Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Windows Automated Installation Kit 7600.16385 PL

Wersja: 7600.16385
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:
Pobrań: 147
Dodany: 23.07.2010
Windows Automated Installation Kit
Opis: Windows Automated Installation Kit 7600.16385 PL


Jest obraz płyty DVD która zawiera paletę narzędzi pomocnych szczególnie administratorom dużych firm, niezwykle przydatny w czasie wykorzystywania profesjonalnych metod wdrażania systemów Windows Vista i Windows 7 oraz Windows Server 2008 i Windows Server 2008 R2. Pakiet został zaopatrzony w narzędzia pozwalający na kreowanie oraz zarządzania obrazami instalacyjnymi WIM jak i narzędzia umożliwiające planowania instalacji nienadzorowanej oraz obraz środowiska WinPE wraz z aplikacjami pozwalającymi na jego modyfikację czy wreszcie utworzenie bootowalnego obrazu ISO. W zestawie znajduje się także narzędzie Volume Activation Management Tool, które daje możliwość centralnego zarządzania aktywacjami za pomocą kluczy wielokrotnej aktywacji (MAK).

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Windows Automated Installation Kit 7600.16385 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Virtual GPS 1.43

Virtual GPS jest symulatorem -Global Positioning System, który możemy zastosować do symulowania odbiornika nawigacji GPS który jest podłączonego do komputera. Aplikację bez problemu możemy stosować w celu kreowania aplikacji wymagających takiego urządzenia. Program obsługuje rozmaite sekwencje NMEA dając możliwość współpracowania z dowolnym oprogramowaniem mapującym system GPS. Apliakcja pracuje w dwóch trybach: symulacyjnym oraz plikowym. W trybie symulacyjnym szerokość i długość geograficzna są okresowo zwiększane o zdefiniowany wcześniej poziom. W trybie plikowym dane o koordynatach są ładowane z pliku tekstowego zawierającego sekwencje NMEA.

Dodane 26.04.2014 | Pobrań: 183 Pobierz

Cobian Backup 10.1.1.816

Najnowsza wersja darmowego programu przeznaczonego do synchronizacji i archiwizowania danych znajdujących się na całym dysku twardym lub w konkretnym folderze. Bardzo ciekawą funkcją aplikacji jest możliwość tworzenia kopii na serwerach FTP (wspierane jest wysyłanie i pobieranie danych). Umożliwia to odzyskanie danych z dowolnego miejsca na świecie, w którym dostępny jest Internet, bez konieczności \"zaśmiecania\" swojego dysku lokalnego. Cobian Backup nie jest jednak typowym narzędziem przeznaczonym do tworzenia kopii danych, ponieważ jego funkcjonalność oferuje tylko kopiowanie plików i folderów (z możliwością włączenia trybu kompresji) do innych ścieżek/komputerów, tworząc kopie bezpieczeństwa jako rezultat działania. Kompresja może być wykonana za pośrednictwem wielu dostępnych metod w programie oferując do tego silne kodowanie (RSA-Rijndael).

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 147 Pobierz

HDDExpert 1.6.0.8

HDDExpert to bezpłatny program narzędziowy, który daje informacje o kondycji zamontowanego w komputerze dysku twardego (ATA/SATA/SCSI/SSD). W tym narzędziu znajdziemy takie informacje jak producent i dokładny model urządzenia, numer firmware, oznaczenie seryjne, rozmiar pamięci podręcznej, a także temperaturę dysku, ilość cykli włączenia/wyłączenia nośnika oraz całkowitą liczbę przepracowanych godzin.

Dodane 17.11.2013 | Pobrań: 86 Pobierz

Turbo Delphi Explorer

Turbo Delphi to środowisko RAD. Umożliwia nam kreowanie aplikacji dla systemu Windows i jego natywnej platformy Win32. Ponadto możemy aplikować rozwiązania bez konieczności dostarczania dodatkowego środowiska uruchomieniowego, które wymagają dodatkowych zasobów. Turbo Delphi ukróca czas programowania poprzez zastosowaniu wielu ułatwień dla programistów np. refaktoryzacji, dynamicznych szablonów i funkcji uzupełniania kodu, funkcji analizy kodu oraz uzupełniania bloków. Aplikacja daje możliwość szybkiego tworzenia aplikacji Web osobom nie znającym języków HTML, JavaScript czy CSS korzystając z technologii IntraWeb.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 151 Pobierz