Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8

Wersja: Edition 8
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2003/2008
Rozmiar:
Pobrań: 139
Dodany: 22.07.2010
Symantec Backup Exec System Recovery Server
Opis: Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8


Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition jest aplikacją stworzoną do przywracania systemu Windows. Narzędzie współgra z rozwiązaniami zabezpieczeń i zarządzania systemami firmy Symantec. Ponadto aplikacja daje możliwość na centralne zautomatyzowane administrowanie rozproszonymi systemami backupu, oraz daje możliwość przywracanie danych w przypadku uszkodzenia komputera czy też serwera i zastąpienia inną konfiguracją sprzętową. Backup Exec System Recovery 8 ponadto umożliwia administratorom na automatyczne kopiowanie punktów przywracania do zdalnego serwera przy użyciu FTP, na zewnętrzny dysk twardy lub do udziału sieciowego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Process Lasso 8.9.8.68 PL

Process Lasso to prosty w obsłudze program służący do zarządzania procesami systemowymi. Jeśli używasz wielu aplikacji jednocześnie, jeśli posiadasz wiele programów uruchomionych w tle, a Twój komputer często się zamula, to prostym rozwiązaniem tych problemów może być właśnie Process Lasso. Istota działania programu polega na tymczasowym obniżaniu priorytetu procesów, które w danej chwili konsumują najwięcej zasobów systemowych. W ten sposób komputer uzyska dodatkowe moce przerobowe, a pozostałe procesy będą mogły szybciej i wydajniej wykonać swoje zadania. Aplikacja jest całkowicie darmowa i naprawdę godna przetestowania na swojej maszynie. Do pobrania jest wersja dla maszyn 32 bitowych, jeśli szukasz 64 bitowych poszukaj na stronie producenta.

Dodane 13.11.2016 | Pobrań: 165 Pobierz

Pingendo 2.0

Pingendo jest programem wykorzystywanym do prototypowania stron internetowych opartych na Bootstrap. Wykorzystując to narzędzie zbudujemy witrynę zgodnie z zasadą RWD, czyli automatycznie dostosowującą sposób wyświetlania do danego urządzenia. Wykonanie strony odbywa się w oparciu o automatycznie generujący się kod HTML wraz z CSS. Jedynym zadaniem jest zatem zapełnienie witryny właściwymi treściami. Dostępny panel z narzędziami umożliwia na przeciąganie wybranych elementów Bootstrap, a kod HTML zostanie w odpowiedni sposób dostosowany

Dodane 20.07.2015 | Pobrań: 84 Pobierz

UltraVNC 1.1.8.4

UltraVNC jeden z najpopularniejszych, w pełni darmowy program do zdalnej pracy na innym komputerze podłączonym do sieci lokalnej albo Internetu. Aplikacja umożliwia wyświetlać obraz ekranu oraz używać myszki i klawiatury drugiego komputera, tak jakbyśmy przed nim właśnie siedzieli, pomimo że znajdować się on może w odległej części naszej planety – musimy być tylko podpięci do Internetu. UltraVNC idealnie odnajduje się w zastosowaniach domowych, alei w firmach, oferujących swoim klientom wsparcie i pomoc techniczną. Dużym plusem aplikacji jest opcja SingleClick która czyni, iż na komputerze, z którym chcemy nawiązać połączenie nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania, ani też specjalnie go konfigurować.

Dodane 11.03.2013 | Pobrań: 130 Pobierz

Seas0nPass 0.9.4

Seas0nPass to bezpłatny program do wykonywania operacji jailbreak na urządzeniu Apple TV funkcjonującemu w oparciu o system 5.2.1 (iOS 6.1.3 - 10B329a). Wszyscy użytkownicy mają możliwość instalacji szeregu aplikacji oraz modyfikacji poszerzających znacząco funkcjonalność system iOS zainstalowanego na Apple TV. Do najważniejszych możliwości jakie daje jailbreak wymienić należy poszerzenie obsługi urządzenia o takie formaty jak MKV czy AVI, wsparcie dla streamingów z dysków twardych oraz komputerów Mac i PC, dodanie czytnika RSS, widżeta pogody czy uruchomienia centrum multimedialnego XBMC.

Dodane 29.10.2013 | Pobrań: 78 Pobierz