Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

TightVNC 2.7.1

Wersja: 2.7.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7
Rozmiar: 1,74 MB
Pobrań: 98
Dodany: 28.04.2013
TightVNC
Opis: TightVNC 2.7.1
Jest to darmowa aplikacja służąca do zdalnego zarządzania komputerem, stworzone na kanwie programu VNC. Podobnie RealVNC, oraz jak Remote Desktop Connection Microsoftu czy pcAnywhere Symanteca, umożliwia na przechwytywanie pulpitu i zdalną pracę na innym komputerze podłączonym do sieci. W stosunku do opierającego się na podobnym kodzie RealVNC, TightVNC odznacza się lepszymi właściwościami kompresji obrazu co umożliwia na bardziej komfortową pracę przy słabszej przepustowości łącz. Podobnie jak w przypadku RealVNC, narzędzie składa się z dwóch modułów Server i Viewer który jest odpowiedzialny za tworzenie obrazu i jego transmisji oraz do odbioru przekazu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: TightVNC 2.7.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SharePoint Designer 2010

SharePoint Designer 2010 należy do pakietu Office. Za pomocą bezpłatnego programu stworzymy wymarzoną stronę internetową oraz aplikacje które działają na platformie SharePoint. Narzędzie daje możliwość dowolnej edycji praktycznie każdej podstrony witryny pracy grupowej Windows SharePoint Services i Office SharePoint Server daje możliwość na naprawdę daleko posuniętej personalizazji witryny. Ponadto narzędzie to również alternatywa dla samodzielnego programowania przepływów pracy - dzięki kreatorowi który ma do zaoferowania w tym zakresie podstawowe, najczęściej wykorzystywane narzędzia.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 105 Pobierz

Pazera Free Audio Extractor 1.4 PL

Pazera Free Audio Extractor to narzędzie która da nam możliwość oddzielenia ścieżki dźwiękowe z dowolnego pliku video. Ścieżki możemy zachowywać w oryginalnym formacie nie tracąc przy tym jakości dźwięku, ponadto możemy je konwertować do formatu: MP3, AAC, AC3, WMA, FLAC lub WAV. Narzędzie świetnie sprawdza się w obsłudze wszelkich najważniejszych formatów video :AVI, FLV, MP4, MPG, MOV, RM, 3GP, WMV, VOB . Mało tego daje możliwość konwersji plików muzycznych, dzięki czemu może nam posłużyć jako uniwersalny konwerter audio. Aplikacja Pazera Free Audio Extractor daje nam możliwość zachowania całej ścieżki audio albo tylko jej wybranej części. Mało tego użytkownik może dostosować do własnych potrzeb najważniejsze paramatery kodowania dźwięku: bitrate audio, częstotliwość próbkowania, liczbę kanałów, głośność. Konwersja plików video: RM, RMVB, MKV, VOB, DAT (VCD), OGM, AMV do formatu MP3, AAC, AC3, WMA, FLAC. AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, FLV, SWF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, lub WAV. Konwersja plików audio: WAV, MP3, AC3, AAC, M4A, MPC, MPA, MP2, WMA, FLAC, SHN, APE, OGG, WV, AMR do formatu MP3, AAC, AC3, WMA, FLAC lub WAV.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 253 Pobierz

Geekbench 3.1.2

Geekbench - bardzo proste w obsłudze narzędzie dostępne dla wielu systemów operacyjnych (Windows, Linux oraz Mac OS X). Zadaniem tego małego programu jest testowanie wydajności procesora i pamięci RAM pod kątem szybkości uruchamiania i działania różnych aplikacji. Program obsługuje zarówno starsze, jak i nowsze modele procesorów, które wykorzystywane są w domowych komputerach lub serwerach. Wbudowane w nim benchmarki pozwalają na testowanie procesorów jedno- lub wielordzeniowych w aspektach m.in. wielowątkowości i wielordzeniowości. Geekbench sprawdza jak komputer radzi sobie podczas np. szyfrowania, kompresji tekstu i obrazków, testuje szybkość zapisu i odczytu danych do pamięci, obsługę strumieni itp. Co istotne testy przeprowadzane mogą być w wariancie 32- i 64-bitowej architektury.

Dodane 23.09.2013 | Pobrań: 255 Pobierz

DBBD Twój Budżet 1.4.2 PL

Program umożliwia kontrowanie oraz analizę stanu finansów osobistych. Rozliczenia odbywają się w oparciu o definiowane konta, kategorie i podkategorie. Program umożliwia także przedstawienie operacji na wykresach: stanów kont, operacji z kont i kategorii, oraz cząstkowych procentowych: operacji z kont, kategorii. Dotyczą one zarówno wydatków jak i zarobków. Wykresy można budować w wielu konfiguracjach czasowych i w porównaniu do innych wykresów. Operacje oraz notatki można zaplanować oraz zapisać w kalendarzu. Poprzez wpisy do kalendarza można także zaplanować poszczególne operacje, są one uwzględniane w wykresach analizy.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 112 Pobierz