Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13603]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10171]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7032]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6263]

Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition

Wersja: 9.5 x64 Edition
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003
Rozmiar:
Pobrań: 183
Dodany: 09.07.2010
Windows Media Encoder
Opis: Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition


Darmowy program stworzony do pracy na 64- bitowych procesorach. Za pomocą aplikacji Microsoftu użytkownik bez problemu przekonwertuje materiały video i audio do formatu Windows Media. Producenci w 9 odsłonie programu zapewnili użytkownikom masę nowości, na pierwszy rzut oka można dostrzec nowy znacznie atrakcyjniejszy interfejs, bardziej zawansowani dostrzegą zupełnie nowy mechanizm kodujący a także pomoc dla wielu posiadaczy różnych typów kart przechwytujących obraz video. W skład programów narzędziowych którą kolejno dają nam możliwość: kodowania wsadowego, edycji profili oraz plików multimedialnych.


Ważne!Aplikacja wymaga od użytkownika 64- bitowego procesora oraz systemu Windows XP x64 Edition, Windows Server 2003 x64 Edition albo Windows Vista.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ZS4 Video Editor 0.958

ZS4 (ZweiStein) Video Editor jest darmowym programem do edytowania materiałów video oraz kreowania filmów które są połączeniem materiału video, audio z zdjęciami. Głównym wyznacznikiem twórców było wyprodukowanie aplikacji podobnej do edytora grafiki z tym że z rozbudowaną linią czasu. Użytkownik może dodawać nieskończoną ilość ścieżek. Program oferuje nam spory zestaw filtrów i efektów , przez to możemy osiągnąć profesjonalnie wyglądające rezultaty. Materiał źródłowy możemy przechwytywać z różnych urządzeń lub wczytywany z plików, a gotowy projekt można zapisać różnych formatach.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 188 Pobierz

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 147 Pobierz

XP Codec Pack 2.6.0

X Codec Pack to pakiet najpopularniejszych filtrów i kodeków które dadzą nam możliwość odtwarzania wielu formatów audio i wideo. Użytkownicy w zestawie znajdą m. in. DivX codec, XviD codec, AC3 filter, DirectVobSub (VSFilter) oraz DivX G400. Video Inspector to bez wątpienia ciekawy dodatek od producenta pakietu który umożliwia ustalić jakie kodeki są nam potrzebne do prawidłowego otwarcia danego pliku video i odtwarzacz Media Player Classic. To co odróżnia X Codec Pack od wielu innych pakietów oferowanych na rynku to posiadanie dodatkowej funkcji aktualizacji komponentów bez konieczności pobierania całego zestawu kodeków. Wszystkie kodeki, filtry oraz narzędzia zawarte w pakiecie X Codec Pack są całkowicie darmowe - freeware.

Dodane 23.12.2013 | Pobrań: 229 Pobierz

CloneBD 1.0.3.9 PL

CloneBD - program przeznaczony do kopiowania niezabezpieczonych płyt Blu-ray. Narzędzie umożliwia wykonanie pełnej kopii zawartości płyty w trybie 1:1. CloneBD kompresuje płyty BD-50 do pojedynczego krążka BD-25, BD-9 lub BD-5, konwertuje filmy do popularnych formatów (Mp4, Mkv), a nawet pozwala wybrać odpowiednią ścieżkę audio i dołączone napisy do plików wideo. Oprócz tego, obsługuje wszystkie regiony (A, B i C) i wspiera procesory wielordzeniowe i sprzętową akcelerację NVIDIA CUDA.

Dodane 11.04.2015 | Pobrań: 56 Pobierz