Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13532]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10045]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6237]

Windows Automated Installation Kit 7600.16385 PL

Wersja: 7600.16385
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:
Pobrań: 142
Dodany: 23.07.2010
Windows Automated Installation Kit
Opis: Windows Automated Installation Kit 7600.16385 PL


Jest obraz płyty DVD która zawiera paletę narzędzi pomocnych szczególnie administratorom dużych firm, niezwykle przydatny w czasie wykorzystywania profesjonalnych metod wdrażania systemów Windows Vista i Windows 7 oraz Windows Server 2008 i Windows Server 2008 R2. Pakiet został zaopatrzony w narzędzia pozwalający na kreowanie oraz zarządzania obrazami instalacyjnymi WIM jak i narzędzia umożliwiające planowania instalacji nienadzorowanej oraz obraz środowiska WinPE wraz z aplikacjami pozwalającymi na jego modyfikację czy wreszcie utworzenie bootowalnego obrazu ISO. W zestawie znajduje się także narzędzie Volume Activation Management Tool, które daje możliwość centralnego zarządzania aktywacjami za pomocą kluczy wielokrotnej aktywacji (MAK).

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Windows Automated Installation Kit 7600.16385 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DiskMax 4.71

DiskMax - funkcjonalne i całkowicie darmowe narzędzie, którego zadaniem jest optymalizacja systemu Windows oraz utrzymywanie go w jak najlepszej kondycji. Narzędzie to jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada przejrzysty interfejs graficzny i oferuje aż 4 tryby pracy - Quick, Standard, Complete i Detailed. Pierwsze trzy z nich zapewniają w pełni automatyczną pracę aplikacji (z różnym czasem skanowania i w rezultacie różnymi efektami), ostatni zaś pozwala użytkownikowi skonfigurować aplikację do własnych potrzeb, m.in. wybrać obszary działania itp.

Dodane 15.08.2013 | Pobrań: 260 Pobierz

System Mechanic Professional 12.0.1

Jest profesjonalnym zaawansowanym narzędziem stworzonym do optymalizacji działania pracy systemu Windows. Pakiet narzędzia tworzą: moduły które odpowiadają za odpowiedzialne znajdowanie i usuwanie błędnych wpisów w rejestrze, reperowanie niedziałających skrótów, defragmentowanie dysku, przyspieszanie procesu uruchamiania systemu, odinstalowywanie programów, kasowanie niepotrzebnych plików z dysku, czyszczenie pamięci przeglądarek i znacznie więcej. Przy pomocy programu bez problemu jego posiadacze mogą podtrzymać sprawność komputera jak sprzed instalacji świeżego systemu przez długi okres czasu, umożliwia to technologia ActiveCare. Mało tego System Mechanic Professional może się poszczycić opcjonalną instalacją programu antywirusowego iolo AntiVirus, zapory sieciowej iolo Personal Firewall i narzędzia do bezpiecznego kasowania danych z dysku DriveScrubber.

Dodane 20.09.2013 | Pobrań: 142 Pobierz

Master Voyager 3.30

Master Voyager jest świetnym oprogramowaniem przezaczonym do tworzenia haseł i zabezpieczania płyt CD/DVD oraz nośników USB (pendrive, karta pamięci). Narzędzie jest w pełni zautomatyzowany i w dodatku podczas zabezpieczania nośników, nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerze. Aplikacja chroni hasłem wszystkie pliki i dane znajdujące się na płycie CD i DVD. Dodatkowo dane można również bezpiecznie przesyłać innym znajomym przy użyciu poczty elektronicznej, a także mogą być przechowywane na publicznych i prywatnych serwerach. Dodatkowo, wystarczy wpisać hasło aby przeglądać i modyfikować nasze zaszyfrowane dane.

Dodane 25.08.2014 | Pobrań: 60 Pobierz

Efficient Diary 3.70 build 366

Efficient Diary - darmowa aplikacja służąca do prowadzenia tak zwanego pamiętnika w wersji elektronicznej. Narzędzie umożliwia gromadzenie w bazie codziennych wpisów użytkownika - każdy z nich zawierać może dowolnie sformatowany tekst, emotikony, zdjęcia i załączniki. Wszystkie wprowadzone dane przechowywane są w bazie, a wbudowana wyszukiwarka umożliwia ich przeszukiwanie ze względu na wiele kryteriów. Dużą zaletą programu jest przejrzysty interfejs, a także niezwykle prosta i intuicyjna obsługa.

Dodane 07.06.2014 | Pobrań: 241 Pobierz