Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition

Wersja: 9.5 x64 Edition
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003
Rozmiar:
Pobrań: 170
Dodany: 09.07.2010
Windows Media Encoder
Opis: Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition


Darmowy program stworzony do pracy na 64- bitowych procesorach. Za pomocą aplikacji Microsoftu użytkownik bez problemu przekonwertuje materiały video i audio do formatu Windows Media. Producenci w 9 odsłonie programu zapewnili użytkownikom masę nowości, na pierwszy rzut oka można dostrzec nowy znacznie atrakcyjniejszy interfejs, bardziej zawansowani dostrzegą zupełnie nowy mechanizm kodujący a także pomoc dla wielu posiadaczy różnych typów kart przechwytujących obraz video. W skład programów narzędziowych którą kolejno dają nam możliwość: kodowania wsadowego, edycji profili oraz plików multimedialnych.


Ważne!Aplikacja wymaga od użytkownika 64- bitowego procesora oraz systemu Windows XP x64 Edition, Windows Server 2003 x64 Edition albo Windows Vista.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Windows Media Encoder 9.5 x64 Edition

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CrystalPlayer Professional 1.98 PL

CrystalPlayer to program za pomocą którego odczytamy pliki tekstowe, zrobimy screena ekranu z naszego ulubionego momentu z filmu, aplikacja sama dokona aktualizacji oraz pobierze potrzebne kodeki do otwierania multimediów a także mamy możliwość stworzenia listy z ulubionymi filmami. Mało tego CrystalPlayer jest zaopatrzony w zbiór filtrów Audio i Video, własny dekoder MPEG4, Crystal AC3 multichannel audio dekoder jak i Crystal MPEG1/2 video dekoder. Program w porównaniu z innymi w tej dziedzinie nie bazuje na silniku Windows Media Player.

Dodane 11.07.2010 | Pobrań: 130 Pobierz

EDIUS 5.50

EDIUS to zawansowany edytor video, który umożliwia nam na edytowanie większości formatów video SD i HD - Canopus HQ/Lossless/DV, DVCPRO 50/HD, HDV, Ikegami GFCAM, Infinity JPEG 2000, Microsoft DV, MPEG-1/2 (SD, HD), P2 (SD, HD), VariCam, QuickTime (w tym DV, DVCPRO HD), XDCAM (SD, HD), Windows Media oraz innych. Aplikacja pomaga w pracy wielordzeniowe procesory a w przypadku efektów 3D również GPU co w zestawieniu z możliwością edycji w czasie rzeczywistym powoduje że praca jest szybsza i ekonomiczniejsza. W budowę programu wchodzi wiele narzędzi pozwalających na standardowym nakładaniem przejść, ciekawych efektów czy też tworzeniem animacji także edycję wielokamerową.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 222 Pobierz

iSpy 6.2.7.0 PL

iSpy to świetny i darmowy program do tworzenia niewielkich systemów monitoringu, pozwalające nie tyle obserwować obraz z podłączonych do komputera kamer, co również wykrywać ruch, a następnie informować o tym użytkownika. Aplikacja jest super narzędziem do monitoringu pojedynczych pomieszczeń, jak również całego domu. Z jego poziomu rejestrować możemy obraz i dźwięk pochodzący z wielu źródeł - kamerek internetowych, kamer IP, mikrofonów itp. iSpy wyposażony został w ciekawą funkcję wykrywania ruchu, która dodatkowo oferuje mechanizm wykrywania twarzy oraz dostosowywania obszaru detekcji ruchu.

Dodane 28.11.2014 | Pobrań: 90 Pobierz

Audacity 2.1.0 PL

Audacity to w całkowicie darmowa i spolszczona aplikacja do plików dźwiękowych. Do jego głównych zadań należy zaliczyć przede wszystkim odtwarzanie i nagrywanie dźwięków, eksportowania i importowanie plików w następujących formatach: MP3, WAV, AIFF, Ogg Vorbis oraz innych. Użytkownik może bez problemu edytować ścieżki dźwiękowe z możliwością kopiowania, wycinania oraz wklejania, miksowania ścieżek oraz dodawania następujących efektów: usuwanie szumu, echo, normalizacja i wiele innych. A jeżeli osiągnięty efekt nie przypadnie nam do gustu możemy cofać wszystkie operacje aż do momentu od którego zaczęliśmy naszą pracę. Ważne! Aby zapisać nasz utwór w formacie MP3 trzeba się zaopatrzyć w enkoder LAME.

Dodane 30.03.2015 | Pobrań: 206 Pobierz