Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

Windows Mobile Device Center 6.1

Wersja: 6.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows Vista/7
Rozmiar: 12,50 MB
Pobrań: 227
Dodany: 23.07.2010
Windows Mobile Device Center
Opis: Windows Mobile Device Center 6.1


Najświeższa wersja darmowego narzędzia koncernu Microsoft skierowanego dla systemów Windows Vista, umożliwi nam synchronizację danych między komputerami z systemem Windows i programem Microsoft Outlook, a komputerami kieszonkowymi oraz telefonami komórkowymi opartymi o systemy Windows Mobile i Windows CE. Dzięki Windows Mobile Device Center 6 użytkownik może synchronizować pocztę e-mail, kontakty, kalendarz, zadania, notatki, dokumenty, zdjęcia, muzykę i klipy video. Aplikacja samoczynnie znajduje zgodne urządzenia i umożliwia wymianę danych przy pomocy kabla USB, kabla szeregowego, połączenia Bluetooth lub na podczerwień. Mało tego, Windows Mobile Device Center 6 umożliwia na bezpośrednią synchronizację z serwerem Exchange Server 2003, dzięki czemu synchronizowane mogą być dane programu Outlook.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Windows Mobile Device Center 6.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Finanse domowe 1.0.0.3822 PL

Finanse domowe to świetny i darmowy program do zarządzania finansami w obrębie gospodarstwa domowego. Aplikacja daje możliwość gromadzenie oraz monitorowanie danych dotyczących naszych wydatków, przychodów i oszczędności. Aplikacja wyposażona została w szereg prostych funkcji, mających za zadanie ewidencjonowanie wszelakich transakcji wraz z ich szczegółowym opisem. Możliwe jest np. dodawanie informacji o poniesionym wydatku wraz z danymi o kwocie, sposobie płatności, jego dacie czy osobie, która go wygenerowała. Program Finanse domowe umożliwia porządkować w kategorie zarówno wydatki, przychody, jak również oszczędności i wyświetlać zestawienia z uwzględnieniem wspomnianych kategorii.

Dodane 12.12.2013 | Pobrań: 107 Pobierz

Master Commander 1.2.787.1 PL

Master Commander jest bardzo dobrym i w dodatku darmowych menadżerem plików. Program posiada dwupanelowy układ wyświetlania plików w formie listy plików lub drzewa (jak również dowolnej ich kombinacji), wspiera podstawowe operacje na plikach i folderach (kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy), posiada wbudowanego klienta FTP itp. Ponadto autor wzbogacił Master Commandera o zintegrowaną obsługę archiwów: ZIP, TAR, GZIP, TGZ, BZIP2, RAR (przeglądanie, kompresja z udziałem zewnętrznego kompresora WinRAR), 7ZIP (kompresja i dekompresja z udziałem kompresora 7-ZIP) z funkcją swobodnego przeglądania zawartości, kopiowania i przeglądania wskazanych plików.

Dodane 18.06.2014 | Pobrań: 75 Pobierz

Immersive Explorer 1.0.6 PL

Immersive Explorer jest menadżerem plików. Posiada on interfejs graficzny, który nawiązuje do Modern UI w systemie Windows 8 i umożliwia wygodne zarządzanie zgromadzonymi na dysku danymi. Aplikacja prezentuje bardzo prostą obsługę i co istotne wygodę obsługi głównie w przypadku początkujących użytkowników systemu Windows. Z jego poziomu, tuż po uruchomieniu, uzyskujemy łatwy dostęp do istotnych z punktu widzenia standardowego użytkownika lokalizacji – m.in. bibliotek z dokumentami i multimediami, a także podłączonych do komputera dysków twardych i napędów optycznych.

Dodane 21.06.2014 | Pobrań: 96 Pobierz

YUMI 2.0.1.6

YUMI - niewielki program, służący do tworzenia bootowalnych nośników USB z systemami operacyjnymi, oprogramowaniem antywirusowym, narzędziami do diagnostyki komputera i klonowania partycji. YUMI daje użytkownikowi możliwość umieszczenia na jednym nośniku USB (np. pendrive’ie, zewnętrznym dysku twardym itp.) lub karcie pamięci wielu programów i systemów operacyjnych w postaci obrazów ISO i archiwów RAR/ZIP.

Dodane 19.03.2015 | Pobrań: 99 Pobierz