Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

VDownloader 2.9

Wersja: 2.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 12,02 MB
Pobrań: 447
Dodany: 15.07.2010
 VDownloader
Opis: VDownloader 2.9


VDownloader to program służący do ściągania filmów na dysk twardy z najpopularniejszych serwisów publikujących wideo takich jak: Google Video, Metacafe, MySpace YouTube, i DailyMotion. Funkcjonalność narzędzia nie kończy się jednak tylko i wyłącznie na opcji pobierania plików, ponieważ dodatkowo można konwertować filmy do kilku różnych formatów (AVI, 3GP, MPEG, VCD, SVCD, DVD i MP3), przeglądać strony WWW oraz przeszukiwać kilka serwisów naraz.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: VDownloader 2.9

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

QNapi 0.1.5 PL

QNapi to aplikacja za pomocą której automatycznie ściągniemy i dopasujemy napisy do żądanego filmu. Program wykorzystuje bazę programu NapiProjekt co daje idealnie dopasowane napisy do filmu. Natomiast jeżeli napisy są np. źle synchronizowane można je samemu naprawić albo przesłać do bazy lub dać sobie z nimi spokój i obejrzeć inny film. QNapi ma do zaoferowania ponadto możliwość przeszukiwania katalogów w celu poszukiwania filmów oraz dopasowywania do nich napisów, a także sporo innych możliwości.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 133 Pobierz

Sound Forge Audio Studio 10

Sound Forge Audio Studio 10 jest programem skierowanym do amatorów oraz półprofesjonalistów w dziedzinie przechwytywania oraz cyfrowej edycji i obróbki dźwięku. Aplikacja ma do zaoferowania masę rozbudowanych opcji pochodzących z pieszego wydania. Mamy do dyspozycji kilka efektów audio min. zanikanie, wybrzmiewanie ścieżek, balans poziomów, funkcja łagodnych przejść, możemy również eliminować zadrapania, trzaski oraz inne wszelkiego rodzaju szumy. Wersja 10 została zaopatrzona w interaktywne samouczki które pozwalają na lepsze zapoznanie się z programem. Sound Forge Audio Studio 10 został zaopatrzony w nowy o wiele bardziej atrakcyjny interfejs, polepszono również narzędzie poprawy jakości z płyt winylowych pozwalają użytkownikowi nagrywać, edytować i przeprowadzić mastering dźwięku na profesjonalnym poziomie.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 133 Pobierz

PlayClaw 4.0 build 2345

PlayClaw - program przeznaczony do tworzenia zrzutów ekranu, nagrywania sekwencji wideo i audio z gier uruchomionych na platformie Windows. Aplikacja współpracuje z grami napisanymi w oparciu o biblioteki OpenGL, DirectX 8,9,10 lub 11. Narzędzie posiada umiejętność wykorzystywania do nagrywania wideo mocy obliczeniowej wielu procesorów oraz funkcję bufforowania obrazu, dzięki której nie tracimy klatek podczas tworzonego filmu w wysokiej rozdzielczości.

Dodane 01.02.2013 | Pobrań: 89 Pobierz

ACID XPress 7

SONY ACID XPress został ograniczony kilkoma funkcjami w wersji darmowej. Zasada dzialania programu opiera się na pętli loops czyli krótkich kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Owe fragmenty możemy łączyć jak tylko chcemy, modyfikować poprzez remiksowanie czy miksowanie. Dzięki ACID XPress użytkownik może kreować nowe utwory raz miksować już istniejące. Za pomocą SONY ACID XPress możemy stworzyć swój własny wymarzony podkład do prezentacji multimedialnej czy swego filmu. Aplikacja skierowana jest głownie do osób które komponują utwory amatorsko ale maja wiedzę z tej dziedziny.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 120 Pobierz