Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Uplay 43.1 PL

Wersja: 43.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 68,8 MB
Pobrań: 103
Dodany: 03.11.2017
Uplay
Opis: Uplay 43.1 PL
Uplay to narzędzie elektronicznej platformy dystrybucji gier stworzonej przez firmę Ubisoft. Posiada możliwości do konkurencyjnych rozwiązań tego typu - Steam i Origin, dając użytkownikowi możliwość zakupu, pobierania i uruchamiania cyfrowych gier wyprodukowanych oraz dystrybuowanych przez Ubisoft.

Aplikacja ta umożliwia prowadzenie rozgrywki w trybie online lub offline i zapisywanie osiągnięć gracza na zewnętrznych serwerach producenta. Użytkownik może łatwo i wygodnie komunikować się z innymi graczami, prowadzić dyskusje i wymieniać się doświadczeniami.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Uplay 43.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Poseidon for UML Community Edition 8.0

Poseidon for UML jest profesjonalną aplikacją do projektowania, analizowania oraz dokumentowania oprogramowania. Program zaopatrzono w intuicyjny interfejs oraz masę skrótów które ułatwiają tworzenie schematów i diagramy UML. Poseidon for UML od starszego brata 5.0 jest w całości zgodny ze standardem UML 2.0, który wyróżnia się 13 diagramami głównymi oraz 4 abstrakcyjnymi. Mało tego narzędzie ma do zaoferowania drzewa nawigacyjne z funkcjami Drag&Drop, zaawansowaną obsługę styli diagramów oraz świetny generator dokumentacji. Elastyczny mechanizm generowania kodu został połączony w kompletny zestaw narzędzi umożliwiających import archiwów JAR, oraz integrację z IDE Eclipse.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 143 Pobierz

Linijka 1.0 PL

Linijka jest przejrzystym oraz łatwą w użytkowaniu linijką ekranową. Przyrząd bez wątpienia przyda się grafikowi, webmasterowi. Została wyposażona w estetyczny wygląd i masę opcji. Dwie niezależne skale i możliwość zmiany kolorów oraz rozmiarów danego elementu z osobna sprawia że Linijka jest bardzo konfigurowalnym narzędziem tego typu. Linijkę możemy przeciągać za dowolną część jej okna, natomiast jej rozmiar może być łatwo zmieniany poprzez przeciąganie za prawy-dolny róg. Pod prawym przyciskiem myszy kryje sie menu zawierające wszelkie opcje.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 135 Pobierz

MaxiDisk 2016 1.0.9.1

MaxiDisk to świetny program do zarządzania dyskami twardymi. Dzięki niemu zdefragmentujemy dysk, oczyścimy go ze zbędnych danych oraz przyśpieszymy działanie systemu operacyjnego. Narzędzie prowadzi dokładną analizę dysku twardego. Skanuje wolną przestrzeń na nośniku danych oraz pliki które są już zdefragmentowane bądź wymagają defragmentacji. Po wykonaniu procesu skanowania, wyświetla w ilu procentach dysk twardy jest zdefragmentowany oraz pokazuje dokładnie ilość wolnego miejsca na wybranej partycji. MaxiDisk oferuje: - dokładne oczyszczanie dysku twardego ze zbędnych plików, duplikatów, starych i nieużywanych kopii zapasowych, - usuwanie dużych, nieużywanych plików skompresowanych, - wyświetlanie informacji o systemie (Windows, model komputera, zainstalowana pamięć), - odczytywanie najważniejszych informacji o dysku twardym i partycjach.

Dodane 25.06.2016 | Pobrań: 46 Pobierz

Adobe Reader X 11.0.16 PL

Adobe Reader to darmowa i zdecydowanie najpopularniejsza przeglądarka dokumentów zapisanych w bardzo popularnym formacie Adobe Portable Document Format - PDF. Adobe Reader jest w języku Polskim, obsługa tej aplikacji dla nikogo nie powinna być problemem. Dokumenty w formacie PDF zawsze zachowują dokładny wygląd oryginalnego dokumentu, z asortymentami czcionek, kolorów, grafiki. Format i wygląd pozostanie nienaruszony bez względu na platformę sprzętową i system operacyjny. To, co wyróżnia ją spośród poprzednich wersji to dodana obsługa multimediów, przede wszystkim formatu Flash. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie filmów i animacji umieszczonych w plikach PDF. Ponadto poradzono sobie z wolnym działaniem, na które narzekali użytkownicy. Nowy Adobe Reader działa wyraźnie szybciej. Dodano także wsparcie dla cyfrowych sygnatur oraz 256-bitowego szyfrowania AES.

Dodane 11.05.2016 | Pobrań: 1804 Pobierz