Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

USB Secure 2.1.4

Wersja: 2.1.4
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 3.8 MB
Pobrań: 10
Dodany: 08.09.2017
USB Secure
Opis: USB Secure 2.1.4
USB Secure umożliwia zabezpieczenie hasłem dysków zewnętrznych zapewniając bardzo duży stopień bezpieczeństwa. Ważne również jest też to, że aplikacja nie wymaga instalacji ani uprawnień administratora do zaszyfrowania zawartości nośnika.

Aplikacja uruchamia się tuż po podłączeniu urządzenia do komputera i przeznaczony jest dla takich nośników jak pendrive\'y, dyski zewnętrzne, karty pamięci itp. Bardzo łatwa obsługa to kolejna zaleta narzędzia. Do zadań użytkownika należy praktycznie tylko ustawienie hasła dostępu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: USB Secure 2.1.4

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Angel Writer 3.2 PL

Darmowy edytor tekstów produkcji rosyjskiej. Angel Writer umożliwia tworzenie dokumentów w popularnych formatach RTF, TXT i HTML, nie oferuje jednak otwierania i zapisu w najpopularniejszym formacie DOC, wykorzystywanym przez Microsoft Word. Możliwości programu są dość ograniczone, do dyspozycji mamy jednak wszystko to co najpotrzebniejsze czyli zmiana czcionek, kolorów, hyperłącza, punktowanie, numerowanie, tabele, obrazki itp. Dużą zaletą programu jest interfejs użytkownika podobny do tego jaki znamy z Microsoft Word (większość ikon jest wręcz identyczna). Dzięki temu można bez większych problemów rozpocząć użytkowanie programu.

Dodane 08.10.2009 | Pobrań: 166 Pobierz

WizTree 3.16

WizTree to darmowe i bardzo fajne narzędzie do przeprowadzania dokładnej analizy dysku twardego i odczytywania informacje odnośnie wszystkich plików i katalogów. Dzięki niemu szybko dowiemy się ile pliki oraz katalogi zajmują miejsca na nośniku danych. Program pokazuje dokładne statystyki odnośnie przestrzeni zajmowanej na dysku twardym przez pliki i foldery. WizTree pokazuje dane zapisane w pliku MFT (Master File Table), w celu wyświetlenia informacji o każdym pliki i folderu znajdującym sięw komputerze. Możemy go użyć do identyfikacji plików, które można następnie usunąć, aby zwiększyć wolny obszar na dysku. WizTree jest podobny do aplikacji typu WinDirStat, TreeSize czy Folder Size, ale wyróżnia się szybkością działania i skanowania poszczególnych partycji.

Dodane 25.11.2017 | Pobrań: 1 Pobierz

MonitorTest 3.2.1000

MonitorTest to niezbędnik do sprawdzania i testowania monitora podłączonego do komputera. Dzięki temu oprogramowaniu sprawdzimy jakość i wydajność monitora kineskopowego lub panelu LCD. W narzędziu tym znajdziemy razem 35 różnych ekranów testowych, sprawdzające w różnych aspektach wydajność i jakość monitora. Wśród nich warto wymienić ekran główny, kalibracja i skala koloru, czcionki, kontrast i poziom gamma oraz test stabilności zasilania monitora. MonitorTest obsługuje środowisko wielomonitorowe i umożliwia testowanie wszystkich monitorów w tym samym czasie. Oprócz tego wyświetla informacje o podłączonym monitorze i karcie graficznej, a także wspiera wszystkie dostępne rozdzielczości i głębię kolorów oraz najpopularniejsze rodzaje wyświetlaczy CRT, LCD i plazmowe.

Dodane 11.02.2015 | Pobrań: 62 Pobierz

MailEnable Standard 8.57

MailEnable Standard jest darmową wersją jednego z najlepszych serwerów pocztowych dla systemów Windows. MailEnable poza hostingiem skrzynek użytkowników dostępnych poprzez protokół POP3 oraz konektora SMTP ma do zaoferowania również webmail stworzony w technologii .NET, możliwość zakładania list mailingowych i grup użytkowników. Aplikację wyposażono w autoresponder, oraz obsługuje uwierzytelnianie APOP i POP before SMTP, konfigurację dostępu w oparciu o adresy IP jaki umożliwia tworzenie białych i czarnych list IP oraz DNS. Ponadto w programie dostępnych jest również wiele innych funkcji zarządzających związanych z doręczaniem e-maili, autoryzacją użytkowników oraz funkcjonowaniem serwera.

Dodane 12.01.2015 | Pobrań: 124 Pobierz