Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

UltraMixer 5.1.8

Wersja: 5.1.8
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 131 MB
Pobrań: 150
Dodany: 19.10.2017
UltraMixer
Opis: UltraMixer 5.1.8
UltraMixer - świetny programik do miksowania muzyki w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu możemy w prosty i przyjemny sposób mieszać dźwięki i utwory muzyczne, a następnie zapisywać je do wybranego przez nas formatu WAV, MP3, OGG, WMA, FLAC lub ewentualnie nagrywać na dowolny krążek CD.

W tej aplikacji znajdziemy też mikser, który zawiera ogromną ilość opcji i narzędzi, a także dwa odtwarzacze multimedialne do odsłuchiwania oryginalnych i zmiksowanych dźwięków oraz muzyki. Wyposażono go również w 31-pasmowy equalizer, licznik bitów oraz w bardzo przydatny suwak do płynnego przyspieszania bądź spowalniania modyfikowanego dźwięku.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: UltraMixer 5.1.8

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Free FLV Converter 6.8 PL

Free FLV Converter to bezpłatna, dostępne w polskiej wersji językowej aplikacja stworzona do pobierania i konwertowania materiałów wideo dostępnych w najlepszych serwisach Youtube, Dailymotion, Google Video, Yahoo Video, MetaCafe, Veoh itp. Ściągany za pomocą programu klip automatycznie jest konwertowany do najpopularniejszych formatów AVI, 3G2, WMV, MP4 oraz dla urządzeń iPod i iPhone. Free FLV Converter oprócz zwykłych ustawień daje możliwość użytkownikowi dostosowywanie podstawowych parametrów konwersji audio -kodek, częstotliwość, tryb kanału, bitrate i wideo-kodek, rozdzielczość, bitrate, ilość klatek na sekundę, format ekranu. Natomiast wbudowany odtwarzacz umożliwia oglądanie clipów bezpośrednio z poziomu programu, bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 246 Pobierz

PicaJet Free 2.5.0.527

PicaJet w wersji Free jest darmowym, szybkim i efektywnym programem przeznaczonym do zarządzania zasobami multimedialnymi. Aplikacja posiada szereg przydatnych opcji takich jak pokazywanie miniatur zdjęć, tworzenie kategorii, wysyłanie ulubionych fotografii znajomym za pomocą poczty elektronicznej, edycję galerii w tym usuwanie efektów czerwonych oczu, dodawanie napisów, obracanie grafiki, optymalizacja wielkości i znacznie więcej. Odpowiednio przygotowana grafikę PicaJet pozwala nagrać na płytę CD/DVD. Program potrafi również dostarczać szereg informacji na temat zdjęć (wielkość, data utworzenia, nazwa aparatu jakim fotka została zrobiona itp.). Dodatkowo fotografie można oceniać w skali od 1 do 5 w celu selekcji najlepszych zdjęć. Nie sposób jest wymienić pełna funkcjonalność tej aplikacji w kilku zdaniach.

Dodane 31.05.2010 | Pobrań: 120 Pobierz

Fresh View 8.39

Fresh View to bezpłatny program, który służy do zarządzania i przeglądania plikami multimedialnymi. Dzięki Fresh View możemy wykonywac różne operacje na plikach począwszy od kopiowania a zakończywszy na odtwarzaniu plików video. Aplikacja obsługuje około 90 formatów plików multimedialnych.

Dodane 05.09.2012 | Pobrań: 186 Pobierz

AnyBurn 3.9

AnyBurn jest bezpłatną aplikacją przeznaczoną do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-Ray, który dostępny jest także w formie przenośnej (portable). Program dedykowany jest dla mniej doświadczonych użytkowników, którzy niekoniecznie posiadają wydajne komputery, a chcieliby w domowym zaciszu nagrywać na nośniki optyczne swoje dokumenty, multimedia itp. AnyBurn dysponuje narzędziami, z pomocą których utworzymy, a następnie wypalimy na płycie najpopularniejsze kompilacje zawierające dowolne dane, stworzymy lub nagramy na płytę obrazy dysków w powszechnie stosowanych formatach (ISO, BIN, CUE, MDF, MDS, BWI, NRG, C2D, DMG, IMG oraz VMDK, VHD, VDI itp.) czy też skopiujemy \\\"w locie\\\" dane z jednego nośnika na inny.

Dodane 16.10.2017 | Pobrań: 73 Pobierz