Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

WizTree 3.16

Wersja: 3.16
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 3 MB
Pobrań: 1
Dodany: 25.11.2017
WizTree
Opis: WizTree 3.16
WizTree to darmowe i bardzo fajne narzędzie do przeprowadzania dokładnej analizy dysku twardego i odczytywania informacje odnośnie wszystkich plików i katalogów. Dzięki niemu szybko dowiemy się ile pliki oraz katalogi zajmują miejsca na nośniku danych. Program pokazuje dokładne statystyki odnośnie przestrzeni zajmowanej na dysku twardym przez pliki i foldery.

WizTree pokazuje dane zapisane w pliku MFT (Master File Table), w celu wyświetlenia informacji o każdym pliki i folderu znajdującym sięw komputerze. Możemy go użyć do identyfikacji plików, które można następnie usunąć, aby zwiększyć wolny obszar na dysku. WizTree jest podobny do aplikacji typu WinDirStat, TreeSize czy Folder Size, ale wyróżnia się szybkością działania i skanowania poszczególnych partycji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WizTree 3.16

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

vConverter SC 4.2.282.0

vConverter SC jest aplikacją za pomocą której dokonamy konwersji P2V i V2V. Aplikacja ma do zaoferowana opcje konwersji serwerów fizycznych do maszyn wirtualnych, oraz i istniejących maszyn wirtualnych jednego formatu do drugiego. vConverter został okrzyknięty przez wielu jako najlepszy program w tej kategorii. Dużym plusem narzędzia jest to, że obsługiwane są maszyny zarówno ESX/ESXi, XenServera i Hyper-V.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 185 Pobierz

Memtest86 7.1

Narzędzie do testowania kości pamięci RAM w naszym pececie. Ram jest obok samego systemu operacyjnego najczęstszym elementem, który może mieć wpływ na niestabilną pracę komputera. Jeżeli więc komputer nie pracuje prawidłowo, zawiesza się, pojawiają się różnego rodzaju \"śmieci\" na ekranie, powinniśmy w pierwszym rzędzie skorzystać z tego programu. Aplikacja ta testuje pamięć za pośrednictwem kilkunastu algorytmów

Dodane 05.08.2016 | Pobrań: 100 Pobierz

XML Notepad 2007 2.5

To najświeższa edycja bezpłatnej aplikacji stworzonej do kreowania od podszewki oraz edycji gotowych plików XML (Extensible Markup Language). Program ma do zaoferowania wspaniale wsparcie dla dokumentów XML dając możliwość ładowania plików o wielkości 3 MB w czasie jednej sekundy. Podano narzędzie zostało zaopatrzone w wbudowane oprzyżądowanie do porównywania zawartości plików i przeglądarkę HTML bazujące na silniku Internet Explorer, co umożliwia edycję całego dokumentu w tak zwanych drzewkach jak i wyszukiwanie oraz podmianę z użyciem wyrażeń regularnych. Pomocną opcją programu jest obsługa drag&drop umożliwiająca szybkie przechodzenie pomiędzy różnymi plikami.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 109 Pobierz

System Explorer 6.3.0 PL

System Explorer - aplikacja do zarządzania procesami, usługami czy nawet sterownikami i połączeniami sieciowymi działającymi w środowisku. Fajna alternatywa dla menadżera zadań. Aplikacja oferuje modularną budowę i co bardzo istotne każdy użytkownik posiada możliwość wygodnego dostosowywania wykorzystywanych przez siebie modułów. Program System Explorer pozwala kontrolować wszelakie działające w systemie procesy, zadania, czy też usługi. Możliwe jest ustalanie dla nich priorytetów, kończenie ich działania, zatrzymywanie i wznawianie.

Dodane 17.01.2015 | Pobrań: 94 Pobierz