Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13603]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10171]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7032]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6263]

Visual Basic 2010 Express

Wersja: 2010 Express
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 3,11 MB
Pobrań: 147
Dodany: 22.07.2010
Visual Basic
Opis: Visual Basic 2010 Express

W pełni darmowe narzędzie stworzone do kreowania bibliotek, klas, aplikacji konsolowych oraz okienkowych -Windows Forms oraz Windows Presentation Foundation, na platformie .NET Framework 4 w języku Visual Basic .NET. Jest to fragment bezpłatnego środowiska programistycznego Visual Studio 2010 Express. Aplikacja została wyposażona w edytor wizualny z wieloma wbudowanymi kontrolkami oraz możliwością kreowania własnych, poszerzony edytor kodu z system inteligentnych podpowiedzi, debugger. Ponadto program ma do zaoferowania pełną integrację z Microsoft SQL Server 2008 i 2008 R2. Aplikacja zaopatrzona jest też w opcję instalacji pakietu MSDN Library - zintegrowanej, również kontekstowej wersji offline pomocy dostępnej na stronach internetowych MSDN. Do instalacji programu potrzebne jest połączenie z Internetem - instalator pobiera odpowiednie komponenty online.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Visual Basic 2010 Express

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Pajączek NxG Professional 5.9.5 PL

Pajączek 5 NxG Professional to pewnego rodzaju \"kombajn\", przy pomocy którego webmasterzy mogą realizować nawet najbardziej złożone projekty. Aplikacja została wyposażona w przeszło 40 różnych schematów kolorowania składni, obsługuje serwery FTP jaki i synchronizację serwisów. Pajączek 5 NxG Professional pomocny jest w pracy grupowej ponadto posiada rozszerzone narzędzia edycji dla różnych języków -PHP, XHTML, XML, JavaScript oraz zarządzania witrynami. Warto wspomnąć, że pomimo adresowania programu do profesjonalistów Pajączka cechują bardzo przejrzysty interfejs użytkownika i duża wygoda pracy.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 146 Pobierz

Partition Magic 8.0

Program umożliwiający szybką i łatwą zmianę rozmiarów partycji dyskowych, dzielenie oraz łączenie partycji, a także kasowanie i odzyskiwanie danych. Obsługuje partycje do 160 GB. Wspiera partycje Linux Ext3, GRUB, USB2, and FireWire.

Dodane 28.09.2009 | Pobrań: 309 Pobierz

WinCDEmu 4,0 PL

WinCDEmu to open soure\'owy emulator napędów CD/DVD/BD w systemie Windows, będący doskonałą alternatywą dla popularnego DAEMON Tools. Z jego pomocą stworzymy dowolną ilość wirtualnych napędów i zamontujemy w nich obrazy dysków, np. gier czy programów. Program jest banalny w obsłudze i świetnie integruje się z Eksploratorem Windows. Operacja utworzenia nowego wirtualnego napędu oraz zamontowania w nim wybranego obrazu dysku ogranicza się do podwójnego kliknięcia pliku ISO, CUE, NRG, MDS/MDF, CCD lub IMG oraz zdefiniowana kilku podstawowych opcji - m.in. litery napędu w systemie i typu dysku. Aby wyłączyć utworzony wcześniej napęd wystarczy ponownie kliknąć zamontowany w nim obraz.

Dodane 16.06.2015 | Pobrań: 78 Pobierz

Xinorbis 6.1.5

Xinorbis - świetny program przeznaczone do generowania statystyk dotyczących przestrzeni zajmowanej przez pliki rozmieszczone na naszym dysku twardym komputera. Narzędzie oferuje dużo opcji pozwalających zlokalizować interesujące nas dane po takich parametrach jak wielkość, typ, atrybuty czy właściciel pliku. Xinorbis wyświetla wszystkie informacje w postaci czytelnych tabel i wykresów. Oprócz tego narzędzie zostało wyposażone w funkcję wyszukiwania duplikatów plików oraz możliwość porównania zawartości folderu lub dysku.

Dodane 24.07.2014 | Pobrań: 89 Pobierz