Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition

Wersja: 9.5 x64 Edition
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003
Rozmiar:
Pobrań: 166
Dodany: 09.07.2010
Windows Media Encoder
Opis: Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition


Darmowy program stworzony do pracy na 64- bitowych procesorach. Za pomocą aplikacji Microsoftu użytkownik bez problemu przekonwertuje materiały video i audio do formatu Windows Media. Producenci w 9 odsłonie programu zapewnili użytkownikom masę nowości, na pierwszy rzut oka można dostrzec nowy znacznie atrakcyjniejszy interfejs, bardziej zawansowani dostrzegą zupełnie nowy mechanizm kodujący a także pomoc dla wielu posiadaczy różnych typów kart przechwytujących obraz video. W skład programów narzędziowych którą kolejno dają nam możliwość: kodowania wsadowego, edycji profili oraz plików multimedialnych.


Ważne!Aplikacja wymaga od użytkownika 64- bitowego procesora oraz systemu Windows XP x64 Edition, Windows Server 2003 x64 Edition albo Windows Vista.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Xfplay 9.7.0

Xfplay jest bezpłatnym i wielofunkcyjnym odtwarzaczem multimedialnym, charakteryzującym się wyjątkową jakością odtwarzania filmów. Xfplay daje możliwość odtwarzania filmów w trybie trójwymiarowym (wymagane dodatkowe okulary anaglyfowe) oraz przesyłanie i oglądanie plików wideo pobieranych z sieci BitTorrent. Odtwarzacz daje świetną jakość wyświetlanego obrazu. Wykorzystuje najnowsze technologie firmy Intel oraz NVIDIA CUDA. Podczas odtwarzania materiałów wideo poprawia jakość obrazu przy użyciu specjalnych trybów – w tym akceleracji sprzętowej.

Dodane 23.01.2016 | Pobrań: 55 Pobierz

Ivona 2 1.6.0 PL

IVONka to popularny syntezator mowy który daje nam możliwość automatycznej zmiany tekstu do mowy o brzmieniu ludzkim. Syntezator prześwietla powierzony mu tekst po czym interpretuje go przy pomocy m.in. algorytmów sztucznej inteligencji a na końcu go wypowiada. Ivona może się odzywać na żywo w określonym przez nas momencie jak i być zapisana w pliku dźwiękowym. Aplikacja daje możliwość m do odczytywanie: słuchanie książek które są zapisane do plików dźwiękowych oraz korzystanie z playera do czytania tekstów napisów w filmach oraz dowolnych tekstów jak i poczty elektronicznej. IVONA jest w pełni integralna z standardami SAPI4, SAPI5 no i oczywiście systemami Windows. Wymaganie jakie musimy spełnić by IVONA zamieszkała u nas to ok 70 - 300 MB miejsca na dysku twardym.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 244 Pobierz

iMazing 1.0.11

iMazing to super program do wysyłania danych z urządzeń przenośnych firmy Apple. iMazing umozłiwia podłączenie urządzeń przenośnych do komputera lub laptopa za pośrednictwem kabla USB lub łącza bezprzewodowego. Następnie podłączone urządzenie może być używane jako zewnętrzny dysk twardy.

Dodane 22.10.2014 | Pobrań: 51 Pobierz

Plex Home Theater 1.4

Plex Home Theater to świetny i bardzo prosty program przeznaczony do odtwarzania zarówno filmów jak i otwierania plików graficznych. Możemy też włączyć udostępnianie posiadanych zasobów jak i uzyskiwanie dostępu do plików, które zostały udostępnione przez naszych znajomych. Aby zachować przejrzystość, zaimplementowano kreator, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces konfiguracji Plex Home Theater. Wszelkie zgromadzone filmy i muzykę można wygodnie organizować w folderach, pozyskiwać metadane bezpośrednio z sieci, czy zmieniać szatę graficzną aplikacji.

Dodane 04.05.2015 | Pobrań: 39 Pobierz