Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Zend Studio 8.0

Wersja: 8.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar:
Pobrań: 121
Dodany: 20.05.2011
Zend Studio
Opis: Zend Studio 8.0

Zend Studio jest bardzo ekonomicznym i bogatym środowiskiem IDE dla programistów PHP. Narzędzie daje możliwość: integracji z pakietem Zend Server, wbudowany dostęp do relacyjnych baz danych, zintegrowane debuggowanie, profilowanie i testowanie kodu źródłowego, obsługę pracy grupowej oraz integrację z systemami kontroli wersji, pomoc dla Zend Framework, ułatwione tworzenie Web Services jak i umożliwia zainstalowanie dodatkowych narzędzi dostępnych w ramach projektu Eclipse. Zend Studio nie wspiera systemów 64 bitowych

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Zend Studio 8.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ResEdit 1.6.3

ResEdit to narzędzie przeznaczone do tworzenia i edytowania plików RC wykorzystywanych m. in. przez aplikację Microsoft Visual Studio, w których zapisywany jest szereg informacji dotyczących wyglądu programu, używanych zasobów, numerów wersji itp. Program posiada bardzo przejrzysty edytor, za pomocą którego można tworzyć nowe formy, menu, przyciski czy paski postępu. Gotowe projekty można eksportować do formatu RC lub jako źródło C/C++. Aplikacja może być bardzo przydatna w przypadku zlecenia przygotowania projektu wyglądu tworzonego programu. Grafik nie musi mieć pojęcia o tworzeniu programów, ponieważ całe GUI aplikacji tworzy się za pomocą metody przeciągnij i upuść.

Dodane 25.09.2014 | Pobrań: 93 Pobierz

Wise Care 365 2.27 PL

Wise Care 365 świetny program ochronny. Jest to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Dodane 31.03.2013 | Pobrań: 173 Pobierz

Poseidon for UML Community Edition 8.0

Poseidon for UML jest profesjonalną aplikacją do projektowania, analizowania oraz dokumentowania oprogramowania. Program zaopatrzono w intuicyjny interfejs oraz masę skrótów które ułatwiają tworzenie schematów i diagramy UML. Poseidon for UML od starszego brata 5.0 jest w całości zgodny ze standardem UML 2.0, który wyróżnia się 13 diagramami głównymi oraz 4 abstrakcyjnymi. Mało tego narzędzie ma do zaoferowania drzewa nawigacyjne z funkcjami Drag&Drop, zaawansowaną obsługę styli diagramów oraz świetny generator dokumentacji. Elastyczny mechanizm generowania kodu został połączony w kompletny zestaw narzędzi umożliwiających import archiwów JAR, oraz integrację z IDE Eclipse.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 122 Pobierz

JavaRa 2.1 PL

JavaRa - małe i bardzo proste w użyciu narzędzie, który posłuży nam do zarządzania zainstalowanym w systemie środowiskiem uruchomieniowym Java Runtime Environment (JRE). Narzędzie dostarcza funkcje, pozwalające wygodnie aktualizować lub usuwać zbędne i przestarzałe wersje JRE.

Dodane 17.01.2013 | Pobrań: 230 Pobierz