Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13492]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9994]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6989]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6212]

Syncovery 7.69b

Wersja: 7.69b
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Rozmiar: 20,80 MB
Pobrań: 61
Dodany: 08.01.2017
Syncovery
Opis: Syncovery 7.69b
Syncovery to unikatowe narzędzie do zarządzania. Program jest bardzo prosty w użyciu i intuicyjny interfejs dają szybki dostęp do najważniejszych opcji. Początkujący użytkownicy mogą skorzystać z trybu kreatora, który krok po kroku poprowadzi ich przez cały proces. Ci bardziej zaawansowani do dyspozycji mają tryb zaawansowany.
Oprogramowanie pozwala na tworzenie wielu profili wykonywania kopii zapasowych i pracę na każdym z osobna. Syncovery oferuje kilka trybów synchronizacji. Po wyborze opcji Standardowa Kopia, odbędzie się tradycyjne kopiowanie danych pomiędzy urządzeniami bez kasowania i nadpisywania plików.

SmartTracking jest świetną funkcją dwustronnej synchronizacji, natomiast Extract Mirror jest używany do tworzenia dokładnej kopii folderu źródłowego.

Wszystkie operacje robione za pomocą Syncovery są bezpieczne dzięki zastosowaniu algorytmów szyfrujących, a o jak najszybszą prędkość synchronizacji dba mechanizm kompresji plików. Wsparciem objęte są FTP, SSH, WebDAV, SSL, Amazon S3, Azure, Google Docs oraz HTTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Syncovery 7.69b

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Flashboot 2.1s

Flashboot - świetne oprogramowanie służące do tworzenia bootowalnych dysków przenośnych typu pendrive, kart pamięci lub zewnętrznych dysków twardych podłączanych przez złącze USB. Flashboot pozwala przekopiować i przekonwertować samostartujące dyskietki (floppy) na dowolny nośnik USB lub przenieść całą zawartość danych z jednego urządzenia USB do drugiego. Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, w tym między innymi Windows XP, Vista, 7 oraz różne dystrybucje Linuksa.

Dodane 28.09.2012 | Pobrań: 114 Pobierz

Display Driver Uninstaller 13.6.2.0 PL

Display Driver Uninstaller świetny program wykorzystywany do oczyszczania systemu Windows ze sterowników dla układów graficznych NVIDIA oraz AMD. Pomocne okazać się ono może w przypadku kiedy chcielibyśmy usunąć pozostałości po sterownikach np. po nieudanej pracy domyślnego deinstalatora. Aplikacja umożliwia użytkownikowi 3 tryby pracy, w których umożliwia odpowiednio podstawowe usunięcie wszelakich składników związanych z posiadaną kartą graficzną, przygotowanie systemu do instalacji nowych sterowników oraz skuteczne oczyszczenie komputera zalecane do wykonania podczas montażu nowego układu graficznego. Przeprowadzany z użyciem Display Driver Uninstaller proces usuwania sterowników obejmuje odpowiednie lokalizacje na dysku twardym oraz w rejestrze systemowym, gdzie znajdować się mogą pozostałości po oprogramowaniu GPU.

Dodane 23.01.2015 | Pobrań: 78 Pobierz

Kolorgenerator 1.1.0.3 PL

Jest bardzo pomocną aplikacją skierowaną do osób zajmujących się grafiką, w szczególności tych które zajmują się kreowaniem grafiki przeznaczonych na strony internetowe. Kolorgenerator daje możliwość sprawdzania albo wybranego koloru na kanwie dowolnego punktu z pulpitu komputera, oraz konwersję pomiędzy różnymi standardami zapisu : HTML, RGB, VC, VB, CMYK, JAVA, PASCAL, HSV. Twórcy sporządzili paletę kolorów które możemy w łatwy sposób wyeksportować do jednego z popularnych formatów: ACT, PAL, ACO, GPL, albo w postaci tekstowej wg wybranego standardu. Dzięki w miarę prostemu interfejsowi oraz wbudowanemu systemowi pomocy można szybko opanować jego obsługę.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 106 Pobierz

PESpin 1.32

Darmowe, małe narzędzie umożliwiające skompresowanie i zabezpieczenie plików wykonywalnych EXE przed edycją za pomocą takich programów jak Restorator Resource Editor czy PE Explorer. PESpin kompresuje pełny kod pliku wykonywalnego, dane i zasoby zapewniając ochronę przed tworzeniem patchy czy deasemblowaniem programu. Biblioteki wykorzystane do kompresowania zasobów zostały zapożyczone z kodu aPlib stworzonego przez Joergen Ibsen.

Dodane 29.04.2010 | Pobrań: 113 Pobierz