Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Transmission 2.84.4

Wersja: 2.84.4
Kategoria: Internet
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7
Rozmiar: 15,30 MB
Pobrań: 90
Dodany: 30.05.2015
Transmission
Opis: Transmission 2.84.4
Transmission to szybki, i darmowy multiplatformowy klient sieci BitTorrent. Ten niewielki program oferuje takie funkcje jak szyfrowanie połączeń, zdalne zarządzanie pobieranymi plikami z poziomu przeglądarki internetowej, obsługa UPnP i NAT-PMP, wsparcie dla web seed, przeglądanie katalogów, edycja globalnych trackerów, tworzenie ograniczeń prędkości czy blokowanie złych peerów.

Program także przystosowany dla systemów Linux.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Transmission 2.84.4

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

KakaoTalk 2.2.4.1337

KakaoTalk jest multiplatformowym narzędziem do komunikowania się w internecie, umożliwiającym nie tylko wysyłanie wiadomości, ale również prowadzenie rozmów telefonicznych. Tym, co go wyróżnia jest elastyczność, chociażby w nawiązywaniu połączenia z siecią. Dopóki komputer czy smartfon pozostaje w zasięgu obojętnie jakiej sieci, mamy możliwość kontaktowania się z innymi. KakaoTalk umożliwia uczestniczenie w czatach grupowych. Interfejs programu cechuje prostota i funkcjonalność. Wiadomości prezentowane są w formie chmurek, podobnych do tych znanych z aplikacji SMS w systemie Android.

Dodane 16.09.2016 | Pobrań: 15 Pobierz

Tribler 6.5.1

To aplikacja bazująca na popularnym BitTorrent, dająca możliwość ściągania plików bez konieczności nawiązywania połączenia z centralnymi serwerami sieci. Aplikacja wyróżnia się przejrzystym interfejsem, zaawansowanym wyszukiwaniem, oraz zabezpieczeniem przed spamem czy szkodliwym oprogramowaniem. Program poza standardowymi opcjami daje możliwość znajdowania i ściągania plików, ponadto umożliwia kreowania i subskrybowanie kanałów, przeglądanie materiałów według wybranych kategorii czy śledzenie znajomych. Program wyposażono też w wbudowany odtwarzacz VLC, dzięki któremu możemy podglądać pliki podczas pobierania. Pozostałe opcje to chociażby filtr rodzinny, możliwość zgłaszania spamu, tworzenie kolejki pobierania, edytowanie konta użytkownika. Tribler radzi sobie również dobrze w podglądaniu metadanych w plikach torrent. Posiadacze programu mogą zdobywać reputację, udzielając informacji na temat plików. Inna funkcja to ustalanie katalogu, w którym zapisywane będą pliki, a także prędkości pobierania i udostępniania materiałów. Tribler dostępny jest w języku angielskim.

Dodane 15.03.2016 | Pobrań: 88 Pobierz

Eudora 7.1.0.9

Kolejny bardzo dobry klient poczty elektronicznej. Eudora posiada wiele ciekawych funkcji np.: SpamWatch - filtrowanie śmieci (z których większość jest automatycznie kierowana do czekającego na nie folderu), MoodWatch - ostrzega przed potencjalnie niebezpieczną zawartością przychodzących, a także wychodzących wiadomości oraz Content Concentrator, ułatwiający prześledzenie wymiany informacji. Program pozwala na wysyłanie emaili sformatowanych w HTML-u lub jako czysty tekst, obsługuje SSL. Najbardziej istotne zmiany w najnowszej wersji to nowy mechanizm SpamWatch oraz moduł, który ułatwia zarządzanie długimi wątkami w korespondencji e-mail.

Dodane 05.06.2011 | Pobrań: 86 Pobierz

ApexDC++ 1.4.2 PL

ApexDC++ został wykreowany na kanwie StrongDC++ klientem sieci Direct Connect. Daje nam możliwość wszelkiego rodzaju dane: muzykę, filmy oraz programy itp. po uprzednim nawiązaniu połączenia z tzw. Hubami. Aplikacja została zapakowana w przyjemny dla oka interfejs graficzny, ciąg interesujących funkcji oraz duże możliwości konfiguracji. Umożliwia: ustalanie limitu transferu przychodzącego i wychodzącego, tworzyć reguły, które dezaktywują wybrane sloty w przypadku spadku transferu, wykrywać fałszywe zasoby udostępniane przez innych użytkowników pobieranie plików z kilku źródeł, oraz nawiązywać bezpieczne połączenia za pośrednictwem protokołu TLS.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 144 Pobierz