Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Symantec Backup Exec for Windows Servers 12

Wersja: 12
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/2003/2008
Rozmiar:
Pobrań: 100
Dodany: 22.07.2010
Symantec Backup Exec for Windows Servers
Opis: Symantec Backup Exec for Windows Servers 12


Symantec Backup Exec 12 for Windows Servers daje nam możliwość archiwizowania danych w modelu dysk-dysk-taśma, administrowania rozrzuconymi serwerami backupu oraz pozyskiwania danych w środowiskach opartych o systemy Windows. Narzędzie daje nam możliwość ochrony danych w serwerach plików, stacjach roboczych jak i w serwerach Microsoft Exchange i SQL Server. Dzięki technologii szczegółowego przywracania , usówa konieczność uruchamiania backupów skrzynek pocztowych aby odzyskanie indywidualnych wiadomości e-mail z serwerów Exchange było proste, oraz ułatwia odzyskiwanie danych SharePoint, SharePoint Services i Active Directory - od dokumentów do atrybutów i właściwości użytkownika. Wersja 12 zapewnia pełne wsparcie dla systemu Windows Server 2008.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Symantec Backup Exec for Windows Servers 12

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Crystal Clear 1.0 PL

Crystal Clear jest nowy pakietem upiększającym Windows XP stworzonym przez zepół CrystalXP. Zestaw oparty jest na kryształowych ikonkach Everalda. Pakiet potrafi zmienić całkowicie wygląd systemu Windows XP poprzez modyfikacje plików systemowych. Wszystko jest w 100% bezpieczne i łatwe, ponieważ w trakcie instalacji tworzone są kopie zapasowe plików i w momencie odinstalowywania Crystal Clear wszystkie ustawienia poprzednie są przywracane. Pakiet wniesie sporo świeżości do Windowsa. Aby spełnić wszystkie oczekiwania użytkowników zestaw proponuje kilka styli - klasyczny lub Aero z motywem Windowsa, pingwina oraz wybór cienkiego lub standardowego paska zadań. Całość wygląda naprawdę imponująco.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 196 Pobierz

DBBD Twój Budżet 1.4.2 PL

Program umożliwia kontrowanie oraz analizę stanu finansów osobistych. Rozliczenia odbywają się w oparciu o definiowane konta, kategorie i podkategorie. Program umożliwia także przedstawienie operacji na wykresach: stanów kont, operacji z kont i kategorii, oraz cząstkowych procentowych: operacji z kont, kategorii. Dotyczą one zarówno wydatków jak i zarobków. Wykresy można budować w wielu konfiguracjach czasowych i w porównaniu do innych wykresów. Operacje oraz notatki można zaplanować oraz zapisać w kalendarzu. Poprzez wpisy do kalendarza można także zaplanować poszczególne operacje, są one uwzględniane w wykresach analizy.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 111 Pobierz

Baby Diary 2.5.563

Baby Diary to rozbudowana, multimedialna odmiana pamiętników z pierwszego okresu życia dziecka. Umożliwia odnotowywanie wszelkiego rodzaju informacji począwszy od pierwszych tygodni ciąży (badania USG, stan ciężarnej mamy itp.) do dowolnego momentu życia dziecka, włączając w to informacje związane z rozwojem pociechy (wzrost, waga, obwód główki, pierwsze uśmiechy, kroki, słowa itp.). Co ważne program prezentuje wykresy rozwoju dziecka na siatkach centylowych co pozwala kontrolować prawidłowy rozwój. Oczywiście program umożliwia wprowadzanie fotografii, filmów oraz dźwięków. Dzięki Baby Diary nie sposób zapomnieć o okazjach i imprezach okolicznościowych związanych z maluchem. Niewątpliwie systematyczne wprowadzanie informacji do programu może w przyszłości być bardzo cenną pamiątką, zwłaszcza że zapiski można w ciekawej formie wydrukować.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 99 Pobierz

Advanced SystemCare Free 8.0.3.618 PL

Dzięki bezpłatnemu Advanced SystemCare Free 4 dokonamy błyskawicznej optymalizacji systemu Windows. program ma do zaproponowania takie możliwości jak: znajdowanie i rozwiązywanie problemów związanych z błędnymi wpisami w rejestrze, reperowanie konfiguracji systemu, usuwanie komponentów szpiegowskich i reklamowych z komputera czy zwalnianie miejsca na dysku poprzez kasowanie zbędnych plików. Ponadto aplikację zaopatrzono w moduły który odopowiada za zarządzanie pamięcią RAM, zainstalowanymi programami w systemie, plikami cookies, czy uruchomionymi procesami i usługami. W wersji 4.0 aplikację zaopatrzono w nowy silnik, który odpowiada za przyśpieszenie pracy. Przebudowano też gruntownie interfejs użytkownika, jak również skórki przeznaczone do zmiany wyglądu programu. Innymi zmianami to uproszczenie korzystania z programu i nowe funkcje.

Dodane 10.12.2014 | Pobrań: 239 Pobierz