Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Syncovery 7.69b

Wersja: 7.69b
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Rozmiar: 20,80 MB
Pobrań: 67
Dodany: 08.01.2017
Syncovery
Opis: Syncovery 7.69b
Syncovery to unikatowe narzędzie do zarządzania. Program jest bardzo prosty w użyciu i intuicyjny interfejs dają szybki dostęp do najważniejszych opcji. Początkujący użytkownicy mogą skorzystać z trybu kreatora, który krok po kroku poprowadzi ich przez cały proces. Ci bardziej zaawansowani do dyspozycji mają tryb zaawansowany.
Oprogramowanie pozwala na tworzenie wielu profili wykonywania kopii zapasowych i pracę na każdym z osobna. Syncovery oferuje kilka trybów synchronizacji. Po wyborze opcji Standardowa Kopia, odbędzie się tradycyjne kopiowanie danych pomiędzy urządzeniami bez kasowania i nadpisywania plików.

SmartTracking jest świetną funkcją dwustronnej synchronizacji, natomiast Extract Mirror jest używany do tworzenia dokładnej kopii folderu źródłowego.

Wszystkie operacje robione za pomocą Syncovery są bezpieczne dzięki zastosowaniu algorytmów szyfrujących, a o jak najszybszą prędkość synchronizacji dba mechanizm kompresji plików. Wsparciem objęte są FTP, SSH, WebDAV, SSL, Amazon S3, Azure, Google Docs oraz HTTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Syncovery 7.69b

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CrystalDiskMark 4.0.0 PL

CrystalDiskMark - bardzo fajna aplikacja do testowania wydajności dysków twardych, który na podstawie testów sekwencyjnych i losowych operacji zapisu\\\\odczytu danych na nośniku potrafi dokonać pomiaru jego prędkości. Program został wyposażony w fajny interfejs użytkownika, dostępny w wielu wersjach językowych (w tym także polskiej). Dodatkowo wspiera on obsługę motywów graficznych.

Dodane 30.04.2015 | Pobrań: 85 Pobierz

HideOE 1.1.6

Maleńki programik, którego zadaniem jest usprawnienie pracy z systemowym klientem pocztowym Outlook Express. Dzięki aplikacji możemy ukryć naszego Outlooka w trayu (koło zegarka) i w sposób szybki i wygodny dokonywać podstawowych czynności. Program umożliwia błyskawiczne stworzenie nowej wiadomości, a także dodanie nowego kontaktu. Błyskawicznie również możemy wykonać komendę \"wyślij/odbierz\". Program poinformuje nas również o przyjściu nowej wiadomości. Możemy zdecydować czy Outlook ma uruchamiać się w \"trayu\" automatycznie po uruchomieniu komputera itp...

Dodane 31.05.2010 | Pobrań: 114 Pobierz

Weather Watcher Live 7.1.79

Weather Watcher Live - codzienna, całodobowa stacja pogodowa na komputerze. Narzędzie łączy się z serwerem i pobiera aktualne dane meteorologiczne. Weather Watcher oferuje sporo możliwości konfiguracyjnych, co najważniejsze nie ma problemu z przełączaniem jednostek na bliższe nam stopnie Celsiusza itp.

Dodane 07.01.2013 | Pobrań: 77 Pobierz

WhiteStarUML 5.5

WhiteStarUML to program dla osób, które biorą udział w procesie wytwarzania oprogramowania, na różnych jego etapach. Stworzone przy jego użyciu diagramy i wykresy UML ułatwiają komunikację pomiędzy różnymi specjalistami, menadżerami oraz programistami skupionymi w obrębie danego projektu. Gotowe prezentacje w formie graficznej umożliwiają zrozumieć specyfikację oprogramowania bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej.

Dodane 16.04.2014 | Pobrań: 90 Pobierz