Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13450]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9930]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6188]

WinToUSB 3.4

Wersja: 3.4
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 5.1 MB
Pobrań: 55
Dodany: 20.12.2016
WinToUSB
Opis: WinToUSB 3.4
WinToUSB jest banalnym w obsłudze programem wykorzystywanym do instalacji systemu operacyjnego z pendrive lub dysku zewnętrznego. Aplikacja okaże się niezastąpiony wszędzie tam, gdzie komputer nie dysponuje tradycyjnym napędem CD/DVD.

Jedyne co musimy zrobić to podłączyć pamięć przenośną do komputera, po czym w BIOS lub UEFI ustawimy, by system operacyjny bootował się z klucza. Obsługa oparta jest na przejrzystym kreatorze, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinToUSB 3.4

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ferro Backup System 4.3.4 PL

Ferro Backup System jet programem sieciowym dotworzenia backupu i archiwizacji danych , która działa w oparciu o architekturę klient/serwer. Narzędzie to pozwala na łatwe i automatyczne wykonywanie kopii bezpieczeństwa dla wielu komputerów równocześnie. Ze względu na zastosowanie archiwizacji różnicowej i kompresji po stronie stacji roboczej umożliwia w krótkim czasie zarchiwizowanie danych ze wszystkich komputerów w sieci lokalnej. Aplikacja funkcjonuje w oparciu o interfejs webowy, do którego dostęp można uzyskać za pomocą przeglądarki internetowej.

Dodane 15.01.2014 | Pobrań: 57 Pobierz

UltraVNC 1.1.8.4

UltraVNC jeden z najpopularniejszych, w pełni darmowy program do zdalnej pracy na innym komputerze podłączonym do sieci lokalnej albo Internetu. Aplikacja umożliwia wyświetlać obraz ekranu oraz używać myszki i klawiatury drugiego komputera, tak jakbyśmy przed nim właśnie siedzieli, pomimo że znajdować się on może w odległej części naszej planety – musimy być tylko podpięci do Internetu. UltraVNC idealnie odnajduje się w zastosowaniach domowych, alei w firmach, oferujących swoim klientom wsparcie i pomoc techniczną. Dużym plusem aplikacji jest opcja SingleClick która czyni, iż na komputerze, z którym chcemy nawiązać połączenie nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania, ani też specjalnie go konfigurować.

Dodane 11.03.2013 | Pobrań: 120 Pobierz

Air Explorer 1.9.0

Air Explorer to niezawodny eksplorator plików, który pokazuje w jednym miejscu dane z wielu chmur. Wspierane są takie usługi jak OneDrive, Google Drive, Box, Dropbox, Mega, Copy, Mediafire, Yandex, Baidu y WebDAV. Za pomocą tej aplikacji użytkownik oszczędzi zatem wiele czasu, który musiałby poświęcić na ręczne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi kontami. Air Explorer obsługuje się bardzo łatwo i intuicyjnie, w sposób przypominający do złudzenia klasyczny eksplorator plików.

Dodane 30.06.2016 | Pobrań: 23 Pobierz

dBvuworx 2.0

Bezpłatna przeglądarka plików DWH i DWD utworzonych za pośrednictwem programu bazodanowego dBworx. Umożliwia przeglądanie rekordów, ich sortowanie, wyszukiwanie, filtrowanie, a także drukowanie (w formie dokumentów lub naklejek adresowych). Przeglądarka nie umożliwia zmiany lub usunięcia rekordów oraz ich import lub eksport.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 216 Pobierz