Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

Unity 5.6.2

Wersja: 5.6.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 0,71 MB
Pobrań: 121
Dodany: 10.07.2017
Unity
Opis: Unity 5.6.2
Unity to genialny program dla fanatykó gier. Aplikacja to przeznaczona jest do tworzenia gier 3D przeznaczonych na platformę Mac OS X, Windows, przeglądarki internetowe (Internet Explorer, Safari, Firefox), konsole Wii, Xbox 360 oraz PS3, urządzenia iPhone, iPod Touch i iPad oraz, co jest nowością w wersji 3.0, urządzenia z systemem Android.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Unity 5.6.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Nero Media Player 1.4.0.35b PL

Nero Media Player został stworzony przez znany na całym świecie koncern Ahead, Aplikacja przeznaczona jest to odtwarzania wszelkiego rodzaju plików video oraz audio. Program obsługuje następujące formaty plików: WMA, AIFF, WAV, MP3, MP4 i płyt CD-Audio. Nero Media Player wchodzi w skład zestawu Nero 6 Reloaded.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 265 Pobierz

DVB Dream 2.8 PL

Jest programem do odtwarzacz strumieni audio oraz wideo emitowanych przez sygnał satelitarny w wszystkich standardach telewizji cyfrowej DVB. Aplikacja daje nam możliwość emitowania elektronicznego programu telewizyjnego, teletekstu, obsługuje przełączniki DiSEqC oraz obrotnice. Mało tego aplikacja pozwala ponadto na nagrywanie transmisji do kilku formatów, w tym MPEG. Interesująca opcją programu jest transmitowanie strumienia video i audio w sieci lokalnej. By DVB Dream chodził bez zarzutów musimy być wyposażeni prócz anteny satelitarnej, w jeden z kilkunastu modeli specjalnych kart do odbioru telewizji satelitarnej np. Skystar2, Airstar2, Cablestar2, Twinhan, Pinnacle. Listę kanałów możemy umieszczać zarówno po prawej jak i lewej stronie. Aplikacja ma do zaoferowani ponadto zaawansowane segregowanie kategorii.

Dodane 27.12.2015 | Pobrań: 232 Pobierz

Adobe Flash CS5.5 Professional

Poszukujesz rozbudowanego programu do kreowania nowoczesnych i atrakcyjnych wizualnie serwisów WWW? Idealnie trafiłeś, Flash CS5.5 Professional w pełni sprosta twym wymaganiom. Aplikacja daje możliwość zgodnej współpracy z bazami danych, która nie ma sobie równych w integracji animacji z serwisami WWW. Flash CS5 Professional idealnie współpracuje z inymi aplikacjami takimi jak: Fireworks, Freehand, Sitespring , ColdFusion i Dreamweaver. Ważne! 1. Wersja trial dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej. 2. Ściąganie programu odbywa się poprzez wbudowane na stronie Adobe menedżera pobierania.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 189 Pobierz

VinylStudio 8.6.0

VinylStudio jest zaawansowanym programem do kompleksowego przetwarzania dźwięku analogowego do postaci cyfrowej. Przy jego użyciu z powodzeniem przekonwertujemy nagrania z kaset magnetofonowych lub płyt winylowych do plików w formacie AIFF, FLAC, MP3, OGG lub WAV. Aplikacja to posiada wszystkie niezbędne funkcje pozwalające nie tylko przechwycić i zapisać sygnał audio, ale również podzielić nagraną ścieżkę dźwiękową na części oraz usunąć z niej wszystkie niechciane odgłosy. Do dyspozycji użytkownika poza rejestratorem audio oddano wbudowany edytor do podziału nagrania na pojedyncze utwory oraz narzędzie do \"oczyszczania\" dźwięku z wszelakiego rodzaju pisków, szumów i trzasków.

Dodane 24.11.2013 | Pobrań: 57 Pobierz