Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Web Architect 10.2.0

Wersja: 10.2.0
Kategoria: Internet
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 24,04 MB
Pobrań: 70
Dodany: 25.11.2013
Web Architect
Opis: Web Architect 10.2.0
Web Architect to aplikacja dla ludzi zajmujących się tworzeniem stron WWW oraz aplikacji internetowych. Ma ono rozbudowaną funkcjonalność, pozostając jednocześnie bardzo proste w użyciu, nawet dla początkujących webmasterów.

Program daje możliwość tworzenia zarówno prostych stron internetowych, jak również pracy nad bardziej złożonymi projektami. Pozwala użytkownikowi na samodzielne pisanie kodu HTML, CSS i JS, jak również oferuje wiele kreatorów, które sprowadzają nawet takie operacje jak umieszczenie na witrynie grafiki, hiperłączy itp. do wskazania ich lokalizacji czy adresów URL bez znajomości nawet podstawowych tagów HTML.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Web Architect 10.2.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CodeTwo Outlook Export 1.2.6

CodeTwo Outlook Export to darmowy program służący do eksportu danych z programu Microsoft Outlook do plików tekstowych CSV. Program umożliwia eksport dużo większej liczby danych niż wbudowany mechanizm eksportu Outlook\'a, pozwala na eksport pól nie- standardowych, jest szybszy i łatwiejszy w użyciu. Dane mogą być eksportowane z folderów wszystkich typów: Poczta, Kalendarz, Kontakty, Zadania, Dziennik, Notatki. CodeTwo Outlook Export kompatybilny jest z klientem pocztowym Outlook w wersji 98/2000/2002/2003/2007/2010.

Dodane 05.06.2011 | Pobrań: 114 Pobierz

FTP Rush 2.1.5 PL

To wyprodukowany przez chińskich inżynierów program FTP umożliwiający na przesyłanie danych pomiędzy komputerem a serwerem, serwerem a komputerem i dwoma serwerami. Pośród ważnych opcji do tych najważniejszych zaliczymy obsługę kart znaną nam z przeglądarek internetowych, możliwość synchronizacji zawartości folderów, opcję ograniczania transferu wychodzącego i przychodzącego czy też funkcję pisania własnych skryptów umożliwiających na zautomatyzowane działanie często wykonywanych czynności. Dużym Plusem FTPRush jest obsługa takich protokołów jak FTP, Secure FTP (FTPS), SSH FTP (SFTP) i TFTP (Trivial File Transfer Protocol).

Dodane 07.07.2011 | Pobrań: 119 Pobierz

Comodo Dragon Internet Browser 29.0 PL

Jest przeglądarką internetową stworzoną na kanwie Google Chrome. To co ją cechuje to z pewnością duża szybkością oraz stabilnością. Producenci poprawili również bezpieczeństwo oraz ochronę prywatności użytkownika. Comodo Dragon Internet Browser tak samo jak przeglądarka stworzona przez Google\\\'a bazuje na silniku WebKit. Aplikacja ma do zaoferowania możliwość przeglądania stron w dynamicznych kartach a kiedy jedna z nich się nam zawiesi nie prowadzi to do wyłączenia pozostałych. Tryb incognito umożliwia zachowanie danych informacje o odwiedzanych przez nas stronach internetowych. Ponadto firma Comodo uatrakcyjniła przeglądarkę o technologię sprawdzania poprawności domen, identyfikacji certyfikatów SSL różnych typów i zabezpieczania przed kradzieżą poufnych danych.

Dodane 27.09.2013 | Pobrań: 236 Pobierz

Comodo IceDragon 26.0.0.2 PL

Comodo IceDragon - przeglądarka internetowa zrobiona na bazie Firefoksa, w której zawarto autorskie rozwiązania wpływające na wzrost bezpieczeństwa użytkownika podczas przeglądania stron WWW. Aplikacja nie wiele różni się od swojego protoplasty, jednak zaimplementowane w nim funkcje pozwalają ochronić komputer i przechowywane w nim dane przed różnego rodzaju szkodliwymi komponentami, na jakie natknąć się można w trakcie codziennego surfowania w Sieci. Comodo IceDragon oferuje zestaw podstawowych funkcji, które umożliwiają wygodne przeglądanie stron internetowych.

Dodane 20.12.2013 | Pobrań: 121 Pobierz