Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8

Wersja: Edition 8
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2003/2008
Rozmiar:
Pobrań: 117
Dodany: 22.07.2010
Symantec Backup Exec System Recovery Server
Opis: Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8


Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition jest aplikacją stworzoną do przywracania systemu Windows. Narzędzie współgra z rozwiązaniami zabezpieczeń i zarządzania systemami firmy Symantec. Ponadto aplikacja daje możliwość na centralne zautomatyzowane administrowanie rozproszonymi systemami backupu, oraz daje możliwość przywracanie danych w przypadku uszkodzenia komputera czy też serwera i zastąpienia inną konfiguracją sprzętową. Backup Exec System Recovery 8 ponadto umożliwia administratorom na automatyczne kopiowanie punktów przywracania do zdalnego serwera przy użyciu FTP, na zewnętrzny dysk twardy lub do udziału sieciowego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

1Password 1.0.9.285

1Password to aplikacja gromadząca wszystkie hasła wykorzystywane w systemie Windows. Program jednocześnie jest menadżerem haseł jak i narzędziem chroniącym dostęp do komputera. Zapamiętuje więc wszystkie użyte przez użytkownika loginy - zarówno do programów jak i w Internecie. Ponadto automatycznie generuje hasła na potrzeby stron WWW, poczty e-mail, iTunes czy aplikacji. Użytkownik musi jedynie pamiętać hasło dostępu do 1Password. Aplikacja obsługuje większość przeglądarek internetowych: Safari, Firefox, OmniWeb, Camino itd. Pozwala także na synchronizację między iPhone’em/iPodem touch a Windowsem. 1Password jest programem płatnym, można jednak skorzystać z 30-dniowego triala.

Dodane 14.03.2012 | Pobrań: 123 Pobierz

NetLimiter 4.0.12.0 PL

Jest aplikacją z wieloma funkcjami ale zachowującym przy tym prostotę obsługi, za pomocą której możemy obserwować i kontrolować ruchu generowanego w obrębie sieci lokalnej, jak również połączenia z Internetem. NetLimiter ma do zaoferowania ciąg interesujących opcji i narzędzi, umożliwiających zarządzać ruchem wychodzącym i przychodzącym w obrębie naszego komputera. Prócz elementarnych opcji statystyk i wykresów przedstawiających w czasie rzeczywistym poziom transferu Aplikacja przekazuje szczegółowe informacje dotyczące aplikacji, które ten ruch generują. Dzięki programowi użytkownik może na bieżąco monitorować procesy, które wykorzystują połączenie z Internetem i w razie potrzeby nakładać na nie limity transferu. Taki obrót rzeczy umożliwia użytkownikowi komfortowo korzystać z wielu programów obciążających nasze łącze, bez obawy, że jeden z nich zapcha je całkowicie.

Dodane 04.06.2015 | Pobrań: 194 Pobierz

Internet Explorer Developer Toolbar 1.00.2188

Internet Explorer Developer Toolbar to pasek narzędzi stworzony dla przeglądarek Internet Explorer 6 i 7 umożliwiający dogłębne analizowanie wyświetlanej strony internetowej. Emitowane strukturalne obiekty modelowe dokumentu (DOM) umożliwiają odnajdywanie elementów określanych przez określone znaczniki. Wskazuje właściwości danych elementów i pozwala je modyfikować. Te możliwości są bardzo pomocne gdyż w taki sposób możemy wprowadzać zmiany natychmiastowo, bez konieczności dokonywania zmian w kodzie i przeładowywania strony. Zaznacza brzegi ramek, tabelek lub wybranych tagów. Umożliwia również łatwo walidować kod HTML, CSS, WAI i RSS. Potrafi też zmieniać niektóre opcje Internet Explorera.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 113 Pobierz

Virtual Modem PRO 3.0.3.129

Virtual Modem PRO kreuje wirtualne modemy IP do 255 sztuk i przechwytuje je do wirtualnych portów szeregowych w systemie operacyjnym. Modem taki w pełni emuluje fizyczny model. Zasadniczą różnicą miedzy nimi jest to, że w porównaniu z normalnym modemem, który używaja linii telefonicznej, modemy wirtualne bazują na łączu Ethernet - z Internetu, sieci VLAN, VPN. Dużym plusem aplikacji jest szybkość, która w sieciach Ethernet jest z reguły dość spora oraz stabilność protokołu TCP/IP, który jest wykorzystywany do transmisji. W najświeższej wersji Virtual Modem PRO zoptymalizowano przede wszystkim obsługę protokołu komunikacji.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 137 Pobierz