Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Zend Studio 8.0

Wersja: 8.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar:
Pobrań: 118
Dodany: 20.05.2011
Zend Studio
Opis: Zend Studio 8.0

Zend Studio jest bardzo ekonomicznym i bogatym środowiskiem IDE dla programistów PHP. Narzędzie daje możliwość: integracji z pakietem Zend Server, wbudowany dostęp do relacyjnych baz danych, zintegrowane debuggowanie, profilowanie i testowanie kodu źródłowego, obsługę pracy grupowej oraz integrację z systemami kontroli wersji, pomoc dla Zend Framework, ułatwione tworzenie Web Services jak i umożliwia zainstalowanie dodatkowych narzędzi dostępnych w ramach projektu Eclipse. Zend Studio nie wspiera systemów 64 bitowych

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Zend Studio 8.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

OE PowerTool 4.5 PL

OE PowerTool to dodatek przeznaczony do eliminacji błędów w Outlook Express 6.0, a także rozszerzania jego możliwości. Program jest szczególnie przydatny dla osób wykorzystujących Outlook Express jako czytnik grup dyskusyjnych ponieważ większość poprawek dotyczy tej funkcjonalności. Częściowo obsługiwany jest też Windows Mail pod Vistą. Jako ciekawostkę należy dodać, że OE PowerTool został napisany przez Grzegorza Niemirowskiego, jedną z pierwszych osób w Polsce, która uzyskała tytuł MVP (Most Valuable Professional).

Dodane 16.11.2013 | Pobrań: 99 Pobierz

Virtual CD 10.5.0.2

Virtual CD to najlepszy i najbardziej rozbudowany, program do emulowania napędu CD lub DVD. Program umożliwia emulację jednego lub więcej napędów różnych typów np. z obrazu płyty w formacie ISO.

Dodane 15.10.2013 | Pobrań: 137 Pobierz

Desktop Modify 1.2.1

Desktop Modify - darmowy program do zarządzania ikonami dostępnymi na pulpicie systemowym. Za jego pomocą będziemy mogli dowolnie rozmieszczać poszczególne ikony znajdujące się na pulpicie, modyfikując parametry lokowania względem siebie. W programie jest też fajna funkcja do tworzenia kopii bezpieczeństwa, która pozwoli przywrócić poprzedni wygląd pulpitu systemowego. Użytkownik może ustawić ikony w postaci choinki, zegara, samochodu, schodów, parasolki, a także kilku rodzajów serc, gwiazd, spirali, krzyży oraz innych dość nietypowych kształtów.

Dodane 14.12.2012 | Pobrań: 63 Pobierz

HCFR Colorimeter 3.1.5

HCFR Colorimeter świetny program do kalibracji wszelakiego rodzaju monitorów oraz projektorów. Umożliwia bardzo dokładne manipulowanie wieloma atrybutami wyświetlanego obrazu, dając tym samym możliwość precyzyjnego ustawienia jak najlepszej jakości obrazu, który wyświetlony może być przy użyciu danego urządzenia. Program jest przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników, którzy mogliby pogubić się wśród dużej ilości funkcji oferowanych w jego obrębie.

Dodane 09.07.2014 | Pobrań: 71 Pobierz