Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Unity 5.6.2

Wersja: 5.6.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 0,71 MB
Pobrań: 129
Dodany: 10.07.2017
Unity
Opis: Unity 5.6.2
Unity to genialny program dla fanatykó gier. Aplikacja to przeznaczona jest do tworzenia gier 3D przeznaczonych na platformę Mac OS X, Windows, przeglądarki internetowe (Internet Explorer, Safari, Firefox), konsole Wii, Xbox 360 oraz PS3, urządzenia iPhone, iPod Touch i iPad oraz, co jest nowością w wersji 3.0, urządzenia z systemem Android.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Unity 5.6.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CadStd Lite 3.7.3

CadStd (CAD Standard) Lite jest ograniczoną funkcjonalnie ale całkowicie bezpłatną wersją (również do użytku komercyjnego) programu do projektowania CadStd Pro. Program umożliwia tworzenie prostych projektów architektonicznych, mechanicznych, schematów itp. Do dyspozycji użytkownika są wszystkie podstawowe narzędzia do tworzenia figur geometrycznych, linii i krzywych itd. Poszczególne obiekty mogą być obracane, lustrzanie odbijane, przycinane, upraszczane i skalowane. CadStd Lite umożliwia eksport do formatów HPGL/1 (Hewlett Packard Graphic Language) i DXF (wykorzystywanego przez AutoCAD). Posiada też własny format plików

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 137 Pobierz

Aura Video Converter 1.6.1 PL

Aura Video Converter - darmowa apliakcja przeznaczona do konwertowania plików wideo pomiędzy różnymi formatami multimedialnymi. Program ten ma bardzo prosty interfejs użytkownika, a także ogromne możliwości podczas przetwarzania dowolnego filmu do innego popularnego formatu. Użytkownicy mogą skorzystać z dodatkowych narzędzi do przycinania obrazu poprzez zmianę rozmiaru oryginalnej rozdzielczości pliku wideo oraz dzielenia fragmentów klipu na części lub scalania ich w jedną całość. Obsługuje najpopularniejsze formaty wideo: MPG, ASF, AVI, WMV, FLV, MP4, DAT, VOB, 3GP, AAC, MKV i WebM.

Dodane 07.11.2012 | Pobrań: 116 Pobierz

Garden Composer 3D Plus PL Windows 98/Me/NT/200

Rozbudowany program do projektowania ogrodów i terenów zielonych, pomocny właścicielom ogrodów, botanikom, ogrodnikom i architektom krajobrazu. Zawiera bogatą bazę roślin (około 9.000 wraz z polskimi, angielskimi i łacińskimi nazwami) oraz rozbudowaną bibliotekę gotowych elementów krajobrazu (wraz z możliwością tworzenia własnych). Za pomocą Garden Composer 3D można projektować zarówno małe przydomowe ogródki, jak i duże parki. Kreator obiektów pozwala odtworzyć i umieścić w projekcie rzeczywiste obiekty, co sprawia, że program świetnie oddaje rzeczywistość i pozwala przedstawić ogród wraz z całym otoczeniem. Zawiera moduły Encyklopedia roślin, Projektant ogrodów, Kalendarz pielęgnacji, Edytor roślin, Encyklopedia chorób i szkodników, Kreator budynków, Widok 3D, Gra ogrodnicza.

Dodane 15.04.2010 | Pobrań: 175 Pobierz

ConvertXtoHD 3.0.0.52 PL

ConvertXtoHD jest programem do wykonywania podstawowych operacji na plikach wideo jak przycinanie, dodawanie napisów. Funkcje programu nie kończą się na tym, bowiem można także wypalać filmy na dyskach Blu-ray. Szata graficzna została zaprojektowana w taki sposób, by była maksymalnie przejrzysta. Dodawanie plików do obróbki odbywa się za pomocą metody przeciągnij i upuść lub tradycyjnego eksploratora. Wspierane są liczne formaty takie jak 3GP, ASF, AVI, AVS, BDMV, DIVX, DVR-MS, EVO, ISO, M2T, MOV, MOD, MKV, MP4, OGM, OGV, RM, MXF, WMV i wiele innych.

Dodane 06.11.2017 | Pobrań: 68 Pobierz