Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Unity 5.6.2

Wersja: 5.6.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 0,71 MB
Pobrań: 125
Dodany: 10.07.2017
Unity
Opis: Unity 5.6.2
Unity to genialny program dla fanatykó gier. Aplikacja to przeznaczona jest do tworzenia gier 3D przeznaczonych na platformę Mac OS X, Windows, przeglądarki internetowe (Internet Explorer, Safari, Firefox), konsole Wii, Xbox 360 oraz PS3, urządzenia iPhone, iPod Touch i iPad oraz, co jest nowością w wersji 3.0, urządzenia z systemem Android.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Unity 5.6.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Quick Media Converter 4.1.9.7 PL

Quick Media Converter (QMC) to wielofunkcyjny i bardzo rozwinięty program do konwertowania plików audio i video pomiędzy wieloma znanymi i popularnymi formatami, w większość współgrających z prawie wszystkimi odtwarzaczami DVD, urządzeniami iPhone/iPod, PlayStation 3, PSP, Wii, telefonami komórkowymi, konsolami Xbox czy też Nintendo DS. Zasada działania programu opiera się na trzech trybach pracy: Easy Mode- służy do transkodowania przy pomocy standardowych ustawień aplikacji, Expert Mode- przeznaczony do konwertowania z możliwością zmiany poszczególnych parametrów, ostatni krok HD Mode- potrzebny gdy działamy na materiałach wideo w wysokich rozdzielczościach HD. Praca Quick Media Convertera jest uzależniona od wyboru formatu wyjściowego i wskazania lokalizacji gdzie chcemy zachować nasz materiał pierwotny. Program daje nam także możliwość tworzenia rzutów ekranowych konwertowanego filmu oraz zapisu obrazu kamery internetowej.

Dodane 03.03.2016 | Pobrań: 644 Pobierz

BDtoAVCHD 2.4.2

BDtoAVCHD - super program do szybkiej konwersji filmów w formacie Blu-Ray lub MKV HD do formatu AVCHD. Aplikacja pozwala na konwersję materiałów Blu-Ray do MKV oraz Blu-Ray 3D do MKV 3D SBS. Format AVCHD umożliwia odtwarzanie filmów Blu-Ray na nośnikach DVD5 lub DVD9 przy zachowaniu wysokiej jakości audio i wideo (1080p). BDtoAVCHD sprawdzi się świetnie jako narzędzie do tworzenia kopii zapasowych dysków Blu-Ray na mniejszych nośnikach. Narzędzie też automatycznie odnajduje plik filmu i wydobywa wszystkie dane zapisane na nośniku w tym ścieżki audio, wideo, napisy, rozdziały itp.

Dodane 15.05.2015 | Pobrań: 113 Pobierz

AutoScreenRecorder 3.1.115

AutoScreenRecorder to program wykreowany do zapisywania danej aktywności użytkownika do pliku wideo. Aplikacja bez problemu przechwyci obraz z danej strefy ekranu, okna bądź i całego pulpitu. Sami możemy zadecydować w jakiej jakości rejestrujemy materiał czy też włączyć albo wyłączyć pojawianie się kursora myszy w filmie. Pomocne są bardzo zdefiniowane skróty klawiszowe za pomocą których możemy sterować programem . AutoScreenRecorder jest bardzo łatwy w obsłudze i może być użyty do kreowania prezentacji opisujących dowolne czynności wykonywane na komputerze.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 133 Pobierz

ALLSubtitleSearcher 1.1 PL

ALLSubtitleSearcher to profesjonalne narzędzie za pomocą którego pobierzemy z Internetu napisy do danego filmu. W przeciwieństwie do innych programów tego nasz umie znajdować napisy w wielu językach, prócz naszego ojczystego na liście znajdziemy również: angielskie, niemieckie, francuskie, czeskie, włoskie, chińskie, japońskie oraz inne. Na programie możemy pracować na 2 albo 3 wtedy musimy mieć AllPlayer, sposoby: film ładujemy bezpośrednio z programu albo klikając na niego prawym przyciskiem myszki po czym wybieramy z menu kontekstowego zakładkę ALLSubtitleSearcher.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 134 Pobierz