Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

WinToUSB 3.4

Wersja: 3.4
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 5.1 MB
Pobrań: 70
Dodany: 20.12.2016
WinToUSB
Opis: WinToUSB 3.4
WinToUSB jest banalnym w obsłudze programem wykorzystywanym do instalacji systemu operacyjnego z pendrive lub dysku zewnętrznego. Aplikacja okaże się niezastąpiony wszędzie tam, gdzie komputer nie dysponuje tradycyjnym napędem CD/DVD.

Jedyne co musimy zrobić to podłączyć pamięć przenośną do komputera, po czym w BIOS lub UEFI ustawimy, by system operacyjny bootował się z klucza. Obsługa oparta jest na przejrzystym kreatorze, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinToUSB 3.4

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CA ARCserve Backup r15

CA ARCserve Backup jest aplikacją za pomocą której dokonamy archiwizacji danych. Program łączy w sobie mechanizmy kreowania kopii zapasowych na dyskach oraz taśmach z rozbudowanymi, zintegrowanymi narzędziami antywirusowymi i szyfrującymi. Program jest kompatybilny z systemami z rodu Windows, Linux i NetWare, oraz z popularnym oprogramowaniem Microsoft SQL Server, Exchange Server, SharePoint, Oracle, Lotus Domino, SAP R/3, Sybase i wieloma innymi.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 137 Pobierz

Driver Reviver 4.0.1.74

Driver Reviver - super program do zarządzania sterownikami w systemie Windows. Opcje pozwalają użytkownikowi szybko i wyszukiwać przestarzałe sterowniki, aktualizować je, tworzyć kopie zapasowe oraz przywracać je w razie potrzeby. Narzędzie to posiada przejrzysty interfejs graficzny, który jest prosty w obsłudze i nie powinien przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Wystarczy zainicjować proces skanowania i analizy zawartości systemu w poszukiwaniu sterowników sprzętowych.

Dodane 27.02.2014 | Pobrań: 135 Pobierz

Express Project 1.12

Express Project to bardzo ciekawy program, przeznaczony do zarządzania i planowania zadań przy użyciu mechanizmu automatycznego stopniowania i nadawania priorytetów. Bez względu na to, czy budujemy dom czy projektujemy oprogramowanie, Express Project przyczyni się do uelastycznienia pracy i zwiększenia efektywności. Każde zadanie może zostać powiązane z innymi, tworząc swoisty system zależności, który można śledzić w postaci graficznego diagramu Gnatta. W zależności od projektu istnieje możliwość zmiany widoku aplikacji z horyzontalnego na wertykalny i odwrotnie. Widok wertykalny zalecany jest do długotrwałych projektów o niewielkiej liczbie poszczególnych zadań, zaś horyzontalny do tych bardziej rozbudowanych.

Dodane 24.02.2016 | Pobrań: 44 Pobierz

FontExpert 2014 12.0 Release 2

FontExpert to świetne narzędzie do zarządzania czcionkami w systemie Windows, które pozwala na podgląd zainstalowanych i aktywnych fontów, wyszukiwanie duplikatów oraz wyświetlanie szczegółowych ich właściwości. Narzędzie daje użytkownikowi możliwość podglądu wszystkich zainstalowanych na komputerze czcionek, jak również tych, które nie zostały jeszcze zainstalowane i znajdują się np. na dysku lokalnym komputerze, płycie CD/DVD, nośnikach wymiennych lub sieciowych. FontExpert obsługuje czcionki typu OpenType, TrueType i Adobe PostScript, pozwalając na ich podgląd w trybie przykładowego akapitu tekstu lub szczegółową mapę znaków. Możliwy jest wybór żądanego rozmiaru fontu, stylu oraz koloru. FontExpert oferuje dodatkowo funkcje tagowania czcionek, katalogowania, oceniania czy też wygodnego wyszukiwania.

Dodane 08.12.2013 | Pobrań: 75 Pobierz