Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

VDownloader 2.9

Wersja: 2.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 12,02 MB
Pobrań: 486
Dodany: 15.07.2010
 VDownloader
Opis: VDownloader 2.9


VDownloader to program służący do ściągania filmów na dysk twardy z najpopularniejszych serwisów publikujących wideo takich jak: Google Video, Metacafe, MySpace YouTube, i DailyMotion. Funkcjonalność narzędzia nie kończy się jednak tylko i wyłącznie na opcji pobierania plików, ponieważ dodatkowo można konwertować filmy do kilku różnych formatów (AVI, 3GP, MPEG, VCD, SVCD, DVD i MP3), przeglądać strony WWW oraz przeszukiwać kilka serwisów naraz.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: VDownloader 2.9

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CyberLink Director Suite 1.0

CyberLink Director Suite to zaawansowany pakiet multimedialny, składający się z pięciu niezwykle rozbudowanych aplikacji – PowerDirector, PhotoDirector, AudioDirector, ColorDirector oraz WaveEditor. PowerDirector - świetny program do tworzenia i modyfikowania plików wideo na komputerze, który oferuje bardzo wysoką wydajność podczas edycji filmów. Wspiera najnowsze technologie, a także w pełni wykorzystuje możliwości nowoczesnych kart graficznych w celu przyśpieszenia procesu renderowania. PhotoDirector wszechstronne i dobrze rozbudowane narzędzie do edycji i obróbki zdjęć cyfrowych. Przy użyciu programu możemy również importować, organizować i pobierać zdjęcia, a także tworzyć profesjonalne zdjęcia, korzystając przy tym z rozbudowanego edytora graficznego. PhotoDirector został wyposażony w nowoczesną technologię rozpoznawania twarzy oraz w zestaw niezbędnych narzędzi do wykonywania niemal wszystkich najważniejszych czynności na modyfikowanej fotografii. AudioDirector to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia, modyfikowania i nagrywania dźwięków oraz muzyki. Za jego pomocą stworzymy własną ścieżkę dźwiękową do filmu lub przetworzymy już istniejący utwór muzyczny.

Dodane 01.11.2012 | Pobrań: 89 Pobierz

EMDB 2.31 PL

EMDB jest specjalnie detykowanym programem dla kinomaniaków. Dzięki niemu mamy możliwość tworzyć własną bazę filmów i seriali telewizyjnych z całego świata. Interfejs aplikacji jest bardzo czytelny, a wszystkie dodane filmy wyświetlają się w formie oryginalnych opakowań DVD lub Blu-ray, które zostały umieszczone na wirtualnych półkach. Możemy wyszukiwać programy przy użyciu wbudowanej bazy filmów i seriali z najpopularniejszego serwisu IMDB.com. EMDB pozwala nie tylko na dodawanie filmów, ale również umożliwia eksportowanie utworzonej kolekcji do formatu HTML, CSV lub pliku tekstowego. Oprócz tego umożliwia drukowanie całej listy filmów i wyszukiwanie tytułów znajdujących się w naszej bazie.

Dodane 02.04.2015 | Pobrań: 70 Pobierz

Jahshaka 2.0

Jahshaka jest bardzo dobrze wyposażonym programem do edycji, dodawania efektów specjalnych, animacji oraz dźwięku plików video. Program umożliwia nam modelowanie efektów 3D za pomocą specjalistycznych narzędzi, ulepszania czy też poprawiania kolorystyki, kreowania efektów 2D i 3D, animowania elementów w czasie rzeczywistym co daje nam możliwość obserwowania i praktycznie natychmiastowego wprowadzenia zmin. Jahshaka opiera się na technologii renderowania OpenML i OpenGL. Istotnym elementem Jahshaki jest współpraca z wieloma formatami audio-video, a jej kolejnym walorem jest możliwość instalacji na wielu platformach: Windows, Linux i Mac.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 138 Pobierz

AIMP 4.00.1678 PL

AIMP to idealny konkurent przodującego w dziedzinie odtwarzaczy plików muzycznych winampa. Program umożliwia użytkownikowi tworzenie swojej indywidualnej playlisty, rejestrowania ścieżek dźwiękowych czy też przetwarzania plików muzycznych pomiędzy różne formaty. Wymienione błyskotki są do naszej dyspozycji w postaci zewnętrznej aplikacji która nie wchodzi w skład standardu odtwarzacza. Dużym plusem programu jest możliwość obsługi wtyczek które pozwolą nam poszerzyć funkcjonalność, jaki i skórki które można ustawiać wedle swoich osobistych upodobań.

Dodane 22.12.2015 | Pobrań: 249 Pobierz