Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Syncovery 7.69b

Wersja: 7.69b
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Rozmiar: 20,80 MB
Pobrań: 66
Dodany: 08.01.2017
Syncovery
Opis: Syncovery 7.69b
Syncovery to unikatowe narzędzie do zarządzania. Program jest bardzo prosty w użyciu i intuicyjny interfejs dają szybki dostęp do najważniejszych opcji. Początkujący użytkownicy mogą skorzystać z trybu kreatora, który krok po kroku poprowadzi ich przez cały proces. Ci bardziej zaawansowani do dyspozycji mają tryb zaawansowany.
Oprogramowanie pozwala na tworzenie wielu profili wykonywania kopii zapasowych i pracę na każdym z osobna. Syncovery oferuje kilka trybów synchronizacji. Po wyborze opcji Standardowa Kopia, odbędzie się tradycyjne kopiowanie danych pomiędzy urządzeniami bez kasowania i nadpisywania plików.

SmartTracking jest świetną funkcją dwustronnej synchronizacji, natomiast Extract Mirror jest używany do tworzenia dokładnej kopii folderu źródłowego.

Wszystkie operacje robione za pomocą Syncovery są bezpieczne dzięki zastosowaniu algorytmów szyfrujących, a o jak najszybszą prędkość synchronizacji dba mechanizm kompresji plików. Wsparciem objęte są FTP, SSH, WebDAV, SSL, Amazon S3, Azure, Google Docs oraz HTTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Syncovery 7.69b

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

System Explorer 6.3.0 PL

System Explorer - aplikacja do zarządzania procesami, usługami czy nawet sterownikami i połączeniami sieciowymi działającymi w środowisku. Fajna alternatywa dla menadżera zadań. Aplikacja oferuje modularną budowę i co bardzo istotne każdy użytkownik posiada możliwość wygodnego dostosowywania wykorzystywanych przez siebie modułów. Program System Explorer pozwala kontrolować wszelakie działające w systemie procesy, zadania, czy też usługi. Możliwe jest ustalanie dla nich priorytetów, kończenie ich działania, zatrzymywanie i wznawianie.

Dodane 17.01.2015 | Pobrań: 89 Pobierz

iCloud Control Panel 2.1.0.39 PL

iCloud Control Panel to program umożliwiający podłączenie komputera z systemem Windows do usługi iCloud firmy Apple. iCloud to usługa, która umożliwia przechowywanie na serwerach Apple danych użytkownika takich jak poczta e-mail, kalendarz, kontakty, zadania, dokumenty, a także muzyka, zdjęcia i inne. Aplikacja służy właśnie do tego, aby te zdjęcia i inne treści umieszczone w chmurze pobrane zostały także na komputer. Aplikacja umożliwia synchronizację poczty, kalendarza, kontaktów i zadań z programem Outlook.

Dodane 30.11.2012 | Pobrań: 114 Pobierz

BitLocker Drive Preparation Tool 1.0

BitLocker Drive Preparation Tool jest aplikacją automatyzującą przebieg tworzenia systemu do pracy z technologią szyfrowania BitLocker. Ponadto program analizuje dany układ partycji i w przypadku, gdy ona nie spełnia wymagań BitLockera, chce dokonać wydzielenia dodatkowej partycji aktywnej -pozostającej w stadium niezaszyfrowanym i na nią przenosi bootloader.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 162 Pobierz

Wireshark 1.10.6

Jest znanym snifferem osiągalnym na wiele systemów operacyjnych, dawniej ukrywający się pod nazwą Ethereal. Sniffery, został wyposażony również w analizator sieciowy i analizator pakietów, są to cenne narzędzia administratorów sieci, profesjonalnych użytkowników jak i entuzjastów. Umożliwiają śledzenie zestawów przesyłanie przez wybrany interfejs sieciowy i dzięki temu rozwiązywać problemy z aplikacjami sieciowymi lub też podglądać sposób wymiany danych przez daną aplikację. Są też jednymi z ulubionych narzędzi sieciowych włamywaczy. W sieci lokalnej, poprzez odpowiednią manipulację jej infrastrukturą, np. za pomocą ARP poisoningu, pozwalają przechwytywać pakiety innych użytkowników i w ten sposób ich podsłuchiwać.

Dodane 09.03.2014 | Pobrań: 165 Pobierz