Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Winamp 5.61 Build 3133 PL

Wersja: 5.61 Build 3133
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 11,92 MB
Pobrań: 740
Dodany: 21.05.2011
Winamp
Opis: Winamp 5.61 Build 3133 PL
Winamp uznawany jest przez miliony użytkowników jako najlepszy odtwarzacz plików multimedialnych. Najnowsza wersja 5 łączy wszystkie zalety wersji 2 i 3 (2+3=5). W piątce zmieniono prawie całkowicie interfejs, który jest teraz bardziej intuicyjny. Wygląd aplikacji możemy także urozmaicić poprzez pobranie ze strony producenta skinów oraz innych dodatków. Program daje możliwość odtwarzania praktycznie wszystkich formatów audio oraz video, uruchamia także playlisty. Posiada wiele opcji konfiguracyjnych m.in. umożliwia wprowadzenie ikony programu do systemowego traya, co zwalnia miejsce na pasku zadań. Wersja Full jest rozbudowana o funkcje nagrywania multimediów na nośniki optyczne (2x) oraz rippowanie płyt CD (6x).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Winamp 5.61 Build 3133 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RealPlayer 8 Basic

Real Player jest unikatem za pomocą którego możemy odtwarzać dźwięk i obrazu który jest emitowany w rzeczywistym czasie. Program bazuje na popularnych formatach RealAudio i RealVideo które osiągnęły status najpopularniejszych możliwości transmitowania programów telewizyjnych i radiowych w Internecie. Mało tego RealPlayer to również dobre narzędzie do odtwarzania plików multimedialnych zapisanych w następujących formatach: MP3, MIDI, WAV, SWF, ASF. Podczas instalowania aplikacja zaprzyjaźnia się z zainstalowanymi w systemie operacyjnym przeglądarkami oraz ustala optymalne ustawienia odtwarzania dostosowane do możliwości łącza, jakim dysponuje użytkownik.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 130 Pobierz

Aptana Studio 3.0.1

Aptana Studio Community Edition jest interesującym bezpłatnym narzędziem dla komercyjnych pakietów skierowanym przede wszystkim do deweloperów... ale nie tylko. Aptana to środowisko IDE dające możliwość kreowania stron internetowych -HTML, CSS, XML, w których duży nacisk położony jest na technologię AJAX/Java Script. Aplikacja stworzona została w Javie co sprawiło że jest bardzo elastyczna i można ją odpalać na różnych platformach systemowych (Windows, Linux). Podano została wyposażona w funkcje: podświetlanie składni, weryfikacja błędów, auto uzupełnianie kodu. Do aplikacji dołączone zostały popularne biblioteki AJAX m. in. AFLAX, Dojo, MochiKit, Prototype, Rico czy Yahoo UI.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 124 Pobierz

Adobe Flash CS5.5 Professional

Poszukujesz rozbudowanego programu do kreowania nowoczesnych i atrakcyjnych wizualnie serwisów WWW? Idealnie trafiłeś, Flash CS5.5 Professional w pełni sprosta twym wymaganiom. Aplikacja daje możliwość zgodnej współpracy z bazami danych, która nie ma sobie równych w integracji animacji z serwisami WWW. Flash CS5 Professional idealnie współpracuje z inymi aplikacjami takimi jak: Fireworks, Freehand, Sitespring , ColdFusion i Dreamweaver. Ważne! 1. Wersja trial dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej. 2. Ściąganie programu odbywa się poprzez wbudowane na stronie Adobe menedżera pobierania.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 196 Pobierz

Liquid 7.2

Avid Liquid to rozszerzona aplikacja do edytowania filmów video w formacie SD i HD. Program ma do zaoferowania ponad 1000 efektów, tworzenie przestrzennego dźwięku oraz podrzędną korekcję kolorów . Avid Liquid ma do zaoferowania również edycję z dokładnością co do jednej klatki formatów 720p oraz 1080i HDV. Przechwycony materiał filmowy może być przetwarzany do formatu IBP MPEG bezpośrednio, wszystko to po to w celu stworzenia menu czy późniejszego dodania napisów. Dużym plusem jest również obsługa dźwięku przestrzennego Dolby Digital 5.1 oraz efektów dźwiękowych VST. Minimalne wymagania systemowe - Karta dźwiękowa, - System operacyjny Windows XP Home Edition lub Professiona z zainstalowanym DirectX 9 - Karta graficzna AGP 4X z 64MB pamięci i sprzętową obsługą DirectX 9 - Procesor Intel Pentium 4 1.8GHz lub AMD AthlonTM XP 1800+ - 512 MB pamięci RAM - Kontroler IEEE1394 zgodny z OHCI, Ważne! 1. Wersja trial wymaga rejestracji na stronach producenta w celu uzyskania klucza rejestracyjnego.

Dodane 07.07.2010 | Pobrań: 131 Pobierz