Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

XMPlay 3.5.1

Wersja: 3.5.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar: 0,31 MB
Pobrań: 184
Dodany: 12.07.2010
 XMPlay
Opis: XMPlay 3.5.1


XMPlay to lekki program do słuchania muzyki. Jego głównym atutem jest bez wątpienia bardzo wysoka jakość odtwarzania następujących formatów : XM, S3M, MOD, a wszystko za sprawą specjalnych narzędzi do komponowania muzyki. Oczywiście aplikacja radzi sobie równie dobrze w odtwarzaniu popularnych plików takich jak: MP3, OGG, WMA, WAV. Program pozwala użytkownikowi na tworzenie osobistych playlist. XMPlay ma do zaoferowania również pomoc dla 32 i 24 bitowego wielokanałowego dźwięku, możliwość korekcji dźwięku, użytkownik również może zmieniać skórki.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: XMPlay 3.5.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ezvid 0.8.3.0

Świetny programik do edycji wideo i tworzenia pokazu slajdów na komputerze.Super alternatywa dla znanego Windows Movie Maker, charakteryzuje się prostotą w obsłudze, bogatą funkcjonalnością i możliwością przesyłania filmów do serwisu YouTube. Ezvid to obecnie najprostszy i zarazem najszybszy edytor do tworzenia oraz modyfikowania różnych materiałów wideo. Według producenta oprogramowania możemy stworzyć dowolną prezentację, film lub pokaz slajdów w ciągu zaledwie 5 minut. W tym celu wystarczy dodać odpowiednie pliki wideo lub zdjęcia do programu i następnie nacisnąć przycisk, za pomocą którego automatycznie skompresujemy i prześlemy gotowy materiał do serwisu YouTube.

Dodane 05.07.2012 | Pobrań: 100 Pobierz

Corel VideoStudio Pro X3 testowa (trial)

Corel VideoStudio Pro to idealny program to obróbki nagrań video w wysokiej rozdzielczości HD jak i standardowej. Aplikacja jest stworzona z myślą o użytkownikach bardziej zaawansowanych jak i tych mniej, dla nich odpowiednio producenci stworzyli tryby : ekspresowej i zaawansowanej edycji. Sam program ma do zaoferowania masę nowoczesnych efektów video i płynnych przejść . Dużą zaletą są również profesjonalne szablony RevoStock. Dzięki obsłudze procesorów wielordzeniowych program działa znacznie szybciej i pełniej w zestawieniu z konkurencyjnymi propozycjami.

Dodane 07.07.2010 | Pobrań: 242 Pobierz

RaimaRadio 1.46 PL

RaimaRadio jest aplikacją stworzoną do odsłuchiwania i rejestrowania strumieni stacji internetowych z wszystkich zakątków świata. Program w swoim zapleczu skrywa bogaty wachlarz stacji radiowych które są poukładane tematycznie, według rodzajowych gatunków. RaimaRadio ponadto daje możliwość wyświetlania albumu do każdej piosenki która jest zachowana w informacji TAG utworów muzycznych. Kreowanie zadań zapisywania audycji na naszym dysku lokalnym w danym czasie czy też odtwarzanie w tym samym czasie i rejestrowanie paru stacji. Wypasioną bazę możemy ponadto uatrakcyjniać poprzez przyjaznego kreatora który umożliwia dodawanie własnych pozycji z wyszczególnieniem URL, gatunku stacji, kraju, strony WWW, loga stacji itp.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 130 Pobierz

ffDiaporama 1.3.1

ffDiaporama - darmowy program przeznaczony do montażu i tworzenia wideo z wykorzystaniem dodatkowych elementów typu tekst, zdjęcia, animacje, klipy wideo oraz muzyka. Program idealnie nadaje się do prostego montażu filmów oraz zdjęć cyfrowych. Poszczególne sekwencje wideo składane są w formie pokazu slajdów. Oprócz tego program umożliwia nam dodawanie do tworzonego projektu ścieżki dźwiękowej oraz specjalnych filtrów, które usprawnią wygląd montowanego filmu.

Dodane 30.09.2012 | Pobrań: 138 Pobierz