Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

XMPlay 3.5.1

Wersja: 3.5.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar: 0,31 MB
Pobrań: 173
Dodany: 12.07.2010
 XMPlay
Opis: XMPlay 3.5.1


XMPlay to lekki program do słuchania muzyki. Jego głównym atutem jest bez wątpienia bardzo wysoka jakość odtwarzania następujących formatów : XM, S3M, MOD, a wszystko za sprawą specjalnych narzędzi do komponowania muzyki. Oczywiście aplikacja radzi sobie równie dobrze w odtwarzaniu popularnych plików takich jak: MP3, OGG, WMA, WAV. Program pozwala użytkownikowi na tworzenie osobistych playlist. XMPlay ma do zaoferowania również pomoc dla 32 i 24 bitowego wielokanałowego dźwięku, możliwość korekcji dźwięku, użytkownik również może zmieniać skórki.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: XMPlay 3.5.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

VidCoder 1.5.30

VidCoder to program do zgrywanie filmów z nośników DVD i Blu-ray do plików w formacie MP4 lub MKV. Program bazuje na narzędziu HandBrake, jednak nie wymaga jego instalacji. Poza bogatą funkcjonalnością oferuje również prosty i przyjazny interfejs graficzny, którego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Z pomocą VidCodera szybko zapiszemy na dysku filmy z płyt DVD i Blu-ray, wykorzystując przy tym istniejące lub zewnętrze napisy (wymagany jest format SRT). Proces konwertowania może być przerywany i wznawiany. Możliwe jest także generowanie krótkich klipów podglądowych.

Dodane 08.12.2014 | Pobrań: 89 Pobierz

Imagina 1.9.5309.29414

Imagina to aplikacja przeznaczona do przeglądania i edycji grafiki. Program pozwala na płynne manipulowanie zdjęciami zapewniając efektowne wirtualizacje takich czynności jak przesuwanie, obracanie czy powiększanie obrazków. Dzięki wykorzystaniu sprzętowego renderingu 3D grafiki nie tracą na jakości podczas przemieszczania się po ekranie i cechują się dużą płynnością ruchu. Wśród możliwości edycji znajdziemy regulację takich parametrów jak jasność, kontrast, korekcja gamma, nasycenie, temperatura i odcień kolorów. Nie zabrakło także efektów specjalnych związanych z oświetleniem, stosowaniem sepii, czy redukcją szumów. Imagina potrafi także obracać zdjęcia, kadrować je i zmieniać ich rozmiar. Co ważne, program podczas pracy korzysta ze wszystkich dostępnych rdzeni procesora. Do zalet aplikacji można także zaliczyć intuicyjny, prosty w obsłudze interfejs użytkownika.

Dodane 20.07.2014 | Pobrań: 117 Pobierz

Reflection 1.2.2

Reflection - świetne narzędzie do bezprzewodowego klonowania obrazu wyświetlanego na urządzeniach iPhone 4S, iPhone 5, iPad 2 oraz Nowy iPad bezpośrednio na ekrany komputerów Mac i PC. Obsługa aplikacji jest niezwykle prosta. Aplikacje można też wykorzystać do pokazywania prezentacji na większym ekranie czy np. nagrywania wykonywanych czynności na systemie iOS. Testowa wersja aplikacji Reflection wyłącza się automatycznie po upływie 10 minut.

Dodane 17.11.2012 | Pobrań: 62 Pobierz

TrakAxPC 3.01.1

TrakAxPC jest darmowym programem za pomocą którego przygotujemy w mgnieniu oka ścieżkę dźwiękową do własnego materiału filmowego. Praca w aplikacji jest dziecinie łatwa, nie wymagana od nas jest posiadanie wiedzy technicznej z tego zakresu, wszystko polega na przeciąganiu multimediów. TrakAxPC ma do zaoferowania możliwość dokładnej edycji ścieżek audio, plików video lub narracji przy zastosowaniu dowolnie wybranej przez nas kombinacji mediów. Producenci zatroszczyli się również o to by aplikacja mogła się poszczycić zapleczem efektów specjalnych i przejść, które można zastosować we własnych projektach.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 110 Pobierz