Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Total Commander 9.12 PL

Wersja: 9.12
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 7,18 MB
Pobrań: 535
Dodany: 25.11.2017
Total Commander
Opis: Total Commander 9.12 PL
Total Commander to najlepszy program do zarządzania plikami, a także doskonały klient FTP. Aplikacja ta opiera się na filozofii znanej z Nortona Commandera, również dwa okienka, te same skróty klawiszowe czyli najwyższy poziom wygody w operacjach na plikach i folderach. Oprócz standardowych funkcji spotykanych w tego typu programach, Total Commander oferuje m.in. dostęp do wielu systemów plików (FAT32, NTFS, PocketPC dla palmtopów), wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych (kilkanaście formatów), podgląd dokumentów HTML, grupowe zmiany nazw katalogów i wiele innych... Wersja 7 zawiera bardzo dużo ulepszeń, m. in. związanych z interfejsem, rozbudowane wyszukiwanie, a także zakładki z Ulubionymi.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Total Commander 9.12 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Firebird 2.5.3.26778

Jest jednym z najbardziej znanych wolno dostępnych serwerów relacyjnych baz danych. Narzędzie postało na kanwie rozwinięcia serwera InterBase 6.0 koncernu Inprise Corporation. To co wyróżnia produkt to osiągalność wielu elementów ze standardów SQL-99 i SQL:2003. Serwer został wyposażony w całkowitą obsługę procedur wbudowanych, triggerów jak i transakcji zgodnych ze standardem ACID. Aplikacje może się poszczycić nie dużym rozmiarem, nie wymaga skomplikowanej konfiguracji. Firebird został wyposażony w wiele możliwości podłączenia do bazy - natywnie poprzez API, sterowniki dbExpress, ODBC, OLEDB, .Net provider i JDBC, oraz natywny dostęp dla języków Python, PHP i Perl. Firebird dostępny jest w wersjach pod Windows, Linuksa, MacOS, Solarisa.

Dodane 21.07.2014 | Pobrań: 307 Pobierz

Volume2 1.1.2.159

Volume2 - program do zarządzania głośnością dźwięku, który daje możliwość regulacji głośności przy użyciu myszki, klawiatury oraz specjalnego paska ulokowanego przy krawędzi ekranu. Aplikacja wyposażona została w bogaty zestaw funkcji i opcji konfiguracyjnych, których próżno szukać w jego systemowym odpowiedniku. Pozwala on definiować m.in. szybkość i czułość regulacji, przyciski myszki oraz klawisze odpowiedzialne za zmianę głośności, a także harmonogram zadań, zgodnie z którym głośność będzie automatycznie zmieniana o wyznaczonej porze.

Dodane 17.01.2013 | Pobrań: 111 Pobierz

iFreeBudget 2.0.34

Prosty w obsłudze program do zarządzania finansami osobistymi o rozbudowanych możliwościach. Pozwala na prowadzenie budżetu wielu użytkowników, w tym m.in. zarządzanie kosztami i śledzenie sald rachunków, wsparcie dla bankowości online, import danych dotyczących banków i kart kredytowych oraz prowadzenie książki adresowej, zawierającej kontakty, adresy e-mail i numery telefonów. Ponadto umożliwia szczegółową analizę domowego budżetu dzięki różnym zestawieniom, generowanym statystykom oraz tworzenie filtrów wyszukiwania i historii. Prócz tego, aplikacja oferuje możliwość szyfrowania zgromadzonych danych. Program jest dostępny w językach angielskim, niemieckim i holenderskim.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 132 Pobierz

Symantec Backup Exec for Windows Servers 12

Symantec Backup Exec 12 for Windows Servers daje nam możliwość archiwizowania danych w modelu dysk-dysk-taśma, administrowania rozrzuconymi serwerami backupu oraz pozyskiwania danych w środowiskach opartych o systemy Windows. Narzędzie daje nam możliwość ochrony danych w serwerach plików, stacjach roboczych jak i w serwerach Microsoft Exchange i SQL Server. Dzięki technologii szczegółowego przywracania , usówa konieczność uruchamiania backupów skrzynek pocztowych aby odzyskanie indywidualnych wiadomości e-mail z serwerów Exchange było proste, oraz ułatwia odzyskiwanie danych SharePoint, SharePoint Services i Active Directory - od dokumentów do atrybutów i właściwości użytkownika. Wersja 12 zapewnia pełne wsparcie dla systemu Windows Server 2008.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 118 Pobierz