Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Visual Studio Team Foundation Server 2010

Wersja: 2010
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 1 643,91 MB
Pobrań: 104
Dodany: 21.07.2010
Visual Studio Team Foundation Server
Opis: Visual Studio Team Foundation Server 2010


Microsoft Visual Studio 2010 Team Foundation Server jest składnikiem platformy programistycznej Visual Studio 2010 Premium oraz Ultimate. Jest młodszym bratem funkcjonalnego Visual SourceSafe. Dzięki aplikacji możliwe jest prowadzenie biblioteki kodu, do której dostęp mają wszyscy członkowie zespołu. W czasie pracy prowadzona jest historia wersji. Ponadto możemy również tworzyć raporty i śledzić obiekty. Team Foundation Server zarządza też komunikacją pomiędzy deweloperami. Wersja testowa działa przez 90 dni.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Visual Studio Team Foundation Server 2010

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Norton PC Checkup 2.0.8.13

Jest darmowym programem diagnostycznym stworzonym przez koncern Symantec. Aplikacja służy do przenikliwego skanowanie systemu Windows pod kątem zabezpieczeń, wydajności oraz szkodliwego oprogramowania. Aplikacja udostępnia informacje o zainstalowanym na komputerze oprogramowaniu antywirusowym, zaporze sieciowej, aktualizacjach systemu, oraz ogólnej sprawności systemu, ilości aplikacji uruchamianych z systemem, plikach tymczasowych oraz niebezpiecznym oprogramowaniu i poziomie zabezpieczenia sieci bezprzewodowej, do której przynależy komputer. Norton PC Checkup został zaopatrzony w opcję , umożliwiającą zaplanowanie procesu skanowania systemu co jakiś, ustalony czas.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 110 Pobierz

Total Uninstall 6.17.2 PL

Total Uninstall to świetne narzędzie przeznaczone do pełnego usuwania aplikacji zainstalowanych w systemie Windows. Inne programy często nie kasują wszystkich plików i danych zaśmiecając system. W takim przypadku z pomocą przychodzi narzędzie Total Uninstall potrafiące skasować całkowicie zainstalowane aplikacje. Skuteczność działania Total Uninstall zawdzięcza dwóm trybom pracy. Pierwszy z nich polega na analizowaniu i tworzeniu logów zainstalowanych programów w celu dokładniejszego usunięcia ich z dysku komputera. Kolejny moduł odpowiada za monitorowanie zmian wprowadzanych w systemie podczas instalacji nowych aplikacji. Dzięki niemu odinstalowywanie programów jest najbardziej efektywne.

Dodane 18.11.2016 | Pobrań: 79 Pobierz

GeForce Experience 1.7.1.0 PL

GeForce Experience to darmowy program przeznaczony dla posiadaczy kart graficznych GeForce, umożliwiające łatwe i wygodne aktualizowanie sterowników GPU, automatyczne optymalizowanie ustawień gier dla posiadanego komputera oraz strumieniowanie gier z PC na konsolę NVIDIA SHIELD. Narzędzie podczas swojego działania informuje użytkownika o wydaniu nowych sterowników dla kart graficznych z rodziny GeForce, pozwalając również na ich sprawną aktualizację do najnowszej wersji za pośrednictwem zaledwie jednego kliknięcia myszką. Dostarcza ono informacji o numerze wersji posiadanych sterowników GPU oraz szczegółowych zmianach jakie oferowane są w najnowszym wydaniu.

Dodane 12.11.2013 | Pobrań: 62 Pobierz

Intel Solid State Drive Toolbox 3.0.5 PL

Intel Solid State Drive Toolbox - jest to partia narzędzi do zarządzania zainstalowanymi w komputerze dyskami SSD. Możliwości: - monitorowanie stanu nośnika, - wykrywania błędów, - bezpieczne kasowanie całej zawartości nośnika - zmiana ustawień systemowych w celu osiągnięcia jak największej wydajności. Program został także wykorzystany w dodatkowe funkcje. Poza standardową funkcjonalnością obejmującą dostarczanie szczegółowych informacji na temat urządzenia, a także monitorowanie parametrów jego pracy Intel Solid State Drive Toolbox oferuje dodatkowo zestaw bardzo użytecznych narzędzi. Wśród nich znalazły się takie, które umożliwiają przeprowadzenie częściowej oraz pełnej analizy dysku w poszukiwaniu błędów odczytu/zapisu i uszkodzonych sektorów, kasowanie całej jego zawartości, modyfikowanie konfiguracji systemu w celu jak najlepszej jego współpracy z urządzeniem oraz optymalizacje wydajności przy użyciu systemowej funkcji Trim.

Dodane 21.10.2012 | Pobrań: 73 Pobierz