Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13363]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9837]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6904]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6150]

Winamp 5.61 Build 3133 PL

Wersja: 5.61 Build 3133
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 11,92 MB
Pobrań: 713
Dodany: 21.05.2011
Winamp
Opis: Winamp 5.61 Build 3133 PL
Winamp uznawany jest przez miliony użytkowników jako najlepszy odtwarzacz plików multimedialnych. Najnowsza wersja 5 łączy wszystkie zalety wersji 2 i 3 (2+3=5). W piątce zmieniono prawie całkowicie interfejs, który jest teraz bardziej intuicyjny. Wygląd aplikacji możemy także urozmaicić poprzez pobranie ze strony producenta skinów oraz innych dodatków. Program daje możliwość odtwarzania praktycznie wszystkich formatów audio oraz video, uruchamia także playlisty. Posiada wiele opcji konfiguracyjnych m.in. umożliwia wprowadzenie ikony programu do systemowego traya, co zwalnia miejsce na pasku zadań. Wersja Full jest rozbudowana o funkcje nagrywania multimediów na nośniki optyczne (2x) oraz rippowanie płyt CD (6x).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Winamp 5.61 Build 3133 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DivFix++ 0.34

DivFix++ jest leciutkim, multiplatformowym programem który możemy wykorzystać do reperowania i podglądania uszkodzonych oraz nie ściągniętych do końca plików AVI i DivX jak i MKV. Aplikacja daje sobie również radę w ściąganiu plików z serwerów ftp, web, sieci torrent, ed2k (emule), gnutella itp.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 159 Pobierz

PhotoToFilm 3.3.1.83

PhotoToFilm to świetne narzędzie do konwersji zdjęć w formacie JPG lub Bitmap do filmu AVI. Stworzenie własnej video z wybranych zdjęć składa się z kilku prostych czynności. Trzeba wskazać zdjęcia, które mają znaleźć się na filmie, potem ustalić ich kolejność. Można ustawić szybkość oraz rodzaj przejść pomiędzy fotkami. Nie obejdzie się również bez ścieżki dźwiękowej, wystarczy wybrać dowolny plik mp3 z dysku. Istotną kwestią przy tworzeniu filmu jest wybranie kodeka, który będzie odpowiedzialny za kompresję. Do wyboru są kodeki zainstalowane na komputerze użytkownika. Na koniec należy wybrać rozdzielczość filmu oraz miejsce zapisu. Gotowy film, który powstał ze zdjęć i podłożonej muzyki doskonale nadaje się do publikacji.

Dodane 22.12.2015 | Pobrań: 41 Pobierz

DVDFab HD Decrypter 7.0.8.0 PL

DVDFab HD Decrypter jest bezpłatną alternatywą profesjonalnego programu DVDFab Platinum za pomocą którego skopujemy, skonwertujemy oraz nagramy płytę DVD. Aplikacja ma zmniejszone możliwości w zestawieniu z komercyjnym odpowiednikiem który umożliwia tylko kopiowanie zawartości płyt DVD na dysk komputera. DVDFab HD Decrypter ponadto daje możliwość eliminowania zabezpieczeń CSS, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 i AACS które są odtwarzane przez dyski HD-DVD i Blu-Ray. To co czyni program inny od konkurencyjnych to z pewnością szybkość kopiowania danych, która zajmuje średnio od 10-20 minut.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 111 Pobierz

Aria Maestosa 1.4.7

Aria Maestosa - świetny program przeznaczony do odtwarzania i edytowania plików MIDI. Aplikacja jest darmowa. Przyda się szczególnie muzykom, którzy tworzą partytury, a także osobom uczącym się gry na wybranym instrumencie. Program oferuje kilka możliwości podglądu - nutowy, tabulaturę gitarową czy uproszczony. Użytkownik może dodawać dźwięki, edytować ich długość, a także natężenie. Możemy wybierać z palety MIDI kilkadziesiąt instrumentów, zmieniać tempo i takt utworu. Kolejne funkcje to powiększenie, a także dodawanie opisu i notatek. Aria Maestosa cechuje się prostym, minimalistycznym interfejsem, który pozwala na szybkie zorientowanie się w możliwościach programu. Za pomocą panelu preferencji możemy między innymi ustawić domyślny podgląd utworu.

Dodane 02.02.2013 | Pobrań: 96 Pobierz