Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Visual Basic 2010 Express

Wersja: 2010 Express
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 3,11 MB
Pobrań: 138
Dodany: 22.07.2010
Visual Basic
Opis: Visual Basic 2010 Express

W pełni darmowe narzędzie stworzone do kreowania bibliotek, klas, aplikacji konsolowych oraz okienkowych -Windows Forms oraz Windows Presentation Foundation, na platformie .NET Framework 4 w języku Visual Basic .NET. Jest to fragment bezpłatnego środowiska programistycznego Visual Studio 2010 Express. Aplikacja została wyposażona w edytor wizualny z wieloma wbudowanymi kontrolkami oraz możliwością kreowania własnych, poszerzony edytor kodu z system inteligentnych podpowiedzi, debugger. Ponadto program ma do zaoferowania pełną integrację z Microsoft SQL Server 2008 i 2008 R2. Aplikacja zaopatrzona jest też w opcję instalacji pakietu MSDN Library - zintegrowanej, również kontekstowej wersji offline pomocy dostępnej na stronach internetowych MSDN. Do instalacji programu potrzebne jest połączenie z Internetem - instalator pobiera odpowiednie komponenty online.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Visual Basic 2010 Express

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

PowerGUI 2.4.0.1659

PowerGUI jest pewnego rodzaju nakładką graficzną na PowerShella pomagającą posługiwanie się wierszem poleceń jak i kreowanie skryptów. Ponadto narzędzie umożliwia administrować systemem z poziomu konsoli graficznej z dodatkową zakładką, która możliwa podejrzenie kodu w języku PowerShell odpowiedzialnego za zrobienie zlecanego zadania. Jest świetnym programem do nauki PowerShella. Ponadto PowerGUI ma do zaoferowania też interfejs dla wtyczek rozszerzających możliwości konsoli graficznej o mechanizmy zarządzania dodatkowymi aplikacjami czy elementami systemu nieuwzględnionymi przez twórców samego PowerGUI są one kreowanych przez społeczność.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 144 Pobierz

WYSIWYG Web Builder 2.7.2

Darmowa edycja aplikacji do kreowania stron internetowych. Narzędzie funkcjonuje w trybie WYSIWYG :z ang. What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Uzyskasz. Program stworzono dla użytkownikach chcących kreować własne witryny internetowe bez wiedzy o języku HTML. W stosunku do innych programów które mogą pracować w tym trybie - FrontPage\'a, Dreamweaver\'a czy też darmowego Nvu - WYSIWYG Web Builder przede wszystkim emituje, a możność edycji kodu źródłowego HTML są mocno ograniczone. Samo robienie stron jest tak łatwe jak dokumentu w edytorze tekstów. Program posiada załączone szablony stron, a także wbudowanego klienta FTP dzięki czemu stworzoną stronę można łatwo opublikować.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 126 Pobierz

Launchy 2.5

Launchy jest bardzo przydatnym narzędziem pozwalającym na szybkie uruchamianie dokumentów, projektów, folderów, MP3, aplikacji, ulubionych za pomocą tylko kilku wciśnięć przycisków na klawiaturze. Program aktywujemy poprzez wciśnięcie kombinacji klawiszy Alt+Spacja. Następnie w oknie programu należy podać nazwę (lub jej część) aplikacji którą chcemy uruchomić. Dzięki obsłudze skórek, każdy może przystosować Launchy do wyglądu swojego pulpitu. Program jest całkowicie darmowy i można z niego korzystać w domu jak i w pracy. Na stronie producenta w dziale Tips & Tricks znajduje się lista rozszerzeń plików, które są polecane do indeksowania przez Launchy.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 113 Pobierz

Vista Manager 3.0.6

Vista Manager to doskonała aplikacja przeznaczona dla systemu Windows Vista, podaje informacje o zainstalowanym sprzęcie, uruchomionych procesach oraz umożliwia dostosowanie wyglądu systemu do gustu użytkownika. Vista Manager po wprowadzeniu w nim kilku zmian znacznie przyspiesza pracę naszego systemu.

Dodane 05.10.2009 | Pobrań: 152 Pobierz