Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Visual Basic 2010 Express

Wersja: 2010 Express
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 3,11 MB
Pobrań: 135
Dodany: 22.07.2010
Visual Basic
Opis: Visual Basic 2010 Express

W pełni darmowe narzędzie stworzone do kreowania bibliotek, klas, aplikacji konsolowych oraz okienkowych -Windows Forms oraz Windows Presentation Foundation, na platformie .NET Framework 4 w języku Visual Basic .NET. Jest to fragment bezpłatnego środowiska programistycznego Visual Studio 2010 Express. Aplikacja została wyposażona w edytor wizualny z wieloma wbudowanymi kontrolkami oraz możliwością kreowania własnych, poszerzony edytor kodu z system inteligentnych podpowiedzi, debugger. Ponadto program ma do zaoferowania pełną integrację z Microsoft SQL Server 2008 i 2008 R2. Aplikacja zaopatrzona jest też w opcję instalacji pakietu MSDN Library - zintegrowanej, również kontekstowej wersji offline pomocy dostępnej na stronach internetowych MSDN. Do instalacji programu potrzebne jest połączenie z Internetem - instalator pobiera odpowiednie komponenty online.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Visual Basic 2010 Express

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Air Explorer 1.9.0

Air Explorer to niezawodny eksplorator plików, który pokazuje w jednym miejscu dane z wielu chmur. Wspierane są takie usługi jak OneDrive, Google Drive, Box, Dropbox, Mega, Copy, Mediafire, Yandex, Baidu y WebDAV. Za pomocą tej aplikacji użytkownik oszczędzi zatem wiele czasu, który musiałby poświęcić na ręczne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi kontami. Air Explorer obsługuje się bardzo łatwo i intuicyjnie, w sposób przypominający do złudzenia klasyczny eksplorator plików.

Dodane 30.06.2016 | Pobrań: 21 Pobierz

Joomla! 3.4.6 PL

Joomla! jest darmowym oprogramowaniem do prostego tworzenia i obsługi stron internetowych. Joomla! jest zarówno dla początkujących webmasterów, jak i dla bardzo doświadczonych użytkowników. Wykorzystując ten program można błyskawicznie utworzyć własny serwis internetowy i zapewnić mu elegancki niepowtarzalny wygląd. Dodatkowo wyróżnia się również bezpieczeństwem (wbudowany system uwierzytelniania, uruchamianie w trybie SSL), zgodnością z PHP5, obsługą kompresji, łatwym kopiowaniem i przenoszeniem artykułów pomiędzy sekcjami oraz przyjazną obsługą banerów reklamowych i odczytywaniem wewnętrznych statystyk. Joomla! jest również projektem otwartego oprogramowania rozwijanym przez programistów wolontariuszy i ogromną społeczność.

Dodane 14.12.2015 | Pobrań: 59 Pobierz

Destkop iCalendar Lite 1.9.7.1

Destkop iCalendar Lite - niewielki program, który spełnia rolę kalendarza wyświetlanego na pulpicie systemu Windows. Dzięki swojej funkcjonalności dobrze sprawdza się ona także jako organizer osobisty, umożliwiając zarządzanie z poziomu pulpitu listą istotnych dla użytkownika wydarzeń oraz zadań do wykonania. Program jest przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny oraz wygodę w jego obsłudze. Destkop iCalendar Lite umożliwia definiowanie zdarzeń i zadań cyklicznych, które automatycznie powtarzane będą co jakiś czas. Każdemu z nich towarzyszyć może zadeklarowany przez użytkownika alarm w postaci powiadomienia pop-upem i/lub sygnałem dźwiękowym. Poprawnie dodane elementy wyświetlane są na kalendarzu i towarzyszących mu listach zdarzeń oraz TODO.

Dodane 06.12.2012 | Pobrań: 102 Pobierz

WinPIM 15,0 PL

WinPIM to bezpłatny organizer do zarządzania czasem, zapisywania ważnych zbliżających się wydarzeń, notowania istotnych informacji, dodawania kontaktów oraz odbierania i wysyłania poczty elektronicznej. W tej aplikacji odnajdziemy czytelny kalendarz, w którym możemy zapisywać istotne informacje lub zbliżające się wydarzenia. Korzystając z kalendarza możemy dostosować jego wygląd i używać go w cyklu miesięcznym, tygodniowym lub dziennym.

Dodane 06.08.2015 | Pobrań: 35 Pobierz