Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Stylish 2.1.1 PL

Wersja: 2.1.1
Kategoria: Internet
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / 2003 / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 0,26 MB
Pobrań: 104
Dodany: 06.11.2017
Stylish
Opis: Stylish 2.1.1 PL
Stylish - świetne, darmowe rozszerzenie dla Firefoksa, umożliwiające wygodną edycję wyglądu zarówno wybranych stron internetowych, jak również interfejsu samej przeglądarki internetowej. Rozszerzenie umożliwia też łatwą modyfikację wyglądu dowolnej strony internetowej. Z jego pomocą możemy dostosowywać do własnych preferencji m.in. rozmiar i krój czcionki, oraz kolorystykę. Stylish daje możliwość tworzenia wielu stylów dla wybranej witryny, a następnie wyświetlanie jej zawartości przy użyciu jednego z nich.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Stylish 2.1.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ApexDC++ 1.4.2 PL

ApexDC++ został wykreowany na kanwie StrongDC++ klientem sieci Direct Connect. Daje nam możliwość wszelkiego rodzaju dane: muzykę, filmy oraz programy itp. po uprzednim nawiązaniu połączenia z tzw. Hubami. Aplikacja została zapakowana w przyjemny dla oka interfejs graficzny, ciąg interesujących funkcji oraz duże możliwości konfiguracji. Umożliwia: ustalanie limitu transferu przychodzącego i wychodzącego, tworzyć reguły, które dezaktywują wybrane sloty w przypadku spadku transferu, wykrywać fałszywe zasoby udostępniane przez innych użytkowników pobieranie plików z kilku źródeł, oraz nawiązywać bezpieczne połączenia za pośrednictwem protokołu TLS.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 155 Pobierz

Inbox 2 0.5.0.1b - wersja

Jest aplikacją czy też mówiąc językiem fachowym klientem poczty e-mail, który cechuje duża funkcjonalność, łatwość użycia oraz przejrzysty interfejs w zestawienie z programami konkurencyjnymi. Aplikacja daje możliwość obsługiwania kilku kont pocztowych i profili na najpopularniejszych serwisach społecznościowych, a wbudowane w nim funkcje znacznie ułatwiają gromadzenie i przeszukiwanie wiadomości, dokumentów oraz zdjęć. W programie proces konfiguracji danych kont został uproszczony do minimum i w przypadku standardowo zdefiniowanych w aplikacji serwisów takich jak GMail, HotMail, Yahoo, AOL, Facebook czy Twitter ogranicza się jedynie do podania nazwy użytkownika i hasła do konta. Każda z wiadomości może zostać przyporządkowana do jednej z kategorii - listy zadań, oczekujących na odpowiedź itp. Na chwilę obecną Inbox2 jest w fazie rozwoju, przez co nie jest wolny od błędów - m.in. brak polskich znaków.

Dodane 07.07.2011 | Pobrań: 118 Pobierz

uTorrent 3.5.0.44090 PL

uTorrent to najlepszy program do pobierania plików z torrenta. Jeśli szukasz niezawodnego i bezpiecznego programu do pobierania filmów, gier i muzyki z internetu to uTorrent jest idealny. Aplikacja charakteryzuje się bardzo małym użyciem zasobów systemowych Twojego komputera, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z komputera przy jednoczesnym pobieraniu plików. Program posiada wszystkie funkcje podobnych programów m.in. konfiguracja łącza czy określanie priorytetów. Program nie wymaga instalacji i uruchamia się bezpośrednio z pobranego pliku. W najnowszej wersji pojawiła się możliwość oceniania i komentowania poszczególnych materiałów, streaming mediów, a także dzielenie się plikami metodą przenieś-upuść. Głównym jednak celem, który przyświecał producentowi, było uczynienie programu bardziej przyjaznym dla użytkowników. Wielu internautów nie potrafi korzystać z materiałów udostępnianych w sieci Bit-Torrent, podobnie jak spora część osób uważa, że jest ona wykorzystywana jedynie przez piratów. Twórcy µTorrenta postanowili to zmienić, współpracując z licznymi artystami, jak również odświeżając swój program. Zmiany w wersji 3: Wygląd programu poddano modyfikacji, by ułatwić jego używanie. Widok i dostęp został znacznie uproszczono. Innowacją jest przewodnik „Get Started”, dzięki któremu użytkownicy stawiający pierwsze kroki w aplikacji będą wiedzieli jak korzystać z sieci BitTorrent. Nowe możliwości dają możliwość bezproblemowego przesyłania plików naszym znajomym, co ogranicza się do po przenoszenia ich i upuszczania w oknie programu. Program umożliwia podglądanie ściąganych materiałów, używanie uChat. µTorrent możemy odpalać z urządzenia USB.

Dodane 29.09.2017 | Pobrań: 2969 Pobierz

FlashFXP 5.1.0.3817 PL

Bardzo dobry program, wyposażony w szereg funkcji wykraczających poza standard wśród klientów FTP. Oprócz protokołu FTP umożliwiającego wymianę plików z serwerami, FlashFXP obsługuje, zgodnie z nazwą, protokół FXP umożliwiający wymianę pomiędzy zdalnymi serwerami. Program wyposażony jest we wszelkie niezbędne funkcje dostępne wśród klientów FTP jak: wznawianie połączeń, harmonogram zadań, synchronizacja katalogów itp... Mimo rozbudowanych funkcji obsługa jest intuicyjna i nie powinna sprawić kłopotu także mniej zaawansowanym użytkownikom.

Dodane 15.03.2015 | Pobrań: 154 Pobierz