Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

VDownloader 2.9

Wersja: 2.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 12,02 MB
Pobrań: 465
Dodany: 15.07.2010
 VDownloader
Opis: VDownloader 2.9


VDownloader to program służący do ściągania filmów na dysk twardy z najpopularniejszych serwisów publikujących wideo takich jak: Google Video, Metacafe, MySpace YouTube, i DailyMotion. Funkcjonalność narzędzia nie kończy się jednak tylko i wyłącznie na opcji pobierania plików, ponieważ dodatkowo można konwertować filmy do kilku różnych formatów (AVI, 3GP, MPEG, VCD, SVCD, DVD i MP3), przeglądać strony WWW oraz przeszukiwać kilka serwisów naraz.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: VDownloader 2.9

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Haali Media (Matroska) Splitter 20.05.2010

Splitter pracujący w postaci filtra DirectShow który umożliwia otwieranie za pomocy popularnych odtwarzaczy multimedialnych żadko spotykane kontenery z materiałami wideo w zapisane plikach .MKV (Matroska), .MP4, .OGG, .OGM i .AVI. Paczka jest wyposażona w podstawowe kodeki które są wykorzystywane w tych kontenerach, VORBIS, FLAC, AC3, AAC jak i PCM , MPEG1, MPEG2, MPEG4, THEORA. Owocna współpraca z pakietem ffdshow który oferuje nam ciąg zestawów kodeków tworzą duet idealny, który całkowicie wystarcza do oglądania z pewnością większości dostępnych w sieci multimedialnych plików wideo.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 124 Pobierz

ABC Video Roll 2.5.70

Poszukujesz łatwego programu do edycji plików video za free? ABC Video Roll w pełni sprosta twoim wymaganiom. To łatwy w obsłudze programik do łączenia dwóch plików razem. Aplikacja w swych możliwościach posiada również dodawanie muzyki czy grafiki do pliku video a także tekstu. Dla fanów efektów również coś się znajdzie, program oferuje tworzenie swoich osobistych efektów w plikach video. To wszystko to dopiero przedsmak tego co ABC Video Roll ma doza oferowania.

Dodane 07.07.2010 | Pobrań: 706 Pobierz

Tuner Gitarowy 1.0 PL

Leciutki, bezpłatny oraz rzadko spotykany program stworzony do strojenia gitary. To co musimy zrobić by nastroić naszą gitarę to: podłączyć ją pod wejście mikrofonowe karty dźwiękowej, następnie mixerze systemowym musimy wybrać źródło nagrywania na mikrofon oraz ustawić głośność na maximum również w gitarze też. Po czym w tunerze, wybieramy z menu strunę albo posługując się scrollem myszki. Aplikacja daje możliwość automatycznego rozpoznawania strojonej struny jednak producent zaleca używania tej funkcji jeśli gitara jest w miarę nastrojona.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 123 Pobierz

Image Uploader 1.0 PL

Bezpłatny program który daje nam możliwość przechwytywania obrazu z kamerki internetowej oraz przesyłania go w formacie JPG czy też BMP na stronę WWW za pomocą serwer FTP. Aplikacja może być pomocna kiedy użytkownik kamery internetowej która jest podpięta do komputera pragnie z innego miejsca zobaczyć co się wydarzyło w wybranym przez niego pokoju w czasie jego nieobecności. Image Uploader ma do zaoferowania masę użytecznych opcji pośród których odnajdziemy takie jak: automatyczne dodawanie sformatowanego tekstu jak i bieżącej daty i godziny w wybranym przez nas miejscu zdjęcia.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 127 Pobierz