Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Transmission 2.84.4

Wersja: 2.84.4
Kategoria: Internet
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7
Rozmiar: 15,30 MB
Pobrań: 98
Dodany: 30.05.2015
Transmission
Opis: Transmission 2.84.4
Transmission to szybki, i darmowy multiplatformowy klient sieci BitTorrent. Ten niewielki program oferuje takie funkcje jak szyfrowanie połączeń, zdalne zarządzanie pobieranymi plikami z poziomu przeglądarki internetowej, obsługa UPnP i NAT-PMP, wsparcie dla web seed, przeglądanie katalogów, edycja globalnych trackerów, tworzenie ograniczeń prędkości czy blokowanie złych peerów.

Program także przystosowany dla systemów Linux.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Transmission 2.84.4

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

BearFlix 1.2.2.530 PL

BearFlix czysty klon popularnej aplikacji BearShare daje nam możliwość znajdowania, udostępniania oraz ściągania video z sieci BearShare. Aplikacja została zapakowana w stary wygląd graficzny znany z BearShare. Pośród masy funkcji BearFlix ma do zaoferowania : możliwość łączenia się z tymi, którzy dzielą wspólną pasję dla tego samego wykonawcy oraz wysyłanie wiadomości innym użytkownikom w trakcie wspólnego przesłuchiwania plików muzycznych. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na technologia szybkiego wyszukiwania zgodnego z sugestią. Przy pomocy której znalezienie nie do końca znanych fraz wpisywanych przez użytkownika jest dużo łatwiejsze.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 143 Pobierz

FaxTools eXPert 8.01

Profesjonalny program faksujący/ FaxTools eXPert łączy w sobie funkcje klasycznego programu do elektronicznej wysyłki i odbierania faksów, faksu internetowego (Fax over IP), a także standardowego programu pocztowego. Interfejs programu przypomina trochę klasycznego klienta pocztowego, i choć nie jest polskojęzyczny to zarówno konfiguracja (w dużym stopniu zautomatyzowana) jak i obsługa nie sprawiają większych trudności. Ponadto program oferuje wygodną opcję faksowania bezpośrednio z aplikacji np. edytora tekstów Word, pakietu Microsoft Office. Program pozwala także na automatyczną, masową wysyłkę jednego faksu do wielu odbiorców, co jest przydatne przy kampaniach marketingowych realizowanych tą drogą.

Dodane 05.06.2011 | Pobrań: 114 Pobierz

Matmic Weather 2.15 PL

Matmic Weather to darmowa aplikacja przeznaczona do wyświetlania informacji na temat aktualnej pogody. Program poza pogodą na dany dzień oferuje panel, w którym wyświetlana jest ogólna prognoza pogody na obecny i dziewięć kolejnych dni, oczywiście dla aktualnie wybranego miasta. Wśród danych, jakie są podawane, znalazł się zakres temperatur, prędkość i kierunek wiatru, a także zachmurzenie. Dość ciekawą funkcją dostępną w Matmic Weather jest tzw. pogoda zaobserwowana. Jej celem jest zbieranie od użytkowników warunków pogodowych zaobserwowanych przez nich, a następnie wyświetlanie ich innym użytkownikom. W panelu pogody zaobserwowanej, podajemy temperaturę, siłę wiatru, rodzaj zachmurzenia oraz swój nick, a następnie klikamy Synchronizuj. Po chwili dane te wraz z godziną wpisania, zostaną umieszczone na serwerze MATMIC Weather.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 208 Pobierz

Intelligent Web Reader 2.0.17 PL

Intelligent Web Reader to darmowa przeglądarka internetowa która daje możliwość osobom niewidomym i niedowidzącym surfowanie w serwisach WWW. Program czyta strony internetowe za pomocą wmontowanego syntezator mowy IVONA. Aplikację wyposażono również w możliwość powiększania czcionki zamieszczonego tekstu. Co sprawia że bez problemu mogą jej używać osoby starsze jak i słabo widzące. Inteligentne mechanizmy prezentacji, dzielą strony na kawałki które tworzą idealne wyobrażenie o układzie graficznym strony. Ponadto poruszanie się po stronie internetowej za pomocą \"mówiącej\" przeglądarki odbywa się standardowo poprzez skróty klawiszowe.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 132 Pobierz