Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Virtual Server 2005 R2 SP1

Wersja: 2005 R2 SP1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:
Pobrań: 115
Dodany: 22.07.2010
Virtual Server
Opis: Virtual Server 2005 R2 SP1


Virtual Server 2005 R2 SP1 to szeroko rozwiniętym środowiskiem wirtualizacyjnym, dającym możliwość uruchomiania nawet kilku, niezależnych od siebie, wirtualnych maszyn w ramach jednego serwera. Aplikacja radzi sobie z obsługą systemów 32 jak i 64-bitowych, systemy firm trzecich Linux, Solaris, dają możliwość odpalania za pomocą sieć oraz posiada wsparcie dla technologii hyper-threading. Wysoka wydajność i obsługa skryptów i złącz SCSI uczyniły aplikację wyjątkową i unikalną. W przeciwieństwie do desktopowego brata, VirtualPC, odznacza się przede wszystkim tym, że pracuje jako usługa systemowa, dzięki czemu maszyny wirtualne są w pełni niezależne od środowiska.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Virtual Server 2005 R2 SP1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Q10 1.2.21

Q10 jest prostym, lekkim notatnikiem stworzonym z myślą o pisarzach - zalety aplikacji docenią szczególnie osoby zmęczone korzystaniem z przeładowanych funkcjami edytorów tekstów. Program pozwala piszącemu w pełni skupić się na tworzonym tekście, pracuje w trybie pełnego ekranu, automatycznie zapisuje co jakiś czas edytowany materiał i może symulować odgłosy starej maszyny do pisania. Aplikacja umożliwia dostosowanie wyglądu czcionki do preferencji użytkownika i pozwala na wprowadzanie do pliku notatek i komentarzy. Piszący może także ustalić zakładaną w znakach, słowach lub liniach wielkość tekstu a Q10 poinformuje go na bieżąco o wyrażonych w procentach postępach w pracy. Osoby tworzące dłuższe dzieła docenią także możliwość tworzenia reguł autokorekty i szybkiego pisania, które pozwolą usuwać z pracy uporczywe błędy i zamieniać skróty na ich pełne wyrażenia. Q10 jest w pełni przenośny, nie wymaga instalacji, zajmuje na dysku ledwie 360 kb i cechuje się pomijalnym zapotrzebowaniem na pamięć.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 131 Pobierz

Free Zune Video Converter 1.1 PL

Free Zune Video Converter to aplikacja która zezwala nam na konwersję w większości wybranych plików video do jednego z formatów czytanych przez odtwarzacz Microsoft Zune. Formatem wyjściowym mogą być: WMV, MP4, MP3, WMA lub M4A (AAC). Konwertowaniu możemy poddać cały plik albo tylko dany fragment. Profesjonalni użytkownicy znajdą w nim masę funkcji dających możliwość dostosowania parametrów kodowania do własnych potrzeb. Ustawienia kodowania użytkownik może zachować do pliku INI oraz wczytać w dowolnym momencie. Aby wykonać podstawowa funkcje musimy tylko przeciągnąć plik video na okno programu, wybrać z listy właściwy profil i nacisnąć przycisk Konwertuj. Jeśli jakość obrazu jest zbyt słaba, zwiększ bitrate video i powtórz konwersję.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 329 Pobierz

WinMetro 1.2 PL

WinMetro - program dla właścicieli komputera z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7, Vista lub XP, którzy chcieliby mieć na swoim komputerze interfejs Metro UI znany w Windows 8. Program WinMetro to nakładka na starsze wersje Windowsa, wprowadzająca interfejs popularnie zwany \"kafelkami\".

Dodane 13.03.2015 | Pobrań: 86 Pobierz

Advanced Installer 10.6 Build 53162

Advanced Installer - świetny program przeznaczony do tworzenia profesjonalnych instalatorów dla różnych aplikacji w systemie Windows. Aplikacja przeznaczona jest głównie dla programistów, którzy poszukują funkcjonalnego narzędzia do tworzenia niezawodnych i profesjonalnych pakietów MSI. Korzystając z Advanced Installer, można stworzyć w pełni funkcjonalne instalatory dla dowolnych aplikacji wyposażonych w nowoczesną szatę graficzną. Użytkownicy mogą tworzyć instalatory nie tylko dla samych aplikacji, ale również dla różnych aktualizacji czy innych dodatków do programów

Dodane 30.09.2013 | Pobrań: 159 Pobierz