Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

XMPlay 3.5.1

Wersja: 3.5.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar: 0,31 MB
Pobrań: 206
Dodany: 12.07.2010
 XMPlay
Opis: XMPlay 3.5.1


XMPlay to lekki program do słuchania muzyki. Jego głównym atutem jest bez wątpienia bardzo wysoka jakość odtwarzania następujących formatów : XM, S3M, MOD, a wszystko za sprawą specjalnych narzędzi do komponowania muzyki. Oczywiście aplikacja radzi sobie równie dobrze w odtwarzaniu popularnych plików takich jak: MP3, OGG, WMA, WAV. Program pozwala użytkownikowi na tworzenie osobistych playlist. XMPlay ma do zaoferowania również pomoc dla 32 i 24 bitowego wielokanałowego dźwięku, możliwość korekcji dźwięku, użytkownik również może zmieniać skórki.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: XMPlay 3.5.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MEDIARevolution 4.0.1

MEDIARevolution - super odtwarzacz multimedialny służący do uruchamiania każdego rodzaju plików multimedialnych na komputerze. Za pomocą aplikacji możemy bez problemów zarządzać wszystkimi multimediami, odtwarzać filmy DVD, a także odsłuchiwać internetowe stacje radiowe. MEDIARevolution umie odtworzyć niemal wszystkie najpopularniejsze pliki audio i wideo, a także posiada wygodne narzędzie do nagrywania i odtwarzania telewizji przy użyciu tunera lub innego urządzenia do odbioru TV. Program ten zużywa małą ilość pamięci operacyjnej, dzięki czemu jest szybki i nie przeszkadza podczas normalnej pracy komputera. Uwaga! Darmowa wersja pozwala na 30 dni testowania.

Dodane 08.12.2012 | Pobrań: 83 Pobierz

CDBurnerXP 4.5.2.4214 PL

CDBurnerXP jest w pełni bezpłatnym programem do wypalania płyt: CD-R, CD-RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-RAM, BD oraz HD-DVD. Aplikacji z pewnością daleko do takich gigantów jak np. Nero Burning ROM, ale ma do zaoferowanie wszystko niezbędne opcje do nagrywania płyt. CDBurnerXP daje nam możliwość również: wypalania danych z obrazu ISO , zgrywania płyt do obrazu ISO, kreowania i kontynuowania wielosesyjnych kompilacji, bootowalnych dysków oraz zgrywanie płyt CD-Audio do plików w formatach MP3, OGG, WMA, WAV, FLAC. Program działa na większości popularnych nagrywarek CD-R/RW, a także technologię BURN-PROOF.

Dodane 14.07.2013 | Pobrań: 284 Pobierz

DVDx 2.20 PL

Zastanawiałeś się jak skonwertować film DVD do formatu VCD 2.0 i SVCD 1.0 lub Divix? Nic trudnego wystarczy ściągnąć darmowy programik DVDx który nie wymaga od nas praktycznie żadnych umiejętności z zakresu konwertowania plików . Cały proces odbywa się za jednym zamachem, bez trudu i potu na czole. Mimo prostej obsługi i szybkości działania DVDx usatysfakcjonuje nawet tych bardzo wymagających i doświadczonych użytkowników.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 165 Pobierz

MU.LAB 5.5.1 PL

MU.LAB to wirtualne studio muzyczne. Wysokiej jakości, darmowa aplikacja przeznaczona do tworzenia muzyki w komputerze. MU.LAB pozwala na nagrywanie całego utworu, fragmentów, jak również pojedynczych ścieżek. Z programu można również korzystać za pośrednictwem nośnika USB. Aplikacja ma bardzo prosty interfejs, który pozwala na tworzenie wielu ścieżek, dodawanie fragmentów dźwiękowych itp. MU.LAB obsługuje zarówno utwory audio jak i MIDI, pozwala na edycję wirtualnych instrumentów i nagrywanie muzyki.

Dodane 01.03.2014 | Pobrań: 175 Pobierz