Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

VDownloader 2.9

Wersja: 2.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 12,02 MB
Pobrań: 439
Dodany: 15.07.2010
 VDownloader
Opis: VDownloader 2.9


VDownloader to program służący do ściągania filmów na dysk twardy z najpopularniejszych serwisów publikujących wideo takich jak: Google Video, Metacafe, MySpace YouTube, i DailyMotion. Funkcjonalność narzędzia nie kończy się jednak tylko i wyłącznie na opcji pobierania plików, ponieważ dodatkowo można konwertować filmy do kilku różnych formatów (AVI, 3GP, MPEG, VCD, SVCD, DVD i MP3), przeglądać strony WWW oraz przeszukiwać kilka serwisów naraz.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: VDownloader 2.9

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CrossDJ Free 2.6

CrossDJ Free - narzędzie do miksowania dźwięków i muzyki na pececie. Program jest dostępny całkowicie za darmo i oferuje pełny dostęp do wszystkich podstawowych narzędzi niezbędnych do przetwarzania i miksowania muzyki w systemie Windows. Interfejs programu jest niemal identyczny jak w innych aplikacjach tego typu. Główny ekran składa się z dwóch rozbudowanych odtwarzaczy, wygodnego miksera, listy do odtwarzania i przeglądania plików multimedialnych, a także z narzędzi wspomagających tworzenie dźwięków i miksowanie muzyki. CrossDJ Free integruje się z aplikacją iTunes oraz posiada wbudowaną przeglądarkę albumów muzycznych.

Dodane 05.10.2013 | Pobrań: 169 Pobierz

Clementine wersja rozwojowa PL

Clementine nie mylić z odmianą mandarynek, jest tak zwanym portem Amaroka 1.4 występującym w systemie operacyjnym Linux. W przeciwieństwie do Amaroka użytkownik nie musi instalować bibliotek KDE w Gnome. Clementine daje nam możliwość widywania bibliotek muzycznych jak i danych utworów. Program umożliwia nam także korzystanie z popularnych usług internetowych tak jak radia (Last.Fm, SomaFM,). Za pośrednictwem paska na górze użytkownik może znajdować poszukiwany przez siebie utwór jak playlisty. Za pomocą konsoli preferencji możemy edytować ustawienia odtwarzacza, powiadomienia oraz zmienić skróty klawiszowe.

Dodane 11.07.2010 | Pobrań: 108 Pobierz

SCREEN2EXE 3.3.2520

SCREEN2EXE jest to aplikacja do nagrywania sekwencji wideo z ekranu pulpitu. Aplikacja pozwala na przechwytywanie obrazu w najwyższej jakości, korzystając z wbudowanej technologii TrueColor. Przy użyciu programu możemy bardzo szybko stworzyć dowolne prezentacje lub wideo-poradniki.SCREEN2EXE pozwala na przechwytywanie całego ekranu monitora lub jego wybranego fragmentu.

Dodane 15.10.2012 | Pobrań: 118 Pobierz

ChrisTV 6,20 PL

ChrisTV to darmowa aplikacja w wersji Lite jest darmowym programem przeznaczonym dla posiadaczy analogowych kart telewizyjnych umożliwiającym przy ich udziale oglądanie telewizji na ekranie komputera. Prezentowana wersja posiada m.in. funkcję telegazety, możliwość eksportowania listy kanałów, zmianę opcji dotyczących wyświetlanego obrazu (m.in. funkcja zoom), tworzenie zrzutów ekranowych, itp. Ponadto warto wspomnieć, iż ChrisTV obsługuje trzy tryby Video Renderingu: Normal, Overlay oraz VMR9. Aplikacja w wersji Lite nie obsługuje funkcji Personal Video Recorder, opcja ta dostępna jest w wersjach Standard oraz Professional.

Dodane 14.05.2015 | Pobrań: 226 Pobierz