Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

XMPlay 3.5.1

Wersja: 3.5.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar: 0,31 MB
Pobrań: 179
Dodany: 12.07.2010
 XMPlay
Opis: XMPlay 3.5.1


XMPlay to lekki program do słuchania muzyki. Jego głównym atutem jest bez wątpienia bardzo wysoka jakość odtwarzania następujących formatów : XM, S3M, MOD, a wszystko za sprawą specjalnych narzędzi do komponowania muzyki. Oczywiście aplikacja radzi sobie równie dobrze w odtwarzaniu popularnych plików takich jak: MP3, OGG, WMA, WAV. Program pozwala użytkownikowi na tworzenie osobistych playlist. XMPlay ma do zaoferowania również pomoc dla 32 i 24 bitowego wielokanałowego dźwięku, możliwość korekcji dźwięku, użytkownik również może zmieniać skórki.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: XMPlay 3.5.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CombiMovie Classic 1.31

Dzięki programikowi CombiMovie Classic każdy z nas nawet blondynka może bez problemu połączyć trzy lub więcej plików video w formacie MPEG w jeden długi film, a wszystko zupełnie za darmo. Zmartwią się fani funkcji edytowania, bo owakich program nie oferuje, na próżno będzie nam szukać przejść pomiędzy danymi częściami . Warto wspomnąć iż łączone materiały winny mieć taką samą rozdzielczość, kompresję. Spytacie zatem To po co ma ten program? A no przyda się tym wszystkim którzy chcą stworzyć długi film z fragmentów filmików nakręconych telefonami komórkowymi. CombiMovie Classic to prosty w obsłudze program, a do szczęścia nie potrzeba mu wysokich wymagań.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 184 Pobierz

Adobe Encore CS3

Za pomocą Encore CS3 bez problemy stworzymy płyty DVD, Blu-Ray z ładnym interaktywnym menu tworzonym dzięki zaawansowanemu kreatorowi. Aplikacja daje nam możliwość sporządzenia i eksportu plików SWF na WWW. Dzięki edytorowi slajdów w który zaopatrzony jest Encore CS3 możemy w prosty i przejrzysty sposób organizować slajdy w dane sekwencje także interaktywne. Producenci dali nam możliwość dodania głosu narratora który przeprowadzi naszych odbiorców przez nasz pokaz, czy też muzyki . O zawrót głowy może nas również przyprawić ilość efektów i przejść między slajdami.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 143 Pobierz

AIMP 4.00.1678 PL

AIMP to idealny konkurent przodującego w dziedzinie odtwarzaczy plików muzycznych winampa. Program umożliwia użytkownikowi tworzenie swojej indywidualnej playlisty, rejestrowania ścieżek dźwiękowych czy też przetwarzania plików muzycznych pomiędzy różne formaty. Wymienione błyskotki są do naszej dyspozycji w postaci zewnętrznej aplikacji która nie wchodzi w skład standardu odtwarzacza. Dużym plusem programu jest możliwość obsługi wtyczek które pozwolą nam poszerzyć funkcjonalność, jaki i skórki które można ustawiać wedle swoich osobistych upodobań.

Dodane 22.12.2015 | Pobrań: 233 Pobierz

Acoustica Basic Edition 6.0 build 14

Acoustica Basic Edition to darmowy i zawansowany program do nagrywania audio, tworzenia i modyfikowania muzyki na komputerze. Program stanowi idealne rozwiązanie nie tylko do tworzenia i edycji plików dźwiękowych, ale również do masteringu. Aplikacja działa z dwóch kanałów dźwiękowych (stereo), a także pracuje z częstotliwością próbkowania do 384 kHz, zapewniając wysoką jakość dźwięku podczas komponowania lub modyfikowania dźwięku i muzyki. Oprócz tego program posiada funkcje do usuwania efektu szumu i innych, zbędnych fragmentów podczas modyfikowania dowolnego dźwięku. Umożliwia on też nagrywanie danych na płytę CD, przeprowadzanie dokładnej analizy spektrum (w czasie rzeczywistym), konwertowanie próbek (sampli) w wysokiej jakości oraz miksowanie dźwięku i muzyki. Acoustica Basic Edition odczytuje informacje z tagów ID3 oraz obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio: WMA, FLAC, MP3, AIF, AU i OGG.

Dodane 23.04.2014 | Pobrań: 103 Pobierz