Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13492]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9994]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6989]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6212]

Windows Automated Installation Kit 7600.16385 PL

Wersja: 7600.16385
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:
Pobrań: 139
Dodany: 23.07.2010
Windows Automated Installation Kit
Opis: Windows Automated Installation Kit 7600.16385 PL


Jest obraz płyty DVD która zawiera paletę narzędzi pomocnych szczególnie administratorom dużych firm, niezwykle przydatny w czasie wykorzystywania profesjonalnych metod wdrażania systemów Windows Vista i Windows 7 oraz Windows Server 2008 i Windows Server 2008 R2. Pakiet został zaopatrzony w narzędzia pozwalający na kreowanie oraz zarządzania obrazami instalacyjnymi WIM jak i narzędzia umożliwiające planowania instalacji nienadzorowanej oraz obraz środowiska WinPE wraz z aplikacjami pozwalającymi na jego modyfikację czy wreszcie utworzenie bootowalnego obrazu ISO. W zestawie znajduje się także narzędzie Volume Activation Management Tool, które daje możliwość centralnego zarządzania aktywacjami za pomocą kluczy wielokrotnej aktywacji (MAK).

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Windows Automated Installation Kit 7600.16385 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

3DMark 1.5.915

3DMark to sztandarowa aplikacja firmy Futuremark używana do testów wydajnościowych zestawów komputerowych głównie w zakresie wyświetlania grafiki trójwymiarowej, przeznaczona tak do zastosowania domowego, jak i w przemyśle. Najnowsza wersja pozwala na przeprowadzenie w sumie czterech testów przygotowanych specjalnie z myślą o systemie Windows Vista i najnowszym DirectX 10. Dwóch sprawdzających wydajność karty graficznej, kolejnych dwóch natomiast możliwości procesora. Minimalne wymagania to karta graficzna z 256 MB pamięci na pokładzie, 1 GB RAM, 2 GB wolnego miejsca oraz dwurdzeniowy procesor obsługujący instrukcje SSE2. Dopuszczalne są jednak również procesory jednordzeniowe z podobną wydajnością do Intel Pentium D 3.2GHz.

Dodane 06.06.2015 | Pobrań: 151 Pobierz

Syncovery 7.69b

Syncovery to unikatowe narzędzie do zarządzania. Program jest bardzo prosty w użyciu i intuicyjny interfejs dają szybki dostęp do najważniejszych opcji. Początkujący użytkownicy mogą skorzystać z trybu kreatora, który krok po kroku poprowadzi ich przez cały proces. Ci bardziej zaawansowani do dyspozycji mają tryb zaawansowany. Oprogramowanie pozwala na tworzenie wielu profili wykonywania kopii zapasowych i pracę na każdym z osobna. Syncovery oferuje kilka trybów synchronizacji. Po wyborze opcji Standardowa Kopia, odbędzie się tradycyjne kopiowanie danych pomiędzy urządzeniami bez kasowania i nadpisywania plików. SmartTracking jest świetną funkcją dwustronnej synchronizacji, natomiast Extract Mirror jest używany do tworzenia dokładnej kopii folderu źródłowego. Wszystkie operacje robione za pomocą Syncovery są bezpieczne dzięki zastosowaniu algorytmów szyfrujących, a o jak najszybszą prędkość synchronizacji dba mechanizm kompresji plików. Wsparciem objęte są FTP, SSH, WebDAV, SSL, Amazon S3, Azure, Google Docs oraz HTTP.

Dodane 08.01.2017 | Pobrań: 61 Pobierz

Hotspot Shield 3.67

Hotspot Shield jest niewielką aplikacją umożliwiającą anonimowy dostęp do Internetu. To prosty w użyciu program, dzięki któremu połączenie z publicznym punktem dostępowym w kawiarni, hotelu lub na lotnisku, nie będzie narażone na ataki typu Sidejacking. Hotspot Shield tworzy połączenie VPN między komputerem a punktem dostępowym. Ten szyfrowany tunel nie daje żadnej szansy osobom trzecim, które mogą próbować „podsłuchać” przesyłaną pocztę, hasła, wiadomości IM czy cokolwiek innego, co akurat przesyłamy w Internecie. Hotspot Shield zabezpiecza połączenia za pomocą szyfrowania HTTPS, a także współpracuje z sieciami przewodowymi. Ponadto dzięki programowi można ukryć swój adres IP. Po zainstalowaniu aplikacja dostępna jest z poziomu paska menu. Klikając zakładkę Preferencje możemy przekonać się jaki jest przydzielony nam adres IP, prędkość połączenia, adres serwera VPN, a także czas połączenia.

Dodane 02.02.2015 | Pobrań: 189 Pobierz

PostgreSQL 9.5.1 PL

PostgreSQL jest bezpłatny serwerem relacyjnych baz danych. Kreowany i wielokrotnie modyfikowany przez 15 lat podczas tego czasu aplikacja udowodniła jest stabilna oraz wydajna zyskując tym samym świetną reputację wśród fachowców na całym świecie. PostgreSQL 8.4 jest zgodny ze standardami ANSI-SQL 92/99. Producenci zaopatrzyli go w wiele profesjonalnych mechanizmów takich jak: indeksowanie poprzez drzewa GiST oraz dziedziczenie struktur tabel. Umożliwia używanie różnych języków przy pisaniu procedur przechowywanych . Jest osiągalny w wersjach pod wszystkie popularne systemy operacyjne. Posiada gotowe interfejsy dla technologii C/C++, Java, .NET, Perl, Python, Ruby, Tcl, ODBC oraz wyśmienitą dokumentację opatrzoną komentarzami użytkowników.

Dodane 12.02.2016 | Pobrań: 143 Pobierz