Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

WinRAR 5.31 PL

Wersja: 5.31
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 1,7 MB
Pobrań: 2940
Dodany: 08.02.2016
WinRAR
Opis: WinRAR 5.31 PL
Najnowsza wersja archiwizatora WinRAR, popularnego programu do kompresji plików uznawanego za jedną z najlepszych aplikacji tego typu. Program WinRAR obsługuje własny format RAR oraz najbardziej popularny ZIP, a także nie w pełni (tzn. jedynie rozpakowuje) CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z oraz 7-Zip, konwertuje do formatu TGZ, umożliwia tworzenie samorozpakowujących się archiwów, dzielenie archiwów na odrębne woluminy, szyfrowanie i zabezpieczanie hasłem. Wyspecjalizowane i oryginalne algorytmy kompresowania plików tekstowych, graficznych i muzycznych są jedną z najbardziej podkreślanych cech WinRARa.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinRAR 5.31 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

TCP Optimizer 4.0.4

TCP Optimizer jest niezawodnym program przeznaczonym do optymalizowania parametrów połączenia sieciowego. Jego głównym zadaniem jest wprowadzanie modyfikacji do rejestru systemowego i plikach konfiguracyjnych, czego skutkiem jest przyspieszenie Internetu. Aplikacja jest przenośna, przez co nie pozostawia żadnych śladów w systemie. Obsługa programu jest niezmiernie prosta, bowiem wystarczy podać prędkość połączenia internetowego, a następnie wybrać tryb działania i zatwierdzić. W razie potrzeby użytkownik ma możliwość zapisania kopii zapasowej bieżących ustawień. Zaawansowani użytkownicy mogą ręcznie edytować wiele parametrów jak TTL, cache, obsługę błędów czy priorytety.

Dodane 15.03.2016 | Pobrań: 46 Pobierz

Tonido 4.77.0.25919 PL

Tonido to bezpłatna aplikacja przeznaczona do synchronizowania i udostępniania danych na komputerze. Tonido stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy zamierzają zsynchronizować swoje pliki i udostępnić je wszystkim urządzeniom podłączonym do sieci (Blackberry, Windows Phone 7, Android, iPhone czy telefony komórkowe). W celu rozpoczęcia pracy z programem, należy go zainstalować na komputerze i utworzyć bezpłatne konto. Następnie wszystkie polecenia i operacje wykonujemy z poziomu przeglądarki internetowej, na której znajdziemy całkiem wygodny i przejrzysty interfejs użytkownika, zawierający mnóstwo przydatnych narzędzi do przeglądania i zarządzania danymi oraz synchronizowania ich w sieci internetowej lub dla wyżej wspomnianych urządzeń mobilnych. Nie zabrakło w nim też dodatkowych funkcji do przesyłania i odtwarzania plików multimedialnych (muzyki i filmów) oraz oglądania dowolnej kolekcji ze zdjęć udostępnionych przez użytkownika.

Dodane 10.02.2014 | Pobrań: 120 Pobierz

Disk Sorter 9.2.18

Disk Sorter to darmowe narzędzie do porządkowania danych na komputerze. Dzięki tej aplikacji możemy uporządkować wszystkie pliki i foldery znajdujące się na zamontowanym dysku twardym lub innym nośniku podłączonym za pośrednictwem portu USB.

Dodane 14.12.2016 | Pobrań: 62 Pobierz

Camtasia Studio 7.1.0

Camtasia Studio to stosunkowo niedrogie i jednocześnie bardzo rozbudowane narzędzie do tworzenia wszelkiego rodzaju prezentacji i demonstracji szkoleniowych. Program umożliwia przechwytywanie zawartości tego co dzieje się na pulpicie komputera (lub jego części) wraz z głosem lektora do pliku video. Przechwycony materiał możemy następnie dowolnie edytować, wzbogacać podpowiedzi w tzw. dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Tak przygotowany materiał może być z łatwością opublikowany w wielu formatach: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF, a także w postaci pliku wykonywalnego (EXE). Dużym atutem programu, pomimo anglojęzycznego interfejsu, jest jego bardzo prosta obsługa.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 201 Pobierz