Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

Zend Studio 8.0

Wersja: 8.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar:
Pobrań: 129
Dodany: 20.05.2011
Zend Studio
Opis: Zend Studio 8.0

Zend Studio jest bardzo ekonomicznym i bogatym środowiskiem IDE dla programistów PHP. Narzędzie daje możliwość: integracji z pakietem Zend Server, wbudowany dostęp do relacyjnych baz danych, zintegrowane debuggowanie, profilowanie i testowanie kodu źródłowego, obsługę pracy grupowej oraz integrację z systemami kontroli wersji, pomoc dla Zend Framework, ułatwione tworzenie Web Services jak i umożliwia zainstalowanie dodatkowych narzędzi dostępnych w ramach projektu Eclipse. Zend Studio nie wspiera systemów 64 bitowych

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Zend Studio 8.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ashampoo WinOptimizer 14.00.01 PL

Ashampoo WinOptimizer 6 stworzony został aby optymalizować system Windows. Program ten wyposażony jest w szereg modułów odpowiedzialnych za optymalizowanie działania systemu. Wśród nich narzędzie do czyszczenia, tuningowania, podkręcania systemu i zarządzania plikami na dysku. Poza tym znajdziemy również moduł do optymalizacji dysku, czyszczenia rejestru, defragmentacji dysku twardego, testowania wydajności komputera, zmiany ikon w systemie, kasowania permentalnego plików, dzielenia i łączenia plików, optymalizacji Internetu, zarządzania aplikacji w auto-starcie systemu, szyfrowania i deszyfrowania plików i znacznie więcej. Samych opcji pozwalających na podkręcanie ustawień systemowych oferowanych przez Ashampoo WinOptimizer jest ponad 450.

Dodane 16.06.2016 | Pobrań: 313 Pobierz

Weave Sync 1.2.3

Mozilla Weave Sync to rozszerzenie przeznaczone dla użytkowników Firefoksa, które umożliwia synchronizację ustawień przeglądarki z innymi komputerami, telefonem czy urządzeniami przenośnymi. Rozszerzenie pozwala na synchronizację zakładek, historii przeglądania, używanych haseł i loginów (oprócz hasła głównego), a nawet otwartych kart. Weave zapamiętuje do 25 otwartych w ostatnim czasie kart. Użytkownik może wybierać, które z ustawień mają być synchronizowane między urządzeniami. Dodatkowo w wersji 1.0 została rozbudowana historia synchronizacji z serwerem. Weave szyfruje przesyłane informacje, co ma zapobiec dostaniu się ich w niepowołane ręce. W obecnej wersji brakuje jeszcze synchronizacji dodatków do Firefoksa. Oznacza to, że użytkownik aby korzystać z tych samych rozszerzeń w telefonie czy komputerze musi je samodzielnie zainstalować.

Dodane 29.04.2010 | Pobrań: 138 Pobierz

Alt Commander 1.3-20071014 PL

Alt Commander to dwupanelowy menedżer plików. Poza typowymi możliwościami program pozwala również na przeglądanie plików graficznych w najpopularniejszych formatach oraz zawiera narzędzie do szyfrowania danych, archiwizacji, seryjnej zmiany nazwy zbiorów, konwerter grafik i klienta FTP. Wygląd menadżera można w opcjach ustawić na wzór: Total Commandera, Turbo Pascala, Dos Navigatora lub według własnych preferencji, ustawić kolory i czcionki. Program oferuje opcje szybkiego przejścia do wybranego katalogu dzięki zdefiniowaniu ulubionych ścieżek.

Dodane 26.04.2010 | Pobrań: 129 Pobierz

YUMI 2.0.1.6

YUMI - niewielki program, służący do tworzenia bootowalnych nośników USB z systemami operacyjnymi, oprogramowaniem antywirusowym, narzędziami do diagnostyki komputera i klonowania partycji. YUMI daje użytkownikowi możliwość umieszczenia na jednym nośniku USB (np. pendrive’ie, zewnętrznym dysku twardym itp.) lub karcie pamięci wielu programów i systemów operacyjnych w postaci obrazów ISO i archiwów RAR/ZIP.

Dodane 19.03.2015 | Pobrań: 105 Pobierz