Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Virtual Server 2005 R2 SP1

Wersja: 2005 R2 SP1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:
Pobrań: 109
Dodany: 22.07.2010
Virtual Server
Opis: Virtual Server 2005 R2 SP1


Virtual Server 2005 R2 SP1 to szeroko rozwiniętym środowiskiem wirtualizacyjnym, dającym możliwość uruchomiania nawet kilku, niezależnych od siebie, wirtualnych maszyn w ramach jednego serwera. Aplikacja radzi sobie z obsługą systemów 32 jak i 64-bitowych, systemy firm trzecich Linux, Solaris, dają możliwość odpalania za pomocą sieć oraz posiada wsparcie dla technologii hyper-threading. Wysoka wydajność i obsługa skryptów i złącz SCSI uczyniły aplikację wyjątkową i unikalną. W przeciwieństwie do desktopowego brata, VirtualPC, odznacza się przede wszystkim tym, że pracuje jako usługa systemowa, dzięki czemu maszyny wirtualne są w pełni niezależne od środowiska.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Virtual Server 2005 R2 SP1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CloneSpy 3.13

CloneSpy jest rozszerzonym narzędziem do zwalniania wolnej przestrzeni na dysku twardym, charakteryzujące się bogatą funkcjonalnością i szybkością działania. Umożliwia wyszukiwanie, a następnie usuwanie zduplikowanych plików przechowywanych w różnych lokalizacjach. CloneSpy wyposażony został w zestaw opcji konfiguracyjnych, pozwalających szczegółowo definiować jakiego typu duplikaty plików mają być automatycznie usuwanie. Oczywiście oferowany jest także tryb, w którym to użytkownik decyduje co ma być kasowane. Poza funkcją oczyszczania narzędzie umożliwia dodatkowo przenoszenie powtarzających się plików do wskazanego folderu oraz tworzenie listy zduplikowanych danych. Narzędzie pozwala na przetwarzanie w trybie wsadowym.

Dodane 29.06.2014 | Pobrań: 68 Pobierz

Inno Setup 5.5.5

Jest bezpłatnym narzędziem stworzonym do kreowania instalatorów. Instalator zrobiony za pośrednictwem programu może mieć postać jednego pliku wykonywalnego, albo zestawu instalacyjnego. Pośród opcji jakie ma doza oferowania Inno Setup znajdziemy: możliwość tworzenia skrótów na pulpicie i menu start, dodawanie wpisów do rejestru i plików INI, wsparcie dla wielojęzycznych instalacji jak i kompletną deinstalację aplikacji. Mało tego daje możliwość \"cichej\" instalacji i deinstalacji. Wykonywalny plik możemy skompresować dzięki jednego z dwóch oferowanych algorytmów pakowania - bzip2 oraz 7-Zip LZMA. narzędzie jest bardzo prosta w obsłudze, a jej kolejnym walorem jest możliwość wykorzystywania jej również do celów komercyjnych.

Dodane 09.07.2014 | Pobrań: 284 Pobierz

FTPRush 2.1.5 PL

FTPRush to klient FTP chińskiego producenta pozwalający na przesyłanie danych pomiędzy komputerem a serwerem, serwerem a komputerem i dwoma serwerami. Wśród najważniejszych cech aplikacji wymienić należy obsługę tzw. kart znanych m. in. z przeglądarek internetowych, możliwość synchronizacji zawartości folderów, funkcję ograniczania transferu wychodzącego i przychodzącego oraz opcję pisania własnych skryptów pozwalających na zautomatyzowane działanie często wykonywanych czynności. Kolejnym walorem aplikacji FTPRush jest obsługa takich protokołów jak FTP, Secure FTP (FTPS), SSH FTP (SFTP) i TFTP (Trivial File Transfer Protocol). Dodatkowo wygląd aplikacji można dopasować do własnych potrzeb (kolor, ustawienia okien itp.).

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 109 Pobierz

DiskMax 4.71

DiskMax - funkcjonalne i całkowicie darmowe narzędzie, którego zadaniem jest optymalizacja systemu Windows oraz utrzymywanie go w jak najlepszej kondycji. Narzędzie to jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada przejrzysty interfejs graficzny i oferuje aż 4 tryby pracy - Quick, Standard, Complete i Detailed. Pierwsze trzy z nich zapewniają w pełni automatyczną pracę aplikacji (z różnym czasem skanowania i w rezultacie różnymi efektami), ostatni zaś pozwala użytkownikowi skonfigurować aplikację do własnych potrzeb, m.in. wybrać obszary działania itp.

Dodane 15.08.2013 | Pobrań: 253 Pobierz