Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

TightVNC 2.7.1

Wersja: 2.7.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7
Rozmiar: 1,74 MB
Pobrań: 112
Dodany: 28.04.2013
TightVNC
Opis: TightVNC 2.7.1
Jest to darmowa aplikacja służąca do zdalnego zarządzania komputerem, stworzone na kanwie programu VNC. Podobnie RealVNC, oraz jak Remote Desktop Connection Microsoftu czy pcAnywhere Symanteca, umożliwia na przechwytywanie pulpitu i zdalną pracę na innym komputerze podłączonym do sieci. W stosunku do opierającego się na podobnym kodzie RealVNC, TightVNC odznacza się lepszymi właściwościami kompresji obrazu co umożliwia na bardziej komfortową pracę przy słabszej przepustowości łącz. Podobnie jak w przypadku RealVNC, narzędzie składa się z dwóch modułów Server i Viewer który jest odpowiedzialny za tworzenie obrazu i jego transmisji oraz do odbioru przekazu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: TightVNC 2.7.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MozyHome 2.4.3.0

MozyHome to jednocześnie aplikacja i usługa internetowa umożliwiająca archiwizację danych online. Program pozwala na przechowywanie plików, programów i ustawień systemowych na wirtualnym serwerze. Dzięki temu dane, nawet po awarii komputera, nie ulegną wykasowaniu. Aby skorzystać z usługi należy oprócz instalacji programu zarejestrować się na stronach producenta. Rejestracja, podobnie jak podstawowy pakiet - 2GB wolnej przestrzeni na zapis danych - są darmowe. Natomiast za powiększenie wirtualnej pamięci do przechowywania plików trzeba zapłacić. Po zainstalowaniu MozyHome umieszczony zostaje w pasku menu, skąd możemy mieć doń łatwy dostęp. Program automatycznie uruchamia menadżera, którego zadaniem jest przeprowadzenie użytkownika przez proces założenia konta, a następnie pomoc w wyborze plików, które chcemy zapisać na wirtualnym dysku. Ustawienia programów i systemu możemy wybrać z listy Backup Sets. Natomiast katalogi i pliki, które można archiwizować dostępne są w zakładce Files and Folders. MozyHome oferuje jeszcze możliwość podglądu historii dokonanych zmian, automatyczne tworzenie kopii bezpieczeństwa, uruchamianie się podczas włączenia komputera, a także informację o wykorzystaniu pamięci wirtualnego dysku.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 90 Pobierz

ReSharper 8.0

ReSharper - jedno z lepszych narzędzi dla programistów, które w znaczny sposób rozszerza możliwości środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio i w ten sposób ułatwia oraz przyspiesza tworzenie bądź refaktoryzację kodu. Program pozwala także między innymi jednym kliknięciem refaktoryzować i przenosić duże fragmenty kodu, a także kompiluje pisany kod \"na żywo\" od razu wyłapując ewentualne błędy. Funkcje ReSharpera możemy także podzielić na kilkanaście modułów.

Dodane 11.08.2013 | Pobrań: 56 Pobierz

Launchy 2.5

Launchy jest bardzo przydatnym narzędziem pozwalającym na szybkie uruchamianie dokumentów, projektów, folderów, MP3, aplikacji, ulubionych za pomocą tylko kilku wciśnięć przycisków na klawiaturze. Program aktywujemy poprzez wciśnięcie kombinacji klawiszy Alt+Spacja. Następnie w oknie programu należy podać nazwę (lub jej część) aplikacji którą chcemy uruchomić. Dzięki obsłudze skórek, każdy może przystosować Launchy do wyglądu swojego pulpitu. Program jest całkowicie darmowy i można z niego korzystać w domu jak i w pracy. Na stronie producenta w dziale Tips & Tricks znajduje się lista rozszerzeń plików, które są polecane do indeksowania przez Launchy.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 115 Pobierz

Pajączek NxG Professional 5.9.5 PL

Pajączek 5 NxG Professional to pewnego rodzaju \"kombajn\", przy pomocy którego webmasterzy mogą realizować nawet najbardziej złożone projekty. Aplikacja została wyposażona w przeszło 40 różnych schematów kolorowania składni, obsługuje serwery FTP jaki i synchronizację serwisów. Pajączek 5 NxG Professional pomocny jest w pracy grupowej ponadto posiada rozszerzone narzędzia edycji dla różnych języków -PHP, XHTML, XML, JavaScript oraz zarządzania witrynami. Warto wspomnąć, że pomimo adresowania programu do profesjonalistów Pajączka cechują bardzo przejrzysty interfejs użytkownika i duża wygoda pracy.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 144 Pobierz