Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

TightVNC 2.7.1

Wersja: 2.7.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7
Rozmiar: 1,74 MB
Pobrań: 124
Dodany: 28.04.2013
TightVNC
Opis: TightVNC 2.7.1
Jest to darmowa aplikacja służąca do zdalnego zarządzania komputerem, stworzone na kanwie programu VNC. Podobnie RealVNC, oraz jak Remote Desktop Connection Microsoftu czy pcAnywhere Symanteca, umożliwia na przechwytywanie pulpitu i zdalną pracę na innym komputerze podłączonym do sieci. W stosunku do opierającego się na podobnym kodzie RealVNC, TightVNC odznacza się lepszymi właściwościami kompresji obrazu co umożliwia na bardziej komfortową pracę przy słabszej przepustowości łącz. Podobnie jak w przypadku RealVNC, narzędzie składa się z dwóch modułów Server i Viewer który jest odpowiedzialny za tworzenie obrazu i jego transmisji oraz do odbioru przekazu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: TightVNC 2.7.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

System Mechanic Professional 12.0.1

Jest profesjonalnym zaawansowanym narzędziem stworzonym do optymalizacji działania pracy systemu Windows. Pakiet narzędzia tworzą: moduły które odpowiadają za odpowiedzialne znajdowanie i usuwanie błędnych wpisów w rejestrze, reperowanie niedziałających skrótów, defragmentowanie dysku, przyspieszanie procesu uruchamiania systemu, odinstalowywanie programów, kasowanie niepotrzebnych plików z dysku, czyszczenie pamięci przeglądarek i znacznie więcej. Przy pomocy programu bez problemu jego posiadacze mogą podtrzymać sprawność komputera jak sprzed instalacji świeżego systemu przez długi okres czasu, umożliwia to technologia ActiveCare. Mało tego System Mechanic Professional może się poszczycić opcjonalną instalacją programu antywirusowego iolo AntiVirus, zapory sieciowej iolo Personal Firewall i narzędzia do bezpiecznego kasowania danych z dysku DriveScrubber.

Dodane 20.09.2013 | Pobrań: 150 Pobierz

kED 2.1.4.0 PL

Aplikacja to Polski edytor który ma do zaoferowania między innymi obsługę wielu dokumentów jednocześnie dzięki zakładkom, kolorowanie składni języków XHTML, CSS, PHP, JavaScript, VBScript, XML, SQL, Perl, Python, WML, zapewnia kodowanie Windows-1250, UTF-8 oraz - eksperymentalnie UTF-16. Ponadto narzędzie zostało wyposażone w funkcję prostego wstawiania tabel z tekstu sformatowanego oraz inne narzędzia ułatwiające pracę takie jak: paletę kolorów, tabelę encji , wstawki, podmianki, ściągę, wyszukiwanie oraz zamienianie w wielu dokumentach, notatki, listowanie wybranych elementów np. linków. Bardzo przydatną cechą kED jest umiejętność współpracowania z programami zewnętrznymi (np. walidator Tidy, zewnętrzne przeglądarki).

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 214 Pobierz

Orbit Downloader 4.1.1.18 PL

Najnowsza wersja lekkiego menadżera pobierania plików wspierającego takie protokoły jak HTTP, HTTPS, FTP, MMS i RTSP. To, co wyróżnia Orbit Downloadera od innych tego typu programów, to możliwość pobierania dodatkowo filmów z takich serwisów jak YouTube, Metacafe, Google, MySpace, Dailymotion, iFilm, a także gier Flash czy plików z serwisu RapidShare. Dużą zaletą programu jest pełna obsługa najpopularniejszych, dostępnych na rynku przeglądarek WWW: IE, Firefox, Maxthon oraz Opera. Kolejną, ciekawą funkcją Orbit Downloader jest przechwytywanie i zapisywanie na dysku twardym strumieni audio/wideo w czasie rzeczywistym. Poza tym, aplikacja obsługuje Metalinki dzięki, którym możliwe jest ściąganie danego pliku z kilku serwerów jednocześnie co przyspiesza pobieranie zasobów z Internetu.

Dodane 03.05.2013 | Pobrań: 217 Pobierz

CheckDrive 2014

CheckDrive jest świetnym programem do wykrywania błędów na dyskach twardych. Narzędzie pozwala w łatwy sposób sprawdzić dysk twardy pod kątem występujących w nim błędów, rozpoznać rodzaj błędu i go naprawić. Aby korzystać z programu za darmo trzeba przejść rejestrację podczas pierwszego uruchamiania aplikacji. Po zarejestrowaniu się, producent dostarcza na podany w rejestracji adres e-mail klucz odblokowujący program.

Dodane 14.10.2014 | Pobrań: 82 Pobierz