Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Visual Studio Team Foundation Server 2010

Wersja: 2010
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 1 643,91 MB
Pobrań: 108
Dodany: 21.07.2010
Visual Studio Team Foundation Server
Opis: Visual Studio Team Foundation Server 2010


Microsoft Visual Studio 2010 Team Foundation Server jest składnikiem platformy programistycznej Visual Studio 2010 Premium oraz Ultimate. Jest młodszym bratem funkcjonalnego Visual SourceSafe. Dzięki aplikacji możliwe jest prowadzenie biblioteki kodu, do której dostęp mają wszyscy członkowie zespołu. W czasie pracy prowadzona jest historia wersji. Ponadto możemy również tworzyć raporty i śledzić obiekty. Team Foundation Server zarządza też komunikacją pomiędzy deweloperami. Wersja testowa działa przez 90 dni.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Visual Studio Team Foundation Server 2010

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

BlueJ 3.1.6

Środowisko programistyczne stworzone do kreowania programów w języku Java. Celem środowiska jest edukacja języka pobieżnie pojętych podstaw programowania obiektowego oraz tworzenie prostych programów. Dużą zaletą jest graficzna reprezentacja tworzonych klas, co umożliwia nam szybkie orientowanie się w strukturze programu. Przyjazny interfejs daje nam możliwość na dowolne działanie na klasach, niezależne tworzenie obiektów i operacje na ich metodach. Możliwości środowiska możemy poszerzać za pomocą wtyczek. BlueJ jest napisany w Javie, dzięki czemu jest dostępny na większości systemów operacyjnych.

Dodane 22.10.2015 | Pobrań: 113 Pobierz

iLiberty 1.3.0.113

iLiberty+ jest aplikacją stworzoną do odblokowywania telefonów firmy Apple - iPhone w wersji firmware 1.1.4 lub niższym. Narzędzie ma do zaoferowania następujące funkcje: aktywowanie i odblokowywanie karty SIM, ściąganie oraz instalowanie słabiej zabezpieczonego Bootloadera 3.9, uaktywnianie możliwości instalacji oprogramowania nie wspieranego przez producenta (Jailbreak) oraz reperowanie aplikacji odtwarzającej kanał YouTube. Dzięki iLiberty+ możemy ponadto zainstalować program Cydia, za pomocą którego możemy pobierać i zgrywanie aplikacje dla telefonu iPhone. Narzędzie pozwala także przywrócić telefon do stanu pierwotnego.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 161 Pobierz

Dropbox 3.12.4 PL

DropBox - świetny program do tworzenia kopii danych na zewnętrznych serwerach (darmowy limit do 2 GB). Narzędzie ułatwia proces archiwizacji danych znajdujących się na komputerze, ich późniejszej synchronizacji oraz udostępniania online znajomym. W przypadku tego ostatniego procesu wystarczy uaktywnić opcję Share, oraz podać adresy mailowe, na które wysyłane są linki do plików. Ważnym aspektem aplikacji DropBox jest prostota obsługi (wystarczy dodać folder do synchronizacji z serwerem), synchronizacja danych z wieloma systemami jednocześnie, dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej oraz bezpieczne wysyłanie plików poprzez protokół SSL i szyfrowanie AES-256.

Dodane 05.12.2015 | Pobrań: 117 Pobierz

HelpNDoc 4.1.0.219

HelpNDoc jest programem do tworzenia plików pomocy, dokumentów, podręczników oraz instrukcji obsługi. Aplikacja w obsłudze posiada interfejs użytkownika. Pod uwagę zasługuje również ogromna ilość dostępnych funkcji i narzędzi wspomagających tworzenie projektów i różnych plików pomocy. W programie znajdziemy niezbędne narzędzia do tworzenia zaawansowanych i profesjonalnych dokumentacji, podręczników czy nawet instrukcji obsługi. HelpNDoc tworzy pliki pomocy w formacie CHM, dokumenty PDF i DOC, książki oraz podręczniki w ePub lub Kindle, a także inne dokumentacje w formacie HTML.

Dodane 19.11.2013 | Pobrań: 67 Pobierz