Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8

Wersja: Edition 8
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2003/2008
Rozmiar:
Pobrań: 120
Dodany: 22.07.2010
Symantec Backup Exec System Recovery Server
Opis: Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8


Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition jest aplikacją stworzoną do przywracania systemu Windows. Narzędzie współgra z rozwiązaniami zabezpieczeń i zarządzania systemami firmy Symantec. Ponadto aplikacja daje możliwość na centralne zautomatyzowane administrowanie rozproszonymi systemami backupu, oraz daje możliwość przywracanie danych w przypadku uszkodzenia komputera czy też serwera i zastąpienia inną konfiguracją sprzętową. Backup Exec System Recovery 8 ponadto umożliwia administratorom na automatyczne kopiowanie punktów przywracania do zdalnego serwera przy użyciu FTP, na zewnętrzny dysk twardy lub do udziału sieciowego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Rainlendar Lite 2.12.2 PL

Rainlendar Lite - programik do edycji popularnego kalendarza wyświetlanego bezpośrednio na pulpicie systemu Windows lub Linux. Program bardzo dobrze pełni również funkcję terminarza, w którym można umieszczać ważne informacje i przypomnienia. Autor pomyślał o wykorzystaniu Rainlendara do wyświetlania bezpośrednio na pulpicie zadań do wykonania w najbliższym czasie i zdarzeń występujących w niedalekiej przyszłości. W programie jest także świetny tryb edycji skórek, dzięki którym wygląd kalendarza można dostosować do własnych potrzeb.

Dodane 15.03.2014 | Pobrań: 75 Pobierz

WebSite PRO 4.3 PL

WebSite PRO jest profesjonalnym bezpłatnym edytorem stron WWW, przy pomocy którego możemy tworzyć profesjonalne witryny internetowe przy użyciu najnowszych technologii. Aplikacja skierowana jest w szczególności do profesjonalnych twórców stron WWW, ponieważ największy nacisk skierowany jest na samą edycje kodu. Program ma do zaoferowania nowe funkcje: błyskawiczne generowanie tabel, moduł ftp, nowa paletę kolorów, rozbudowane dialogi zapisu i otwierania plików, zadania, skrypty, rozbudowane kolorowanie składni - SSI, Odnośnik, Obrazek, Tabele, PHP, ColdFusion.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 103 Pobierz

DriverEasy 4.9.5 PL

DriverEasy bardzo ciekawa i skuteczna aplikacja do aktualizacji sterowników w systemie Windows (XP/Vista/7/8). Narzędzie po uruchomieniu skanuje komputer w poszukiwaniu urządzeń zamontowanych w naszym komputerze, a następnie wyświetla listę sterowników zainstalowanych w systemie. Poszczególne pozycje listy oznaczone są kolorem zielonym lub czerwonym, który oznaczać może, że dla danego urządzenia dostępna jest nowa wersja sterowników oraz że nie zostały one jeszcze w ogóle zainstalowane. W następnym etapie DriverEasy pozwala użytkownikowi pobrać i zainstalować sterowniki dla wybranych urządzeń.

Dodane 04.08.2015 | Pobrań: 267 Pobierz

RICOlmer 2.50 PL

RICOlmer (znany wcześniej jako Przypominajka) to prosty organizer, który przypomina o ważnych zadaniach. Obsługa programu jest bardzo prosta: wpisujemy do okna programu czynność, którą mamy wykonać w podanym dniu o konkretnej godzinie i program w ustalonym przez nas czasie przypomina nam o niej. Co ważne, robi to nie tylko sygnałem dźwiękowym, ale również może zminimalizować wszystkie otwarte na pulpicie okna, wysłać SMS-a na naszą komórkę lub uruchomić dowolnie wybrany przez nas program.

Dodane 29.04.2010 | Pobrań: 129 Pobierz