Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

Syncovery 7.69b

Wersja: 7.69b
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Rozmiar: 20,80 MB
Pobrań: 51
Dodany: 08.01.2017
Syncovery
Opis: Syncovery 7.69b
Syncovery to unikatowe narzędzie do zarządzania. Program jest bardzo prosty w użyciu i intuicyjny interfejs dają szybki dostęp do najważniejszych opcji. Początkujący użytkownicy mogą skorzystać z trybu kreatora, który krok po kroku poprowadzi ich przez cały proces. Ci bardziej zaawansowani do dyspozycji mają tryb zaawansowany.
Oprogramowanie pozwala na tworzenie wielu profili wykonywania kopii zapasowych i pracę na każdym z osobna. Syncovery oferuje kilka trybów synchronizacji. Po wyborze opcji Standardowa Kopia, odbędzie się tradycyjne kopiowanie danych pomiędzy urządzeniami bez kasowania i nadpisywania plików.

SmartTracking jest świetną funkcją dwustronnej synchronizacji, natomiast Extract Mirror jest używany do tworzenia dokładnej kopii folderu źródłowego.

Wszystkie operacje robione za pomocą Syncovery są bezpieczne dzięki zastosowaniu algorytmów szyfrujących, a o jak najszybszą prędkość synchronizacji dba mechanizm kompresji plików. Wsparciem objęte są FTP, SSH, WebDAV, SSL, Amazon S3, Azure, Google Docs oraz HTTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Syncovery 7.69b

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Symantec Endpoint Protection 12.1.4

Kompatybilny program stworzony przez firmę Symantec skierowany do przedsiębiorstw. Symantec Endpoint Protection scala w sobie funkcjonalność aplikacji antywirusowej, zapory sieciowej z narzędziami służącymi do kontroli aplikacji oraz urządzeń. Warto wspomną iż aplikacja instalowana na stacjach roboczych w postaci jednego zintegrowanego agenta, a wszystkie instalacje mogą być administrowane za pomocą pojedynczej konsoli zarządzania. Jak obiecuje wytwórca, rozwiązanie to nie obciąża w sposób odczuwalny systemu - w normalnym trybie pracy zajmuje około 24 MB pamięci.

Dodane 31.10.2013 | Pobrań: 158 Pobierz

AllDup 4.0.3

AllDup jest darmowym programem przeznaczonym do wyszukiwania i usuwania duplikatów plików z systemu Windows. Szybki algorytm przeszukiwania dysku pozwala na odnalezienie duplikatów dowolnych typów plików w tym tekstu, zdjęć, muzyki czy filmów. Dodatkowo AllDup umożliwia wyszukiwanie duplikatów z kombinacją takich kryteriów jak nazwa pliku, rozszerzenie pliku, rozmiar pliku, zawartości pliku, ostatnia modyfikacja, data utworzenia i modyfikacji itp. Program posiada również wbudowaną przeglądarkę różnych formatów dokumentów, która umożliwia analizowanie zawartości materiału przed podjęciem decyzji co z nim zrobić.

Dodane 05.11.2016 | Pobrań: 91 Pobierz

Dropbox 3.12.4 PL

DropBox - świetny program do tworzenia kopii danych na zewnętrznych serwerach (darmowy limit do 2 GB). Narzędzie ułatwia proces archiwizacji danych znajdujących się na komputerze, ich późniejszej synchronizacji oraz udostępniania online znajomym. W przypadku tego ostatniego procesu wystarczy uaktywnić opcję Share, oraz podać adresy mailowe, na które wysyłane są linki do plików. Ważnym aspektem aplikacji DropBox jest prostota obsługi (wystarczy dodać folder do synchronizacji z serwerem), synchronizacja danych z wieloma systemami jednocześnie, dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej oraz bezpieczne wysyłanie plików poprzez protokół SSL i szyfrowanie AES-256.

Dodane 05.12.2015 | Pobrań: 107 Pobierz

Finanse domowe 1.0.0.3822 PL

Finanse domowe to świetny i darmowy program do zarządzania finansami w obrębie gospodarstwa domowego. Aplikacja daje możliwość gromadzenie oraz monitorowanie danych dotyczących naszych wydatków, przychodów i oszczędności. Aplikacja wyposażona została w szereg prostych funkcji, mających za zadanie ewidencjonowanie wszelakich transakcji wraz z ich szczegółowym opisem. Możliwe jest np. dodawanie informacji o poniesionym wydatku wraz z danymi o kwocie, sposobie płatności, jego dacie czy osobie, która go wygenerowała. Program Finanse domowe umożliwia porządkować w kategorie zarówno wydatki, przychody, jak również oszczędności i wyświetlać zestawienia z uwzględnieniem wspomnianych kategorii.

Dodane 12.12.2013 | Pobrań: 102 Pobierz