Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13450]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9930]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6188]

avast! Free Antivirus 9.0.2008.177 PL

Wersja: 9.0.2008.177
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar: 83,47 MB
Pobrań: 3905
Dodany: 11.11.2013
avast! Free Antivirus
Opis: avast! Free Antivirus 9.0.2008.177 PL
avast! Free Antivirus 6.0.1125 - Bezpłatny, przeznaczony wyłącznie do użytku domowego program antywirusowy pozwalający na pełną ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem. Avast! uznawany jest za jeden z najlepszych darmowych antywirusów dostępnych w Internecie. Silnik avasta! posiada certyfikat prestiżowej organizacji ICSA co pozwala stwierdzić, że mamy do czynienia z wysoce skuteczną w działaniu aplikacją. Program, oprócz standardowych, pozwala wykrywać także rozprzestrzeniające się między użytkownikami wirusy typu In-the-Wild, szkodniki rezydujące na partycjach NTFS oraz wszelkiego rodzaju konie trojańskie. avast! może pracować w tyle, skanując oprócz pamięci operacyjnej i uruchamianych programów także załączniki wiadomości e-mail. Nie zabrakło również modułu automatycznej aktualizacji definicji wirusów. Wśród dodatkowych atutów znajdziemy obecność polskiej wersji językowej oraz możliwość zmiany interfejsu za pomocą dostępnych skórek.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: avast! Free Antivirus 9.0.2008.177 PL

 1. #1 metaxu dnia 14.05.11 14:49

  test
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

My Lockbox 3.4 PL

My Lockbox to banalny w obsłudze program dla początkujących użytkowników, którzy chcieliby zabezpieczyć swoje poufne dane przed innymi użytkownikami komputera. W programie możemy stworzyć w dowolnej lokalizacji na naszym dysku specjalny folder, pełniący w pewnym sensie funkcję wirtualnego sejfu. Wszystkie umieszczane w nim dane, pliki i foldery, mogą być w dowolnym momencie ukryte i zabezpieczone. My Lockbox daje poczucie, że zarówno zawartość wspomnianego folderu-sejfu, jak również on sam nie jest dostępny dla kogokolwiek, kto nawet uzyska fizyczny dostęp do komputera. My Lockbox funkcjonuje w obrębie zasobnika systemowego, skąd możemy zarządzać konfiguracją programu. Oferuje on kilka ciekawych opcji, z pomocą których folder-sejf będzie automatycznie blokowany kiedy uśpimy/zahibernujemy komputer lub brak będzie aktywności użytkownika przez zadany czas.

Dodane 05.09.2014 | Pobrań: 55 Pobierz

Trojan Remover 6.8.2.2598

Trojan Remover to najnowsza wersja programu sprawdzającego nasz system na obecność koni trojańskich. Program kolejno sprawdza wszystkie pliki systemowe, wpisy do rejestru systemowego a także analizuje programy uruchamiane podczas startu systemu Windows (w ten sposób trojan działa cały czas w systemie). W przypadku znalezienia Trojana lub wykrycia pliku podejrzanego aplikacja poda jego lokalizację na dysku oraz zapyta o usunięcie wpisów i skrótów odnoszących się do takiego pliku.Trojan Remover bardzo dobrze radzi sobie z zaawansowanymi trojanami (ukrytymi w pamięci) których usunięcie sprawia więcej problemów. W wypadku znalezienia tego typu Trojana program restartuje system, a następnie usunie go wraz z ponownym uruchomieniem Windows (przed tym jak trojan zdąży się uaktywnić) W najnowszej wersji uaktualniono bazę danych o szkodliwych programach a także wprowadzono kilka drobnych poprawek i usprawnień. Trojan Remover posiada banalny interfejs, bez problemu każdy sobie poradzi z jego obsługą.

Dodane 13.05.2011 | Pobrań: 323 Pobierz

Norton AntiVirus 2013 20.2.0.19 PL

Norton Internet Security to jeden z najpopularniejszych pakietów zabezpieczających nasz komputer przed zagrożeniami płynącymi z internetu. Pakiet ten zawiera dwa bardzo popularne programy Norton AntiVirus i Norton Personall Firewall oraz pomocnicze narzędzia Norton AntiSpyware, Norton Antiphising i Norton Identity Safe. Norton Internet Security 2012 oferuje możliwość personalizacji ustawień bezpieczeństwa, automatyczną analizę niebezpiecznego oprogramowania, funkcje anty-phishingowe, anty-spyware, anty-hacker. Opcja Security Inspector sprawdza pod kątem bezpieczeństwa ustawienia przeglądarki, hasła, udziały sieciowe, uruchomione usługi itp. Mimo rozbudowanych funkcji interfejs programu został tak przygotowany aby jego obsługa nie sprawiała problemów mniej doświadczonym użytkownikom. Program sprawdza także pliki, które ulegają zmianie, pomijając je w przyszłych skanowaniach, a tryb ochrony przeglądarek obsługuje Firefoksa. Najnowsza edycja wprowadza system ochrony Quorum, opierający się na analizie reputacji wraz z inteligentnym systemem kontrolnym, który w zależności od potrzeb wybierze jedną z metod ochrony. Ponadto wprowadzono nową wersję behawioralnego systemu do zwalczania szkodliwego oprogramowania - SONAR 2, nowe wskaźniki zagrożeń - system Autopsy, a moduł antyspamowy wyposażony został w mechanizm zaczerpnięty z serwisu Symantec Brightmail, który zapewnia użytkownikom domowym ochronę klasy korporacyjnej o znacznie wyższej skuteczności.

Dodane 28.10.2012 | Pobrań: 453 Pobierz

ArcaVir 2011 System Protection 11.04.3202 PL

ArcaVir to bardzo dobry program antywirusowy zapewniający wszechstronne bezpieczeństwo komputera. ArcaVir to pakiet zaawansowanych narzędzi do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami i innymi zagrożeniami występującymi w Internecie. Aplikacja pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy, który wyposażony jest w bazę danych o wszelkich wariantach szkodliwych obiektów (wirusach, koniach trojańskich, robakach internetowych, programach typu spyware, adware, riskware, obiektach typu rootkit itp.). ArcaVir posiada zaawansowane mechanizmy heurystyczne, które umożliwiają wykrywanie nowych, nieznanych jeszcze zagrożeń. Nowatorska technologia ArcaAntiStealth demaskuje programy próbujące zakamuflował się w systemie. ArcaVir chroni system uwzględniając wszystkie płaszczyzny będące potencjalnym źródłem zagrożenia, począwszy od dyskietek i płyt CD, poprzez pocztę, sieć i Internet. Najwyższy poziom zabezpieczenia, dzięki rozbudowanemu zestawowi narzędzi i mechanizmów ochronnych, idzie w parze z minimalnym obciążeniem systemu. Załączona do wersji box płyta CD, pozwala na uruchomienie komputera z zawartego na niej systemu Arcanix i przeskanowanie wszystkich dysków komputera, również partycji NTFS.

Dodane 12.05.2011 | Pobrań: 315 Pobierz