Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

Symantec Backup Exec for Windows Servers 12

Wersja: 12
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/2003/2008
Rozmiar:
Pobrań: 111
Dodany: 22.07.2010
Symantec Backup Exec for Windows Servers
Opis: Symantec Backup Exec for Windows Servers 12


Symantec Backup Exec 12 for Windows Servers daje nam możliwość archiwizowania danych w modelu dysk-dysk-taśma, administrowania rozrzuconymi serwerami backupu oraz pozyskiwania danych w środowiskach opartych o systemy Windows. Narzędzie daje nam możliwość ochrony danych w serwerach plików, stacjach roboczych jak i w serwerach Microsoft Exchange i SQL Server. Dzięki technologii szczegółowego przywracania , usówa konieczność uruchamiania backupów skrzynek pocztowych aby odzyskanie indywidualnych wiadomości e-mail z serwerów Exchange było proste, oraz ułatwia odzyskiwanie danych SharePoint, SharePoint Services i Active Directory - od dokumentów do atrybutów i właściwości użytkownika. Wersja 12 zapewnia pełne wsparcie dla systemu Windows Server 2008.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Symantec Backup Exec for Windows Servers 12

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SecretFolder 2.0

SecretFolder - świetne i darmowe narzędzie do ukrywania różnych folderów w dowolnej liczbie i o dowolnym rozmiarze. Chcąc ukryć dany folder znajdujący się na dysku twardym komputera wystarczy przeciągnąć go do okna aplikacji bądź też wybrać z listy po naciśnięciu przycisku \"add\".

Dodane 19.07.2013 | Pobrań: 63 Pobierz

BitBank 4.3.8.12574 PL

BitBank jest programem, który pozwala archiwizować cenne dla użytkownika dane na zewnętrznych serwerach. Takie rozwiązanie zapobiega skutkom nieprzewidzianej utraty danych spowodowanych awarią, działalnością wirusa lub kradzieżą komputera. Obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się do wskazania danych, które uwzględniane zostaną podczas tworzenia kopii bezpieczeństwa oraz ustalenia terminów kiedy będą tworzone. BitBank po uruchomieniu i skonfigurowaniu widoczny jest w postaci ikonki w obszarze powiadomień, skąd też wykonuje automatyczne archiwizacje zgodnie z harmonogramem, nie przeszkadzając użytkownikowi w żaden sposób w jego pracy.

Dodane 13.06.2014 | Pobrań: 117 Pobierz

BurnAware Free 8.2 PL

BurnAware to darmowy program do nagrywania płyt oraz tworzenia obrazów CD, DVD, Blu-Ray. Program obsługuje praktycznie wszystkie formaty i nośniki oraz umożliwia tworzenie obrazów ISO. Program posiada polski interfejs. BurnAware Free Edition obsługuje wszystkie sprzętowe interfejsy (IDE/SCSI/USB/1394/SATA) oferując zapis danych na takich nośnikach jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD DVD-R/RW i DVD-RAM.

Dodane 11.06.2015 | Pobrań: 425 Pobierz

WebSite PRO 4.3 PL

WebSite PRO jest profesjonalnym bezpłatnym edytorem stron WWW, przy pomocy którego możemy tworzyć profesjonalne witryny internetowe przy użyciu najnowszych technologii. Aplikacja skierowana jest w szczególności do profesjonalnych twórców stron WWW, ponieważ największy nacisk skierowany jest na samą edycje kodu. Program ma do zaoferowania nowe funkcje: błyskawiczne generowanie tabel, moduł ftp, nowa paletę kolorów, rozbudowane dialogi zapisu i otwierania plików, zadania, skrypty, rozbudowane kolorowanie składni - SSI, Odnośnik, Obrazek, Tabele, PHP, ColdFusion.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 108 Pobierz