Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13363]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9837]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6904]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6150]

TvAnts 1.0.0.59

Wersja: 1.0.0.59
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 3 MB
Pobrań: 6150
Dodany: 02.10.2009
TvAnts
Opis: TvAnts 1.0.0.59
TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez Internet za darmo. Program posiada listę kanałów, w której na szczególną uwagę zasługują stacje sportowe, w których możemy oglądać mecze na żywo bezpłatnie i bez płacenia abonamentu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: TvAnts 1.0.0.59

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

YouTube Video Downloader 4.8.2.0 Basic

Najświeższa wersja aplikacji za pomocą której bez problemu zedrzemy filmiki z najpopularniejszego ostatnimi laty serwisu czyli: YouTube.com. Wykonywanie kolejnych kroków w YouTube Video Downloader jest bardzo łatwe. Jedyne co musimy zrobić to podać w głównym oknie naszego programu adres internetowy który doprowadzi nad upragnionego filmu, musimy jeszcze pokazać mu miejsce zapisu pliku i kliknąć przycisk OK. I reszta dzieję się samoistnie. Ważne by w adresie internetowym znalazł się pełny adres z uwzględnieniem WWW. Ponadto aplikacja umożliwia zmianę nazwy pobieranego pliku, nadpisywanie istniejących już materiałów oraz otwieranie filmów w przeglądarce internetowej.

Dodane 18.06.2014 | Pobrań: 290 Pobierz

Corel VideoStudio Pro X3 testowa (trial)

Corel VideoStudio Pro to idealny program to obróbki nagrań video w wysokiej rozdzielczości HD jak i standardowej. Aplikacja jest stworzona z myślą o użytkownikach bardziej zaawansowanych jak i tych mniej, dla nich odpowiednio producenci stworzyli tryby : ekspresowej i zaawansowanej edycji. Sam program ma do zaoferowania masę nowoczesnych efektów video i płynnych przejść . Dużą zaletą są również profesjonalne szablony RevoStock. Dzięki obsłudze procesorów wielordzeniowych program działa znacznie szybciej i pełniej w zestawieniu z konkurencyjnymi propozycjami.

Dodane 07.07.2010 | Pobrań: 236 Pobierz

DVDx 2.20 PL

Zastanawiałeś się jak skonwertować film DVD do formatu VCD 2.0 i SVCD 1.0 lub Divix? Nic trudnego wystarczy ściągnąć darmowy programik DVDx który nie wymaga od nas praktycznie żadnych umiejętności z zakresu konwertowania plików . Cały proces odbywa się za jednym zamachem, bez trudu i potu na czole. Mimo prostej obsługi i szybkości działania DVDx usatysfakcjonuje nawet tych bardzo wymagających i doświadczonych użytkowników.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 140 Pobierz

Kindle for PC 1.5.0

Aplikacja Kindle for PC służy do czytania e-booków zakupionych w sklepie Amazon.com. Użytkownik może tworzyć własną bibliotekę elektronicznych książek, segregować je i przeglądać według kilku kategorii: najczęściej czytane, a także według tytułu i według nazwiska autora. Podczas czytania wybranej pozycji możemy za pomocą menu przenieść się do początku książki, obejrzeć okładkę, jak również spis treści. Program automatycznie zapamiętuje miejsce gdzie przerwaliśmy lekturę, dzięki czemu nie musimy się martwić, że po ponownym jego otwarciu będziemy musieli wyszukiwać stronę, na której ostatnio skończyliśmy. Co więcej, aplikacja jest zsynchronizowana z wersją dla pecetów, a także telefonów iPhone i BlackBerry. Możemy więc korzystać z tej samej bazy tytułów na różnych urządzeniach. Do czytanych książek możemy dodawać notatki.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 179 Pobierz