Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13492]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9994]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6989]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6212]

TvAnts 1.0.0.59

Wersja: 1.0.0.59
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 3 MB
Pobrań: 6212
Dodany: 02.10.2009
TvAnts
Opis: TvAnts 1.0.0.59
TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez Internet za darmo. Program posiada listę kanałów, w której na szczególną uwagę zasługują stacje sportowe, w których możemy oglądać mecze na żywo bezpłatnie i bez płacenia abonamentu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: TvAnts 1.0.0.59

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Adobe Encore CS3

Za pomocą Encore CS3 bez problemy stworzymy płyty DVD, Blu-Ray z ładnym interaktywnym menu tworzonym dzięki zaawansowanemu kreatorowi. Aplikacja daje nam możliwość sporządzenia i eksportu plików SWF na WWW. Dzięki edytorowi slajdów w który zaopatrzony jest Encore CS3 możemy w prosty i przejrzysty sposób organizować slajdy w dane sekwencje także interaktywne. Producenci dali nam możliwość dodania głosu narratora który przeprowadzi naszych odbiorców przez nasz pokaz, czy też muzyki . O zawrót głowy może nas również przyprawić ilość efektów i przejść między slajdami.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 143 Pobierz

Toon Boom Studio 5.0

Zastanawialiście się kiedyś może za pomocą jakiego programu zostały stworzone takie hity jak: „Król Lew II, Piękna i Bestia, The Simpsons”? No właśnie za pomocą aplikacji Toon Boom Studio z tym że nieco drożej i rozszerzonej wersji Harmony. Nasza wersja mimo że nie jest aż tak rozwinięta jak Harmony ale daje nam równie Duże pole popisu. Program ma do zaoferowania masę narzędzi rysunkowych min. kamerę którą możemy ruszać co pozwala uzyskać nam efekt 3D czy też linię czasu. Ale to jest nic w porównaniu z „Automated Lip Synching” czyli narzędziem które daje nam możliwość automatycznego doboru animacji ust do naszej ścieżki dźwiękowej. Program daje możliwość importu plików: AI, PSD, SWF, PDF, BMP, TGA, GIF, JPG, PICT, SGI, WAV, AIFF, MP3 oraz eksport do: SWF, MOV, PDF, DV, AVI. Ważne! Program do pracy wymaga zainstalowanego odtwarzacza QuickTime

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 157 Pobierz

DJ Music Mixer 5.5

DJ Music Mixer jest programem, który powinien posiadać każdy DJ. Narzędzie to posiada wiele możliwość kreowania nowego dźwięku oraz modyfikowania i miksowania już istniejącego utworu muzycznego lub innego brzmienia. Program ma także zaawansowany system miksowania, który z całą pewnością przypadnie do gustu nie jednemu Dj`owi. Użytkownicy, którzy skorzystają z pełnej wersji programu otrzymują pełny dostęp do biblioteki multimedialnej oraz możliwości tworzenia własnej playlisty. Ponadto mogą korzystać z narzędzi wspomagających tworzenie i edytowanie dźwięku oraz z dwóch odtwarzaczy multimedialnych znajdujących się na ekranie głównym programu

Dodane 08.12.2014 | Pobrań: 58 Pobierz

Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Media Player Classic popularny odtwarzacz multimedialny. Zasada jego działania została oparta na platformie DirectShow. Aplikacja bez większych problemów otworzy filmy zakodowane w następujących formatach: DivX, XviD i H.264, QuickTime i RealPlayer, przechwyci obraz. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tunerów telewizyjnych Media Player Classic daje nam możliwość nagrywania programów. Aby oglądać filmy w formatach VCD, SVCD oraz DVD nie musimy ściągać i instalować dodatkowych kodeków. Oczywiście program wczytuje napisy, nie tylko te w podstawowych formatach. Na pierwszy rzut oka Media Player Classic wizualnie przypomina Windows Media Player w wersji 6.4, ale na tym się podobieństwa koniczną ponieważ MPC ma znacznie więcej do zaoferowania niż WMP.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 935 Pobierz