Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

Symantec Backup Exec for Windows Servers 12

Wersja: 12
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/2003/2008
Rozmiar:
Pobrań: 105
Dodany: 22.07.2010
Symantec Backup Exec for Windows Servers
Opis: Symantec Backup Exec for Windows Servers 12


Symantec Backup Exec 12 for Windows Servers daje nam możliwość archiwizowania danych w modelu dysk-dysk-taśma, administrowania rozrzuconymi serwerami backupu oraz pozyskiwania danych w środowiskach opartych o systemy Windows. Narzędzie daje nam możliwość ochrony danych w serwerach plików, stacjach roboczych jak i w serwerach Microsoft Exchange i SQL Server. Dzięki technologii szczegółowego przywracania , usówa konieczność uruchamiania backupów skrzynek pocztowych aby odzyskanie indywidualnych wiadomości e-mail z serwerów Exchange było proste, oraz ułatwia odzyskiwanie danych SharePoint, SharePoint Services i Active Directory - od dokumentów do atrybutów i właściwości użytkownika. Wersja 12 zapewnia pełne wsparcie dla systemu Windows Server 2008.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Symantec Backup Exec for Windows Servers 12

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

OSForensics 2.0.1001

OSForensics - jest bezpłatnym programem do operowania danymi na dysku twardym. Dzięki tej aplikacji możemy wyszukiwać pliki i foldery, a także przeprowadzać dogłębną analizę danych. Nie zabrakło w nim niezbędnych funkcji do odzyskiwania utraconych plików. Program posiada prosty w obsłudze interfejs użytkownika, wyposażonym w ogromną ilość dostępnych funkcji i narzędzi, za pomocą których możemy wykonywać różne operacje na plikach. Aplikacja umożliwia tworzenie i porównywanie sygnatury plików, pobierać najważniejsze informacje o podzespołach zamontowanych w komputerze (CPU, płyta główna, porty, napędy optyczne i dyski twarde, karty graficzna i muzyczna), obliczać i porównywać sumy kontrolne oraz tworzyć aktówki, czyli odpowiednie paczki zawierające różne dokumenty.

Dodane 04.02.2013 | Pobrań: 56 Pobierz

AIDA64 Extreme Edition 2.00.1700 PL

AIDA64 Extreme Edition jest super narzędziem do identyfikacji komponentów sprzętowych i oprogramowania zainstalowanego w komputerze. Jest to kontynuacja popularnego programu Everest. Głównym zadaniem programu jest dostarczanie jak największej porcji szczegółowych informacji o sprzęcie zamontowanym w naszym komputerze. Pozwala on na wyświetlanie danych o procesorze, płycie głównej i chipsecie, pamięciach, dyskach twardych, karcie graficznej i wielu innych urządzeniach, a także zainstalowanym w komputerze oprogramowaniu oraz poziomie zabezpieczeń. Narzędzie ponadto wspiera większość typów sensorów wykorzystywanych przez producentów sprzętu, umożliwiając monitorowanie takich parametrów jak temperatura pracy, prędkość obrotowa wiatraczków czy pobór prądu. Wszystkie te informacje wyświetlaną mogą być np. za pośrednictwem gadżetu na pulpicie. AIDA64 Extreme Edition jak większość tego typu narzędzi daje możliwość wygenerowania raportu, zawierającego informacje o posiadanych komponentach i zapisania go m.in. w formacie HTML.

Dodane 11.01.2012 | Pobrań: 96 Pobierz

PowerISO 6.8 PL

PowerISO - program do wykonywania szeregu operacji (tworzenie, szyfrowanie, edycja, wypakowywanie, kompresowanie i konwertowanie) na obrazach płyt CD/DVD/BD. Lista obsługiwanych formatów plików z obrazami nośników: ISO, DAA, BIN, CUE, MDF, MDS, ASHDISC, BWI, B5I, LCD, IMG, CDI, CIF, P01, PDI, NRG, NCD, PXI, GI, FCD, VCD, C2D, DMG, BIF, IMA, FLP, IMG, UIF, WIM, VMDF, VHD, VDI.

Dodane 06.02.2017 | Pobrań: 117 Pobierz

MonitorTest 3.2.1000

MonitorTest to niezbędnik do sprawdzania i testowania monitora podłączonego do komputera. Dzięki temu oprogramowaniu sprawdzimy jakość i wydajność monitora kineskopowego lub panelu LCD. W narzędziu tym znajdziemy razem 35 różnych ekranów testowych, sprawdzające w różnych aspektach wydajność i jakość monitora. Wśród nich warto wymienić ekran główny, kalibracja i skala koloru, czcionki, kontrast i poziom gamma oraz test stabilności zasilania monitora. MonitorTest obsługuje środowisko wielomonitorowe i umożliwia testowanie wszystkich monitorów w tym samym czasie. Oprócz tego wyświetla informacje o podłączonym monitorze i karcie graficznej, a także wspiera wszystkie dostępne rozdzielczości i głębię kolorów oraz najpopularniejsze rodzaje wyświetlaczy CRT, LCD i plazmowe.

Dodane 11.02.2015 | Pobrań: 51 Pobierz