Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

XMPlay 3.5.1

Wersja: 3.5.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar: 0,31 MB
Pobrań: 168
Dodany: 12.07.2010
 XMPlay
Opis: XMPlay 3.5.1


XMPlay to lekki program do słuchania muzyki. Jego głównym atutem jest bez wątpienia bardzo wysoka jakość odtwarzania następujących formatów : XM, S3M, MOD, a wszystko za sprawą specjalnych narzędzi do komponowania muzyki. Oczywiście aplikacja radzi sobie równie dobrze w odtwarzaniu popularnych plików takich jak: MP3, OGG, WMA, WAV. Program pozwala użytkownikowi na tworzenie osobistych playlist. XMPlay ma do zaoferowania również pomoc dla 32 i 24 bitowego wielokanałowego dźwięku, możliwość korekcji dźwięku, użytkownik również może zmieniać skórki.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: XMPlay 3.5.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Light Alloy 4.8.7.1 PL

Light Alloy to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który zaskakuje szybkością działania i niewielkim wykorzystanie pamięci systemowej. Light Alloy ma takie funkcje jak wczytywanie filmów, obsługę napisów z możliwością określenia przesunięcie czasu, tworzenie list ulubionych multimediów, generowanie zrzutów ekranowych w tym również minaturek, wyświetlanie szczegółowych informacji na temat plików a także możliwość sterowania odtwarzaczem za pomocą pilota na podczerwień. Odtwarzacz Light Alloy to najciekawszy program do odtwarzania multimediów na systemie Windows. Posiada spore możliwości konfiguracyjne. Program jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Dodane 02.12.2014 | Pobrań: 148 Pobierz

xVideoServiceThief 2.4 PL

xVideoServiceThief jest bardzo interesującym wieloplatformowym programem za pomocą którego pobierzemy materiały wideo z przeszło 80 serwisów, na kanwie których użytkownicy z całego globu umieszczają swe filmiki - m.in. YouTube, Dailymotion, Vimeo, Video MySpace, Blip i wielu innych. Wspiera protokoły HTTP, RTMP, serwery proxy, pozwalając przy tym na konwertowanie każdego pobranego pliku wideo do najpopularniejszych formatów: AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, MP4, 3GP i MP3. W odróżnieniu od podobnych programów tego typu dostępnych w Internecie xVideoServiceThief ma do zaoferowania następujące opcje: pobieranie wiele plików za jednym razem, wznawianie pobierania, kolejkowanie oraz ochronę rodzicielską jak i ustalanie harmonogramu.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 113 Pobierz

Windows Media Bonus Pack

Darmowy pakiet z dodatkami multimedialnymi wypuszczonym przez Microsoft dla systemu Windows XP. Windows Media Bonus Pack składa się z : Plus! MP3 Audio Converter LE - darmowy składnik programu Plus! Który umożliwia konwersję plików MP3 na format WMA, PowerToys - zbiór narzędzi dla programu Windows Media Player (m.in. MPXP Tray Control, Playlist Import to Excel utility, Media Library Metadata Update Wizard), Windows Movie Maker Creativity Kit - pakiet dźwiękowych efektów, muzyki, obrazów i plików video pomocnych przy tworzeniu filmów w programie Windows Movie Maker, oraz karnacje i wizualizacje dla Windows Media Player.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 192 Pobierz

MuLab 7.1.30

MuLab to pełnowartościowe wirtualne studio nagrań umożliwiające tworzenie utworó pod Windows i Mac OS X. Mimo sporej funkcjonalności aplikacja charakteryzuje się dosyć czytelnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Programik oferuje zaawansowany silnik audio. Umożliwia tworzyć, nagrywać, edytować i odtwarzać audio oraz MIDI. Zapewnia wysokiej jakości syntezatory. Nie brakuje także różnego rodzaju sampli i efektów. Dużą zaletą jest ponadto obsługa wtyczek VST, zarówno audio jak i MIDI.

Dodane 28.10.2016 | Pobrań: 49 Pobierz