Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

Zend Studio 8.0

Wersja: 8.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar:
Pobrań: 125
Dodany: 20.05.2011
Zend Studio
Opis: Zend Studio 8.0

Zend Studio jest bardzo ekonomicznym i bogatym środowiskiem IDE dla programistów PHP. Narzędzie daje możliwość: integracji z pakietem Zend Server, wbudowany dostęp do relacyjnych baz danych, zintegrowane debuggowanie, profilowanie i testowanie kodu źródłowego, obsługę pracy grupowej oraz integrację z systemami kontroli wersji, pomoc dla Zend Framework, ułatwione tworzenie Web Services jak i umożliwia zainstalowanie dodatkowych narzędzi dostępnych w ramach projektu Eclipse. Zend Studio nie wspiera systemów 64 bitowych

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Zend Studio 8.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Free YouTube to iPod and PSP Converter 3.9.34

Jest aplikacją która umożliwia nam ściąganie a zarazem jednoczesne prze konwertowanie pliku FLV z znanego serwisu YouTube.com do formatu wideo MP4. Interfejs Free YouTube to iPod and PSP Converter jest przyjazny dla oka, a poruszanie się po aplikacji nie wymaga od nas jakiś szczególnych książkowych umiejętności , ogranicza się właściwie do kilku kliknięć. By dokonać przekonwertowywania danego filmu z YouTube.com musimy w polu input file wklepać link do materiału wideo w postaci HTTP albo ścieżki do pliku FLV usadowionego na dysku twardym. Poczym wybieramy urządzenie, na które ma zostać przekonwertowany plik FLV i pozostaje nam już tylko kliknięcie przycisku convert.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 188 Pobierz

Oracle Database Express Edition 10g Release

W pełni darmowa ale ograniczona funkcjonalnie edycja serwera baz danych największego producenta tego rodzaju oprogramowań na globie. Oracle 10g Release 2 Express Edition wyprodukowano z założeniem pomocy osobom uczących oraz kreujących programowania w PHP, Java lub .NET z użyciem relacyjnych baz danych Oracle, programistach szukujących rozwiązania bazodanowego, które można zintegrować z ich aplikacjami, jak i początkujących administratorach, którzy chcą zdobyć doświadczenie w administrowaniu systemami baz danych, a nawet małych firmach. Podobnie jak odpowiednik firmy Microsoft, Oracle 10g Express Edition obsługuje maksymalnie 1 GB pamięci RAM.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 194 Pobierz

Angel Writer 3.2 PL

Darmowy edytor tekstów produkcji rosyjskiej. Angel Writer umożliwia tworzenie dokumentów w popularnych formatach RTF, TXT i HTML, nie oferuje jednak otwierania i zapisu w najpopularniejszym formacie DOC, wykorzystywanym przez Microsoft Word. Możliwości programu są dość ograniczone, do dyspozycji mamy jednak wszystko to co najpotrzebniejsze czyli zmiana czcionek, kolorów, hyperłącza, punktowanie, numerowanie, tabele, obrazki itp. Dużą zaletą programu jest interfejs użytkownika podobny do tego jaki znamy z Microsoft Word (większość ikon jest wręcz identyczna). Dzięki temu można bez większych problemów rozpocząć użytkowanie programu.

Dodane 08.10.2009 | Pobrań: 147 Pobierz

HTML-Kit Build 292

HTML-Kit jest bezpłatną aplikacją umożliwiająca kreowanie stron internetowych. Program przeznaczony dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych webmasterach. Narzędzie daje możliwość w łatwy sposób generować kod HTML, XHTML i XML, przeprowadzać jego walidacjie oraz dzięki wbudowanego klienta FTP publikację rezultaty pracy w Internecie. Do renderowania kreowanych stron aplikacja bazuje na silniku wykorzystywanym w Internet Explorerze oraz Firefoksie. Prócz ciągu pomocnych opcji dostępnych domyślnie w programie, możemy rozszerzać o ponad 100 dodatkowych narzędzi (pluginów), które tworzone są przez społeczność użytkowników. HTML-Kit bez problemu wykorzystany może być przez programistów innych języków - aplikacja oferuje kolorowanie składni m.in. CSS, JavaScript, VBScript, ASP, PHP, JSP, Perl, Python, Ruby, Java, VB, C/C++, C#, Delphi/Pascal, Lisp itd.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 128 Pobierz