Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition

Wersja: 9.5 x64 Edition
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003
Rozmiar:
Pobrań: 180
Dodany: 09.07.2010
Windows Media Encoder
Opis: Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition


Darmowy program stworzony do pracy na 64- bitowych procesorach. Za pomocą aplikacji Microsoftu użytkownik bez problemu przekonwertuje materiały video i audio do formatu Windows Media. Producenci w 9 odsłonie programu zapewnili użytkownikom masę nowości, na pierwszy rzut oka można dostrzec nowy znacznie atrakcyjniejszy interfejs, bardziej zawansowani dostrzegą zupełnie nowy mechanizm kodujący a także pomoc dla wielu posiadaczy różnych typów kart przechwytujących obraz video. W skład programów narzędziowych którą kolejno dają nam możliwość: kodowania wsadowego, edycji profili oraz plików multimedialnych.


Ważne!Aplikacja wymaga od użytkownika 64- bitowego procesora oraz systemu Windows XP x64 Edition, Windows Server 2003 x64 Edition albo Windows Vista.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

XviD 1.3.1

Lekka finalna paczuszka ze zbiorem kodeków XviD do odtwarzanie plików video, która bazuje na formacie ISO MPEG-4. Kodek może być niezbędny do poprawnego odtwarzania najnowszych filmów.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 191 Pobierz

RealPlayer 8 Basic

Real Player jest unikatem za pomocą którego możemy odtwarzać dźwięk i obrazu który jest emitowany w rzeczywistym czasie. Program bazuje na popularnych formatach RealAudio i RealVideo które osiągnęły status najpopularniejszych możliwości transmitowania programów telewizyjnych i radiowych w Internecie. Mało tego RealPlayer to również dobre narzędzie do odtwarzania plików multimedialnych zapisanych w następujących formatach: MP3, MIDI, WAV, SWF, ASF. Podczas instalowania aplikacja zaprzyjaźnia się z zainstalowanymi w systemie operacyjnym przeglądarkami oraz ustala optymalne ustawienia odtwarzania dostosowane do możliwości łącza, jakim dysponuje użytkownik.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 122 Pobierz

Free Studio 6.5.4 PL

Free Studio to dzieło firmy DVD Video Soft Limited. Program to paczka dwudziestu w całości darmowych aplikacji stworzonych do zarówno nagrywania jak i edycji materiałów video i audio. W paczce znajdziemy programy do operowania serwisem YouTube (YouTube Download, YouTube to MP3 Converter, YouTube to iPod and PSP Converter, YouTube to iPhone Converter, YouTube Uploader) konwertowania plików audio i wideo (Audio Converter , Video to MP3 Converter , Video to iPhone Converter , Video to Flash Converter , Video to DVD Converter, 3GP Video Converter, Video to iPod and PSP Converter, Video to JPG Converter,) także nagrywanie danych (DVD Decrypter , Video Burner, Disc Burner, Audio CD Burner,) oraz edycja ścieżek audio I filmów (Video Flip and Rotate , Video Dub, Audio Dub,)

Dodane 06.08.2015 | Pobrań: 227 Pobierz

Machete 4.2.22

Machete to świetny program do odtwarzania i edycji plików multimedialnych. Daje możliwość obsługi praktycznie wszystkich najpopularniejszych formatów pozwalających wykonać na nich wiele operacji. Producent udostępnia wersję płatną oraz darmową - Lite. a pomocą Machete można aktualnie edytować pliki audio/video o rozszerzeniach takich jak AVI, FLV, WMV, MP4, WMA, MP3 i WAV. Program doskonale nadaje się zarówno do dzielenia jak i łączenia plików multimedialnych. Problemu nie stanowi również dodanie/zmiana strumienia audio. Oferuje ponadto pełną obsługę schowka systemowego.

Dodane 27.04.2015 | Pobrań: 45 Pobierz