Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Winamp 5.61 Build 3133 PL

Wersja: 5.61 Build 3133
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 11,92 MB
Pobrań: 746
Dodany: 21.05.2011
Winamp
Opis: Winamp 5.61 Build 3133 PL
Winamp uznawany jest przez miliony użytkowników jako najlepszy odtwarzacz plików multimedialnych. Najnowsza wersja 5 łączy wszystkie zalety wersji 2 i 3 (2+3=5). W piątce zmieniono prawie całkowicie interfejs, który jest teraz bardziej intuicyjny. Wygląd aplikacji możemy także urozmaicić poprzez pobranie ze strony producenta skinów oraz innych dodatków. Program daje możliwość odtwarzania praktycznie wszystkich formatów audio oraz video, uruchamia także playlisty. Posiada wiele opcji konfiguracyjnych m.in. umożliwia wprowadzenie ikony programu do systemowego traya, co zwalnia miejsce na pasku zadań. Wersja Full jest rozbudowana o funkcje nagrywania multimediów na nośniki optyczne (2x) oraz rippowanie płyt CD (6x).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Winamp 5.61 Build 3133 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Frigate Professional 3.36 PL

Frigate to w pełni funkcjonalny, zaawansowany menadżer plików oferujący sporą ilość ciekawych opcji. Poza standardowymi funkcjami takimi jak obsługa sieci lokalnej, wbudowany klient FTP (obsługujący protokoły SFTP i FTPS), czy różne wariacje kompresji i szyfrowania danych (zip, arj, rar, jar, ace, ha, lha, zoo, limit and hyper) Frigate oferuje dodatkowo narzędzie do masowej zmiany nazw plików czy kilka wbudowanych edytorów (tekstowy, do zmiany tagów MP3, plików DBF, HTML i Hex). Frigate Professional posiada również opcje synchronizowania folderów, narzędzie do sporządzania statystyk dotyczących przestrzeni zajmowanych na dysku twardym przez konkretne lokalizacje, menadżer autostartu, funkcje porównywania zawartości plików, opcję szybkiego podglądu dokumentów z pakietu Microsoft Office i znacznie więcej. Warto również zwrócić uwagę na tzw. belka \"Quick launch\", do której można przypisać skróty do najczęściej używanych aplikacji i plików.

Dodane 26.04.2010 | Pobrań: 144 Pobierz

BlazeDVD 6.2.0

BlazeDVD 6 Standard to całkowicie darmowy program do odtwarzania płyt DVD, aplikacja umożliwia nam oglądanie filmów zapisanych na następujących nośnikach: DVD, HD-DVD, VCD i SVCD oraz plikach zaszyfrowanych w formatach: formatach MPG, VOB, AC3, ASF, M1V, M2V, MOV, QT, AVI, WMV, DAT, VRO, WAV, MID, WM, WMA, MP2, MP3, RMI, RM, RMVB, MOV, QT, SWF, OGM i innych. Mało tego aplikacja ma do zaoferowania wsparcie dla filmów zakodowanych w wysokiej rozdzielczości HD 1080i/1080p, zapisywania i odtwarzania nagrań audio mono oraz stereo jaki rozpoznaje i czyta napisy. Za pomocą BlazeDVD 6 możemy również tworzyć zrzuty ekranowe odtwarzanego filmu co jest rzadko spotykane wśród takich programów, oraz zapisać wybrany fragment materiału do formatu MPEG2 lub MP3 na dysku twardym.

Dodane 19.02.2014 | Pobrań: 197 Pobierz

Mac Blu-ray Player 2.5.0

Jeden z pierwszych playerów Blu-ray dla systemu Mac OS, dostępny od jakiegoś czasu również dla platformy Windows. Oprócz tego, że obsługuje nośniki Blu-ray program umożliwia również odtwarzanie filmów z płyt DVD, Video-CD, różnego rodzaju plików wideo oraz obrazów ISO, a także muzyki i zdjęć. Mac Blu-ray Player obsługuje pliki multimedialne w formatach MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA, AAC, AC3 i wielu innych. Wygląd odtwarzacza dostosowywany może być do indywidualnych preferencji dzięki obsłudze motywów graficznych.

Dodane 19.08.2012 | Pobrań: 116 Pobierz

foobar2000 1.3.12

Foobar został stworzony przez Petera Pawlowskiego tego samego pana co przyczynił się do powstania Winampa. Aplikacja wśród użytkowników odtwarzaczy dźwięku cieszy się nieskazitelną opinią. Wszystko to za sprawą ulepszania dźwięku który jest odtwarzany przez program, dzieje się tak przez zastosowane w nim wewnętrzne przetwarzanie danych realizowane na 64 bitach z konwersją na sygnał 16/24 bitowy wyjściowy z ditherem. Daje to nam w efekcie lepsze wrażenia słuchowe przy słuchaniu naszych ulubionych piosenek. Aplikacja obsługuje następujące formaty: SND, CDDA, MPEG-4 AAC, FLAC, Monkey\\\'s Audio, WavPack, Speex, Mod, SPC , MP3, MP2, Musepack, Ogg Vorbis, WAV, AIFF, VOC, AU. Nie zrażajcie się skorym interfejsem, twórca zdecydowanie postawił na jakość działania a nie na piękno zewnętrzne.

Dodane 16.09.2016 | Pobrań: 204 Pobierz