Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13581]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10138]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Visual Web Developer 2008 Express Edition

Wersja: 2008 Express Edition
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003
Rozmiar: 2,95 MB
Pobrań: 121
Dodany: 20.05.2011
Visual Web Developer
Opis: Visual Web Developer 2008 Express Edition

W pełni darmowa aplikacja stworzona do kreowania aplikacji internetowych (ASP.NET) na platformie .NET Framework 2.0. Jest fragmentem darmowego środowiska programistycznego Visual Studio 2005 Express. Program wyposażono w wizualny edytor z wieloma wbudowanymi kontrolkami, rozbudowany edytor kodu i możliwością tworzenia własnych, system inteligentnych podpowiedzi, debugger, a także oferuje pełną integrację z Microsoft SQL Server 2005. Narzędzie wyposażono również w opcję instalacji pakietu MSDN Library - kompatybilnej, również kontekstowej wersji offline pomocy dostępnej na stronach internetowych MSDN. By zainstalować program musimy połączyć się z Internetem - instalator pobiera odpowiednie komponenty online.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Visual Web Developer 2008 Express Edition

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ALLConverter To iPhone 1.4

ALLConverter To iPhone jest aplikacją stworzoną do konwertowania plików wideo do formatów obsługiwanych przez urządzenia iPod i iPhone. Narzędzie zostało wyposażone w prekonfigurowane profile do iPhone oraz iPoda, umożliwiające wejście wybranych plików video i audio: DivX, Xvid, MKV, FLV z możliwością dodania do filmu napisów : TXT, SUB, SRT, SMI, MPL2. Konwersja przebiega bardzo szybko, ponadto w danym momencie możemy włączyć pauzę albo wyłączyć konwertowanie. Jeżeli mamy zainstalowany ALLPlayer możemy odpowiednio skonfigurować format napisów np. wielkość, kolor czcionki, rodzaj czcionki. Ustawienia te zostaną zaimportowane do ALLConvertera.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 123 Pobierz

Comodo EasyVPN 2.3.76.0

Jest bezpłatnym jeżeli chodzi o zastosowania prywatne i łatwym w użytkowaniu pod-produktem dla popularnego na całym świecie Hamachi. Aplikacja jest stworzona do kreowania oraz konfigurowanie sieci Virtual Private Network, dzięki którym możliwe jest komunikowanie się pomiędzy komputerami znajdującymi się za tzw. NAT-em. Program zaopatrzono w wbudowany komunikator tekstowy, a także szereg przydatnych opcji, umorzliwiających wymiany wszelakiego rodzaju plikami i ustanawiania połączenia zdalnego pulpitu. Wymiana danych pomiędzy użytkownikami programu odbywa się za pośrednictwem szyfrowanego kanału komunikacji.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 116 Pobierz

ZSNES 1.51

ZSNES jest japońskiej produkcji emulatorem konsoli gier video Super Famicom. Odznacza się on dużą kompatybilnością i wsparciem dla niemal wszystkich gier dostępnych na tą platformę. Program świetnie odzwierciedla grafikę i dźwięk emulowanych gier. ZSNES ma do zaoferowania następujące opcje: tworzenie zrzutów ekranu z uruchomionej gry, nagrywanie filmu z gry, który można w późniejszym czasie odtworzyć czy funkcję zapisu aktualnego stanu gry. Interesującą opcją jest możliwość grania w trybie multiplayer. Ponadto aplikacja oferuje funkcję pozwalającą na zaawansowane wygładzanie obrazu tj. antialiasing, Super Eagle i 2xSal.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 119 Pobierz

BestCrypt 8.25.2.3 PL

BestCrypt zaawansowane i proste w obsłudze narzędzie do zabezpieczania wszelakiego rodzaju poufnych danych zgromadzonych na komputerze. Pozwala ono przechowywać m.in. cenne dokumenty, informacje zastrzeżone czy dane osobowe w bezpiecznych, zaszyfrowanych lokalizacjach. Aplikacja posiada kontenery, specjalne zaszyfrowane foldery, w których użytkownik może gromadzić wszystkie poufne dane bez obawy o ich wyciek lub dostęp do nich osób niepowołanych. Korzystanie z nich jest bardzo proste, oferują one autoryzowanym osobom łatwy dostęp do plików, a także funkcjonować mogą zarówno na pojedynczych komputerach, jak również w obrębie sieci lokalnych.

Dodane 24.09.2013 | Pobrań: 68 Pobierz