji, blokowanie reklam pop-up i znacznie więcej.

Dodane 05.12.2011 | Pobrań: 104 Pobierz

DC++ 0.782 PL

Darmowa aplikacją do bezpośredniej wymiany plików korzystający z grupujących użytkowników którzy udostępniają swe zasoby. Program daje możliwość wyszukiwania, pobieranie oraz udostępnianie muzyki w formacie Mp3, plików graficznych, video jak i programów. Aby dokonywać wymiany plików z innymi użytkownikami musimy połączyć się z grupą użytkowników - niestety większość z nich wymaga aby komputer miał udostępnione co najmniej kilka GB danych. Konfiguracja programu może okazać się dość skomplikowana dla początkujących użytkowników.

Dodane 14.05.2011 | Pobrań: 255 Pobierz

Zoiper 3.7

Zoiper to program umożliwiający przeprowadzanie wideorozmów VoIP oraz wysyłanie i odbieranie tradycyjnych wiadomości tekstowych. Program współpracuje z SIP, IAX, XMPP i jest w stanie obsłużyć wiele połączeń jednocześnie co oznacza, że nie ma żadnych przeszkód by prowadzić rozmowę z kilkoma osobami w tym samym czasie. Siłą komunikatora Zoiper jest też super szata graficzna, którą można dopasowywać do indywidualnych upodobań za pomocą dostępnych skórek. Okno główne podzielone jest na kilka segmentów, odpowiedzialnych za wybieranie numeru, wpisywania wiadomości, które mogą zostać okraszone emotikonami.

Dodane 14.05.2015 | Pobrań: 87 Pobierz