Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

WinToUSB 3.4

Wersja: 3.4
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 5.1 MB
Pobrań: 66
Dodany: 20.12.2016
WinToUSB
Opis: WinToUSB 3.4
WinToUSB jest banalnym w obsłudze programem wykorzystywanym do instalacji systemu operacyjnego z pendrive lub dysku zewnętrznego. Aplikacja okaże się niezastąpiony wszędzie tam, gdzie komputer nie dysponuje tradycyjnym napędem CD/DVD.

Jedyne co musimy zrobić to podłączyć pamięć przenośną do komputera, po czym w BIOS lub UEFI ustawimy, by system operacyjny bootował się z klucza. Obsługa oparta jest na przejrzystym kreatorze, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinToUSB 3.4

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Magiczne Bloczki 1.2.1 PL

Aplikacja skierowana jest do użytkowników którzy zajmują się układaniem oraz analizowaniem algorytmów za pomocą bloków zawierających odpowiednie polecenia. Projektowanie schematu dzieje się na zasadzie wklejania na obszar roboczy elementów metodą wizualną oraz łączenia ich w logiczną całość. Standardowymi elementami, które winien posiadać każdy projekt są bloki rozpoczynające i kończące algorytm (Start i Koniec). Magiczne Bloczki umożliwiają połączenia między blokami, definiowanie zmiennych (dim nazwa_tablicy[rozmiar,rozmiar,rozmiar]), obsługuje bloki przetwarzania danych (a=2+2*2), bloki warunkowe (a < 10) oraz bloki wejścia (read zmienna) i wyjścia (write zmienna). Narzędzie można określić mianem następcy ALGO.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 631 Pobierz

Go-OO 3.2.1-11 PL

Go-OO to jeden z najlepszych pakietów biurowych działających w oparciu o OpenOffice.org. Na taką opinię zasłużył sobie dzięki programistom, którzy zadbali o to by aplikacje wchodzące w skład pakietu działały i uruchamiały się maksymalnie szybko przy jak najmniejszym wykorzystywaniu zasobów systemowych. Go-OO poza optymalizacją działania oferuje także większą interoperacyjność dzięki wbudowanej funkcji importu plików OpenXML (format Microsoft Works) oraz najlepszą obsługę Excel VBA i grafik WordPerfect. W skład pakietu wchodzą niezależne aplikacje: procesor tekstu Writer, arkusz kalkulacyjny Calc, moduł bazodanowy Base, program graficzny Draw, a także program do tworzenia prezentacji Impress. Warto też zwrócić uwagę na takie moduły jak: edytor HTML czy też moduł do tworzenia wzorów matematycznych Formuła. Umożliwia m. in.: eksport do PDF, zawiera również ulepszone filtry formatów MS Office jak również wsparcie dla dokumentów MS Office 2003 (XML).

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 139 Pobierz

Autorun Organizer 1.40

Autorun Organizer jest bezpłatnym programem do zarządzania sekcją „autorun” w systemie operacyjnym. Dzięki niemu możemy monitorować i zarządzać wszystkimi aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem Windows. Autorun Organizer moze zostać wykorzystywany jako oprogramowanie do wyszukiwania szkodliwych aplikacji, które bez zgody użytkownika zostały zainstalowane na dysku twardym i wpływają negatywnie na pracę komputera. Autorun Organizer przyśpiesza uruchamianie komputera, poprzez wyłączenie zbędnych aplikacji i procesów.

Dodane 19.01.2015 | Pobrań: 65 Pobierz

PC WorkBreak 1.16 PL

PC WorkBreak to aplikacja, która ma za zadanie przypomnieć użytkownikowi o konieczności zrobienia sobie przerwy w pracy. Pochłonięci obowiązkami niejednokrotnie zapominamy o tym ważnym elemencie pracy, który pozwala na regenerację sił. W odpowiednich momentach wyświetlany jest wówczas stosowny komunikat, który może być okraszony motywującą wiadomością lub plikiem graficznym w formacie GIF, JPEG, BMP, WMF, PNG, ICO.

Dodane 08.08.2015 | Pobrań: 52 Pobierz