Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8

Wersja: Edition 8
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2003/2008
Rozmiar:
Pobrań: 133
Dodany: 22.07.2010
Symantec Backup Exec System Recovery Server
Opis: Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8


Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition jest aplikacją stworzoną do przywracania systemu Windows. Narzędzie współgra z rozwiązaniami zabezpieczeń i zarządzania systemami firmy Symantec. Ponadto aplikacja daje możliwość na centralne zautomatyzowane administrowanie rozproszonymi systemami backupu, oraz daje możliwość przywracanie danych w przypadku uszkodzenia komputera czy też serwera i zastąpienia inną konfiguracją sprzętową. Backup Exec System Recovery 8 ponadto umożliwia administratorom na automatyczne kopiowanie punktów przywracania do zdalnego serwera przy użyciu FTP, na zewnętrzny dysk twardy lub do udziału sieciowego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Vista Manager 3.0.6

Vista Manager to doskonała aplikacja przeznaczona dla systemu Windows Vista, podaje informacje o zainstalowanym sprzęcie, uruchomionych procesach oraz umożliwia dostosowanie wyglądu systemu do gustu użytkownika. Vista Manager po wprowadzeniu w nim kilku zmian znacznie przyspiesza pracę naszego systemu.

Dodane 05.10.2009 | Pobrań: 157 Pobierz

MySQL Community Edition 5.5.12

MySQL jest bezpłatnym i prężnie rozwiniętym serwerem baz danych, który wspólnie z serwerem Apache i PHP tworzy tzw. \"LAMP\" - który na chwilę obecną jest najpopularniejszą architekturę serwerową stworzoną pod małe oraz średnie serwisy internetowe. Producenci MySQL kreując go skupili się tylko na wydajności, nie zaś zgodnością z obowiązującymi standardami. Wielu fachowców zarzuca mu więc brak standardowych funkcji, dostępnych od lat u konkurencji. W edycji 5 autorzy postarali się o większą zgodność z ANSI SQL 99 jak i zadbali o wypełnienie najbardziej istotnych dotychczas ubytków: braku procedur przechowywanych, widoków oraz replikacji.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 126 Pobierz

Advanced Installer 10.6 Build 53162

Advanced Installer - świetny program przeznaczony do tworzenia profesjonalnych instalatorów dla różnych aplikacji w systemie Windows. Aplikacja przeznaczona jest głównie dla programistów, którzy poszukują funkcjonalnego narzędzia do tworzenia niezawodnych i profesjonalnych pakietów MSI. Korzystając z Advanced Installer, można stworzyć w pełni funkcjonalne instalatory dla dowolnych aplikacji wyposażonych w nowoczesną szatę graficzną. Użytkownicy mogą tworzyć instalatory nie tylko dla samych aplikacji, ale również dla różnych aktualizacji czy innych dodatków do programów

Dodane 30.09.2013 | Pobrań: 164 Pobierz

UltraSearch 2.0.3

UltraSearch - bezpłatne narzędzie wykorzystywane do wyszukiwania plików i folderów na komputerze. Program potrafi w błyskawiczny sposób odnaleźć różnego rodzajów plików znajdujące się na dysku twardym. UltraSearch szuka wszystkie rodzaje plików, a także bez problemów radzi sobie z wyszukiwaniem folderów. Dzięki niemu możemy błyskawicznie wyszukać zdjęcia cyfrowe, muzykę, filmy czy nawet dokumenty. UltraSearch nie indeksuje plików, które są zapisane na dysku twardym, ale osiąga dużą szybkość wyszukiwania danych dzięki współpracy z plikiem rozruchowym Master File Table (MFT) w systemie plików NTFS. Oprócz tego identyfikuje również tzw. Dowiązania twarde zwane inaczej łączami stałymi (ang. Hard link).

Dodane 24.03.2015 | Pobrań: 49 Pobierz