Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Symantec Backup Exec for Windows Servers 12

Wersja: 12
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/2003/2008
Rozmiar:
Pobrań: 116
Dodany: 22.07.2010
Symantec Backup Exec for Windows Servers
Opis: Symantec Backup Exec for Windows Servers 12


Symantec Backup Exec 12 for Windows Servers daje nam możliwość archiwizowania danych w modelu dysk-dysk-taśma, administrowania rozrzuconymi serwerami backupu oraz pozyskiwania danych w środowiskach opartych o systemy Windows. Narzędzie daje nam możliwość ochrony danych w serwerach plików, stacjach roboczych jak i w serwerach Microsoft Exchange i SQL Server. Dzięki technologii szczegółowego przywracania , usówa konieczność uruchamiania backupów skrzynek pocztowych aby odzyskanie indywidualnych wiadomości e-mail z serwerów Exchange było proste, oraz ułatwia odzyskiwanie danych SharePoint, SharePoint Services i Active Directory - od dokumentów do atrybutów i właściwości użytkownika. Wersja 12 zapewnia pełne wsparcie dla systemu Windows Server 2008.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Symantec Backup Exec for Windows Servers 12

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WinContig 1.35.02 PL

WinContig mały programik do defragmentacji pojedynczych plików i folderów, który łączy pofregmantowane dane w taki sposób, że zajmują one na woluminie ciągłą przestrzeń, a dostęp do nich zajmuje mniej czasu. W odróżnieniu od innych narzędzi tego typu, WinContig pozwala na defragmentację pojedynczych plików i folderów, bez konieczności defragmentacji całej zawartości dysku, na którym się one znajdują. Użytkownik w łatwy sposób tworzyć może profile, które po wczytaniu do programu pozwolą na pracę z wybranymi danymi. Przydatne okazują się one głównie w przypadku, kiedy chcemy aby defrgamentacji poddane zostało wiele pojedynczych plików, a operacja ich każdorazowego wczytywania zajmować może wiele czasu.

Dodane 15.06.2014 | Pobrań: 216 Pobierz

Bank 2.00 PL

Program przeznaczony do zrządzania wszelkimi wydatkami, przychodami i pożyczkami przez wielu indywidualnych użytkowników. Bank pozwala wielu użytkownikom na zapisywanie wszelkich wydatków, przychodów oraz pożyczek. Aplikacja umożliwia przeglądanie, modyfikowanie i usuwanie dochodów, wydatków oraz pożyczek z wybranych miesięcy. Można także przeglądać bilans z wybranego miesiąca lub ze wszystkich razem (co pokazuje nam stan naszego portfela). Program zawiera także bardzo kompleksową obsługę pożyczek. Bank jest w założeniu prostym w obsłudze programem do zarządzania budżetem domowym. Program umożliwia też szybki dostęp do konta internetowego w wybranym banku. Dodatkowo aplikacja oferuje funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych plików profilu użytkownika.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 137 Pobierz

CPUCooL 8.0.14

CPUCooL to świetny program, który w skuteczny sposób chłodzi procesor naszego komputera, program został zoptymalizowany pod kątem procesorów: Intel, AMD, a także Cyrix. Daje możliwość ustawienia zakresów temperatur, zmian częstotliwości taktowania płyty (FSB) oraz mnożnika (procesora), optymalizacji procesora.

Dodane 07.11.2011 | Pobrań: 181 Pobierz

USB Monitor 7.68.00.7120

USB Monitor jest programem do przeprowadzania analizy urządzeń podłączanych przez złącze USB. To świetne narzędzie monitoruje i analizuje protokoły i urządzenia jakie podłączymy do dowolnego portu USB w komputerze. USB Monitor przechwytuje, wyświetla, rejestruje i analizuje protokoły USB oraz wszystkie inne dane przesyłane pomiędzy dowolnym urządzeniem USB a komputerem. Dzięki temu program może służyć jako oprogramowanie do testowania i optymalizacji urządzeń podłączanych za pośrednictwem złącza USB. Wbudowany analizator idealnie nadaje się dla programistów, beta-testerów, specjalistów z dziedziny IT, inżynierów i innymi ekspertów z dziedziny informatyki. Aplikacja współpracuje z następującymi produktami: klawiatur USB, odtwarzacze MP3, adaptery USB, drukarki, urządzenia pamięci masowej, aparaty fotograficzne, kamery cyfrowe, czytniki kodów kreskowych, ipody, telefony itp. Przechwytuje przepływ danych pomiędzy urządzeniem USB a komputerem w formacie binarnym, heksowym lub ASCII.

Dodane 09.08.2016 | Pobrań: 25 Pobierz